Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
Ηπουτανα δεν γινεται να εχει προσωπικη ζωη.οτν εχει και 1 νταβατζη πισω της,αλλα να μην παραπονιεται κιολας για την μιζερη ζωη της διοτι αυτη την διαλεξε διοτι ηταν ανικανη να κανει κατι αλλο και ποιο εντιμο οπως πχ η κατερινα69 που την εχετε κανει θεα στο σαιτ.αληθεια αν αυριο το παιδι της της πει οτι θελει να κανει το εππαγγελμα της μαμας της τη θα του πει,προχωρα και εγω μαζι σου.αλλα αυτα θελουν και λιγο μυαλο πριν ξεκινησεισ να κανεις κατι τετοιο.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ερώτηση:πώς πήγε σήμερα η δουλειά?
Απάντηση ανά επάγγελμα:
Κουρέας:''Τρίχες''
Φούρναρης:''Ψίχουλα''
Μανάβης:''Αγγούρια''
Γραφείο τελετών:''Πεθαμένα πράγματα''
Κυνηγός πτηνών:''Πούπουλα''
Ελαιοχρωματιστής:''Μαύρα''

και οι πουτάνες:''Πούτσες''...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Χεχε, ρε παιδιά τι thread είναι αυτό? Τώρα το είδα :) Και μετά λέμε τις γυναίκες κουτομπόλες!!! Είμαστε κι εμείς...!
α καλα εισαι..!!!τι κουτσομπολες ειμαστε και εμεις...!!!! αστα να πανε..!!!
 

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Γνωστός μου35άρης ευκατάστατος έχει εδώ και 6 μήνες σχέση με cg. Συζούν στο σπίτι του και σκέφτεται σοβαρά αφού είναι ερωτευμένος μαζί της. Αυτή από τις 1-2 φορές που την είδα τον βλέπει σαν στήριγμα ώστε να λύσει το πρόβλημα της ζωής της. Δεν λέω ότι τον σιχαίνεται απλά δεν διέκρινα κάτι περισσότερο από συμπάθεια στα μάτια της. Αυτό που ήθελα να τον ρωτήσω αλλά κόλλησα είναι πως μπορεί να την χαιρετάει κάθε απόγευμα στις 6 που έρχεται ο νταβάς της να την πάρει για δουλειά και πως μπορεί το πρωί στις 6 που του την επιστρέφει, να τη φιλάει και να την ρωτάει πως ήταν η μέρα της. Και αυτό διότι δεν θέλει απλά να περάσει καλά για κάποιο διάστημα κερδίζοντας μια ενδιαφέρουσα εμπειρία αλλά κάνει όνειρα για το μέλλον τους με οικογένεια και παιδιά στην συνάρτηση. Μετά βέβαια ξανασκέφτηκα ότι ο έρωτας μπορεί να κάνει τον άνθρωπο να λειτουργεί πέρα από κάθε λογική?
 

Επισκέπτης
Ποιος είναι αυτος που θα μου πει ότι μ?αγαπαει ότι ειμαι η ζωη του και η αναπνοη του και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτει να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου,και το βραδυ θα με περιμενει με χαμογελο και ορθανοιχτη αγκαλια

Ποιος είναι αυτος που θα του πω ότι τον αγαπαω ότι είναι η ζωη μου και η αναπνοη μου και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτω να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου..Αηδια πια..

Tι ειπες τωρα ? Αυτο ειναι για Νομπελ..για Πουλιτζερ..για Αριων..Ειναι για να σαρωσει ολα τα βραβεια που θα δοθουν εφετος..
 

Επισκέπτης
Ηπουτανα δεν γινεται να εχει προσωπικη ζωη.οτν εχει και 1 νταβατζη πισω της,αλλα να μην παραπονιεται κιολας για την μιζερη ζωη της διοτι αυτη την διαλεξε διοτι ηταν ανικανη να κανει κατι αλλο και ποιο εντιμο οπως πχ η κατερινα69 που την εχετε κανει θεα στο σαιτ.αληθεια αν αυριο το παιδι της της πει οτι θελει να κανει το εππαγγελμα της μαμας της τη θα του πει,προχωρα και εγω μαζι σου.αλλα αυτα θελουν και λιγο μυαλο πριν ξεκινησεισ να κανεις κατι τετοιο.

Φίλε και συναγωνιστή βλέπω μια μεγάλη τάση να κατακρίνεις αυτές τις κοπέλες. Και θεωρείς ανέντιμο που μια κοπέλα να χρηματίζεται και προσφέρει κάποιες υπηρεσίες, που στην τελική δεν έχει και κάποια ευχαρίστηση. Μήπως είναι πιο πολύ ανέντιμο που πλήρωσες για να έχεις εσύ αυτήν την ευχαρίστηση? χωρίς να σε ενδιαφέρει καθόλου πως νιώθει ο συνάνθρωπος σου εκείνη την στιγμή. Και αν μου πεις ότι δεν έχεις πληρώσει? ποτέ για κάτι τέτοιο, τότε είσαι σε λάθος site. Οι γυναίκες επί πληρωμή υπήρχαν από τα αρχαία χρόνια, οι λεγόμενες Ετέρες. Είχαν ιδιαίτεροι θέση στην κοινωνία. Και πόλοι αναζητούσαν την συντροφιά τους και φυσικά όχι μόνο την ερωτική, χωρίς αυτό να είναι κάτι εύκολο. Ήταν κάτι σαν θεές? κάτι ανάλογο είναι και η Κατερίνα και όχι μόνο στο site. Δεν ξέρω τη θα έλεγε η KATERINA69 στο παιδί της και το σωστό είναι να σου απάντηση η ίδια. Αλλά είμαι σίγουρος ότι πάντα θα ήταν μαζί του γιατί πάνω από όλα είναι ΜΑΝΑ. Πιστεύω ότι όλοι οι άνθρωποι σε αυτή την ζωή δικαιούμαστε να έχουμε προσωπική ζωή...
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
εγω δεν της κατακρινω ισα ισα που αν δεν υπηρχαν και αυτες τη θα καναμε ολοι οι αντρες.αλλα δεν μπορω να ακουω οτι δεν βρηκα κατι καλυτερο να κανω και εγινα πουτανα.χρειαζεται και λιγο μυαλο να εχουμε στο κεφαλι μας και να το σκεφτουμε πολλη καλα αυτο που παμε να κανουμε διοτι οι συνεπειες μετα μπορει να ειναι οδυνηρες για την υπολοιπη ζωη μας.αν για σενα ειμαι λαθος οκ. :thumbsup:
 

Επισκέπτης
εγω δεν της κατακρινω ισα ισα που αν δεν υπηρχαν και αυτες τη θα καναμε ολοι οι αντρες.αλλα δεν μπορω να ακουω οτι δεν βρηκα κατι καλυτερο να κανω και εγινα πουτανα.χρειαζεται και λιγο μυαλο να εχουμε στο κεφαλι μας και να το σκεφτουμε πολλη καλα αυτο που παμε να κανουμε διοτι οι συνεπειες μετα μπορει να ειναι οδυνηρες για την υπολοιπη ζωη μας.αν για σενα ειμαι λαθος οκ. :thumbsup:

Συναγωνιστή ίσος  να λέμε το ίδιο πράγμα με αλλά λόγια. Ποτέ μου δεν θα ήθελα μια κοπέλα να κάνει αυτήν την δουλεία επειδή δεν είχε κάτι καλύτερο να κάνει, και είναι  αποτυχημένη  στην ζωή της, γιατί σίγουρα θα είναι αποτυχημένοι και σαν πουτάνα. Της θέλουμε αυτές τις κοπέλες, αλλά να γνωρίζουν το γιατί επέλεξαν αυτό το επάγγελμα να σέβονται αυτό που κάνουν και πάνω από όλα είναι επαγγελματίες . Νομίζω σε τέτοιες κοπέλες αξίζει να δόσεις τα λεφτά σου. Κάθε δουλεία έχει τα θετικά και αρνητικά της. Ο καθένας μας κοστολογεί αυτό που προσφέρει σε σχέση με αυτό που αμείβετε και από εκεί και πέρα κάνει μια δουλεία η όχι... Εγώ προσωπικά δεν θα την έκανα αυτήν την δουλεία όπως και πολύ δεν θα έκαναν την δικιά μου...
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
απο τα 50αρικα και 20ρικα που δινουμε σε μπουρδελα η στουντιο τι ποσοστο παιρνουν αραγε οι πουτανες?
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
απο το 20αρι , 5ε παιρνει ο τσατσος ή τσατσα, 10ε το μπουρδέλο και 5ε η πουτάνα.

Φίλε savala, απ'όσο γνωρίζω, ο τσάτσος/τσατσά είναι με μισθό...κατά κάποιο τρόπο. Δε νομίζω ότι συμφέρει τον Χ νταβά-ιδιοκτήτη να πληρώνει το 25% του γαμησιού ως πληρωμή σε αυτούς.
Ουσιαστικά θα έλεγα ότι κατά κάποιο τρόπο το γαμήσι το μοιράζεται με την πουτάνα περίπου στο 50-50. Παίζουν βέβαια και άλλες συμφωνίες... ανάλογα την πουτάνα πάντα....

Εγώ τουλάχιστον αυτό γνωρίζω και το καταθέτω. Είναι από αρκετά έγκυρη πηγή.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ναι σε αυτό θα συμφωνήσω σίγουρα.
Από σπίτι σε σπίτι διαφέρει.

Εσύ έχεις feedback από τσάτσο, εγώ από ταναπού.   
...Ψάξε βρες τώρα...
Πιθανότερη λύση είναι να έχουμε και οι δύο δίκιο. Δεν μπορεί όλα τα σπίτια να δουλεύουν με τον ίδιο τρόπο.

Να ρωτήσω κάτι άλλο που δεν ξέρω...? Στα στούντιο (50άρικο plus) πως μοιράζεται το παραδάκι?
Φτάνει τελικά κανά 25άρικο στην πουτάνα ή @@@@@???
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

10 η πουτάνα, 3 ο τσάτσος ή η τσατσά και 7 το μαγαζί. 100% αυτό. Εκτός κι αν αλλάζουν αυτά και διαφέρουν από σπίτι σε σπίτι.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Όσο και να είναι η τιμη στα σπιτια,παντα η κοπελα θα παιρνει
τα μισα.
Μετα ερχεται το μαγαζι και τελος η υπηρεσια.
Μην σας παραμυθιαζει κανενας αντρας υπηρεσια ότι παιρνει πιο
πολλα από το μαγαζι..
Επιτηδες τα λεει μπας και τσιμπησει κανενα τεκνο και το χαρτζηλικωσει
για να τον γαμησει..χεχε?

 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Τι μαθαίνει κανείς....Σικάγο γίναμε τελικά!!!
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Τοίχο Τοίχο θα περπατάμε σε λίγο!!!
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Όσο και να είναι η τιμη στα σπιτια,παντα η κοπελα θα παιρνει
τα μισα.
Μετα ερχεται το μαγαζι και τελος η υπηρεσια.
Μην σας παραμυθιαζει κανενας αντρας υπηρεσια ότι παιρνει πιο
πολλα από το μαγαζι..
Επιτηδες τα λεει μπας και τσιμπησει κανενα τεκνο και το χαρτζηλικωσει
για να τον γαμησει..χεχε?

Έτσι ντε, ενημέρωσέ μας!
Μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι....



 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ποιος είναι αυτος που θα μου πει ότι μ?αγαπαει ότι ειμαι η ζωη του και η αναπνοη του και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτει να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου,και το βραδυ θα με περιμενει με χαμογελο και ορθανοιχτη αγκαλια
Ποιος είναι αυτος που θα του πω ότι τον αγαπαω ότι είναι η ζωη μου και η αναπνοη μου και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτω να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου..Αηδια πια..

Κι όμως...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Κατερινα αν εχεις διαθεση...πες μας τι κανετε στην προσωπικη σας ζωη πχ μετα τη δουλεια...διασκεδασεις ξενυχτια sex τι? μη μιλησεις προσωπικα απλως δωσε μας καποια παραδειγματα αλλων γυναικων...εχουν σχεσεις και αν ναι τι ειδους?προστατες,αγαπη τι? φανταζομαι κατι βαθυτερο απο το σεξουαλικο γιατι αυτο το κανουν καθε μερα...

Δωσε μας τα φωτα σου και μεις ξερουμε να "εκτιμαμε" τις καλες προθεσεις...! ;) :)
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Eγω προσωπικα δουλευω βραδυ για να μπορω να ειμαι με το παιδι μου το μεσημερη κ το απογευμα,οταν σχολαω παω σπιτι μου κανω μπανιο κ κοιμαμε,
ξυπναω μερικες φορες μαγειρευω κ κανω κατι δουλιες κ μετα καθομαι με το παιδι μου.Πολλες φορες βγαινω εξω για καφε με φιλες η για ποτο,το αν κανω ΕΡΩΤΑ με καποιον δεν το αρνομαι αλλο δουλεια κ αλλο προσωπικη ζωη οταν φευγω απο το μαγαζι ειμαι εγω,
ο εαυτος μου κ ξεχναω ποσοι εχουν περασει κ δεν ξερω κανεναν...οταν δουλευω βαζω τη μασκα τις ιεροδουλις κ απλα......
Η προσωπικη ζωης μιας ιεροδουλις δεν διαφερει απο μια νοικοκυρα (ετσι πιστευω τουλαχιστον οι περισσοτερες) γιατι κ σε αυτο ολα διαφερουν απο χαρακτιρα η απο ανθρωπο σε ανθρωπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom