Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
66
Like
12
Πόντοι
0
... Τωρα ομως τελευταια εχω αρχισει να πιστευω οτι οι πουτανες στην προσωπικη τους ζωη προτειμουν τις γυναικες κατι που μου φαινεται λογικο αφου εχουν φαει τοσο πολυ γαμησι με αποτελεσμα να βαρεθουν και να σιχαθουν σε ενα σημειο την πουτσα αλλα και τον κατοχο. ...
:huh: :idiot: :uglystupid: :headbang:
Γιατί; Εσύ, δηλαδή, που γαμάς συνέχεια μουνί πας για πούτσο τώρα επειδή τόχεις βαρεθεί;
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Το να προτιμουν καποιες μουνι δεν σημενη οτι βαρεθεικανε τον πουτσο αλλα γιατι τους αρεσει..ξερω κατι φιλες που δεν κανουν αυτη τη δουλεια αλλα τουσ αρεσει ο πουτσος αλλα κ το μουνι.εγω προσωπικα δεν το εχω δοκιμασει ουτε θα το κανω.Οτι εχω βαρεθει την πουτσα στην δουλεια ναι αλλα οταν ειμαι με τη σχεσει μου το απολαμβανω...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...ενδιαφεροντα τα λεγομενα της Χριστινας...και την ευχαριστουμε που τα μοιραζεται μαζι μας...!
Εμενα προσωπικα με γοητευουν γυναικες αυτου του επαγγελματος...προφανως επειδη ειναι terra incognita για μενα(μεχρι στιγμης)...
Αν καποια αλλη κοπελα θελει μπορει να εκφρασει τις αποψεις της...θα το εκτιμησουμε πολυ...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Έχω συζητήσει με κοπέλλα του χώρου (όχι μπουρδέλο, αλλά στούντιο) ελληνίδα, χωρισμένη με μικρό παιδί γύρω στα 5 χρονών. Ως χαρακτήρας τσαμπουκάς, αλλά επειδή την γνώρισα καλύτερα με τον καιρό διαπίστωσα πώς κατά βάθος είναι πολλή ευαίσθητη, συναισθηματική,τρυφερή, υπερβολικά ανασφαλής ακόμα και για την γυναικεία φύση, ζητάει την αγκαλιά κλπ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πολλά βράδυα κλαίει, ωστόσο μου τόνισε πώς τα λεφτά είναι καλά. Στην συνέχεια την ρώτησα (προς Θεού δεν το παίζω ηθικολόγος προς αποφυγή παρεξηγήσεων και σέβομαι την δουλειά αυτή) πώς αντέχει τόσο καιρό η συνείδησή της να κρύβει την αληθινή της δουλειά από το παιδί της, όσο άνετα και αν ζεί τώρα και ότι κάποια στιγμή όταν αυτό θα αρχίσει να την ρωτάει περισσότερα πράγματα για την δουλειά της όπως πχ "μαμά να έρθω να δω που δουλεύεις κλπ κλπ" μου απάντησε ότι δεν το έχω σκεφτεί αυτό...Της τόνισα ακόμα ότι σαν άνθρωπος μπορεί να έχει και άλλα προτερήματα που πιθανώς να μην έχει ανακαλύψει μέσα της και της λέω γιατί με τα λεφτά αυτά που μαζεύεις δεν κάνεις μια δική σου άλλη δουλειά με πιο μακροχρόνια προοπτική στο μέλλον ή μια καριέρα σε άλλο χώρο? Μου απάντησε ότι ντρέπεται... Διευκρινίζω ότι δεν ξέρω την γενική οικονομική της κατάσταση, αλλά έχει επίσης φοβερό πάθος με το χρήμα και με τα λούσα. Αφήνω τα σχόλια σε σας και ιδιαίτερα της Χριστίνας.
 

Επισκέπτης
εγώ θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην Χριστίνα γιατί για να κάνει αυτό το λειτούργημα μια γυναίκα (γιατί εγώ προσωπικά δεν το θεωρώ επάγγελμα)και να μπαίνει εδώ και να συμμετέχει στις συζητήσεις μας δείχνουν τον πραγματικό άνθρωπο την Χριστίνα που χιλιάδες κοπέλες σαν αυτή οδήγησαν τους περισσότερους από εμάς στα πρώτα μας σεξουαλικά βήματα.     
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Το να προτιμουν καποιες μουνι δεν σημενη οτι βαρεθεικανε τον πουτσο αλλα γιατι τους αρεσει..ξερω κατι φιλες που δεν κανουν αυτη τη δουλεια αλλα τουσ αρεσει ο πουτσος αλλα κ το μουνι.εγω προσωπικα δεν το εχω δοκιμασει ουτε θα το κανω.Οτι εχω βαρεθει την πουτσα στην δουλεια ναι αλλα οταν ειμαι με τη σχεσει μου το απολαμβανω...

εισαι πολυ σωστη
αλλο η δουλεια και αλλο η προσωπικη ζωη
ειναι γνωστο πια
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Έχω συζητήσει με κοπέλλα του χώρου (όχι μπουρδέλο, αλλά στούντιο) ελληνίδα, χωρισμένη με μικρό παιδί γύρω στα 5 χρονών. Ως χαρακτήρας τσαμπουκάς, αλλά επειδή την γνώρισα καλύτερα με τον καιρό διαπίστωσα πώς κατά βάθος είναι πολλή ευαίσθητη, συναισθηματική,τρυφερή, υπερβολικά ανασφαλής ακόμα και για την γυναικεία φύση, ζητάει την αγκαλιά κλπ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πολλά βράδυα κλαίει, ωστόσο μου τόνισε πώς τα λεφτά είναι καλά. Στην συνέχεια την ρώτησα (προς Θεού δεν το παίζω ηθικολόγος προς αποφυγή παρεξηγήσεων και σέβομαι την δουλειά αυτή) πώς αντέχει τόσο καιρό η συνείδησή της να κρύβει την αληθινή της δουλειά από το παιδί της, όσο άνετα και αν ζεί τώρα και ότι κάποια στιγμή όταν αυτό θα αρχίσει να την ρωτάει περισσότερα πράγματα για την δουλειά της όπως πχ "μαμά να έρθω να δω που δουλεύεις κλπ κλπ" μου απάντησε ότι δεν το έχω σκεφτεί αυτό...Της τόνισα ακόμα ότι σαν άνθρωπος μπορεί να έχει και άλλα προτερήματα που πιθανώς να μην έχει ανακαλύψει μέσα της και της λέω γιατί με τα λεφτά αυτά που μαζεύεις δεν κάνεις μια δική σου άλλη δουλειά με πιο μακροχρόνια προοπτική στο μέλλον ή μια καριέρα σε άλλο χώρο? Μου απάντησε ότι ντρέπεται... Διευκρινίζω ότι δεν ξέρω την γενική οικονομική της κατάσταση, αλλά έχει επίσης φοβερό πάθος με το χρήμα και με τα λούσα. Αφήνω τα σχόλια σε σας και ιδιαίτερα της Χριστίνας.
Η κορη μου ειναι 7 χρονων κ το εχω σκεφτει αυτο αλλα ευτηχως ειναι μικρη ακομα οποτε εχω λιγο περιθωριο ωστε να σηνεχιζω να κανω αυτη τη δουλεια να μαζεψω κατι κ να ανοιξω κατι δικο μου ειτε εδω ειτε στην Ισπανια...Κανω αυτη τη δουλεια εναμισο χρονο κ ξεκινησα απο το μηδεν μετα απο χωρισμο κ χωρις κανεναν εδω απλα μονη μου.....Ολλες απο καπου ξεκινανε ετσι κ εγω δεν πηγα κατευθειαν στα ..ντελα να δουλεψω αλλα εκει πηγα κ δεν νομιζω να καταληξω για παντα εκει.....αυτα....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Η κορη μου ειναι 7 χρονων κ το εχω σκεφτει αυτο αλλα ευτηχως ειναι μικρη ακομα οποτε εχω λιγο περιθωριο ωστε να σηνεχιζω να κανω αυτη τη δουλεια να μαζεψω κατι κ να ανοιξω κατι δικο μου ειτε εδω ειτε στην Ισπανια...Κανω αυτη τη δουλεια εναμισο χρονο κ ξεκινησα απο το μηδεν μετα απο χωρισμο κ χωρις κανεναν εδω απλα μονη μου.....Ολλες απο καπου ξεκινανε ετσι κ εγω δεν πηγα κατευθειαν στα ..ντελα να δουλεψω αλλα εκει πηγα κ δεν νομιζω να καταληξω για παντα εκει.....αυτα....
Εγώ πάντως,αν και δεν έχω έρθει να σε δώ ούτε εσένα ούτε την Κατερίνα,εύχομαι να κάνεται απλά αυτό που θέλετε....να σταματήσετε ή όχι...δικιά σας η ζωή και την κάνετε ότι γουστάρετε....και έτσι πρέπει να λειτουργούμε όλοι.....
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...ευχαριστουμε τη Χριστινα...!
Περιμενουμε ομως κι αλλες να μας πουν τη γνωμη τους...
εχουμε αποριες πχ δε νιωθετε τπτ στο επαγγελματικο σεξ,πελατες καψουρευονται την "υποκρισια"σας,εσεις τι ερωτευεστε? το χρημα? το χαρακτηρα καποιου? φιλοδοξια?ξεφρενη ζωη κοσμηματα αμαξια ναρκωτικα? τι?γιατι αυτο το επαγγελμα και οχι καποιο αλλο? και πολλα αλλα ερωτηματικα...
Θελουμε αποψεις...!!!(οχι προσωπικα αλλα παραδειγματα περιπτωσεων ανωνυμα...)

Και μην ξεχναμε εδω ειμαστε παρεα με πολλα κοινα στοιχεια :rolleyes: ;) :knockinb:!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Έχω συζητήσει με κοπέλλα του χώρου (όχι μπουρδέλο, αλλά στούντιο) ελληνίδα, χωρισμένη με μικρό παιδί γύρω στα 5 χρονών. Ως χαρακτήρας τσαμπουκάς, αλλά επειδή την γνώρισα καλύτερα με τον καιρό διαπίστωσα πώς κατά βάθος είναι πολλή ευαίσθητη, συναισθηματική,τρυφερή, υπερβολικά ανασφαλής ακόμα και για την γυναικεία φύση, ζητάει την αγκαλιά κλπ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πολλά βράδυα κλαίει, ωστόσο μου τόνισε πώς τα λεφτά είναι καλά. Στην συνέχεια την ρώτησα (προς Θεού δεν το παίζω ηθικολόγος προς αποφυγή παρεξηγήσεων και σέβομαι την δουλειά αυτή) πώς αντέχει τόσο καιρό η συνείδησή της να κρύβει την αληθινή της δουλειά από το παιδί της, όσο άνετα και αν ζεί τώρα και ότι κάποια στιγμή όταν αυτό θα αρχίσει να την ρωτάει περισσότερα πράγματα για την δουλειά της όπως πχ "μαμά να έρθω να δω που δουλεύεις κλπ κλπ" μου απάντησε ότι δεν το έχω σκεφτεί αυτό...Της τόνισα ακόμα ότι σαν άνθρωπος μπορεί να έχει και άλλα προτερήματα που πιθανώς να μην έχει ανακαλύψει μέσα της και της λέω γιατί με τα λεφτά αυτά που μαζεύεις δεν κάνεις μια δική σου άλλη δουλειά με πιο μακροχρόνια προοπτική στο μέλλον ή μια καριέρα σε άλλο χώρο? Μου απάντησε ότι ντρέπεται... Διευκρινίζω ότι δεν ξέρω την γενική οικονομική της κατάσταση, αλλά έχει επίσης φοβερό πάθος με το χρήμα και με τα λούσα. Αφήνω τα σχόλια σε σας και ιδιαίτερα της Χριστίνας.

Τι κοινο εχουν οι Ιεροδουλες και οι κατασκοποι?
Δεν μπορουν να πουν ξεκαθαρα τι επαγγελονται!!!  :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
παιδια πολυ ωραιο θεμα,δεν κρινω ΚΑΜΙΑ και κανεναν αλλα το βρισκω λιγο ασχημο(δεν ειναι μπηχτη για κανενα απο τα παιδια που απαντησαν στην Χριστινα,ισα ισα τα σεβομαι παρα πολυ και τους εκτιμω) να λεμε συνεχεια οτι οι κοπελες αυτες κανουν λειτουργημα..
αποψεις ειναι αυτες παιδια κ θα μου επιτρεψετε να διαφωνήσω..
εκτος αν εννοειτε οτι κανουν το ιδιο λειτουργημα ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ,γιατι η εργασια του καθενος ειναι λειτούργημα..
ενταξει,δεν σωζουν και τον τριτο κόσμο απο το aids..
λιγο οφ τοπικ ειμαι αλλα θα εσκαγα αν δεν το ελεγα..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Το θεμα ειναι να προσφερεις με αυτο που κανεις... οτι και να κανεις

Αλλος ειναι Καθηγητης, αλλος ειναι ειναι μηχανικος αλλος ειναι ταξιτζης...Αλλη ειναι ...τανα

Για μενα ολες οι εργασιες ειναι λειτουργηματα
Καποιες ομως.......
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εξαλλου δεν πιστευω οτι το κανουν με το αισθημα 'της προσφορας' αυτο θα ελειπε..
το κανουν για τα χρήματα,αρα δεν μπορει να θεωρηθει λειτούργημα με την  αφηρημένη εννοια..
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Λειτούργημα οι πουτάνες, λειτούργημα και οι στρίπερς, λειτούργημα και ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης, σε τόσο κόσμο δίνουν ψωμί, συντηρούν και την ψευδαίσθηση του αθλητικού ιδεώδους. Κάτι γέλια που θα έριχνε η Φεράρι έτσι και το διάβαζε. Θυσία η πορνεία και το μουνί βωμός. Το λειτούργημα συντηρείται ως έννοια από το κεφάλαιο και τους προνομιούχους. Οι παλιοί θεωρούσαν ότι λειτούργημα επιτελούν οι ιερείς, οι δάσκαλοι και οι γιατροί, αλλα αδελφές, αργόσχολοι και φακελάκηδες πια σύμφωνα με τα ΜΜΕ. Πάμε παρακάτω.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Λειτούργημα οι πουτάνες, λειτούργημα και οι στρίπερς, λειτούργημα και ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης, σε τόσο κόσμο δίνουν ψωμί, συντηρούν και την ψευδαίσθηση του αθλητικού ιδεώδους. Κάτι γέλια που θα έριχνε η Φεράρι έτσι και το διάβαζε. Θυσία η πορνεία και το μουνί βωμός. [size=12pt]Το λειτούργημα συντηρείται ως έννοια από το κεφάλαιο και τους προνομιούχους.[/size] Οι παλιοί θεωρούσαν ότι λειτούργημα επιτελούν οι ιερείς, οι δάσκαλοι και οι γιατροί, αλλα αδελφές, αργόσχολοι και φακελάκηδες πια σύμφωνα με τα ΜΜΕ. Πάμε παρακάτω.

Όλο το νόημα στην εν λόγω φράση...Και, όλως τυχαίως, ως λειτούργημα χαρακτηρίζουν τις δραστηριότητές των :think:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
καλα ολα αυτα παιδια αλλα θελουμε και τις αποψεις και των αλλων κοριτσιων (Νταρια Κατερινα Σιμον ...κτλ)

μη φοβαστε κοριτσια πειτε τις αποψεις σας...ξερουμε να εκτιμαμε την ειλικρινεια...εξαλλου παρεα ειμαστε
 

Επισκέπτης
Έχω συζητήσει με κοπέλλα του χώρου (όχι μπουρδέλο, αλλά στούντιο) ελληνίδα, χωρισμένη με μικρό παιδί γύρω στα 5 χρονών. Ως χαρακτήρας τσαμπουκάς, αλλά επειδή την γνώρισα καλύτερα με τον καιρό διαπίστωσα πώς κατά βάθος είναι πολλή ευαίσθητη, συναισθηματική,τρυφερή, υπερβολικά ανασφαλής ακόμα και για την γυναικεία φύση, ζητάει την αγκαλιά κλπ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πολλά βράδυα κλαίει, ωστόσο μου τόνισε πώς τα λεφτά είναι καλά. Στην συνέχεια την ρώτησα (προς Θεού δεν το παίζω ηθικολόγος προς αποφυγή παρεξηγήσεων και σέβομαι την δουλειά αυτή) πώς αντέχει τόσο καιρό η συνείδησή της να κρύβει την αληθινή της δουλειά από το παιδί της, όσο άνετα και αν ζεί τώρα και ότι κάποια στιγμή όταν αυτό θα αρχίσει να την ρωτάει περισσότερα πράγματα για την δουλειά της όπως πχ "μαμά να έρθω να δω που δουλεύεις κλπ κλπ" μου απάντησε ότι δεν το έχω σκεφτεί αυτό...Της τόνισα ακόμα ότι σαν άνθρωπος μπορεί να έχει και άλλα προτερήματα που πιθανώς να μην έχει ανακαλύψει μέσα της και της λέω γιατί με τα λεφτά αυτά που μαζεύεις δεν κάνεις μια δική σου άλλη δουλειά με πιο μακροχρόνια προοπτική στο μέλλον ή μια καριέρα σε άλλο χώρο? Μου απάντησε ότι ντρέπεται... Διευκρινίζω ότι δεν ξέρω την γενική οικονομική της κατάσταση, αλλά έχει επίσης φοβερό πάθος με το χρήμα και με τα λούσα. Αφήνω τα σχόλια σε σας και ιδιαίτερα της Χριστίνας.
…επίσης είναι πολύ ρομαντική, πολύ γλυκιά, με αγγελικό μουτράκι, ακόμα είναι και  πολύ σκληρή, είναι πράγματι από της πιο σκληρές γυναίκες που έχω γνωρίσει με παιδική ψυχή…θα μπορούσα να έγραφα σελίδες για την Χριστίνα… αυτό που ξέρω είναι ότι όσο γνωρίζεις την Χριστίνα τόσο καταλαβαίνεις το πόσο λίγο την ξέρεις…ίσος είσαι μπροστά  σε κάτι το «χαοτικό» εκεί που λες, φτάνω  στο τέλος, διαπιστώνεις ότι είσαι πάλι από την αρχή και ο δρόμος είναι ακόμα πιο μακρύς... Είναι πραγματικά σπάνιος χαρακτήρας, δεν μπορώ να πω καλός ή κακός, εξάλλου το έχει πει και η ίδια ότι κρύβει μέσα της ένα αγγελάκι και ένα διαβολάκοι. Είναι αυτό που με τραβάει να θέλω να την γνωρίσω παραπάνω… είναι ένα πράγμα σαν να εξαρτάσαι από ουσία… την νιώθεις να κυκλοφορεί μέσα στο αίμα σου, δεν μιλάω για τα στερητικά συμπτώματα που έχει η απουσία της… Δεν ξέρω που θα καταλήξω με αυτήν την γνωριμία μου…ίσος σε καλό ίσος σε κακό.  Πάντως είναι χαρακτήρας πραγματικά για λίγους…αν δεν τα έχεις ξεκαθαρίσει κάποια πράγματα  με τον εαυτό σου, δεν θα πρωτινά μια γνωριμία πέραν του επαγγέλματος της. Πάντως ένα πράγμα μόρο να πω για την Χριστίνα, ότι την αγαπώ και θα την αγαπώ, δεν μπορώ να κάνω αλλιώς, ότι και να μου κάνει, και ότι είναι η πιο γλυκιά αμαρτία!
 

Επισκέπτης
καλα ολα αυτα παιδια αλλα θελουμε και τις αποψεις και των αλλων κοριτσιων (Νταρια Κατερινα Σιμον ...κτλ)

μη φοβαστε κοριτσια πειτε τις αποψεις σας...ξερουμε να εκτιμαμε την ειλικρινεια...εξαλλου παρεα ειμαστε
Η Κατερίνα έχει γράψει...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
…επίσης είναι πολύ ρομαντική, πολύ γλυκιά, με αγγελικό μουτράκι, ακόμα είναι και  πολύ σκληρή, είναι πράγματι από της πιο σκληρές γυναίκες που έχω γνωρίσει με παιδική ψυχή…θα μπορούσα να έγραφα σελίδες για την Χριστίνα… αυτό που ξέρω είναι ότι όσο γνωρίζεις την Χριστίνα τόσο καταλαβαίνεις το πόσο λίγο την ξέρεις…ίσος είσαι μπροστά  σε κάτι το «χαοτικό» εκεί που λες, φτάνω  στο τέλος, διαπιστώνεις ότι είσαι πάλι από την αρχή και ο δρόμος είναι ακόμα πιο μακρύς... Είναι πραγματικά σπάνιος χαρακτήρας, δεν μπορώ να πω καλός ή κακός, εξάλλου το έχει πει και η ίδια ότι κρύβει μέσα της ένα αγγελάκι και ένα διαβολάκοι. Είναι αυτό που με τραβάει να θέλω να την γνωρίσω παραπάνω… είναι ένα πράγμα σαν να εξαρτάσαι από ουσία… την νιώθεις να κυκλοφορεί μέσα στο αίμα σου, δεν μιλάω για τα στερητικά συμπτώματα που έχει η απουσία της… Δεν ξέρω που θα καταλήξω με αυτήν την γνωριμία μου…ίσος σε καλό ίσος σε κακό.  Πάντως είναι χαρακτήρας πραγματικά για λίγους…αν δεν τα έχεις ξεκαθαρίσει κάποια πράγματα  με τον εαυτό σου, δεν θα πρωτινά μια γνωριμία πέραν του επαγγέλματος της. Πάντως ένα πράγμα μόρο να πω για την Χριστίνα, ότι την αγαπώ και θα την αγαπώ, δεν μπορώ να κάνω αλλιώς, ότι και να μου κάνει, και ότι είναι η πιο γλυκιά αμαρτία!

ΤΟ Κάψιμο!

ελπίζω συναγώνιστή να έρθεις σύντομα στα ίσα σου.
Πραγματικά στενοχωριέμαι με κάτι τέτοια αν και δεν θα έπρεπε να μου πέφτει λόγος.
Ο κάθένας όπως την βρίσκει...
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
όλες πουτάνες είναι..... και το μόνο που θέλουν ειναι ξεκόλιασμα και ξέσκισμα .... όλα ταλλα μαλακίες για μαλάκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom