Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Βεβαια, για τα περισσοτερα απο τα τρανς, η πορνεια ειναι και η μονη επαγγελματικη διεξοδος.

Έβλεπα μία εκπομπή στην τηλεόραση πριν από κανένα μήνα όπου πέρνανε συνέντευξη από την Μπέτυ (μάλλον εσύ θα την θυμάσαι) η οποία έλεγε ότι μόνον 2 τρανς στην Ελλάδα εργάζονται κανονικά: Η μία είναι ταχυδρομικός υπάλληλος και η άλλη τραπεζικός.

Η ίδια πάντως η Μπέτυ είναι ιδιοκτήτρια οίκου ανοχής (επιχειρηματία την αποκάλεσε η παρουσιάστρια)
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδια παρατηρω κατι οποτε μαζευονται γυναικες ασχετες στο forum ξεφευγουμε απο το θεμα μας τελειως...(πηγαιντε στο chat οι γυναικες πιο καλα θα περασετε)
Καλο θα ηταν να παρατιθενται εδω αποψεις η απο κοπελες του επαγγελματος η απο αλλους με "εμπειριες"(πχ mods)...
Για να διατηρειται η συνοχη...
Προτεινω να μας πει ο Giorgos τι νομιζει οτι του βρηκε η Χριστινα...
Καλα λες οποτε λεει μια γυναικα την γνωμη της ξεφευγουνε απ'το θεμα κ προπαντος για την (καψουρα του Γιωργου) αμεσως να τον κατακρινουν...οπως ειπα κ στον Anal_hunder το επηδη ειμαι Ιεροδουλος δεν σημενει οτι ειμαι απαγορευμενη κ δεν μπορω να παντρευτω η να κανω μια σχεση η οποια βγηκε απο τη δουλεια.....κ εχετε παραξηγησει τον λογο που ειμαι εδω...οπως εχω πει ειμαι ιεροδουλη πριν απο 1 1/2 χρονο κ εχω πελατες απο πριν ερθω στο σαιτ....ειμαι στο σαιτ 2 μηνες περιπου οποτε δεν ηρθα εδω για να αποκτησω πελατεια....
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Καλα λες οποτε λεει μια γυναικα την γνωμη της ξεφευγουνε απ'το θεμα κ προπαντος για την (καψουρα του Γιωργου) αμεσως να τον κατακρινουν...οπως ειπα κ στον Anal_hunder το επηδη ειμαι Ιεροδουλος δεν σημενει οτι ειμαι απαγορευμενη κ δεν μπορω να παντρευτω η να κανω μια σχεση η οποια βγηκε απο τη δουλεια.....κ εχετε παραξηγησει τον λογο που ειμαι εδω...οπως εχω πει ειμαι ιεροδουλη πριν απο 1 1/2 χρονο κ εχω πελατες απο πριν ερθω στο σαιτ....ειμαι στο σαιτ 2 μηνες περιπου οποτε δεν ηρθα εδω για να αποκτησω πελατεια....

Κάποιοι τείνουν να ξεχνούν ότι οι κοπέλλες που κάνουν το επάγγελμα σας...είναι κι αυτές άνθρωποι.
Και πολλές φορές εκτιμούν κάποιον που τους φέρεται ανθρώπινα....
Αποκλείεται δηλαδή μια επαγγελματίας να συμπαθήσει κάποιον ;
Η μήπως αυτές δεν έχουν αισθήματα ;
Μπορεί η δουλειά να είναι δουλειά, αλλά εγώ έχω γνωρίσει πόρνες που μου φέρονταν πολύ τρυφερά...μια μάλιστα, με προέτρεπε να σταματήσω να πηγαίνω σε πόρνες και να ασχολούμαι περισσότερο με τη γυναίκα μου !
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Λυπάμαι που θα στεναχωρήσω κάποιους αλλά, ρε παιδιά, όλοι εσείς που τραβάτε καψούρα και κόλλημα με όλες τις Κατερίνες, Χριστίνες, Ούρσουλες, Ντάριες, Ντορίνες, πραγματικά δεν έχετε σκεφτεί ούτε λεπτό ότι όλες αυτές κάνουν την δουλειά τους και μέρος της δουλειάς τους είναι να συμπεριφέρονται έτσι και να κρατάνε τους πελάτες «ζεστούς».

Φυσικά θα μου πείτε, είναι καλές κοπέλες, φέρονται σωστά, έχουν καλό χαρακτήρα, έχουν καλή καρδιά κτλ. κτλ. Δεν αντιλέγω, είναι σωστές επαγγελματίες και για τον λόγο αυτό κερδίζουν περισσότερα από τις συνάδελφους τους που δεν έχουν αυτόν τον χαρακτήρα. Από εκεί και πέρα όμως η σχέση μαζί τους δεν παύει να είναι μια εμπορική συναλλαγή. Δεν καταλαβαίνω λοιπόν γιατί υπάρχει τέτοια ψύχωση και τέτοιο κόλλημα μαζί τους.

Και όσες γράφουν εδώ μέσα 99.9% δεν το κάνουν γιατί είναι ερωτευμένες μαζί σας αλλά για να αυξήσουν την πελατεία τους. Πάλι θα μου πείτε, είναι καλές κοπέλες, φέρονται σωστά, έχουν καλό χαρακτήρα, έχουν καλή καρδιά κτλ. κτλ.
Σίγουρα είναι, όμως αφού βλέπουν την πελατεία τους να αυξάνεται στο διπλάσιο με τσάμπα διαφήμιση με 4-5 post την εβδομάδα σε ένα forum, χαζές είναι να  μην «συντηρούν» αυτή τη σχέση ?

Άμα είναι έτσι, να ερωτευτώ κι εγώ τον αγαπημένο μου εστιάτορα που κάθε φορά που με βλέπει μου δίνει το καλύτερο τραπέζι του, μου φέρνει σούπερ μερίδες και με κερνάει και κανένα μπουκάλι κρασί. Τι σημαίνει αυτό ? Ότι με αγαπάει ? Χεσμένο με έχει. Γουστάρει όμως να κρατήσει έναν καλό τακτικό πελάτη που πάει 2 φορές την εβδομάδα και του αφήνει τα λεφτά του. Προφανώς τα ίδια κάνει και σε άλλους πελάτες.

Άμα είναι έτσι, όπως είπε και ο φίλος μου ο Anal_Hunter να ψάξουμε όλοι μας να βρούμε τον έρωτα της ζωής μας με 15€.
Μα έτσι είναι ρε Γαμησιανέ το θέμα. Φυσικά και κυνηγάνε πελατεία οι κοπέλες. Είπε κανείς το αντίθετο ? Πιστεύει κανείς ότι έχει έρωτα με τις κοπέλες αυτές?   :idiot: Τέλως πάντων, εγώ προσωπικά δεν ξαναπάω στην Ντάρια γιατί με έχετε παρεξηγήσει . Βαρέθηκα να μου το λένε!  :headbang:
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Η άποψη μου ειναι πως οι ιεροδουλες ειναι κανονικες γυναίκες με ένα ιδιομορφο επαγγελμα. Αυτό και μόνο. Μια εποχη ηρθα κοντα σε μια τετοια....την αγαπησα με την ψυχή μου αλλα δυστυχως για αυτή και για μενα δημιουργηθηκε μια παρεξηγηση.....
Μικρη μου καλη μου......Αλκμηνη!!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Έβλεπα μία εκπομπή στην τηλεόραση πριν από κανένα μήνα όπου πέρνανε συνέντευξη από την Μπέτυ (μάλλον εσύ θα την θυμάσαι) η οποία έλεγε ότι μόνον 2 τρανς στην Ελλάδα εργάζονται κανονικά: Η μία είναι ταχυδρομικός υπάλληλος και η άλλη τραπεζικός.

Η ίδια πάντως η Μπέτυ είναι ιδιοκτήτρια οίκου ανοχής (επιχειρηματία την αποκάλεσε η παρουσιάστρια)
Aριστοτελους 6 και Συγγρου.Μαλιστα εδωσε μαχη με τον Δημο Καλλιθεας για να παρει-αν πηρε-την αδεια, που παρανομα δεν της εδιναν, αφου καλυπτει το σπιτι ολες τις απαιτησεις του νομου.
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Η κορη μου ειναι 7 χρονων κ το εχω σκεφτει αυτο αλλα ευτηχως ειναι μικρη ακομα οποτε εχω λιγο περιθωριο ωστε να σηνεχιζω να κανω αυτη τη δουλεια να μαζεψω κατι κ να ανοιξω κατι δικο μου ειτε εδω ειτε στην Ισπανια...Κανω αυτη τη δουλεια εναμισο χρονο κ ξεκινησα απο το μηδεν μετα απο χωρισμο κ χωρις κανεναν εδω απλα μονη μου.....Ολλες απο καπου ξεκινανε ετσι κ εγω δεν πηγα κατευθειαν στα ..ντελα να δουλεψω αλλα εκει πηγα κ δεν νομιζω να καταληξω για παντα εκει.....αυτα....
εχεις κορουλα?? να σου ζησει
κοιτα, στο επαγγελμα σου σηκωνεις το βαρος απο της καυλες ολοκληρης της αθηνας, ειναι εξαιρετικα δυσκολο και θεωρω οτι ΔΕΝ ειναι ανηθικο, αντιθετως ειναι πολυ καλο εκ μερους σου που δεν εκανες πισω και μπηκες  σ'αυτη τη δουλεια ασχετα την ηλικια σου
προτιμοτερο να ανοιξεις αυτο που θελεις με επιτυχια εκει που ξερεις τα πραγματα καλυτερα
παντως οι περισοτερες ιεροδουλες δεν κοιτουν ποτε να δεθουν με πελατη για να μην επηρεασει τη δουλεια, αλλα και να γινει αυτο δεν υπαρχει προβλημα εξαλλου μια δουλεια ειναι και ισοδυναμει με ενα ερωτικο δεσιμο μεσα σε μια οποιαδηποτε δουλεια πχ εταιρια,γραφειο κτλ
εγω παντως σε συγχαιρω γιατι ζεις ενα παιδακι και ταυτοχρονα κανεις και μια τοσο δυσκολη δουλεια
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω προτεινω στη Χριστινα να παροτρυνει την Κατερινα και  αλλες κοπελες να γραψουν τις αποψεις τους εδω...γιατι υπαρχουν ανθρωποι που σας σεβονται ειλικρινα και θελουν να μαθουν...
Παρακληση:
μην ξαναμαζευτουν γυναικες τυπου Bite mariana erinal κτλ εδω(μπορουν να πανε στο chat η σε αλλο θεμα να τα πουν)οχι τιποτ'αλλο αλλα αποτρεπουν αυτους που εχουν να πουν κατι και γα***νε και το ενδιαφερον αυτο θεμα...
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
εχεις κορουλα?? να σου ζησει
κοιτα, στο επαγγελμα σου σηκωνεις το βαρος απο της καυλες ολοκληρης της αθηνας, ειναι εξαιρετικα δυσκολο και θεωρω οτι ΔΕΝ ειναι ανηθικο, αντιθετως ειναι πολυ καλο εκ μερους σου που δεν εκανες πισω και μπηκες  σ'αυτη τη δουλεια ασχετα την ηλικια σου
προτιμοτερο να ανοιξεις αυτο που θελεις με επιτυχια εκει που ξερεις τα πραγματα καλυτερα
παντως οι περισοτερες ιεροδουλες δεν κοιτουν ποτε να δεθουν με πελατη για να μην επηρεασει τη δουλεια, αλλα και να γινει αυτο δεν υπαρχει προβλημα εξαλλου μια δουλεια ειναι και ισοδυναμει με ενα ερωτικο δεσιμο μεσα σε μια οποιαδηποτε δουλεια πχ εταιρια,γραφειο κτλ
εγω παντως σε συγχαιρω γιατι ζεις ενα παιδακι και ταυτοχρονα κανεις και μια τοσο δυσκολη δουλεια
Si,Gracias (nai ευχαριστω) απο τοτε που ξεκινησα τη δουλεια ειπα ποτε να μην μπερδευεις την δουλεια με τα αισθηματα κ ειπα....οποιον γνωριζω στη δουλεια δεν τον ξερω εξω κ οποιον ξερω απεξω δεν μπαινει στη δουλεια.....γι'αυτο λενε ποτε μην λες ποτε....να που μου σηνεβη....ηταν κ θα ειναι η περιπτωση....οχι οτι το μετανιωνω....αλλα.....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Χριστινα πλεον σταματησες απο Κολωνου 30α?Αν ναι που θα εισαι?
Ηappy Groove Summer
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Α!Δεν μπορω να πω στην Κατερινα να γραψει κατι αν θελει θα γραψει απο μονη της....θα μπορουσα να γραψω κ για 2 φιλες μου που κανουν αυτη την δουλεια αλλα δεν θελουν... :huh:
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Χριστινα πλεον σταματησες απο Κολωνου 30α?Αν ναι που θα εισαι?
Ηappy Groove Summer
Οχι δεν σταματησα απλα παω διακοπες αυριο...λογικα θα ειμαι εκει τελος του μηνος...αλλα δεν θα χαθουμε θα μπαινω στο σαιτ που κ που...
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παντως σε αυτο το φορουμ, επιβεβαιωνεται αυτο που λεγεται και για την αρχαια Ελλαδα, οτι ο λογος των ιεροδουλων ειχε παντα βαρυνουσα σημασια για τους αντρες, σε αντιθεση με τις λοιπες γυναικες.

Θα συμφωνησω και με τους αλλους συναγωνιστες, οι διαφορες ασχετες γυναικες του σαιτ ας μεινουν εξω απο εδω, γιατι θα το καταντησουν chat οπως εχουν κανει με πολλα αλλα τοπικ.
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Si,Gracias (nai ευχαριστω) απο τοτε που ξεκινησα τη δουλεια ειπα ποτε να μην μπερδευεις την δουλεια με τα αισθηματα κ ειπα....οποιον γνωριζω στη δουλεια δεν τον ξερω εξω κ οποιον ξερω απεξω δεν μπαινει στη δουλεια.....γι'αυτο λενε ποτε μην λες ποτε....να που μου σηνεβη....ηταν κ θα ειναι η περιπτωση....οχι οτι το μετανιωνω....αλλα.....

εχει συμβει δηλαδη?? θα μας αφησεις?? Ah mi dios por qué?
 

Επισκέπτης
όλες πουτάνες είναι..... και το μόνο που θέλουν ειναι ξεκόλιασμα και ξέσκισμα .... όλα ταλλα μαλακίες για μαλάκες
Πέστα ρε φίλε.  Πότε θα καταλάβουν μερικοί οτι η ηθική και ο χαρακτήρας του καθενός διαμορφώνει και τη ζωή του, επαγγελματική ή μη.  Αν δεν το έχεις μέσα σου δεν μπορείς να κάνεις.  Παραδείγματα υπάρχουν άπειρα, σε αρκετά επαγγέλματα, από χορογράφους, χορευτές και σχεδιαστές μόδας που είναι 99% πούστηδες, μέχρι τις ιερόδουλες, strippers κτλ που είναι χαμηλών ηθών.  Έλεος, μόνο αυτές είναι χωρισμένες με μικρό παιδί(;), όλες όσες χωρίζουν και έχουν να συντηρήσουν παιδί βγαίνουν στο κλαρί;  Παίρνει η άλλη 5000 ευρώ το μήνα και θα τη λυπηθούμε, εννοείται κυρία μου οτι θα κλαίς και θα έχεις και ανασφάλειες για το σύντροφό σου, αν ήταν εύκολα τα πράγματα όλες αυτό θα έκαναν...
Όλοι εξετάζουμε την ηθική… αλλά την ηθική τω άλλων…ποτέ του εαυτού μας. Μας ενοχλεί που η πουτάνα, παίρνει τα λεφτά…αλλά δεν μας ενοχλεί που εμείς πάμε και τις τα δίνουμε. Τα δίνουμε για να μας ικανοποιήσουν τον πεσμένο ανδρισμό μας. Και μόλις μας κάνει άντρα πάλι, να το παίζουμε μάγκες και θέλουμε να τις πατήσουμε, να τις ισοπεδώσουμε, γιατί έτσι θα νιώσουμε καλύτερα. Αυτό μπορεί κάποιος να το πει ηθική….
 

Επισκέπτης
ι καυλα δεν εχει ιθικες!!!πιτσιλιστε χιστεςςςςς μου!!!!!!πρεπει να προσκιναμε ολοι στο ιερο βομο τις ιδονις!αφιστε τα λογια και ανιξτε τα πιτσιλιζατερ σας σκιστες του bourdela.com!!!!!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
καλα ρε πιτσι.μιλαμε εισαι απαιχτος!δεν παιζεσαι με τιποτα φιλε! :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ι καυλα τα κανει ολα καυλαιρι θειε σκρουντζ!!!!!
 

Επισκέπτης
ι καυλα δεν εχει ιθικες!!!πιτσιλιστε χιστεςςςςς μου!!!!!!πρεπει να προσκιναμε ολοι στο ιερο βομο τις ιδονις!αφιστε τα λογια και ανιξτε τα πιτσιλιζατερ σας σκιστες του bourdela.com!!!!!!
Είσαι ο αρχηγός μας Πίτσι...ακολουθούμε τον δρόμο που μας χάραξες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom