Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (7 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.239
Πόντοι
2.606
ενταξει καταλαβα δε θες να απαντησεις, δε πειραζει οταν φτανουμε στο διαταυτα κανουμε τον αλεκο

εκει που δε μας βολευει την παμε την κουβεντα αλλου
σου απάντησα όμορφα και ωραία δεν ήρθα να σε προσβάλλω στο θρεντ της ομάδας σου λίγη πλακα και μεχρι εκει δεν θα κάνω μνημόσυνο με ξένα κόλυβα  αν μπορω θα κάνω με τα δικά μου την Κυριακή
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
σου απάντησα όμορφα και ωραία δεν ήρθα να σε προσβάλλω στο θρεντ της ομάδας σου λίγη πλακα και μεχρι εκει δεν θα κάνω μνημόσυνο με ξένα κόλυβα  αν μπορω θα κάνω με τα δικά μου την Κυριακή
που σε προσβαλα μπορεις να μου πεις;

''το αγορι μου'' ειναι προσβολή;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.239
Πόντοι
2.606
φιλε δεν καταλαβες τπτ... καλο σου βραδυ... πολεμο στο εσωτερικο της ομαδας μου φιλε στα παπαρια μου ο μπουρδελο πειραιας...
την τελευταία φορα που έκανες πόλεμο στο εσωτερικό της ομάδας σου έδιωξες τους Βαρδινογιάννηδες βλέπεις να δικαιωθηκες απ την επιλογή σου ;
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
την τελευταία φορα που έκανες πόλεμο στο εσωτερικό της ομάδας σου έδιωξες τους Βαρδινογιάννηδες βλέπεις να δικαιωθηκες απ την επιλογή σου ;

ρε φιλε σου ειπα εγω αν ο πολεμος ειναι για το καλο η το κακο της ομαδας μου.... αφου στο ειπα δεν καταλαβες αστο να παει στο διαολο.....

βραζει ο τοπος σου λεω θα ερ8ει χ το ματσακι σου λεω και ολα μελι γαλα για ολους . και το καζανι δεν θα σκασει σε μας και εσεις μια χαρα πρωτοι στο πρωταθλημα .

αυτη ειναι μια προβλεψη δικια μου....
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
μάγκες η ομάδα νοσεί χρόνια είναι κρίμα να τσακώνεστε μεταξύ σας όλοι πονάμε την ομάδα .... Σας το λέω εγώ που είμαι 30 την Κυριακή ούτε από ράδιο δεν θα το ακούσω έχω ξενερώσει απίστευτα φέτος μέχρι αηδίας σκεφτητε έχω οτε και από τον αγιαξ και μετά δεν έχω δει ματς
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
:effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:



ΕΛΑΤΕ  ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ  ,,,,,,,  ΕΛΑΤΕ  ΘΑ  ΕΧΕΙ  ΜΠΑΝΑΝΑ  ΤΗΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ.......
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
την τελευταία φορα που έκανες πόλεμο στο εσωτερικό της ομάδας σου έδιωξες τους Βαρδινογιάννηδες βλέπεις να δικαιωθηκες απ την επιλογή σου ;
οι καρκινοι επρεπε να φυγουν
δεν εχει νοημα να εχεις διοικηση επιπεδου βαρδινογιαννη και να βαζει μπατζετ επιπεδου αλαφουζου
αν ειναι ετσι ας εχεις κατευθειαν τον αλαφουζο με μπατζετ αλαφουζου
αν εξαιρεσεις τα λεφτα που ειχαν δοθει για κωνσταντινου οι τυποι δεν εβαζαν δεκαρα τσακιστη και τη βγαζαμε με ζουταουτας, τοργκελε και σιγκουρτσον
φανηκαν οι τυποι απο τις τηλεοπτικες αδειες που πηγε ο καθε γιδοβοσκος και εδωσε 50 και 80 μυρια κι αυτοι για να κρατησουν το σταρ εδωσαν 12...
μεχρι και η φερραρι τους πηρε την αντιπροσωπεια
προσωπικα προτιμω αλαφουζο απο καρκινους
απλως δεν επρεπε να εχουμε πεσει στη λουμπα των πολυμετοχικων απατεωνων
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Εδω  υπαρχει  η παραγκα και  δεν  μπορειτε  να  παρετε  το πρωταθλημα.....χαχαχα...μπεεεεε......στην ευρωπη  ρε  νουμερα  τι  υπαρχει ????? 

Κατω και  απο  την τριπολη  εισαστε.....χαχαχαχα......!!!!!!

 

Συνημμένα

  • Untitled-1-810x519.jpg
    Untitled-1-810x519.jpg
    101,2 KB · Εμφανίσεις: 39

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.239
Πόντοι
2.606
Εδω  υπαρχει  η παραγκα και  δεν  μπορειτε  να  παρετε  το πρωταθλημα.....χαχαχα...μπεεεεε......στην ευρωπη  ρε  νουμερα  τι  υπαρχει ?????   

Κατω και  απο  την τριπολη  εισαστε.....χαχαχαχα......!!!!!!
ενταξει δεν την λες και μικρη πολη  :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τυποι θα σας πω μια ιστορια διδακτικη
καποτε ηταν δυο πλουσιοι γειτονες που συναγωνιζονταν ο ενας τον αλλον
τη μια χρονια ο ενας επαιρνε καινουργιο σπιτι, την αλλη ο αλλος καινουργιο αυτοκινητο, την αλλη ο πρωτος καινουργιο φουσκωτο κ.ο.κ
και καθε χρονια κοκορευοταν ο ενας στο αλλο
μεχρι που καποτε ο ενας αποφασισε να προσλαβει μια σπειρα αλβανων και να τη στειλει στο γειτονα να τονε γαμησουνε
οι αλβανοι μπουκαρανε νυχτα στο σπιτι και δεν αφησανε τιποτα
μεινανε μεσα μια βδομαδα και πλιατσικολογουσανε
γδυσανε τα παντα, πηραν απο τα γκαραζ τα αμαξια και τις βαρκες και στο τελος ριξανε και με εναν εκσκαφεα το σπιτι
μετα πηγαν τα κλοπιμαια στο αφεντικο τους ο οποιος τα χρησιμοποιησε για πανωσηκωματα στο σπιτι, τριδιπλα αυτοκινητα και λοιπα
μετα απο λιγο καιρο οταν ο παμπλουτος πλεον γειτονας συναντησε τον αλλο αστεγο, δαρμενο και ξεβρακωτο να σερνεται στο δρομο του λεει:
-αντε ρε μαλακα σηκω πανω που ολο παραπονιεσαι να πουμε. γινε αντρας. ολα σου φταινε...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Παιδιά σε λίγο ο Νικωλογιάννης θα εξηγήσει τί φταίει και θα ξεσκεπάσει όλο το παρασκήνιο. Βάλτε να μάθετε τί γίνεται...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Παιδιά σε λίγο ο Νικωλογιάννης θα εξηγήσει τί φταίει και θα ξεσκεπάσει όλο το παρασκήνιο. Βάλτε να μάθετε τί γίνεται...
τυπε ο τασαρος βγαινει πριν η μετα το νικΩλακοπουλο;

τι γινεταιιιιιιιιιιιιιιιιι;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
τυποι θα σας πω μια ιστορια διδακτικη
καποτε ηταν δυο πλουσιοι γειτονες που συναγωνιζονταν ο ενας τον αλλον
τη μια χρονια ο ενας επαιρνε καινουργιο σπιτι, την αλλη ο αλλος καινουργιο αυτοκινητο, την αλλη ο πρωτος καινουργιο φουσκωτο κ.ο.κ
και καθε χρονια κοκορευοταν ο ενας στο αλλο
μεχρι που καποτε ο ενας αποφασισε να προσλαβει μια σπειρα αλβανων και να τη στειλει στο γειτονα να τονε γαμησουνε
οι αλβανοι μπουκαρανε νυχτα στο σπιτι και δεν αφησανε τιποτα
μεινανε μεσα μια βδομαδα και πλιατσικολογουσανε
γδυσανε τα παντα, πηραν απο τα γκαραζ τα αμαξια και τις βαρκες και στο τελος ριξανε και με εναν εκσκαφεα το σπιτι
μετα πηγαν τα κλοπιμαια στο αφεντικο τους ο οποιος τα χρησιμοποιησε για πανωσηκωματα στο σπιτι, τριδιπλα αυτοκινητα και λοιπα
μετα απο λιγο καιρο οταν ο παμπλουτος πλεον γειτονας συναντησε τον αλλο αστεγο, δαρμενο και ξεβρακωτο να σερνεται στο δρομο του λεει:
-αντε ρε μαλακα σηκω πανω που ολο παραπονιεσαι να πουμε. γινε αντρας. ολα σου φταινε...

Σοφή η μαλακια σου.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
οι καρκινοι επρεπε να φυγουν
δεν εχει νοημα να εχεις διοικηση επιπεδου βαρδινογιαννη και να βαζει μπατζετ επιπεδου αλαφουζου
αν ειναι ετσι ας εχεις κατευθειαν τον αλαφουζο με μπατζετ αλαφουζου
αν εξαιρεσεις τα λεφτα που ειχαν δοθει για κωνσταντινου οι τυποι δεν εβαζαν δεκαρα τσακιστη και τη βγαζαμε με ζουταουτας, τοργκελε και σιγκουρτσον
φανηκαν οι τυποι απο τις τηλεοπτικες αδειες που πηγε ο καθε γιδοβοσκος και εδωσε 50 και 80 μυρια κι αυτοι για να κρατησουν το σταρ εδωσαν 12...
μεχρι και η φερραρι τους πηρε την αντιπροσωπεια
προσωπικα προτιμω αλαφουζο απο καρκινους
απλως δεν επρεπε να εχουμε πεσει στη λουμπα των πολυμετοχικων απατεωνων
Για τις τηλεοπτικες αδειες.Οντως εκανε εντυπωση ότι πηγε ν α παρει αδεια με 12 εκ. όταν αλλοι διναν 75.Αλλα η εξελιξη τον δικαιωσε.Ολος ο διαγωνισμος παρωδια ανηκει στο παρελθον σαν να μην εγινε και λεγεται ότι θα δοθουν πολλες αδειες με τιμημα γυρω σε αυτό το ποσο.Οσο για τον Παναθηναικο,οπως καναν συλλαλητήρια και κινητοποιήσεις Τζιγκερ φυγε,αμα δε τους αρεσει η σημερινη κατασταση ας κατεβουν να τον παρακαλεσουν Τζιγκερ ελα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Παιδιά ο Νικωλογιάννης εντόπισε ανησυχητικά στοιχεία και "καμπανάκια".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom