Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (24 μέλη και 91 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.842
Πόντοι
1.686
το καλοκαιρι θα την πας στου κυριμη τυπε?  :grin:


55467108.jpg


:orchestra:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αυτα γινονται οταν ο θεος κοιμαται...τωρα ειναι ξυπνιος...φαινεται απο τις απανωτες πουτσες που τρωτε...Λιλες εχετε καταντησει
τυπε να τρωμε εμεις πουτσες με αφραγκουζο και χωρις γηπεδο - προπονητικο κεντρο παει στο διαολο
να τρωτε πουτσες εσεις απο τη χαποελ σαμπουαν με τετοιο μπατζετ παει πολυ ομως...  :-
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
το καλοκαιρι θα με παει αυτη τουρ στο χαλεπι και θα τη γαμαω στα χαλασματα  :-
τυπε απ το ντερμπυ καταληξαμε στα γαμησια ειμαστε ενα πραγματικο πορνικο σαιτ ευτυχως δεν ειμαστε στο κοσμοπολιταν γιατι θα καταληγαμε να παμε ερμου παρεα  για ψωνια  :gay:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
τυπε να τρωμε εμεις πουτσες με αφραγκουζο και χωρις γηπεδο - προπονητικο κεντρο παει στο διαολο
να τρωτε πουτσες εσεις απο τη χαποελ σαμπουαν με τετοιο μπατζετ παει πολυ ομως...  :-
Αφραγκουζος δεν ειναι τυπε,μη μπερδευεσαι,τσιφουτουζος ειναι...λεφτα εχει να φαν κ οι κοτες.Η ηττα η δικια μας ηταν ατυχες αποτελεσμα.Η δικιες σας ειναι συνηθεια πλεον...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τυπε απ το ντερμπυ καταληξαμε στα γαμησια ειμαστε ενα πραγματικο πορνικο σαιτ ευτυχως δεν ειμαστε στο κοσμοπολιταν γιατι θα καταληγαμε να παμε ερμου παρεα  για ψωνια  :gay:
και το ντερμπυ θα ειναι ενα γαμησι
θα το παστελωσει ο κουτρουμπης με κεφαλια στο 93, 0-1
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
και το ντερμπυ θα ειναι ενα γαμησι
θα το παστελωσει ο κουτρουμπης με κεφαλια στο 93, 0-1
αμα το βαλει ο κουτρουμπης κομματια να γινει ας χασουμε μεγαλος παιχτης τυπε χτυπαει το χρυσο παπουτσι
214164_350_A.jpg
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ε ναι τι να λεμε τωρα
τυπε σκεψου οτι ζουμε σε μια χωρα που ο μεγαλος αθλητης και πολιτικος γιωργος ανατολακης εχει παρει 10 πρωταθληματα και ο νικολας ο λυμπεροπουλος κανενα  :-
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
τυπε σκεψου οτι ζουμε σε μια χωρα που ο μεγαλος αθλητης και πολιτικος γιωργος ανατολακης εχει παρει 10 πρωταθληματα και ο νικολας ο λυμπεροπουλος κανενα  :-
μπορει να κανει παρεα  με τον βανδη τυπε ουτε αυτος εχει παρει  :2funny:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
η εξελιξη δεν το δικαιωσε
αν πιστευε οτι ο διαγωνισμος ηταν παρωδια δεν επρεπε να συμμετασχει καν και να τον καταγγειλει
αφου μπηκε και συμμετειχε σημαινει οτι τον αναγνωρισε
και αφου τον αναγνωρισε εκανε τις προσφορες του για να παρει τηλεοπτικη αδεια
ειναι θλιβερο να βλεπεις τη 2η μεγαλυτερη ελληνικη οικογενεια (απο οικονομικης αποψεως) να παιζει με 2 συμμετοχες και να δινει 12 και 17 εκατομμυρια οταν ο αλαφουζος εσκασε 40 και ο μαρινακης 80
που και οι 2 μαζι δεν εχουν τα λεφτα του βαρδινογιαννη
ο τζιγγερ ειναι ματζιρογυφτος παει και τελειωσε
κοιταει σε ολες τις επιχειρησεις του να βγαλει και απο τη μυγα ξιγκι
ουτε καν του περναει απο το μυαλο η ΥΠΕΡΑΞΙΑ που εχουν ορισμενες επιχειρησεις και αξιζει να πληρωσεις παραπανω γι αυτες εστω κι αν δεν πιστευεις με αυστηρα οικονομολογικα κριτηρια οτι αξιζουν τοσο
ο κοκκαλης εβαλε λεφτα στο γαυρο και εγινε η πρωτη μουρη στην ελλαδα που δεν τον ηξερε κανεις
θα ειχε παει φυλακη αν δεν ειχε τον ολυμπιακο
οι βαρδινογιανναιοι μια ζωη τα ιδια
ενω ειχαν τη δυναμη να γαμησουν τον κοκκαλη ποτε δεν προσπαθησαν να προστατεψουν την ομαδα
ο αλαφουζος που ειναι μια τριχα απο τα @@ τους κανει ο,τι μπορει
και αφου δε μπορει να επηρεασει, τουλαχιστον σκουζει
κατι ειναι κι αυτο
με τους αλλους τον καρκινο βγαλαμε
ουτε ζωγραφιστους δεν τους θελουμε πισω

φιλε σορρυ που το λεω ομως οι σωστοι λεφταδες αυτο κανουν για να μεγαλωνουν τις περιουσιες τους.... και τσιγκουνιδες ειναι και καβουρια στις τσεπες εχουν... αυτοι που δεν υπολογιζουν τα χρηματα τους ή τα βγαλαν με βρομικα μεσα ή δεν ειναι δικα τους ...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
μπορει να κανει παρεα  με τον βανδη τυπε ουτε αυτος εχει παρει  :2funny:
τυπε το επιθετικο διδυμο βανδης - λυμπε θα ηταν το καλυτερο επιθετικο διδυμο ελληνων τουλαχιστον απο το 1990 και μετα και σιγουρα ειναι οι δυο καλυτεροι ελληνες επιθετικοι που εχω δει εγω με τα ματακια μου  :-
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
τυπε το επιθετικο διδυμο βανδης - λυμπε θα ηταν το καλυτερο επιθετικο διδυμο ελληνων τουλαχιστον απο το 1990 και μετα και σιγουρα ειναι οι δυο καλυτεροι ελληνες επιθετικοι που εχω δει εγω με τα ματακια μου  :-
τι να το κανω να την εχω 20 ποντους και να μην εχει σηκωσει το καβλι μου μητρα  ;)
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τι να το κανω να την εχω 20 ποντους και να μην εχει σηκωσει το καβλι μου μητρα  ;)
τυπε αμα ο διπλανος που σηκωνει ολες τις μητρες την εχει 5 ποντους και γαμαει με πουτσοζωνη, εχουν αξια και τα 20 εκατοστα σου κι ας μη γαμησεις ποτε  :-

Women-wearing-pants-Lesbian-sex-Wear-Pom-solid-double-dildo-Adult-Products-penis-Female-Masturbation-Wholesale.jpg


 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Όλα ανοιχτά για την Κυριακή - ντέρμπι είναι. Μπορεί να χάσουμε, μπορεί να έρθει Χ, μπορεί να νικήσουμε 1-0, αλλά μπορεί και να σας ξανατελειώσουμε ως σύλλογο όπως τότε στη Ριζούπολη.

Και συ τέκνο μου Βρούτε; Ο θεός ρίχνει κανα ύπνο καθε πενήντα χρόνια , αλλά όχι και κάθε 2-3 χρόνια. Με την διάλυση πουχουν βαρέσει ήδη, καθε σκόρ με λιγότερο απο 4 τέρματα διαφορά θα το δεχτώ σαν ήττα....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Και συ τέκνο μου Βρούτε; Ο θεός ρίχνει κανα ύπνο καθε πενήντα χρόνια , αλλά όχι και κάθε 2-3 χρόνια. Με την διάλυση πουχουν βαρέσει ήδη, καθε σκόρ με λιγότερο απο 4 τέρματα διαφορά θα το δεχτώ σαν ήττα....

ΔΕ με καυλωνει αλλο ο βαζελος..... καποτε ναι, τωρα νιωθω σα να παιζω με την κουλα η με τους γυφτους του βορρα.....

ευχαριστηση στα μεταξυ μας ματς αντλω πλεον απο το μπασκετ  ;)
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
οι καρκινοι επρεπε να φυγουν
προσωπικα προτιμω αλαφουζο απο καρκινους
απλως δεν επρεπε να εχουμε πεσει στη λουμπα των πολυμετοχικων απατεωνων

και τι καταλαβατε;;;
το τρενο βγηκε απο τις ραγες κ δεν ξαναμπαινει.....ρωτηστε κ τους αεκτζηδες  ;)

παλια βλεπατε κ καμια νικη κ καμια πορεια στην ευρωπη
τωρα το μονο που βλεπετε ειναι τα χυσια του θρυλου να κρεμονται απο τα μαγουλα σας......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom