Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
κριμα για τον ανθρωπο... ομως καλο λαμογιο ηταν και αυτος...

διαβαζα πριν μερικες σελιδες καποια αστεια πραγματα που γραφουν καποιοι... οι μεν ολυμπιακοι που νομιζουν οτι η ομαδα ειναι δικια τους... οι δε παναθηναικοι που νομιζουν οτι εδιωξαν τον Βαρδινογιαννη...

λοιπον ουτε ο γαυρος ειναι ιδιοκτησια των οπαδων... ( του Κοκκαλη ηταν και τωρα του Μαρινακη. κανενα λογο δεν εχει κανενας οπαδος... οτι θελει κανει ο καθε ιδιοκτητης) ουτε οι οπαδοι μας εδιωξαν τον Βαρδινογιαννη (ο καπετανιος ηθελε την ομαδα και εκανε κουμαντο μια χαρα!! οταν μεγαλωσε και στα πραγματα ηρθε ο μικρος στις δουλειες της οικογενειας και στην ομαδα απλα δεν ηθελε να ασχοληθει με την ομαδα... βρηκαν ευκαιρια και καναν κουμαντο οι μανατζαρεοι.... απο το φαγοποτι λοιπον καποια στιγμη η παε ηταν ασυμφορη για τον Βαρδινογγιανη ... 1+1 = 2.... οι οπαδοι δεν εδιωξαν τον βαρδινογιαννη ... ευκαιρια εψαχνε να φυγει ...
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ποσο ρε παιδες????δεν τοδε κανεις??? :grin:

χασαμε φιλε 0-3 ... με το ιδιο σκορ που ειχες χασει απο την ανορθοση το 2008 και με 4 γκολ λιγοτερα απο αυτα που ειχες χασει απο την γιουβε το 2003

νομιζω οτι σε καλυψα
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ο Ολυμπιακός στην όλων των εποχών βαθμολογία στην Ευρώπη είναι πάνω από σας. Πιο επιτυχημένος ρε παιδί μου, πώς το λένε; Έχει περισσότερους βαθμούς. Εσείς βγαίνετε πιο πάνω μόνο αν υπολογιστούν τα play-off. Το αντιλαμβάνεστε αυτό το πράμα; Τί πορείες μας τσαμπουνάτε; Ξέρετε πουθενά να γίνεται διαγωνισμός πορειών; Για την τρέχουσα βαθμολογία δεν το συζητάμε - είστε 128οι (η Αστάνα είναι πάνω από σας). Και κανείς δε γελάει μαζί σας - είστε απλά ανύπαρκτοι.

εδώ βλέπουμε και μια αδικημένη ομάδα με πράσινα...

[facebook]]

Εντάξει το τερμάτισες, ούτε εσύ δεν τα πιστεύεις αυτά που γραφεις είμαι σίγουρος.

Το ότι έχεις περισσοτερους βαθμούς είναι μονο γιατί έχεις συμμετάσχει περισσότερες φορες στον διαγωνισμό. Εγώ έχω πάει τελικό ευρώπης, άλλες 2 στους 4 και ποσες άλλες στους 8. Εσένα η μεγαλύτερη επιτυχία σου είναι στους 8. Αυτό ονομάζεται πορεία, μέχρι που έχεις καταφέρει να φτάσεις σε έναν διαγωνισμό. 1+1 κάνει 2. :)

Επίσης για την "πράσινη παράγκα". Εσύ στην δικια σου παράγκα έχεις 18/στα 20 με αποδείξεις, και τέρατα. Στην δήθεν πράσινη όλοι πήρανε πρωτάθλημα, ακόμα και η Λάρισα!
Ξέρεις εσύ καμια παράγκα που να πέρνουν όλοι πρωτάθλημα?
 :2funny:

Ότι και να λέτε υπάρχουν τα αποδεικτικά που σας τελειώνουν!

Εγώ είμαι χορτάτος, έχω ευρωπαϊκές χαρες που εσύ δεν πρόκειται να δεις ούτε σε 1000 χρονια που να σε παίζει ο σπάθας με την barcelona 90-10 υπέρ σου!!!

Χαιρετίσματα στην Μπερσεβά που είναι 500 κάτι βαθμολογία!  :2funny:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Σας κράζουν και οι ίδιοι σας οι οπαδοί με την σαπίλα που ξεχείλισε, μονο κάτι πρόβατα σαν εσένα έχουν μείνει!

ποιος κραζει ? ΡΕ ΧΥΝΩ ΛΕΜΕ


Και που σε μιλάς εσύ ανυπαρκτουλη που σε 20 χρονια συνεχόμενα CL δεν έκανες ποτε σου 1 πορεία!
Τελικό

και άλλες 2 φορες ημιτελικά όπως εμείς δεν θα τα δεις ούτε σε 1000 χρονια!



ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ Mark Lorenson


1985 Tο "έπος της πρόκρισης στους "4" το 1985’’, σημαδεύτηκε από τις καταγγελίες του ποδοσφαιριστή της Λίβερπουλ, Mαρκ Λορενσον ότι κάποιος από τον παναθηναϊκό προσπάθησε να τον δωροδοκήσει!!!!


Πάμε και στην υπόθεση Λορενσον... απόπειρα δωροδοκίας του αμυντικού της Λίβερπουλ Μαρκ Λορενσον από παράγοντες του παναθηναϊκού.


Οταν λοιπόν ξέσπασαν οι αποκαλύψεις για τα στημένα παιχνίδια στο αγγλικό πρωτάθλημα(γκρομπελαρ κτλ...) βρετανοί δημοσιογράφοι ρώτησαν τον παλαίμαχο αμυντικό της Λίβερπουλ Λορενσον , αν ποτέ είχε δεχθεί κρούση για να έχει μειωμένη απόδοση .


Ο ιδιος απάντησε καταφατικά λέγοντας χαρακτηριστικά : "ναι , μια φορά πριν τον αγώνα με τον παναθηναϊκό....


" Μετά από εναν χρόνο ο Λορενσον επισκέπτεται την Ελλάδα προσκεκλημένος για έναν αγώνα παλαίμαχων Ελλάδας και Αγγλίας .
Ερωτώμενος από ελληνες αθλητικους δημοσιογραφους σχετικά με την υπόθεση δηλώνει :


«είναι αλήθεια ότι κάποιος άνθρωπος που μου είπε ότι ενεργούσε για λογαριασμό του παναθηναϊκού προσπάθησε να με δωροδοκήσει προκείμενου να κάνω ένα πέναλτι στον πρώτο αγώνα , στο Αανφιλντ . δεν το έχω διαψεύσει ποτέ , ούτε φυσικά πρόκειται να το κάνω τώρα! Μου προσέφερε 25.000 αγγλικές λίρες» (εφημερίδα ώρα για σπορ , Δευτέρα 29/5/1995)

Ανύπαρκτε που σε κερνάγανε 7αρες και γελαγε μαζι σου ολη η Ευρωπη!

ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ TA ΜΟΥΤΡΑ NA ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΕΣ ???
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Μια περίεργη καταγγελία έκανε ο Φιλ Ντον. Ο Αγγλος ρέφερι ανέφερε πως το 1994 δέχτηκε δώρα από τον πρόεδρο του Παναθηναϊκού για ευνοϊκή διαιτησία.

«Μετά την διαιτησία μου to 1994 στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ στην Αθήνα (μεταξύ Μίλαν και Μπαρτσελόνα) ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού με επισκέφτηκε στο ξενοδοχείο μου μαζί με τους βοηθούς μου και μας έφερε κάποια ακριβά δώρα. Πιστεύω ότι το έκανε προφανώς για να χτίσει μια καλή... σοδειά ενόψει της νέας σεζόν, σε περίπτωση που κληρωνόμουν να διαιτητεύσω την ομάδα του».


 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Μια περίεργη καταγγελία έκανε ο Φιλ Ντον. Ο Αγγλος ρέφερι ανέφερε πως το 1994 δέχτηκε δώρα από τον πρόεδρο του Παναθηναϊκού για ευνοϊκή διαιτησία.

«Μετά την διαιτησία μου to 1994 στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ στην Αθήνα (μεταξύ Μίλαν και Μπαρτσελόνα) ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού με επισκέφτηκε στο ξενοδοχείο μου μαζί με τους βοηθούς μου και μας έφερε κάποια ακριβά δώρα. Πιστεύω ότι το έκανε προφανώς για να χτίσει μια καλή... σοδειά ενόψει της νέας σεζόν, σε περίπτωση που κληρωνόμουν να διαιτητεύσω την ομάδα του».



Με 0 ερωπαϊκή πορεία λογικό μου φαίνεται που δεν ξέρετε αγγλικά και τα παρουσιαζεται οπως θελετε! Ευτυχώς υπάρχει το άρθρο της dailymail και σας ξεφτιλίζει! Στα τότε χρονια τα δώρα προς τους διαιτητές ήταν μια συνήθεια που την κάνανε ΟΛΟΙ!!!!!
"I had a different watch for every day of the month"
Ειχα κάθε μερα και διαφορετικο ρολόι!

this ‘very lavish’ culture of gifts in the Eighties and early Nineties, before a clampdown by the game’s governing bodies, it did not compromise officials’ integrity.
Εδω ο ρεφερι μας εξηγει πως αυτο το ακριβο εθιμο/συνήθεια των ακριβων δωρων δεν επηρέαζε την εγκυρότητα των διαιτητών! ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ COM ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΙΚΟ XAXAXAXAXA

‘Many refs used to take a spare bag on trips to carry the gifts
Πολλοι διαιτητες επερναν μαζι τους επιπλεον τσαντα για τα δωρα που θα δεχοντουσαν!
Σας παρακαλώ κύριε διαιτητά, μονο ο Παναθηναϊκός σας έκανε δώρα τότε, πείτε το! Το λέει ένας στο μπουρδέλα! χαχαχαχα

The former head of England’s professional referees has revealed how he and fellow officials were showered with gifts
Εδω μας λεει πως αυτος και οι αλλοι συναδελφοι του γεμιζαν απο δωρα που τους κανανε (εννοει πολλες ομαδες)!

A ρε γαύρε πάλι στην φάπα σε έχω! Δώσε και άλλη προπαγανδα να σε ξεφτιλίζω!





 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Μου αρέσει που ξεθάβετε θέματα ανύπαρκτα και τα βάζετε  με τέτοιο τρόπο ώστε να παραπληροφορείται!

Κατά τα αλλα με μια απλή αναζήτηση στο youtube θα βρείτε άπειρες βρομερές συνομιλίες του προεδρου σας για την εγκληματική οργάνωση που έχετε στήσει!


Προβατααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Εντάξει το τερμάτισες, ούτε εσύ δεν τα πιστεύεις αυτά που γραφεις είμαι σίγουρος.

Το ότι έχεις περισσοτερους βαθμούς είναι μονο γιατί έχεις συμμετάσχει περισσότερες φορες στον διαγωνισμό. Εγώ έχω πάει τελικό ευρώπης, άλλες 2 στους 4 και ποσες άλλες στους 8. Εσένα η μεγαλύτερη επιτυχία σου είναι στους 8. Αυτό ονομάζεται πορεία, μέχρι που έχεις καταφέρει να φτάσεις σε έναν διαγωνισμό. 1+1 κάνει 2. :)
Τα πράγματα είναι απλά: στην ιστορία ενός διαγωνισμού όπως αυτός εδώ, μια ομάδα είναι πιο επιτυχημένη από κάποια άλλη όταν έχει συγκεντρώσει περισσότερους βαθμούς απ' αυτήν. Προκειμένου για συγκρίσεις ομάδων απ' την ίδια χώρα, οι περισσότερες συμμετοχές δεν είναι απλή λεπτομέρεια, αλλά ήδη ένδειξη υπεροχής. Γιατί ήρθε πρώτη έναντι της άλλης που ήρθε δεύτερη.
Τώρα ξέρω, ερχόμασταν πρώτοι επειδή παράγκα και λοιπά παραμύθια. Αλλά και πάλι: εσείς ως δεύτεροι γιατί δεν προχωρήσατε στο Europa πχ; Κι εμείς αν δεν είχαμε ομάδα και δεν το αξίζαμε πώς κάναμε τόσες νίκες και πήραμε τόσους βαθμούς;
Φυσικά λοιπόν και 1+1=2 και ιδού η βαθμολογία όλων των εποχών:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ΣΟΥΠΕΡ    ΜΑΛΑΚΑ.......  ΟΛΗ  Η  ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ......ΕΔΩ  που  δεν υπαρχει ουτε  παραγκα  ουτε  τιποτα

[move]ΑΝΤΕ    ΓΕΙΑ........ :effemine: :effemine: :effemine:[/move]
 

Συνημμένα

  • 14938229_10155471025986632_747900413892883474_n.jpg
    14938229_10155471025986632_747900413892883474_n.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 15

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
να θυμησω οτι για καμια 10ετια ο γαυρος επαιρνε πρωταθλημα στην ελλαδα, αποκλειοταν απο τους ομιλους ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ως τεταρτος και ο ΠΑΟ που συμμετειχε ως δευτερος εκανε καθε δευτερη χρονια μια καλη η καλουτσικη πορεια στην ευρωπη
η κατρακυλα του παο στην ευρωπη ηρθε τα τελευταια πεντε χρονια λογω οικονομικων προβληματων
επισης οταν μια ομαδα με λιγοτερες συμμετοχες εχει φτασει πιο μακρια σαφως και ειναι πιο επιτυχημενη απο μια αλλη ομαδα που συμμετεχει καθε χρονο (εξασφαλισμενη συμμετοχη) δηλαδη εχει περισσοτερες ευκαιριες επιτυχιας αλλα καθε χρονο ειναι μια απο τα ιδια σκατα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Ok επομένως αφαιρούμε τα τελευταία χρόνια (και μερικά άλλα που δεν πήγατε καλά  :grin: ) και βγαίνετε πρώτοι.
Και στο ελληνικό πρωτάθλημα: αφαιρούμε δεκαετίες 30,40,50,70,80 και τα τελευταία 15 χρόνια και βγαίνετε κι εκεί πρώτοι.
Συγχαρητήρια!  :rockon:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Ο Ολυμπιακός στην όλων των εποχών βαθμολογία στην Ευρώπη είναι πάνω από σας. Πιο επιτυχημένος ρε παιδί μου, πώς το λένε; Έχει περισσότερους βαθμούς. Εσείς βγαίνετε πιο πάνω μόνο αν υπολογιστούν τα play-off. Το αντιλαμβάνεστε αυτό το πράμα; Τί πορείες μας τσαμπουνάτε; Ξέρετε πουθενά να γίνεται διαγωνισμός πορειών; Για την τρέχουσα βαθμολογία δεν το συζητάμε - είστε 128οι (η Αστάνα είναι πάνω από σας). Και κανείς δε γελάει μαζί σας - είστε απλά ανύπαρκτοι.

εδώ βλέπουμε και μια αδικημένη ομάδα με πράσινα...

[facebook]]
Σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ok επομένως αφαιρούμε τα τελευταία χρόνια (και μερικά άλλα που δεν πήγατε καλά  :grin: ) και βγαίνετε πρώτοι.
Και στο ελληνικό πρωτάθλημα: αφαιρούμε δεκαετίες 30,40,50,70,80 και τα τελευταία 25 χρόνια και βγαίνετε κι εκεί πρώτοι.
Συγχαρητήρια!  :rockon:
αν ημασταν σοβαρο κρατος δε θα χρειαζοταν να αφαιρεσουμε εμεις τιποτα
δε σου λεω γερμανια, ιταλια να ημασταν απλως...
εκει οι αφαιρεσεις θα γινονταν απο αυτους που πρεπει και επισημως  :-
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Τα πράγματα είναι απλά: στην ιστορία ενός διαγωνισμού όπως αυτός εδώ, μια ομάδα είναι πιο επιτυχημένη από κάποια άλλη όταν έχει συγκεντρώσει περισσότερους βαθμούς απ' αυτήν. Προκειμένου για συγκρίσεις ομάδων απ' την ίδια χώρα, οι περισσότερες συμμετοχές δεν είναι απλή λεπτομέρεια, αλλά ήδη ένδειξη υπεροχής. Γιατί ήρθε πρώτη έναντι της άλλης που ήρθε δεύτερη.
Τώρα ξέρω, ερχόμασταν πρώτοι επειδή παράγκα και λοιπά παραμύθια. Αλλά και πάλι: εσείς ως δεύτεροι γιατί δεν προχωρήσατε στο Europa πχ; Κι εμείς αν δεν είχαμε ομάδα και δεν το αξίζαμε πώς κάναμε τόσες νίκες και πήραμε τόσους βαθμούς;
Φυσικά λοιπόν και 1+1=2 και ιδού η βαθμολογία όλων των εποχών:

Επιτυχία είναι να συγκεντρώνεις βαθμούς δεν λέω αλλα δεν γίνετε να λες εισαι πιο επιτυχημενος από εμενα που πηγα τελικό και 2 φορες στους τέσσερις επειδή εσύ με ξεπερασες πχ σε βαθμούς ένα βραδυ νικώντας την Αντερλεχτ. Μη τρελαθούμε τώρα. Ούτε με την ίδια λογική η Arsenal μπορεί να λέει στην Liverpool είμαι πιο επιτυχημένη ομάδα από εσένα άσχετα αν έχεις κερδίσει 5 τρόπαια επειδή εγώ πάω κάθε χρόνο CL και άσχετα αν κάθε χρόνο πέρνω τα αρχίδια μου. Μη λέμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει!

Προφανώς η απλή συμμετοχη δεν είναι τόσο απλή, τώρα που ο Παναθηναϊκός δεν κάνει τις μεγάλες πορείες να βγάζει η Ελλάδα 3 ομάδες CL έμεινες μονος σου και τι κατάφερες? Να μην βγάζει ούτε 1 ομάδα η χωρα. Η πετυχημένη ομάδα που εσύ υποστηρίζεις.


Επίσης επειδή μίλησες για την δεύτερη διοργάνωση, εκεί κατάφερα να πάω 2 φορες στους 8 και 1 ντουζίνα φορες στους 16! Εσύ τι έκανες? Tίποτα!

Εγώ παλιά όσο μπορούσα τις έκανα τις επιτυχίες μου, πλέον έχω οικονομικά προβλήματα δεν αξιώνω μεγάλες πορείες. Εσύ όμως που 20 χρονια τσεπώνεις όλα τα λεφτά και είσαι και είσαι στα καλύτερα σου ever γιατί είσαι ανύπαρκτος ευρωπαϊκά και κατάφερες να παίζεις  europa league?  
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ΣΟΥΠΕΡ     ΜΑΛΑΚΑ.......  ΟΛΗ  Η  ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ......ΕΔΩ  που  δεν υπαρχει ουτε  παραγκα  ουτε  τιποτα

[move]ΑΝΤΕ     ΓΕΙΑ........ :effemine: :effemine: :effemine:[/move]
Ευρωπαϊκό τελικό δεν θα ζήσεις ποτε σου, ούτε σε 1000 γενεές ανύπαρκτη 7αρπαχτρω!

1971_Champions_League_Final_Ajax_-_Panathinaikos.jpg
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
να θυμησω οτι για καμια 10ετια ο γαυρος επαιρνε πρωταθλημα στην ελλαδα, αποκλειοταν απο τους ομιλους ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ως τεταρτος και ο ΠΑΟ που συμμετειχε ως δευτερος εκανε καθε δευτερη χρονια μια καλη η καλουτσικη πορεια στην ευρωπη
η κατρακυλα του παο στην ευρωπη ηρθε τα τελευταια πεντε χρονια λογω οικονομικων προβληματων
επισης οταν μια ομαδα με λιγοτερες συμμετοχες εχει φτασει πιο μακρια σαφως και ειναι πιο επιτυχημενη απο μια αλλη ομαδα που συμμετεχει καθε χρονο (εξασφαλισμενη συμμετοχη) δηλαδη εχει περισσοτερες ευκαιριες επιτυχιας αλλα καθε χρονο ειναι μια απο τα ιδια σκατα
Έτσι είναι τύπε, 1+1 κάνει 2!


ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ! ΣΤΗΝ ΔΗΘΕΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΑΡΑΓΚΑ ΠΗΡΑΝ ΟΛΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΛΑΡΙΣΑ! ΠΑΡΑΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΟΧΙ ΟΛΟΙ!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΜΠΟΧΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom