Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (5 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16

Καλά εσένα σε γλεντάνε και μυαλό ακόμα να βάλεις. Ναι ρε συ 6 ευρωπαϊκούς τίτλους τους στήσαμε και αυτούς! Τι είστε εσείς ρε, που μου μάθατε και basket! Που βάζατε καλάθι και φωνάζατε γκοοοοοοολ!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Επιτυχία είναι να συγκεντρώνεις βαθμούς δεν λέω αλλα δεν γίνετε να λες εισαι πιο επιτυχημενος από εμενα που πηγα τελικό και 2 φορες στους τέσσερις επειδή εσύ με ξεπερασες πχ σε βαθμούς ένα βραδυ νικώντας την Αντερλεχτ.

δεν σε ξεπέρασα σε ένα βράδυ ρε φίλε. Ύστερα από πολλά ματς έγινε αυτό - ένας αγώνας δε φτάνει. Αν είχες τρόπαιο θα έλεγα ναι! Αλλά τώρα;

Μη τρελαθούμε τώρα.
Ούτε με την ίδια λογική η Arsenal μπορεί να λέει στην Liverpool είμαι πιο επιτυχημένη ομάδα από εσένα άσχετα αν έχεις κερδίσει 5 τρόπαια επειδή εγώ πάω κάθε χρόνο CL και άσχετα αν κάθε χρόνο περνώ τα αρχίδια μου. Μη λέμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει!
Φυσικά η Arsenal δεν μπορεί να λέει στην Liverpool ότι είναι πιο επιτυχημένη ομάδα γιατί απλούστατα δεν είναι. Δες βαθμολογία:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΜΠΟΧΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ

Μίλησες για χουντα???

533439_401918343165597_44810436_n.jpg


2sbwvb6.jpg


xounta_kai_GAYroi.jpg


hqdefault.jpg
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
δεν σε ξεπέρασα σε ένα βράδυ ρε φίλε. Ύστερα από πολλά ματς έγινε αυτό - ένας αγώνας δε φτάνει. Αν είχες τρόπαιο θα έλεγα ναι! Αλλά τώρα;
Φυσικά η Arsenal δεν μπορεί να λέει στην Liverpool ότι είναι πιο επιτυχημένη ομάδα γιατί απλούστατα δεν είναι. Δες βαθμολογία:

Τα ίδια λέμε, δεν καταλαβαίνω που διαφωνούμε. Όταν πάει το θέμα στον ολυμπιακό ίσια τέρμα μηδενιστής.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
 

Συνημμένα

  • λουλουδια 7.jpg
    λουλουδια 7.jpg
    273,7 KB · Εμφανίσεις: 47
  • λουλουδια 6.jpg
    λουλουδια 6.jpg
    183 KB · Εμφανίσεις: 24

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μην ψαρωνετε και ασχολειστε με τις αποπροσανατολιστικες μπουρδες των γαυρων !!!
Εχουμε πολυ καλυτερη ομαδα και θα το παρουμε το διπλο αυριο  :rockon:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.249
Πόντοι
2.606
Εντάξει το τερμάτισες, ούτε εσύ δεν τα πιστεύεις αυτά που γραφεις είμαι σίγουρος.

Το ότι έχεις περισσοτερους βαθμούς είναι μονο γιατί έχεις συμμετάσχει περισσότερες φορες στον διαγωνισμό. Εγώ έχω πάει τελικό ευρώπης, άλλες 2 στους 4 και ποσες άλλες στους 8. Εσένα η μεγαλύτερη επιτυχία σου είναι στους 8. Αυτό ονομάζεται πορεία, μέχρι που έχεις καταφέρει να φτάσεις σε έναν διαγωνισμό. 1+1 κάνει 2. :)

Επίσης για την "πράσινη παράγκα". Εσύ στην δικια σου παράγκα έχεις 18/στα 20 με αποδείξεις, και τέρατα. Στην δήθεν πράσινη όλοι πήρανε πρωτάθλημα, ακόμα και η Λάρισα!
Ξέρεις εσύ καμια παράγκα που να πέρνουν όλοι πρωτάθλημα?
 :2funny:

Ότι και να λέτε υπάρχουν τα αποδεικτικά που σας τελειώνουν!

Εγώ είμαι χορτάτος, έχω ευρωπαϊκές χαρες που εσύ δεν πρόκειται να δεις ούτε σε 1000 χρονια που να σε παίζει ο σπάθας με την barcelona 90-10 υπέρ σου!!!

Χαιρετίσματα στην Μπερσεβά που είναι 500 κάτι βαθμολογία!  :2funny:
η Λάρισα ειχε ομαδάρα και πήρε το πρωτάθλημα θα μπορούσε με τους ίδιους παίκτες να το παρει και σημερα ατυχές το παράδειγμα σου
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Μην ψαρωνετε και ασχολειστε με τις αποπροσανατολιστικες μπουρδες των γαυρων !!!
Εχουμε πολυ καλυτερη ομαδα και θα το παρουμε το διπλο αυριο  :rockon:
καλή η αισιοδοξια αλλά το βλεπω δυσκολο αύριο..
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Με μαύρα περιβραχιόνια στο ντέρμπι στη μνήμη του Βγενόπουλου ο Παναθηναϊκός

URL]]
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Να θυμίσω μόνο ότι ο Α.Βγενόπουλος είχε ξεσηκώσει τον κόσμο του Παναθηναίκου πριν απο χρόνια αμέσως μετά το 4-0 στο φαληρο για το κύπελο με τον ολυμπιακό. Οπου μετα αρχησαν τα γνωστα γεγονότα που οδηγησαν στη πολυμετοχικότητα

ο θανατός του συμπίπτει παραμονές ενός ντερμπι με τον ολυμπιακό στο φαληρο παλι
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Πολύ απαισιόδοξος ρε τύπε. Και σε μένα τα ίδια λες.

Κυριακή κοντή γιορτή. Basta.

:hi:
μακαρι να βγειτε εσεις σωστοι και εγω λαθος!! :rockon: :rockon:δεν ειμαι απαισιοδοξος νομιζω ρεαλιστης τα ανετη νικη  που λετε εσεις ωραια ειναι αλλα...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
η Λάρισα ειχε ομαδάρα και πήρε το πρωτάθλημα θα μπορούσε με τους ίδιους παίκτες να το παρει και σημερα ατυχές το παράδειγμα σου

Ο σπουδαίος Παναθηναϊκός του Κυράστα που έπαιζε μπαλάρα σε Ευρώπη και Ελλάδα γιατί δεν πήρε ούτε 1 πρωτάθλημα? Αντίστοιχη Λάρισα δεν ήθελες, ορίστε λοιπόν.

Η Λάρισα το άξιζε το πήρε, τα τελευταία 20 χρονια και να το αξίζεις δεν θα το πάρεις ποτε! Αλήθεια δεν σου έκανε εντύπωση όταν πήρε η Lester το πρωτάθλημα που κυκλοφόρησε η φρασούλα "Εάν η Lester έπαιζε Ελλάδα δεν θα σήκωνε πρωτάθλημα."

Πες μου γιατί είσαι στο +4 αυτή τι στιγμή? Γιατί κέρδισες πούστικα ΠΑΟΚ, Πανιώνιο και Ατρόμητο?
Τα ίδια κάθε χρόνο και μετά λέτε είμαστε 30 βαθμούς μπροστά. Σαπίλα είστε που πρέπει να φύγει.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
ENΔΕΚΑΔΑ

[size=10pt]Στιλ, Μολέδο, Κουτρουμπής, Κουλιμπαλί,Γουακάσο, Ζέκα, Λεντέσμα, Εμποκού,Ιμπάρμπο, Βιγιαφάνιες, Λέτο[/size]

φουλ επιθεση, τωρα ειναι καλό αυτο;

θα φανει στην πραξη...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.249
Πόντοι
2.606
Ο σπουδαίος Παναθηναϊκός του Κυράστα που έπαιζε μπαλάρα σε Ευρώπη και Ελλάδα γιατί δεν πήρε ούτε 1 πρωτάθλημα? Αντίστοιχη Λάρισα δεν ήθελες, ορίστε λοιπόν.

Η Λάρισα το άξιζε το πήρε, τα τελευταία 20 χρονια και να το αξίζεις δεν θα το πάρεις ποτε! Αλήθεια δεν σου έκανε εντύπωση όταν πήρε η Lester το πρωτάθλημα που κυκλοφόρησε η φρασούλα "Εάν η Lester έπαιζε Ελλάδα δεν θα σήκωνε πρωτάθλημα."

Πες μου γιατί είσαι στο +4 αυτή τι στιγμή? Γιατί κέρδισες πούστικα ΠΑΟΚ, Πανιώνιο και Ατρόμητο?
Τα ίδια κάθε χρόνο και μετά λέτε είμαστε 30 βαθμούς μπροστά. Σαπίλα είστε που πρέπει να φύγει.
προς το παρόν τςιμπα 3 έρχεται κι αλλη σαπίλα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.249
Πόντοι
2.606
Και μην σας ψάχνουμε μετα ε
 

berck13

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
399
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
Va fan culo STRAMA!  Τι εκανε ο τυπος σημερα? Φουλ επιθεση με τον γαυρο μεσα στο καραισκακη?  :headbang:
Αντε ευκαιρια να φυγει πια.
Τους καναμε μαγκες με αντιπιθεσεις ελεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom