Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (22 μέλη και 93 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Στα @@ μου οι δημοσιογράφοι
Μονο ΠΑΟ υπεράνω ολων
και βλεπεις να κερδιζουμε; αισιοδοξο σε βρισκω

με αυτο τον καραγκιοζη που εχουμε μπλεξει τον ιταλο

εδω φαγαμε 3 περυσι απο τον χειροτερο ολυμπιακο που εχω δει σε ντερμπι, ολων των εποχων

ασε που καθε βδομαδα τραυματιζεται και απο ενας

σημερα παει και ο μπεργκ
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
δε βοηθανε κ οι φαρμακοτριφτες.... μας τον κανανε σουρωτηρι κ στο μπασκετ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
Χιουστον γουι χαβ ε προμπλεμ  :grin:
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
και βλεπεις να κερδιζουμε; αισιοδοξο σε βρισκω

με αυτο τον καραγκιοζη που εχουμε μπλεξει τον ιταλο

εδω φαγαμε 3 περυσι απο τον χειροτερο ολυμπιακο που εχω δει σε ντερμπι, ολων των εποχων

ασε που καθε βδομαδα τραυματιζεται και απο ενας

σημερα παει και ο μπεργκ

Αν κρινω απο την ανοχη που εδειξε η διοικηση στον Αναστασιου μ'αυτον δεν το κοβω να ξεμπλεκουμε συντομα.....λες να εχεις κι αυτος 5ετες πλανο σαν τον....Μαλεζανι?!!??!?!?!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Αν κρινω απο την ανοχη που εδειξε η διοικηση στον Αναστασιου μ'αυτον δεν το κοβω να ξεμπλεκουμε συντομα.....λες να εχεις κι αυτος 5ετες πλανο σαν τον....Μαλεζανι?!!??!?!?!
νομιζω οτι φανηκε περιτρανα οτι η ομαδα δε μπορει να ανταπεξελθει και σε ευρωπη και σε ελλαδα

βλεπω οτι η ομαδα εχει καταρευσει, μετα το 60 σε καθε ματσ σερνομαστε και εχουμε απιστευτα πολλους τραυματισμους

ειναι προφανες οτι ο στραματσονι εχει τεραστια ευθυνη

το προγρμμα αρχης γεννομενης με ολυμπιακο ειναι τρομερα δυσκολο

αν ξεφυγει ο ολυμπιακος 7 βαθμους η περισσοτερους η χρονια τελειωνει, μετα να μεινει ο στραματσονι να κανει τι; να ετοιμασει την ομαδα για του χρονου;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
νομιζω οτι φανηκε περιτρανα οτι η ομαδα δε μπορει να ανταπεξελθει και σε ευρωπη και σε ελλαδα

βλεπω οτι η ομαδα εχει καταρευσει, μετα το 60 σε καθε ματσ σερνομαστε και εχουμε απιστευτα πολλους τραυματισμους

ειναι προφανες οτι ο στραματσονι εχει τεραστια ευθυνη

το προγρμμα αρχης γεννομενης με ολυμπιακο ειναι τρομερα δυσκολο

αν ξεφυγει ο ολυμπιακος 7 βαθμους η περισσοτερους η χρονια τελειωνει, μετα να μεινει ο στραματσονι να κανει τι; να ετοιμασει την ομαδα για του χρονου;
την ευθύνη δεν την εχει ο στραματσονι την εχεις εσυ φιλε μου που τόσα χρονια σαν οπαδός ζεις με το παραμύθι του αδικημένου που τρώτε τόσα χρονια αν θες το καταλαβαίνεις αν οχι καλυτερα για εμας
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
την ευθύνη δεν την εχει ο στραματσονι την εχεις εσυ φιλε μου που τόσα χρονια σαν οπαδός ζεις με το παραμύθι του αδικημένου που τρώτε τόσα χρονια αν θες το καταλαβαίνεις αν οχι καλυτερα για εμας
ο ολυμπιακος εχει υπο ελεγχο την επο;
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
φτιαξε καλύτερη ομάδα οταν εχεις καλύτερη ομάδα σε βάθος χρόνου μιας σαιζόν δεν μπορεί να σε κερδίσει κανενα κοράκι
αγορι μου απαντα σε αυτο που σε ρωταω; και μη πετας τη μπαλα αλλου
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
την ευθύνη δεν την εχει ο στραματσονι την εχεις εσυ φιλε μου που τόσα χρονια σαν οπαδός ζεις με το παραμύθι του αδικημένου που τρώτε τόσα χρονια αν θες το καταλαβαίνεις αν οχι καλυτερα για εμας

ναι φιλε εχεις δικιο εσυ πχ πηρες τον κοκκαλη τηλεφωνο και του ειπες.... Μεγαλε Κοκκαλη παρε την παε και κανε τον ολυμπιακο μαγαζι σου....

τεσπα εγω δεν θα κατσω να λεω μαλακιες η ομαδα δραμα σημερα απο την κερκιδα ακουγα τα παντα .... για φασεις δεν λεω κατι δεν ειχα τα ριπλει

αυτο που εχω να πω ειναι οτι ο καραφλος εποπτης ηταν 20 μετρα πισω σε καθε φαση που σηκωνε για οφσαιντ....

αρχη μεση και τελος δεν ειχε η ομαδα .... παγκο 0 τα εχουμε πει .... χαλια μαυρα σημερα το χειρωτερο ματς που εχει κανει ο παναθηναικος....

και ας φωναζε η 13 για το ντερπι με τον ολυμπιακο δεν νομιζω να καταλαβαν τι φωναζαν οι παιχτες μας....

για τον μπεργκ απο οτι διαβασα τον εβγαλε για να τον προφυλαξει...

το ντερμπι θα ειναι κουλουρτζιδικο.... γιατι αν δεν ειναι θα γινει πολεμος .... αυτα

καλο βραδυ σε ολους
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
αγορι μου απαντα σε αυτο που σε ρωταω; και μη πετας τη μπαλα αλλου
το τι θα απαντάω ειναι δικό μου θέμα τα αγόρι μου θα πας να τα πεις άλλου γιατι σε γυρνάω σε αλλο ύφος και θα βάλεις την ουρά στα σκέλια πιο γρήγορα κι απο σκύλο με νέφτι στον κωλο γκεγκε;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
ναι φιλε εχεις δικιο εσυ πχ πηρες τον κοκκαλη τηλεφωνο και του ειπες.... Μεγαλε Κοκκαλη παρε την παε και κανε τον ολυμπιακο μαγαζι σου....

τεσπα εγω δεν θα κατσω να λεω μαλακιες η ομαδα δραμα σημερα απο την κερκιδα ακουγα τα παντα .... για φασεις δεν λεω κατι δεν ειχα τα ριπλει

αυτο που εχω να πω ειναι οτι ο καραφλος εποπτης ηταν 20 μετρα πισω σε καθε φαση που σηκωνε για οφσαιντ....

αρχη μεση και τελος δεν ειχε η ομαδα .... παγκο 0 τα εχουμε πει .... χαλια μαυρα σημερα το χειρωτερο ματς που εχει κανει ο παναθηναικος....

και ας φωναζε η 13 για το ντερπι με τον ολυμπιακο δεν νομιζω να καταλαβαν τι φωναζαν οι παιχτες μας....

για τον μπεργκ απο οτι διαβασα τον εβγαλε για να τον προφυλαξει...

το ντερμπι θα ειναι κουλουρτζιδικο.... γιατι αν δεν ειναι θα γινει πολεμος .... αυτα

καλο βραδυ σε ολους
κουλουρτζιδικο θα ειναι επειδή το θες εσυ ; Πόλεμο για να κανεις πρεπει να μπορεις κιόλας στον Πειραιά θα παίξεις στις ορέξεις τις δικές μας ειναι αν θα διακοπεί η τελειώσει το παιχνίδι εσυ θα εισαι στην τηλεόραση
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
το τι θα απαντάω ειναι δικό μου θέμα τα αγόρι μου θα πας να τα πεις άλλου γιατι σε γυρνάω σε αλλο ύφος και θα βάλεις την ουρά στα σκέλια πιο γρήγορα κι απο σκύλο με νέφτι στον κωλο γκεγκε;
ενταξει καταλαβα δε θες να απαντησεις, δε πειραζει οταν φτανουμε στο διαταυτα κανουμε τον αλεκο

εκει που δε μας βολευει την παμε την κουβεντα αλλου
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Link με τα γκολ να τα ξανα-απολαύσουμε έχει κανείς;  :grin:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
κουλουρτζιδικο θα ειναι επειδή το θες εσυ ; Πόλεμο για να κανεις πρεπει να μπορεις κιόλας στον Πειραιά θα παίξεις στις ορέξεις τις δικές μας ειναι αν θα διακοπεί η τελειώσει το παιχνίδι εσυ θα εισαι στην τηλεόραση

φιλε δεν καταλαβες τπτ... καλο σου βραδυ... πολεμο στο εσωτερικο της ομαδας μου φιλε στα παπαρια μου ο μπουρδελο πειραιας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom