Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (20 μέλη και 85 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.956
Πόντοι
5.006
Δεν εχουν τελειωμο οι προσφορες της Μπαναναθας στον πιστο κοσμο της ομαδας!!!

Καποια στιγμη ο γιανναρος θα προσφερει και συμβολαιο...ελα με την λαμια και στο επομενο ματς θα παιξεις δεξι εξτρεμ...:rockon:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Μεγάλη βραδιά όντως.....Βγηκατε και κάψατε ολο το πασαλιμανι από τη χαρά σας τι γελια μας έχετε προσφέρει να στε καλά!
Καλως τον σαλιαρη.

Πηγες να πάρεις εισιτήριο που εχει προσφορά;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Καποια στιγμη ο γιανναρος θα προσφερει και συμβολαιο...ελα με την λαμια και στο επομενο ματς θα παιξεις δεξι εξτρεμ...:rockon:
Δεξι μπακ. Δεν ανανεωνει ο Βαγιαννιδης.
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21
Καλως τον σαλιαρη.

Πηγες να πάρεις εισιτήριο που εχει προσφορά;
Σαλιαρη με λες αλλα εσυ σαλιαζεις ολη την ωρα.....Το πασαλιμανι το εκαψες τοτε εσυ δεν μου απαντησες τον τυφλο μου κανεις.....Οσο για τα εισητηρια αν τα δινετε ακομα απο τα περιοδικα οπως καποτε που παιζατε οακα να παω να παρω αμα ειναι δεν εχω θεμα....
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21
acun-ilicali-atzoun-panathinaikos-fc-pao-fc.png
1:30 τουρκοι είστε ρε τουρκοι αλλά μη στη χαλάω συνέχισε.....
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21
Πέρασα από Σύνταγμα και οι πουτανες είχαν βάψει τους πάγκους από τους κουλουρτζηδες με τριφιλια όλη η πόλη πράσινη παναθηναϊκέ :rockon:ιστορική πορεία σκληροί χουλιγκάνοι
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας αλλά στο Σύνταγμα τι περιμένεις να δεις;Γαβροκεφαλες;Όσο για χουλιγκανους πιο σκληροί από τους δικούς σας που βριζουν και λενε για λαγους και πετραχηλια πίσω από τις οθόνες δεν είναι σίγουρα....Έχει πρόβλημα το πλαίσιο στα πληκτρολόγια δεν υπαρχει στοκ τα χουν γαμησει ολα μιλάμε για σκληρούς καριοληδες όχι μαλακιες.....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Σαλιαρη με λες αλλα εσυ σαλιαζεις ολη την ωρα.....Το πασαλιμανι το εκαψες τοτε εσυ δεν μου απαντησες τον τυφλο μου κανεις.....Οσο για τα εισητηρια αν τα δινετε ακομα απο τα περιοδικα οπως καποτε που παιζατε οακα να παω να παρω αμα ειναι δεν εχω θεμα....

1:30 τουρκοι είστε ρε τουρκοι αλλά μη στη χαλάω συνέχισε.....
Κλαιει η Τουρκαλα η Αννουλα μωρε, κλαιει. Ηρεμησε, θα περάσει.
Τελικα πηρες ή δεν πήρες εισιτήριο;

 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21
Κλαιει η Τουρκαλα η Αννουλα μωρε, κλαιει. Ηρεμησε, θα περάσει.
Τελικα πηρες ή δεν πήρες εισιτήριο;

Κλαίω εγώ που μας λέτε εσείς τουρκους την ώρα που σας λένε τουρκους οι ιδιοι οι Κύπριοι!!Τρικυμια.....Με τις Ελληνικές σημαίες παραμάσχαλα οι Κύπριοι και τους κοπαναγατε....Πολύ πατριωτισμός ρε παιδί μου μπράβο σας!!
Για εισιτήριο σου είπα αν τα βγάζετε ακόμα στα περιοδικά όπως κάποτε να πάω να πάρω δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία...Για ρώτα και πες μου να ξέρω.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Κλαίω εγώ που μας λέτε εσείς τουρκους την ώρα που σας λένε τουρκους οι ιδιοι οι Κύπριοι!!Τρικυμια.....Με τις Ελληνικές σημαίες παραμάσχαλα οι Κύπριοι και τους κοπαναγατε....Πολύ πατριωτισμός ρε παιδί μου μπράβο σας!!
Για εισιτήριο σου είπα αν τα βγάζετε ακόμα στα περιοδικά όπως κάποτε να πάω να πάρω δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία...Για ρώτα και πες μου να ξέρω.
Σαλιαρη, ποιος απο αυτους εισαι ρε μαστορα.


1008236.jpg
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.226
Πόντοι
1.406

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Τα ξεφτιλισες τα πουτανακια Μεγαλε Σαλιερι,στα λογια Ελληναρες και στις πραξεις Γενιτσαροι
Μας εκανε τα μουτρα κρεας.

Παρακάτω φωτο απο φιλαθλους του Παναθηναικου που περιμενουν να πάρει η ομαδα πρωταθλημα και βλεπουν και τον φετινο Παναθηναικο.

WU71883YA.jpeg
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
Τα κοιτι εμα έκο παρι πλικτροπατιμα πλετσιο
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21
Σαλιαρη, ποιος απο αυτους εισαι ρε μαστορα.


1008236.jpg
Πασαλιμάνι γιοκ.....Ανορθωση καραισκακη γιοκ......Εισητηρια από το περιοδικό γιοκ......Τωρα με πηγές στα κάγκελα....Από την μία όταν δεν έχεις τι να απαντήσεις λογικό από την άλλη όμως κοκοκοκο....Και τα δύο γαβρικα και αναμενόμενα πάντως....
Επειδή εγώ δεν είμαι γαβρος ομως και απαντάω σε ότι με ρωτάνε στη φωτο είμαι ο τρίτος ο μακρύτερος! Αυτός με τη μαύρη μπλούζα......
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.226
Πόντοι
1.406
Πασαλιμάνι γιοκ.....Ανορθωση καραισκακη γιοκ......Εισητηρια από το περιοδικό γιοκ......Τωρα με πηγές στα κάγκελα....Από την μία όταν δεν έχεις τι να απαντήσεις λογικό από την άλλη όμως κοκοκοκο....Και τα δύο γαβρικα και αναμενόμενα πάντως....
Επειδή εγώ δεν είμαι γαβρος ομως και απαντάω σε ότι με ρωτάνε στη φωτο είμαι ο τρίτος ο μακρύτερος! Αυτός με τη μαύρη μπλούζα......
ξερουν απο καγκελα τα παιδια κατω στο λιμανι γι αυτο...

Πώς βγήκε η φράση: "Της επί χρήμασι εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα", γνωστή και ως της "πουτ...ας το κάγκελο"; Έχει αναφορά σε γεγονότα της σύγχρονης αστικής ιστορίας - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Ήταν λίγο πριν από τον Β’ Παγκόσμιο Πόλεμο, όταν στον όρμο του Φαλήρου, στη μεγάλη ξύλινη εξέδρα της παραλίας του Νέου Φαλήρου, στήνονταν οι ιερόδουλες της εποχής, προσμένοντας υπομονετικά τα ναυτάκια...
Στα σιδερένια κάγκελα αυτής της εξέδρας, οι ιερόδουλες, με θέα την Ακρόπολη, δημιουργούσαν τέτοιο συνωστισμό, που από ένα σημείο και μετά αναγκάστηκε η κάθε μια τους να γράψει το όνομά της στο κάγκελο...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
Πήγαμε στο β παγκόσμιο πόλεμο προσεχώς και στην επανάσταση του 21 η μπανάθα η ομάδα της πρωτεύουσας της Ελλάδας του Ναυπλίου
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.660
Κριτικές
171
Like
91.624
Πόντοι
46.423

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
Κάντε σαμπσκραιμπ και φολοου στο κανάλι μας για να μαθαίνετε πρώτοι τις προσφορές τις ΠΑΕ Παναθηναϊκός θα τις βγάζει σε φυλλάδιο σαν τα σουπερμάρκετ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom