Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Πασαλιμάνι γιοκ.....Ανορθωση καραισκακη γιοκ......Εισητηρια από το περιοδικό γιοκ......Τωρα με πηγές στα κάγκελα....Από την μία όταν δεν έχεις τι να απαντήσεις λογικό από την άλλη όμως κοκοκοκο....Και τα δύο γαβρικα και αναμενόμενα πάντως....
Επειδή εγώ δεν είμαι γαβρος ομως και απαντάω σε ότι με ρωτάνε στη φωτο είμαι ο τρίτος ο μακρύτερος! Αυτός με τη μαύρη μπλούζα......
Τι να σου απαντησω ρε χσλια μπαλια; Που πανηγυριζαμε για το οτι αποκλειστηκες απο τον Αγιαξ; Και τι ηθελες να καναμε, να στεναχωριομασταν;

Εσυ παραδεχεσαι οτι σε ετσουξε το ευρωπαϊκό μεχρι που ντρέπεσαι να βαλεις και το νεο εμβλημα του Ολυμπιακού στα ματριξ;

Ο οποιοσδηποτε μποριε να πλακωθει, μαλακα με τον οποινδηποτε. Δνε πλακωθηκαν για Εθνικα ζητηματα, βλακα. Αλλα η προπαγανδσ του στερημενου και ντ4οπιασμενου βαζελου περισσευει.

Καταντησες να παιζεις με Τσελσι και χρειαζεται η ομαδα σου με τετοιο brand name αντιπαλο να δελεασει τον κοσμο για να παει στο γηπεδο. Με την Τσελσι ρε βλακα. Τοσο ομαδουλα εγινες και πας να οτ σωσεις με το τι προσφορες εκανεη δικια μου.

Τι απαντήσεις θελεις μωρη κωλοτουμπα;

Τραβα να κανεις κακα τωρα. Καιμεπειδη σε εβρισα παιξτο και θιγμενος. Αυγηιεναι η θεση των βαζελων να τρωνε κραξιμο και ξυλο και να το βουλωνουν κι απο πανω.


ΥΓ. Παιξε με Τσελσι, κερδισε την και ελα να πανηγυρισεις. Ελα αν εχεις αρχιδια, να πανηγυρισεκς, εγω θελω να την κερδισεις.
Ή χασε. Και ξανα ελα....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.282
Like
34.876
Πόντοι
9.931

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.240
Πόντοι
2.606
Προβλέπω επιθετικές διαφημίσεις μάρκετινγκ στιλ τζάμπο για την πάναθα με σποτάκια με Άντζελα Δημητρίου να κρατάει λαμπάδα πράσινη και να τραγουδάει και ποια θησεια ποια θησεια έχεις κάνει εσυ για μεεεεενα Και να σκάει κάβακακης με μπλούζα Βαζέχα με εισιτήριο του αγώνα εισιτήριο για τα ΚΤΕΛ κουπόνια για πιτσαρίες κάρτες χορού για στριπτιζάδικα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.698
Πόντοι
28.246
Για καμποσες μερες σταματαει το οπαδικο τρολαρισμα απο μερια μου.

Κριμα.

R. I. P.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.247
Κριτικές
2
Like
3.993
Πόντοι
456
ειλικρινα σοκαριστικο . η ζωη εχει παντα τον τροπο της να μας υπενθυμιζει οτι ΟΛΑ ειναι προσωρινα. τα συλληπητηρια μου στον κοσμο του παναθηναικου .
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
264
Like
433
Πόντοι
21
Τι να σου απαντησω ρε χσλια μπαλια; Που πανηγυριζαμε για το οτι αποκλειστηκες απο τον Αγιαξ; Και τι ηθελες να καναμε, να στεναχωριομασταν;

Εσυ παραδεχεσαι οτι σε ετσουξε το ευρωπαϊκό μεχρι που ντρέπεσαι να βαλεις και το νεο εμβλημα του Ολυμπιακού στα ματριξ;

Ο οποιοσδηποτε μποριε να πλακωθει, μαλακα με τον οποινδηποτε. Δνε πλακωθηκαν για Εθνικα ζητηματα, βλακα. Αλλα η προπαγανδσ του στερημενου και ντ4οπιασμενου βαζελου περισσευει.

Καταντησες να παιζεις με Τσελσι και χρειαζεται η ομαδα σου με τετοιο brand name αντιπαλο να δελεασει τον κοσμο για να παει στο γηπεδο. Με την Τσελσι ρε βλακα. Τοσο ομαδουλα εγινες και πας να οτ σωσεις με το τι προσφορες εκανεη δικια μου.

Τι απαντήσεις θελεις μωρη κωλοτουμπα;

Τραβα να κανεις κακα τωρα. Καιμεπειδη σε εβρισα παιξτο και θιγμενος. Αυγηιεναι η θεση των βαζελων να τρωνε κραξιμο και ξυλο και να το βουλωνουν κι απο πανω.


ΥΓ. Παιξε με Τσελσι, κερδισε την και ελα να πανηγυρισεις. Ελα αν εχεις αρχιδια, να πανηγυρισεκς, εγω θελω να την κερδισεις.
Ή χασε. Και ξανα ελα....
Διάβασα το π.μ σου και εννοείτε ότι συμφωνώ....Καλό βράδυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Κάτι άλλο έχει συμβεί!! Ήπιε μισό μπουκάλι και πνίγηκε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom