Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.438
Like
790
Πόντοι
96
Εγώ είμαι αυνάνας.
Κι εσύ μας μαθαίνεις "ιστορία του ελληνικού μπάσκετ" που τολμάς να πιάνεις τον Παύλο στο στόμα σου, σιχαμερή periplaneta americana!
Κάτι αγάμητα ασήμαντα ανθρωπάρια σαν και εσένα, του συρμού, που μπαίνετε σε αυτή την ιστοσελίδα και που δεν έχετε καμία σχέση με το αντικείμενο, είστε κάτι σαν τουριστική ατρακτιόν για γέλια (και για κλάματα). Η πλάκα είναι ότι οι Γιαννακόπουλοι δεν σε ξέρουν ούτε πρόκειται να σε μάθουν δουλοπρεπές σκουπίδι γιατί κινούνται σε άλλους κύκλους που δεν πρόκειται να μπεις ποτέ. Φαντασιώνεσαι ότι είσαι κάποιος, γλείφοντας την κωλοτρυπίδα του μακαρίτη ενώ η πραγματικότητα είναι ότι είσαι ο κανένας ! Εγώ που έκανα κριτική στους μακαρίτες, τους ήξερα προσωπικά για λόγους επαγγελματικούς και είχα μια καλή σχέση. Άλλο όμως τα φάρμακα και άλλο το θέμα Γκάλη και ο πια τουρκοΠΑΟ με το πρεζόνι πρόεδρο.
Πήγαινε τώρα και αυνανίσου πάλι φαντασιώμενος ότι είσαι ο κάπταιν Κερκ που τον πηδάνε στην γέφυρα του Έντερπράιζ παραφύσει ταυτόχρονα, οι Κλίνγκον και οι Βολκανοί . Σιχαμερέ αυνάνα! :bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom