Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
@Giorgio(3)
ο πολιτισμένος φίλαθλος
ο μη οπαδός
ο μη άσβερκος
ο έχων υψηλό iq

βρίζει μάνες το λοβοτομημένο γαμήδι σπό το πληκτρολόγιο βεβαίως:cheesy:
Ενω εσυ δεν εβρισες..ασβερκους ΟΠΑΔΟΥΣ εβρισα οχι φυσιολογικους φιλαθλους..
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.215
Κριτικές
2
Like
18.850
Πόντοι
3.656
Σοκαριστηκατε βλεπω..οταν πατε στα γηπεδα και βριζετε μανες δε σας ενοχλει..δε μιλαω για σενα..
αρχγηγέ μου τα γήπεδα λειτουργούν κ ως τόπος εκτόνωσης
Το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες ,δεν είναι συγκρίσημο με τα γήπεδα
Το πιό εύκολο να αρχίσουμε εδώ τις γαμομάνες , ε όποιος είναι αδερφάρα απο κούνια κ ανεγκέφαλη πουστάρα του πληκτρολογίου το κάνει!!!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Σοκαριστηκατε βλεπω..οταν πατε στα γηπεδα και βριζετε μανες δε σας ενοχλει..δε μιλαω για σενα..
τυπε καλη η καζουρα και κανα μπινελικι, αλλα ασε τις προσωπικες προσβολες προς συγγενεις κτλ εκτος. Στην τελικη εσυ εισαι στο νημα του βαζελου, τι περιμενεις να διαβασεις; αποψεις που συμφωνουν με τις δικες σου; στο γηπεδο κανουμε 10 φορες χειροτερα απο το να βριζουμε μανες, δεν σε τιμαει να εισαι περηφανος για αυτα ομως. Ελα σοβαρεψου
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Αν εισαι Ανθρωπος, ναι ειναι ιερα. για αλλους ολα ειναι τα ιδια
Αν εισαι ασβερκος ΟΠΑΔΟΣ ανθρωπος δεν εισαι..Και εσυ εισαι ασβερκος
αρχγηγέ μου τα γήπεδα λειτουργούν κ ως τόπος εκτόνωσης
Το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες ,δεν είναι συγκρίσημο με τα γήπεδα
Το πιό εύκολο να αρχίσουμε εδώ τις γαμομάνες , ε όποιος είναι αδερφάρα απο κούνια κ ανεγκέφαλη πουστάρα του πληκτρολογίου το κάνει!!!!
Τους κανονες δεν τους ξερω και δεν με νοιαζουν κιολας..τοπος εκτονωσης το γηπεδο ειναι για ασβερκους ΟΠΑΔΟΥΣ..αμα ειναι να ερθω και εγω στη δουλεια σου και να σε βριζω συνεχεια να δουμε θα μπορεις να δουλεψεις? Αλλα δεν εχεις δουλεψει κ ποτε στη ζωη σου για να ξερεις..Αντε τωρα να πεταξεις κανα μπουκαλι και να βρισεις κανα ποδοσφαιριστη..Θιχτηκες κιολας..Αδερφαρα και πουσταρα εισαι εσυ..
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
τυπε καλη η καζουρα και κανα μπινελικι, αλλα ασε τις προσωπικες προσβολες προς συγγενεις κτλ εκτος. Στην τελικη εσυ εισαι στο νημα του βαζελου, τι περιμενεις να διαβασεις; αποψεις που συμφωνουν με τις δικες σου; στο γηπεδο κανουμε 10 φορες χειροτερα απο το να βριζουμε μανες, δεν σε τιμαει να εισαι περηφανος για αυτα ομως. Ελα σοβαρεψου
Η αντιθετη αποψη με ενδιαφερει φιλε..αλλα χωρις ακραιες αποψεις ασβερκων ΟΠΑΔΩΝ..Εσεις κανετε χειροτερα στα γηπεδα οχι εγω..
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446
Αν εισαι ασβερκος ΟΠΑΔΟΣ ανθρωπος δεν εισαι..Και εσυ εισαι ασβερκος

Τους κανονες δεν τους ξερω και δεν με νοιαζουν κιολας..τοπος εκτονωσης το γηπεδο ειναι για ασβερκους ΟΠΑΔΟΥΣ..αμα ειναι να ερθω και εγω στη δουλεια σου και να σε βριζω συνεχεια να δουμε θα μπορεις να δουλεψεις? Αλλα δεν εχεις δουλεψει κ ποτε στη ζωη σου για να ξερεις..Αντε τωρα να πεταξεις κανα μπουκαλι και να βρισεις κανα ποδοσφαιριστη..Θιχτηκες κιολας..Αδερφαρα και πουσταρα εισαι εσυ..
εγινε ρε ασβερκε επιστημονα.. οτι πεις.. μην σου ανεβει και η πιεση και τρεχεις σε κανα γιατρο
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.215
Κριτικές
2
Like
18.850
Πόντοι
3.656
Αν εισαι ασβερκος ΟΠΑΔΟΣ ανθρωπος δεν εισαι..Και εσυ εισαι ασβερκος

Τους κανονες δεν τους ξερω και δεν με νοιαζουν κιολας..τοπος εκτονωσης το γηπεδο ειναι για ασβερκους ΟΠΑΔΟΥΣ..αμα ειναι να ερθω και εγω στη δουλεια σου και να σε βριζω συνεχεια να δουμε θα μπορεις να δουλεψεις? Αλλα δεν εχεις δουλεψει κ ποτε στη ζωη σου για να ξερεις..Αντε τωρα να πεταξεις κανα μπουκαλι και να βρισεις κανα ποδοσφαιριστη..Θιχτηκες κιολας..Αδερφαρα και πουσταρα εισαι εσυ..
σάλτα αυτοκτόνα ρε γαμήδι , δεν σε γαμώ όσο και να θες μαλακοΤζέισον , άσε που μας παρακολουθούν κι όλας :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
εγινε ρε ασβερκε επιστημονα.. οτι πεις.. μην σου ανεβει και η πιεση και τρεχεις σε κανα γιατρο
Τρεχω σε γιατρους για αλλους λογους...πιστεψε με λοιπον οτι δεν μ ανεβαινει η πιεση για την Παναθα και την Ολυμπιακαρα..Μου ανεβαινει οταν βλεπω σκουπιδια δημοσιογραφους να αμοιβονται υπερβολικα ενω εγω για να παρω τον πολυ καλο μισθο που παιρνω τωρα εχω φτυσει αιμα, και οταν βλεπω ασβερκους οπαδους..Επιστημονας πραγματι ειμαι, κυριολεκτικα βεβαια..
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
Τρεχω σε γιατρους για αλλους λογους...πιστεψε με λοιπον οτι δεν μ ανεβαινει η πιεση για την Παναθα και την Ολυμπιακαρα..Μου ανεβαινει οταν βλεπω σκουπιδια δημοσιογραφους να αμοιβονται υπερβολικα ενω εγω για να παρω τον πολυ καλο μισθο που παιρνω τωρα εχω φτυσει αιμα, και οταν βλεπω ασβερκους οπαδους..Επιστημονας πραγματι ειμαι, κυριολεκτικα βεβαια..
Και μεις επιστήμονες είμαστε αλλά δεν το βροντοφωναζουμε....και το αίμα μας δίνουμε άμα λάχει
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
σάλτα αυτοκτόνα ρε γαμήδι , δεν σε γαμώ όσο και να θες μαλακοΤζέισον , άσε που μας παρακολουθούν κι όλας :smiling-face-with-heart-eyes:
Να αυτοκτονησω εγω που προσφερω στην κοινωνια και να μεινεις εσυ σκουπιδι, ασβερκε ΟΠΑΔΕ..Εισαι καλα ρε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μεις επιστήμονες είμαστε αλλά δεν το βροντοφωναζουμε....και το αίμα μας δίνουμε άμα λάχει
Εσυ επιστημονας παιζει να εισαι..απλα οχι κυριολεκτικα..
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446
Τρεχω σε γιατρους για αλλους λογους...πιστεψε με λοιπον οτι δεν μ ανεβαινει η πιεση για την Παναθα και την Ολυμπιακαρα..Μου ανεβαινει οταν βλεπω σκουπιδια δημοσιογραφους να αμοιβονται υπερβολικα ενω εγω για να παρω τον πολυ καλο μισθο που παιρνω τωρα εχω φτυσει αιμα, και οταν βλεπω ασβερκους οπαδους..Επιστημονας πραγματι ειμαι, κυριολεκτικα βεβαια..
ευχομαι οτι εχει να κανει με γιατρους, να μην ειναι σοβαρο. αυτο με το (ασβερκους)να το προσεξεις....εχει να κανει η συμπεριφορα γενικα, μπορει να εισαι και να μην το παιρνεις πρεφα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.210
Like
34.622
Πόντοι
9.931
Βλέπει κανεις το παιχνίδι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χ θα ερθει (μακαρι να βγω ψευτης) θα κερδισουν οι αλλοι 2 κ το σ/κ εμεις νικη και οι αλλοι 2 Χ και να μαστε παλι στα ιδια :grin:
Χ το βλεπω και εγω, δυστυχώς!:(
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.215
Κριτικές
2
Like
18.850
Πόντοι
3.656
Να αυτοκτονησω εγω που προσφερω στην κοινωνια και να μεινεις εσυ σκουπιδι, ασβερκε ΟΠΑΔΕ..Εισαι καλα ρε?
μωρή τζέισον σε παρακολουθεί το παρακράτος
ή
το ψυχιατρείο ?

άιντε γαμήδι φακλανογκιλφάρα του ελέους :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom