Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Ασβερκοι ειναι,αλλα φυσικα δεν τους ανεφερες.Το αν ειμαι φιλαθλος η οπαδος ασε να το ξερω εγω καλυτερα,στο χω ξαναπει.Αυτα περι ενισχυσης εγκληματιων προεδρων πηγαινε να τα πεις στους δικους σου που κατεβαζουν αμασητο οτι τους ταιζει ο χοντρος η ο σωκρατες παλιοτερα.Βλεπεις,δεν μιλησα για σενα,μιλησα για τους ομοσταυλους σου.Δεν με ξερεις και δεν μιλας με τιποτα χθεσινα παιδακια για να βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα.
Εγω βλεπω οτι μεχρι περσι ησουν εξαφανισμενος εδω και φετος που εισαι -10 αρχισες ενα παραληρημα στο θεμα του Παναθηναικου.Ξερεις τι μου λεει αυτο;ΠΟΝΟ.Δεν πειραζει,περαστικα.
Περυσι ρε φιλε δεν εμπαινα εδω γενικα...και δεν υπηρχαν αφορμες αρα τι να σχολιασω.. δεν τους ανεφερα γιατι μιλαω με εσενα που εισαι βαζελος οχι με γαυρο..αυτους θα τους αναφερω σε γαυρους...δεν ειναι δικοι μου ουτε ομοσταυλοι μου..βλεπεις χρησιμοποιεις εκφρασεις ασβερκων ΟΠΑΔΩΝ..Ποναω επειδη θα παρει πρωταθλημα ο ΠΑΟ..ας παρει 20 συνεχομενα..πιστευεις αυτο με ενοχλει? οι συμπεριφορες ανθρωπων με ενοχλουν, οι καφριλες και οι ασβερκοι ΟΠΑΔΟΙ σαν εσενα..
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446
Εριξα και αχνοφενοταν πισω μακρια ο koskam
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η αληθεια ειναι οτι πολλοι με φωναζουν βαζελογαυρο
αν εσυ θεωρεις τον εαυτο σου σοβαρο φιλαθλο , (επιστημονα που λεγαν παλια...) τοτε χιλιες φορες ασβερκος. εσυ ο σοβαρος γραφεις σε νημα που δεν εχει να κανει με την ομαδα σου, και διαβαζεις και δημοσιογραφισκους που δεν ειναι αντικιμενικοι...ουτε ολυμπιακοι και εγω ο ασβερκος ουτε αυτους διαβαζω γιατι στ αρχιδια μου τι λενε, δεν εχω χρονο για πεταμα και ουτε με νοιαζει τι γραφουν οι ολυμπιακοι στο νημα τους. μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου φιλαρακι.... αν θες ασβερκους, δεν στην διοικηση της ομαδας που αγαπας. νευριαζεις ευκολα απ οτι βλεπω για ..... οχι ασβερκο, bye bye
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446
Εσυ τι λες τους παρακολουθουν ή οχι? Εγινε φιλομητσοτακικος τωρα οπως ο αγαπημενος σου προεδρουλης..Για μεγαλοκοπελα παντως τη γαμαω καλα τη μανα σου..
βριζεις και μανες;;; μπραααααααβο!! 1000000 φορες ασβερκος , παρα σαν εσενα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.232
Κριτικές
8
Like
32.534
Πόντοι
6.536
Που είναι αυτό το βίδεο με τον Σαλιαρέλη και τους επιστήμονες?
:tooth:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
@Giorgio(3)
ο πολιτισμένος φίλαθλος
ο μη οπαδός
ο μη άσβερκος
ο έχων υψηλό iq

βρίζει μάνες το λοβοτομημένο γαμήδι σπό το πληκτρολόγιο βεβαίως:cheesy:
μην ασχολείσαι άλλο με το γαμήδι , έκανε ΚΡΑΚ :smitten:
βριζεις και μανες;;; μπραααααααβο!! 1000000 φορες ασβερκος , παρα σαν εσενα
Οντως,πολυ ασχοληθηκαμε με τον συγκεκριμενο "φωστηρα","αντικειμενικο φιλαθλο".Εδειξε το ποιον του βριζοντας μανες ο "μαγκας" του πληκτρολογιου.Αναξιος λογου,παμε παρακατω...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.857
Πόντοι
3.656
Οντως,πολυ ασχοληθηκαμε με τον συγκεκριμενο "φωστηρα","αντικειμενικο φιλαθλο".Εδειξε το ποιον του βριζοντας μανες ο "μαγκας" του πληκτρολογιου.Αναξιος λογου,παμε παρακατω...
η πλάκα ήταν ότι με όποιον μίλαγε τον έλεγε μειωμένης αντίληψης :2funny:
ενώ παρουσιαζόταν σαν καθώς πρέπει :effemine:μανταμίτσα και στο πρώτο τσαφ άρχισε τις γαμομάνες του μαουνιέρη:wanker:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
τύποι από την ανακοίνωση του ΔΣ της παε ολυμπιακός

"Αποφασίστηκε ομόφωνα να ζητήσουμε άμεσα συνάντηση με τον Προϊστάμενο του Τμήματος Οικονομικού Εγκλήματος του Εφετείου Αθηνών, ώστε να ενημερωθεί η ΠΑΕ σχετικά με την πορεία της μηνυτήριας αναφοράς της ΠΑΕ κατά μελών της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΟ για την τέλεση του αδικήματος της απιστίας επί διοικήσεως Ε. Γραμμένου, και αναφορικά με την σκανδαλώδη συμφωνία αποζημίωσης του Ι. Παπαδόπουλου, την κατασπατάληση πόρων της ΕΠΟ κλπ..."

πως ο μαρινάκης για οποιοδήποτε λόγο (ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ) απευθύνεται στον προιστάμενο του τμήματος οικονομικού εγκλήματος ΜΕ ΞΕΠΕΡΝΑ....
έχει χαθεί κάθε ίχνος τσίπας...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.232
Κριτικές
8
Like
32.534
Πόντοι
6.536
η πλάκα ήταν ότι με όποιον μίλαγε τον έλεγε μειωμένης αντίληψης :2funny:
ενώ παρουσιαζόταν σαν καθώς πρέπει :effemine:μανταμίτσα και στο πρώτο τσαφ άρχισε τις γαμομάνες του μαουνιέρη:wanker:
Που είπε για μάνες ρε?
Δεν είδα κάτι τέτοιο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι τσιμπησες επιστήμονα?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.232
Κριτικές
8
Like
32.534
Πόντοι
6.536

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.766
Like
28.523
Πόντοι
5.006

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.857
Πόντοι
3.656
Μάνα,πεθαμένα και παιδιά είναι ιερά,όλα τα άλλα στο τραπεζι...


:tooth:
όπως τα λες , και ο πατέρας δεν πρέπει να αναφέρεται καθόλου ...
θυμάσαι έναν άλλον που είχε κολλήσει τη βελόνα.... ο μπαμπάς σας κ ο μπαμπάς σας :2funny:
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
10.055
Πόντοι
3.446

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.337
Like
9.425
Πόντοι
2.306
σημερα βρηκα γαυρο φανατικο φιλο μου στον χωρο εργασιας του και με το που με ειδε φωναζε για την πρασινη παραγκα και θα τα πουμε στις καλπες:tooth:
:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
Και το 2004 τύπε πριν βγει ο Καραμανλής ,όλη η 13 έλεγε συνθηματα υπέρ της ΝΔ. Δεν έχουμε αποκλειστικότητα στη μαλακια
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
εχει δικιο ο κυριος βαζελος...να δειτε :

σεζόν 2019-20
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 2-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 1-1
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-0
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-2



σεζόν 2020-21
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-0
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 3-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 3-0
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 2-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-5
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 3-1
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 2-0
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 2-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 1-0
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-4


σεζόν 2021-22
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 0-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 2-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 2-3

** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 0-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-0
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-1
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-2
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-0
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-2
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 2-3




Απολογισμός, λοιπόν: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ με ξένους διαιτητές : 17 νίκες. 9 ισοπαλίες. 4 ήττα.

ΤΟ 17 - 4 ΝΙΚΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΝΟΙ....
οπως εχω πει πολλες φορες τα χρονια ειναι πολλα...δεν ειναι 1-2...μιλαμε για 26 χρονια συνεχομενων βιασμων...ο ανθρωπος για να αντεξει τοσα πολλα χρονια, αναγκαστικα φτιαχνει μια εικονικη πραγματικοτητα και ζει μεσα σε αυτη...πως αλλιως να αντεξει οταν και με παραγκα και χωρις παραγκα, και με ελληνες διαιτητες και χωρις ελληνες, και με βαρ και χωρις βαρ, το αποτελεσμα ειναι το ιδιο : αιωνιος 1ος ο ολυμπιακος.....οποτε φτιαχνει στο μυαλο του οτι με βαρ μας ξεβρακωνουν και ζει ανεμελα τη ζωη του...
Πρώτον λείπουν παιχνίδια....δεύτερον δεν έχεις τα ματς του 5ου στα πλέι οφ συν τα ματς με βαρ και Έλληνες διαιτητές του θρυνου με τις υπόλοιπες ομάδες που εχτιζες διάφορες πριν τα πλέι οφ.....εκεί αποκρυπτεις την αλήθεια....και δεν με λένε κύριο βαζελο.....είμαι αυτός ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΧΕΙΩΝΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ....και όταν γίνει ο βοτανικός θα εύχεσαι να μην κάναμε γήπεδο.....συνέχισε να κλαις μέχρι το παιχνίδι με την κουλα μήπως πάρεις κάνα σφύριγμα.....Κλαψε Κλαψε Κλαψε.....καταστροφεα του ελληνικού ποδοσφαίρου
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
αν εσυ θεωρεις τον εαυτο σου σοβαρο φιλαθλο , (επιστημονα που λεγαν παλια...) τοτε χιλιες φορες ασβερκος. εσυ ο σοβαρος γραφεις σε νημα που δεν εχει να κανει με την ομαδα σου, και διαβαζεις και δημοσιογραφισκους που δεν ειναι αντικιμενικοι...ουτε ολυμπιακοι και εγω ο ασβερκος ουτε αυτους διαβαζω γιατι στ αρχιδια μου τι λενε, δεν εχω χρονο για πεταμα και ουτε με νοιαζει τι γραφουν οι ολυμπιακοι στο νημα τους. μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτο σου φιλαρακι.... αν θες ασβερκους, δεν στην διοικηση της ομαδας που αγαπας. νευριαζεις ευκολα απ οτι βλεπω για ..... οχι ασβερκο, bye bye
Νευριαζω ευκολα ειναι η αληθεια..τους δημοσιογραφους αυτους τυγχανει να τους ακουω γιατι με ενδιαφερει η αντιθετη αποψη..ενω τους ασβερκους τους ενδιφερει μονο η αποψη του προεδρου..εχω πραγματι μεγαλη ιδεα για τον εαυτο μου και χαιρομαι που δεν ειμαι ασβερκος ΟΠΑΔΟΣ..Τωρα για τη διοικηση τι θες να πω..τα εχω πει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom