Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
Ναι τα πήρατε με var και Έλληνες και ξενους διαιτητες.....Έλληνες σαν τον Σιδηρόπουλο που έδωσε πέναλτι στον Βόλο που δεν ήταν με το έτσι θέλω....έτσι κερδιζατε τις μικρές ομάδες ενώ όταν παίζατε με ξένους διαιτητές και var συνήθως φευγατε με κατεβασμένα τα σωβρακα.....
εχει δικιο ο κυριος βαζελος...να δειτε :

σεζόν 2019-20
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 2-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 1-1
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-0
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-2



σεζόν 2020-21
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-0
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 3-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 3-0
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 2-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-5
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 3-1
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 2-0
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 2-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 1-0
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-4


σεζόν 2021-22
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 0-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 2-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 2-3

** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 0-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-0
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-1
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-2
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-0
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-2
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 2-3




Απολογισμός, λοιπόν: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ με ξένους διαιτητές : 17 νίκες. 9 ισοπαλίες. 4 ήττα.

ΤΟ 17 - 4 ΝΙΚΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΝΟΙ....
οπως εχω πει πολλες φορες τα χρονια ειναι πολλα...δεν ειναι 1-2...μιλαμε για 26 χρονια συνεχομενων βιασμων...ο ανθρωπος για να αντεξει τοσα πολλα χρονια, αναγκαστικα φτιαχνει μια εικονικη πραγματικοτητα και ζει μεσα σε αυτη...πως αλλιως να αντεξει οταν και με παραγκα και χωρις παραγκα, και με ελληνες διαιτητες και χωρις ελληνες, και με βαρ και χωρις βαρ, το αποτελεσμα ειναι το ιδιο : αιωνιος 1ος ο ολυμπιακος.....οποτε φτιαχνει στο μυαλο του οτι με βαρ μας ξεβρακωνουν και ζει ανεμελα τη ζωη του...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
σου απαντησα με την λογικη την δικια σου , αν δεν το πιανεις, δεν με νοιαζει κιολας. τα κουτοπονηρα, εκει που τα δεχονται
Μα δε ξερεις τι θελω να πω..δεν εχεις καταλαβει..στην ερωτηση μπορεις να απαντησεις ή δυσκολευεσαι?
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Δε ξερω τι κανουν στον πρωταθλητη..Αλλα δεν ειπε η ΠΑΕ δε θελω ξενους διαιτητες..ειπε οτι θελει ELITE..ε αυτος δεν ηταν ELITE τι να κανουμε..Σα γκομενα με περιοδο δε κανουν μονο αυτοι που λες..κανει το sdna,,ο Παπαθεοδωρου, ο Κολκας, ο Νικολογιαννης, ο Τσουτσικας, ο Βεργης, το sportfm..ολοι αυτοι οι ασβερκοι..μη γινεσαι και εσυ σαν αυτους..εκτος αν εισαι ηδη..
Ξερεις το sport fm εκτος απ αυτους που ανεφερες εχει και τους επισης ασβερκους Χριστογλου,Νικολακοπουλο,Καρπετοπουλο.Αλλα ναι ξεχασα αυτοι ειναι "αντικειμενικοι" και οχι ασβερκοι για να μην τους αναφερεις προφανως.Συνεχισε την προπαγανδα σου "αντικειμενικε φιλαθλε" και ασε εμας τους "ασβερκους οπαδους".Συνεχισε,μας διασκεδαζεις
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
giphy7.gif
Εισαι ασβερκος ΟΠΑΔΟΣ τι να σου απαντησω, τραβα να γλειψεις τη πουτσα του Αλαφουζου τωρα (βαψτου και κανενα καγκελο) και του DPG (α βλακακο και αυτον τον παρακολουθουσαν)..
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Ναι τα πήρατε με var και Έλληνες και ξενους διαιτητες.....Έλληνες σαν τον Σιδηρόπουλο που έδωσε πέναλτι στον Βόλο που δεν ήταν με το έτσι θέλω....έτσι κερδιζατε τις μικρές ομάδες ενώ όταν παίζατε με ξένους διαιτητές και var συνήθως φευγατε με κατεβασμένα τα σωβρακα.....
Εχεις προβλημα..δες στατιστικα και θα καταλαβεις οτι τπτ απο αυτα δεν ισχυει..αν αμφισβητεις ακομα και τα τελευταια 3 πρωταθληματα τι να σου πω..εχεις προβλημα..
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Γιατι τυπε οταν πηρε 3/3 ολοι οι αλλοι ηταν για τα σκυλια.
Τωρα που σφίξανε τα γαλατα ψαχνει πουτσα να πιαστει ο χοντρος
δεν ειπα αν ηταν ή δεν ηταν για τα σκυλια..ειπα οτι εφοσον με αυτες τις συνθηκες εχει 3/3 δεν εχει λογο να ζητησει Ελληνες..και δε θελει Ελληνες..ειπε πουθενα κανενας οτι θελει Ελληνες..δικο σου συμπερασμα αυθαιρετο ειναι αυτο..ειναι δυνατο να θελει Ελληνες με ΕΠΟ που δεν ειναι δικα του..καλα θες και τα γραφεις?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.231
Κριτικές
8
Like
32.532
Πόντοι
6.536
εχει δικιο ο κυριος βαζελος...να δειτε :

σεζόν 2019-20
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 2-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 1-1
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-0
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-2



σεζόν 2020-21
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-0
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 3-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 3-0
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 2-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-5
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 3-1
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 2-0
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 2-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 1-0
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-4


σεζόν 2021-22
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 0-0
** Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 2-1
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 2-3

** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 0-0
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-1
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-0
** Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-1
** ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 1-2
** Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-0
** Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 1-2
** ΑΕΚ-Ολυμπιακός 2-3




Απολογισμός, λοιπόν: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ με ξένους διαιτητές : 17 νίκες. 9 ισοπαλίες. 4 ήττα.

ΤΟ 17 - 4 ΝΙΚΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΝΟΙ....
οπως εχω πει πολλες φορες τα χρονια ειναι πολλα...δεν ειναι 1-2...μιλαμε για 26 χρονια συνεχομενων βιασμων...ο ανθρωπος για να αντεξει τοσα πολλα χρονια, αναγκαστικα φτιαχνει μια εικονικη πραγματικοτητα και ζει μεσα σε αυτη...πως αλλιως να αντεξει οταν και με παραγκα και χωρις παραγκα, και με ελληνες διαιτητες και χωρις ελληνες, και με βαρ και χωρις βαρ, το αποτελεσμα ειναι το ιδιο : αιωνιος 1ος ο ολυμπιακος.....οποτε φτιαχνει στο μυαλο του οτι με βαρ μας ξεβρακωνουν και ζει ανεμελα τη ζωη του...
Έχεις δίκιο.
:undecided:
Βέβαια η πουτάνα η ΆΕΚ με 0-3-8 έχει την πρωτοκαθεδρία στο χύσιμο....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ρωτα αυτους τοτε, εγω δεν ειμαι κανενας απο αυτους, για ασβερκους, ριξε και μια ματια στον καθρεφτη, ισως δεις κανενα γνωστο
Εριξα μια ματια..ειδα τον Νικολογιαννη, τον Παπαθεοδωρου, τον Κολκα, τον Νικολακοπουλο και τον koskam.. Ενταξει ασβερκε?
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Ξερεις το sport fm εκτος απ αυτους που ανεφερες εχει και τους επισης ασβερκους Χριστογλου,Νικολακοπουλο,Καρπετοπουλο.Αλλα ναι ξεχασα αυτοι ειναι "αντικειμενικοι" και οχι ασβερκοι για να μην τους αναφερεις προφανως.Συνεχισε την προπαγανδα σου "αντικειμενικε φιλαθλε" και ασε εμας τους "ασβερκους οπαδους".Συνεχισε,μας διασκεδαζεις
Και αυτοι ασβερκοι ειναι απολυτο δικιο εχεις..Αλλα τον Χριστογλου πχ δεν μπορει να τον διωξει ειναι μετοχος..Αυτους ομως θα τους αναφερω σε Ολυμπιακους οχι σε σενα..Ειμαι περηφανος που ειμαι φιλαθλος και οχι ΟΠΑΔΟΣ, που δεν ενισχυω εγκληματιες προεδρους οπως εσυ (εχω να παω γηπεδο απειρα χρονια) και που ειμαι αντικειμενικος (ή τεσπα προσπαθω) ενω εσυ λες οτι σου λενε οι εκαστωτε προεδροι και δημοσιογραφοι..Κομπλε?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.231
Κριτικές
8
Like
32.532
Πόντοι
6.536
Και αυτοι ασβερκοι ειναι απολυτο δικιο εχεις..Αλλα τον Χριστογλου πχ δεν μπορει να τον διωξει ειναι μετοχος..Αυτους ομως θα τους αναφερω σε Ολυμπιακους οχι σε σενα..Ειμαι περηφανος που ειμαι φιλαθλος και οχι ΟΠΑΔΟΣ, που δεν ενισχυω εγκληματιες προεδρους οπως εσυ (εχω να παω γηπεδο απειρα χρονια) και που ειμαι αντικειμενικος (ή τεσπα προσπαθω) ενω εσυ λες οτι σου λενε οι εκαστωτε προεδροι και δημοσιογραφοι..Κομπλε?
Για ροπάο είσαι βαζελόγαυρος πάντως....
Να τα λέμε αυτά....
:tooth:
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ρωτα αυτους τοτε, εγω δεν ειμαι κανενας απο αυτους, για ασβερκους, ριξε και μια ματια στον καθρεφτη, ισως δεις κανενα γνωστο
Εριξα και αχνοφενοταν πισω μακρια ο koskam
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για ροπάο είσαι βαζελόγαυρος πάντως....
Να τα λέμε αυτά....
:tooth:
Η αληθεια ειναι οτι πολλοι με φωναζουν βαζελογαυρο
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Ρε παρε το διπλο σημερα, σε μια εδρα που ανεκαθεν δυσκολευεσαι, και αφηστε τους αλλοθρησκους να σκουζουν....
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
δεν ειπα αν ηταν ή δεν ηταν για τα σκυλια..ειπα οτι εφοσον με αυτες τις συνθηκες εχει 3/3 δεν εχει λογο να ζητησει Ελληνες..και δε θελει Ελληνες..ειπε πουθενα κανενας οτι θελει Ελληνες..δικο σου συμπερασμα αυθαιρετο ειναι αυτο..ειναι δυνατο να θελει Ελληνες με ΕΠΟ που δεν ειναι δικα του..καλα θες και τα γραφεις?
Δεν εχει τοσο σημασια αν εχει την ΕΠΟ. Δεν ειναι δυσκολο για τον Μαρινακη να πιασει καναν διαιτητη αν θελει
Εχει το know-how
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Και αυτοι ασβερκοι ειναι απολυτο δικιο εχεις..Αλλα τον Χριστογλου πχ δεν μπορει να τον διωξει ειναι μετοχος..Αυτους ομως θα τους αναφερω σε Ολυμπιακους οχι σε σενα..Ειμαι περηφανος που ειμαι φιλαθλος και οχι ΟΠΑΔΟΣ, που δεν ενισχυω εγκληματιες προεδρους οπως εσυ (εχω να παω γηπεδο απειρα χρονια) και που ειμαι αντικειμενικος (ή τεσπα προσπαθω) ενω εσυ λες οτι σου λενε οι εκαστωτε προεδροι και δημοσιογραφοι..Κομπλε?
Ασβερκοι ειναι,αλλα φυσικα δεν τους ανεφερες.Το αν ειμαι φιλαθλος η οπαδος ασε να το ξερω εγω καλυτερα,στο χω ξαναπει.Αυτα περι ενισχυσης εγκληματιων προεδρων πηγαινε να τα πεις στους δικους σου που κατεβαζουν αμασητο οτι τους ταιζει ο χοντρος η ο σωκρατες παλιοτερα.Βλεπεις,δεν μιλησα για σενα,μιλησα για τους ομοσταυλους σου.Δεν με ξερεις και δεν μιλας με τιποτα χθεσινα παιδακια για να βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα.
Εγω βλεπω οτι μεχρι περσι ησουν εξαφανισμενος εδω και φετος που εισαι -10 αρχισες ενα παραληρημα στο θεμα του Παναθηναικου.Ξερεις τι μου λεει αυτο;ΠΟΝΟ.Δεν πειραζει,περαστικα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
Ο καρελης του παναιτωλικου ειναι αυτος που ειχατε πριν χρονια;
ε ρε πουστη παλι τα ποδια θα ανοιξουν οι χωριατες, ολα εξω θα τα πεταει το μουνοπανο
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.231
Κριτικές
8
Like
32.532
Πόντοι
6.536
Δεν εχει τοσο σημασια αν εχει την ΕΠΟ. Δεν ειναι δυσκολο για τον Μαρινακη να πιασει καναν διαιτητη αν θελει
Εχει το know-how
Δεν χρειάζεται καν να πιάσει διαιτητή ο Μαρινάκης.....
Και μόνο στην ιδέα θα κατουρηθούν πάνω τους οι διαιτητές και οι λάϊσμεν....
:confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
ποοοοοο και ο χουχουμης πρωην βαζελος και ο κολοβος πρωην βαζελος, γαμησε τα οικογενειακο διπλο θα ειναι αυτο.
φορτωνω διπλο στο 1.75
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
ποοοοοο και ο χουχουμης πρωην βαζελος και ο κολοβος πρωην βαζελος, γαμησε τα οικογενειακο διπλο θα ειναι αυτο.
φορτωνω διπλο στο 1.75
Ο Τρυλος περασε με μαγκικο διπλο απο εκει.
Εμεις παλι ΑΝ κερδισουμε θα ειναι οικογενειακο διπλο
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.857
Πόντοι
3.656
Εισαι ασβερκος ΟΠΑΔΟΣ τι να σου απαντησω, τραβα να γλειψεις τη πουτσα του Αλαφουζου τωρα (βαψτου και κανενα καγκελο) και του DPG (α βλακακο και αυτον τον παρακολουθουσαν)..
τι έπαθες καλή μου μεγαλοκοπέλα και παραληρείς ? :smiling-face-with-heart-eyes:
γιατί σκούζεις κ βρίζεις σαν παλιοκόριτσο της πιάτσας ? :rose:

τόσο πολύ σε πόνεσε το gfe sex του κυρίου Αλαφούζου ? τρεις μέρες περάσανε !!! θα σου πάρω μαξιλαράκι,βαζελίνη:sopase:

Και είσαι σίγουρη ότι τους παρακολουθούν εεεέ ?
ακούς κ τίποτα φωνές καλή μου ? :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom