Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Nαι αλλά ο Αντρέας Πανάθα δεν ήταν?  :think:  :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φωτεινε παντωγνωστη του δεν μπορω παρα να υποκλιθω σε ολα αυτα που λες.άλλωστε κανείς δεν μπορεί να σου πει ότι είσαι λάθος...αφου ποτέ δεν είσαι :grin:και μέρα που ειναι δεν θα μπω σε καμιά αντιπαράθεση .φυσικά οπως εχω ξαναπει καποιοι τα βλεπουν οπως θελουν και απο τη σκοπια που τους βολευει.αλλωστε ουτε ο παναθηναϊκός ουτε η ΝΔ εχουν μεγάλες ευθύνες για το χάλι στη πολιτική η στο ποδόσφαιρο.άλλωστε ο βαρδινογιαννης που εμφανίστηκε πρωτος στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο ηταν παρθένα οσία μαρια και φυσικά ποτε δεν εκανε απολύτως τιποτα σε σχέσει πάντα με τον  τον σαλιαρελη που τιμωρήθηκε η  τον κοσκοτα επίσης το ίδιο..άλλωστε π παναθηναικος πρέπει να θεωρειτε και αδικημένος αφου 15 χρονια ειναι εκτος παρασκηνίου με εξαίρεση την προπερσινη χρονιά με τον πατερα που έκανε όργια  .αλλα αυτα ειπαμε ειναι ψιλά γράμματα.οπως φυσικα ξεχνας και την 8ετια του εθναρχη που ξεκινησαν οι διορισμοι και οι μυστικες συμφωνιες που αργοτερα της συνεχισε το κακο ΠΑΣΟΚ :grin:.αλλα είπαμε ασθενής η μνήμη.
είναι τελειώς τυχαίο που είσαι πασόκος.
μα τελείως λέμε.
 

Επισκέπτης
ΕΙΠΑ και εγώ δεν θα το ήξερε ΚΑΙ αυτό :2funny:στο καστρί μεγάλωσε :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΕΙΠΑ και εγώ δεν θα το ήξερε ΚΑΙ αυτό :2funny:στο καστρί μεγάλωσε :2funny:
ναι εκεί γύρω μεγάλωσα.
δεν πειράζει που είσαι κομπλεξικός.
είναι προφανές άλλωστε.

αυτοί που διαβάζουν καταλαβαίνουν.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Aμα είναι σε ρούβλια οκ  :grin:


Δε ξερω ρε αλάνι. Νομίζω. Για αυτό σε ρώτησα. Ελα ρίχτο  :rockon:
να ρωτήσεις τον βόδο που ξέρει καλύτερα τα των ΒΠ και της Εκάλης....
εγώ είμαι απλά ένας ξιπασμένος που το παίζω παντογνώστης σε σαίτ για πουτάνες.
εφυγα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
να ρωτήσεις τον βόδο που ξέρει καλύτερα τα των ΒΠ και της Εκάλης....
εγώ είμαι απλά ένας ξιπασμένος που το παίζω παντογνώστης σε σαίτ για πουτάνες.
εφυγα.

Δε συζητάω με Πανιώνιους :grin:

μη φεύγεις στάσου μύγδαλα!!!!  :o΄

  :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι εκεί γύρω μεγάλωσα.
δεν πειράζει που είσαι κομπλεξικός.
είναι προφανές άλλωστε.

αυτοί που διαβάζουν καταλαβαίνουν.....
μηνν λες χαρακτηρισμούς που σου εχω προσάψει.το κομπλεξικός ειναι επιεικής για σένα.είσαι παιδί βορείων προαστίων  αλλα είσαι από τα παιδιά που κουβαλούν πολλά απωθημένα,εχω ξαναπεί εσύ πρέπει να έχεις φάει πολύ ξύλο .οσο για το ποιοι καταλαβαινουν ...μονος σου προσπαθεις να πεισεις οτι εισαι κατι...αλλα μόνο πίσω απο ενα πληκτρολόγιο  γιατι στην ζωή σου ολοι σε έχουν κλασμενο ενα καχιεκτικο κοπλεξικο τυπακι  είσαι που όποιος  σε δει ούτε για μια σφαλιάρα δεν αξίζει κανείς να σου δωσει ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αυτος ο Μαυρεας πρεπει να παρει μεταγραφη για την παναθα
Πρεπει να ειναι πολυ εξελιξιμος παιχταρας ....


URL]]
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αυτος ο Μαυρεας πρεπει να παρει μεταγραφη για την παναθα
Πρεπει να ειναι πολυ εξελιξιμος παιχταρας ....


http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/popcorn_yes.gif[/img[/URL]]
[/quote]
ασε που τον εχουν τον δυσμοιρο και βλεπει συνεχεια την εφταρα απο τα τριτα της γιουβε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μηνν λες χαρακτηρισμούς που σου εχω προσάψει.το κομπλεξικός ειναι επιεικής για σένα.είσαι παιδί βορείων προαστίων  αλλα είσαι από τα παιδιά που κουβαλούν πολλά απωθημένα,εχω ξαναπεί εσύ πρέπει να έχεις φάει πολύ ξύλο .οσο για το ποιοι καταλαβαινουν ...μονος σου προσπαθεις να πεισεις οτι εισαι κατι...αλλα μόνο πίσω απο ενα πληκτρολόγιο  γιατι στην ζωή σου ολοι σε έχουν κλασμενο ενα καχιεκτικο κοπλεξικο τυπακι  είσαι που όποιος  σε δει ούτε για μια σφαλιάρα δεν αξίζει κανείς να σου δωσει ;)

ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαα

ιππότη μου γάμησε την ψυχολογία πάλι ο νιόνιος.
με έριξε απο το συννεφάκι μου και με κατέστρεψε ψυχολογικά.
ασε που τρώω ξύλο απο μικρός και βγάζω τ απωθημάνα μου εδώ.... αυτός τα βγάζει στις πουτάνες......στη φυλής...
ααααααααααααααααχχαχααχαχχααχχααχχαχαχαχαχαχαααααα

κοίτα ποιός με κατηγορεί για ΟΦΑ


Δυσυχωs  ο Γιωργακηs ειναι ενα καλο παιδι τιμιοs πολιτικοs  αλλα θα μπορουσε να κυβερνησει ενα μοντελο σουηδιαs oxι Ελλαδαs. O ελληναs  δεν μπορει να δεχτει αυτο το τυπο πολιτικου και δε νομιζω να τον δεχτει ποτε. Μονο ο μπενυ μπορει να κοντραρει το καραμανλη ειναι ο μονοs  που εχει τετοια ευχερεια λογου που καθηλωνει τον οποιοδηποτε ποσο παραπανω τον ελληνα που του αρεσει να ακουει ωραι λογια.

Υ.γ

ιππότη τεράστιο σκολείο το μπουρδέλα καλύτερα και απ τα ΒΠ.
αααχχχχχαχαχαχαχαχααχχαχααχα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
μηνν λες χαρακτηρισμούς που σου εχω προσάψει.το κομπλεξικός ειναι επιεικής για σένα.είσαι παιδί βορείων προαστίων  αλλα είσαι από τα παιδιά που κουβαλούν πολλά απωθημένα,εχω ξαναπεί εσύ πρέπει να έχεις φάει πολύ ξύλο .οσο για το ποιοι καταλαβαινουν ...μονος σου προσπαθεις να πεισεις οτι εισαι κατι...αλλα μόνο πίσω απο ενα πληκτρολόγιο  γιατι στην ζωή σου ολοι σε έχουν κλασμενο ενα καχιεκτικο κοπλεξικο τυπακι  είσαι που όποιος  σε δει ούτε για μια σφαλιάρα δεν αξίζει κανείς να σου δωσει ;)

Γιατί το λες αυτό ρε μάγκα? Εξ άλλου έχει λεφτά ο περσόνας. Αυτό που το πας? Λίγο το χεις?
 

Επισκέπτης
ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαα

ιππότη μου γάμησε την ψυχολογία πάλι ο νιόνιος.
με έριξε απο το συννεφάκι μου και με κατέστρεψε ψυχολογικά.
ασε που τρώω ξύλο απο μικρός και βγάζω τ απωθημάνα μου εδώ.... αυτός τα βγάζει στις πουτάνες......στη φυλής...
ααααααααααααααααχχαχααχαχχααχχααχχαχαχαχαχαχαααααα

κοίτα ποιός με κατηγορεί για ΟΦΑ


Υ.γ

ιππότη τεράστιο σκολείο το μπουρδέλα καλύτερα και απ τα ΒΠ.
αααχχχχχαχαχαχαχαχααχχαχααχα
Ο κομπλεξικός!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΤΟ παίζει «άνετος». Οτι και καλά δεν τρέχει τίποτα. Φιλελεύθερος, έξτρα λαρτζ, μέσα στη φάση, σιγά τα ωά, ό,τι ήθελε προκύψει κι έτσι.

Η μόνιμη αγωνία του κομπλεξικού είναι μην τον καταλάβουν οι άλλοι. Μη δείξει κάτι και προδοθεί. Το «κουσούρι» που 'χει ή νομίζει ότι έχει. Είναι σε απόλυτη σύγκρουση αυτά που λέει, αυτά που κάνει κι αυτά που νιώθει. Ζει μέσα σε μια μόνιμη σχίζα. Στιγμές στιγμές νομίζει πως θα εκραγεί. Είναι ανυπόφορη αυτή η ζωή! Πραγματικό βασανιστήριο. Μαρτύριο.

ΕΧΕΙ χαμηλή αυτοεκτίμηση κι αυτό τον θυμώνει. Τον εξοργίζει. Και σιγά σιγά τον παραλύει. Δεν είναι ικανός ούτε ένα ποτήρι να μετακινήσει. Νιώθει άχρηστος κι αδύναμος. Αληθινό μηδενικό. Τον τρελαίνει αυτό. Τον κάνει παράλογα επιθετικό. Και αντικοινωνικό. Στις εκρήξεις του μπαίνει σ' ένα παραλήρημα μεγαλείου: «Ξέρεις ποιος είμ' εγώ, ρε! Ο Μέγας Ναπολέων». Τουλάχιστον...

ΥΣΤΕΡΑ πέφτει ξανά. Πνίγεται μες την ανασφάλειά του. Νιώθει πως όλοι τον απορρίπτουν. Ποιος ασχολείται μαζί του; Ο ίδιος έχει απορρίψει τον εαυτό του. Δεν του αρέσει. Δεν τον γουστάρει. Τον σιχαίνεται!

ΤΙ πρόβλημα έχει ο κομπλεξικός; Πολύ δύσκολα θα το μάθεις. Σε κανέναν δεν θα το εκμυστηρευτεί. Είναι χοντρός; Νιώθει χαζός; Καραφλός; Δεν τον γουστάρουν οι γκόμενες από την εποχή που πήγαινε στον παιδικό σταθμό; Είναι ατάλαντος στη δουλειά του, γι' αυτό το παίζει σπουδαιοφανής;

ΜΗΠΩΣ είναι κοντός; Κι όπως, συμβολικά, εκπροσωπεί ο καθένας μας ένα έμβολο που απ' τη Γη ορθώνεται στον ουρανό, εκείνος νιώθει μικρός; Την ώρα που οι άλλοι παίρνουν μπόι σαν να προσπαθούν να πετάξουν, εκείνος αισθάνεται ότι θα χωθεί μες τη Γη και θα τον καταπιεί; Γι' αυτό θέλει με λύσσα να αποκτήσει εξουσία; Για να εκδικηθεί;

ΝΙΩΘΕΙ σα να έχει μια μειονεξία, μια αναπηρία ο κομπλεξικός. Οτι όλοι τον παρατηρούν. «Τι κοιτά ρε;» Εκρήγνυται: «Τρέχει κάτι;» «Οχι ρε φίλε, δεν σε κοίταξα. Την γκόμενα κοίταζα απέναντι».

ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ότι όλοι τον υποτιμούν και θέλουν να τον προσβάλουν: «Αυτό που υπαινίσσεσαι για μένα είναι πολύ απαξιωτικό». «Το θεωρώ μεγάλη προσβολή που άργησες στο ραντεβού». «Είχε κίνηση, είχα προβλήματα, δεν το 'κανα για να σε προσβάλω».

ΕΙΝΑΙ πολύ θυμωμένος (μ' αυτό που νιώθει με τον εαυτό του), πολύ επιθετικός για να σε πιστέψει. Γιατί αυτό κάνει ο ίδιος όταν αποκτήσει κάποια δύναμη, οποιαδήποτε εξουσία. Φέρεται υποτιμητικά στους υφισταμένους του, βάζει τις φωνές, τους βρίζει, τους προσβάλλει κι όποιος δεν σκύψει το κεφάλι, τον απολύει.

ΕΣΕΝΑ που σε θεωρεί «ανώτερο» σε γλείφει. Σου το παίζει φίλος. Κολλητάρι. Κι όταν είσαι μαζί του γενναιόδωρος, λαρτζ και του φέρεσαι καλά, λυσσάει, υποφέρει περισσότερο. Που εκείνος δεν μπορεί, δεν διαθέτει το ψυχικό πλεόνασμα να 'ναι έτσι. Αλίμονό σου αν τον ευεργετήσεις! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη προσβολή απ' αυτό, κάτι πιο... υποτιμητικό. Θα στη φυλάει χρόνια ολόκληρα κι όταν βρει την ευκαιρία, άμα σκοντάψεις, θα καταλάβεις τι φίδι κολοβό έθρεψες στον κόρφο σου. Θα σε δαγκώσει. Για να ξεράσει όλο το δηλητήριο που 'χει μέσα του.

ΕΚΕΙ που προδίδεται ο κομπλεξικός στις παρέες είναι όταν διαμαρτύρεται πως τον αδικούν. Ο εργοδότης, ο προϊστάμενός του, το γαμημένο το... σύστημα. Οσοι δεν αναγνωρίζουν το ταλέντο και τις ικανότητές του. Επειδή εκείνος είναι ηθικός και ασυμβίβαστος. Ο πλέον γλείφτης, αμοραλιστής, βρωμιάρης και σιχαμερός...

ΠΡΟΔΙΔΕΤΑΙ ο κομπλεξικός γιατί δεν έχει καλή λέξη να πει για κανέναν. Αυτόν που γλείφει στη διπλανή παρέα τον θάβει. Και τούμπαλιν. Αποκαλύπτεται απ' το πόσο κακιασμένος είναι. Ολοι είναι καταφερτζήδες, ευνοούμενοι, λαμόγια, πουλημένοι, προσκυνημένοι, ενώ εκείνος ιδεολόγος, επαναστάτης και ηθικός...

 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μηνν λες χαρακτηρισμούς που σου εχω προσάψει.το κομπλεξικός ειναι επιεικής για σένα.είσαι παιδί βορείων προαστίων  αλλα είσαι από τα παιδιά που κουβαλούν πολλά απωθημένα,εχω ξαναπεί εσύ πρέπει να έχεις φάει πολύ ξύλο .οσο για το ποιοι καταλαβαινουν ...μονος σου προσπαθεις να πεισεις οτι εισαι κατι...αλλα μόνο πίσω απο ενα πληκτρολόγιο  γιατι στην ζωή σου ολοι σε έχουν κλασμενο ενα καχιεκτικο κοπλεξικο τυπακι  είσαι που όποιος  σε δει ούτε για μια σφαλιάρα δεν αξίζει κανείς να σου δωσει ;)
και ο σημιτης καχιεκτικο ηταν..1/4 σφαλιαρας των 115 κιλων μου..γαμησε τις ζωες μας ομως
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
φούφου άσε το μαυρία και σχολίασε τη βαρυσήμαντη δήλωση του όλιβερ ότι ο γιωργάκης είναι τίμιος πολιτικός.


αααααααααααχαχαχχαχααχαχαχαχχαχααχχαχαχαα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom