Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
συμφωνάμε σε όλα απλά θέλω πριν φύγω επειδή είμαι πνευματικά και εγκεφαλικά ανάπηρος να μου κάνεις μετάφραση του ρήματος "αδράχνει".

αααααααααααααααααααχααχαχαχαχαχχαχααχχαχαχαχαχαχααχχα

Αφού στα εξηγεί ρε ο oliverkan. Αλλά τέτοιος ξεροκέφαλος που είσαι που να καταλάβεις! Τώρα που ταπώθηκες φεύγεις στράκι ε? Δε σε παίρνει κοταααααααααα!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αφού στα εξηγεί ρε ο oliverkan. Αλλά τέτοιος ξεροκέφαλος που είσαι που να καταλάβεις! Τώρα που ταπώθηκες φεύγεις στράκι ε? Δε σε παίρνει κοταααααααααα!!!!
όλα τα λεφτά όταν γράφει το "τι γίνεται" με ΗΤΑ
ααααααααααααααχχαχαχααχαχχαχαχαχααχχαχααχα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ρε μαλάκες, λίγο έλειψα και το γαμήσατε το βαζελοθρεντ.
σχετικό-άσχετο: κάπου είχα ακούσει ότι ο περσόνας ψήφιζε ΠΑΣΟΚ κάποτε. αλήθεια είναι ή ράδιο αρβύλα;  :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Αφού στα εξηγεί ρε ο oliverkan. Αλλά τέτοιος ξεροκέφαλος που είσαι που να καταλάβεις! Τώρα που ταπώθηκες φεύγεις στράκι ε? Δε σε παίρνει κοταααααααααα!!!!
όντως είμαι κότα :grin: αφού δεν κάθομαι να ασχοληθώ με εναν κομπλεξικό και με έναν που του κάνει αβάντες :2funny:.αλλα ειπαμε ειναι ο μαναδικος που 24ωρες το 24ωρο 365 μερες το χρονο μπαινει για να απαλύνει τη ματαιοδοξία του.Χριστούγεννα πρωτοχρονιά πασχα χωρίς φίλους χωρίς τίποτα κάπου πρέπει να αποδείξει οτι μετράει και  αυτός ρε αδερφέ κάποιοι πρεπει να του δώσουν σημασία και να του πουν πόσο μετράει.μάλλον τον βρήκε τύπε σε εσένα ;)να είσαι καλά φίλε χρονιά πολλά και χαίρομαι που είμαι κότα ...αλλα εχω και λίγη προσωπική ζωή ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
όντως είμαι κότα :grin: αφού δεν κάθομαι να ασχοληθώ με εναν κομπλεξικό και με έναν που του κάνει αβάντες :2funny:.αλλα ειπαμε ειναι ο μαναδικος που 24ωρες το 24ωρο 365 μερες το χρονο μπαινει για να απαλύνει τη ματαιοδοξία του.Χριστούγεννα πρωτοχρονιά πασχα χωρίς φίλους χωρίς τίποτα κάπου πρέπει να αποδείξει οτι μετράει και  αυτός ρε αδερφέ κάποιοι πρεπει να του δώσουν σημασία και να του πουν πόσο μετράει.μάλλον τον βρήκε τύπε σε εσένα ;)να είσαι καλά φίλε χρονιά πολλά και χαίρομαι που είμαι κότα ...αλλα εχω και λίγη προσωπική ζωή ;)

Τον περσόνα ρε φιλαράκι είπα κότα :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όντως είμαι κότα :grin: αφού δεν κάθομαι να ασχοληθώ με εναν κομπλεξικό και με έναν που του κάνει αβάντες :2funny:.αλλα ειπαμε ειναι ο μαναδικος που 24ωρες το 24ωρο 365 μερες το χρονο μπαινει για να απαλύνει τη ματαιοδοξία του.Χριστούγεννα πρωτοχρονιά πασχα χωρίς φίλους χωρίς τίποτα κάπου πρέπει να αποδείξει οτι μετράει και  αυτός ρε αδερφέ κάποιοι πρεπει να του δώσουν σημασία και να του πουν πόσο μετράει.μάλλον τον βρήκε τύπε σε εσένα ;)να είσαι καλά φίλε χρονιά πολλά και χαίρομαι που είμαι κότα ...αλλα εχω και λίγη προσωπική ζωή ;)

ρε καμμένε έφυγα - γύρισα γιατί δεν εχω φίλους και πήγα μια βόλτα να πάρω αέρα για ένα 10ωρο και ακόμα απο το πρωί με μένα ασχολείσαι;
αααααααααααχχααχχαχαχαχααχχαχααχχαχααχαχαχαχαχχαχαχαχααχχα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Το κόκκινο το απεχθάνομαι πάντως :grin:
χαχαχαχαχαχα,,,,γι'αυτο εβαψες τον αη βασιλη πρασινο;;; :2funny: :2funny: :2funny:
αντε χρονια πολλα ρεμαλια....υγεια...μονο...
εδω θα ειμαι και τρου χρονου..σας δινω τον λογο μου  :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
εδω θα ειναι και ο θρυλος .... και ο Βαγγελης.... και ο καναπες...
Χρονια πολλα βαζελια πλακα ειναι η μπαλα ε?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τυπε σκιστηκες να κερδισεις με σπρωξιμο τον αγορ....
βεβαια τα παπαγαλακια θα πουν για σπρωξιμο του αγορ (εδω γελανε)
στα εχω πει...η αυτοκρατορια ελαβε τελος...αρμαδα δεν υπαρχει....μελλον δεν υπαρχει...πνευμα νικητη και παιχτες που δεν συμβιβαζονται με την ηττα δεν υπαρχουν...
υπαρχει ενα συνοθυλευμα πρωην παιχτων και μια συμμορια που λυμαινεται το μπασκετ (διαιτητες παραγοντες σπορτκαστερ)
και παρεχει δεκανικι και τεχνητη υποστηριξη σε εναν οργανισμο που πνεει τα λοισθια ...
φετος αν παρω (που οπως ολα δειχνουν θα το παρω ) πλεονεκτημα εδρας δεν περνας απο ΣΕΦ με τιποτα...θυμισου την ωρα που στο λεω...εδω ειμαστε και θα τα λεμε...
καλες γιορτες...
Υ.Γ. να τον ακους τον χρηστιδη  ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τυπε σκιστηκες να κερδισεις με σπρωξιμο τον αγορ....
βεβαια τα παπαγαλακια θα πουν για σπρωξιμο του αγορ (εδω γελανε)
στα εχω πει...η αυτοκρατορια ελαβε τελος...αρμαδα δεν υπαρχει....μελλον δεν υπαρχει...πνευμα νικητη και παιχτες που δεν συμβιβαζονται με την ηττα δεν υπαρχουν...
υπαρχει ενα συνοθυλευμα πρωην παιχτων και μια συμμορια που λυμαινεται το μπασκετ (διαιτητες παραγοντες σπορτκαστερ)
και παρεχει δεκανικι και τεχνητη υποστηριξη σε εναν οργανισμο που πνεει τα λοισθια ...
φετος αν παρω (που οπως ολα δειχνουν θα το παρω ) πλεονεκτημα εδρας δεν περνας απο ΣΕΦ με τιποτα...θυμισου την ωρα που στο λεω...εδω ειμαστε και θα τα λεμε...
καλες γιορτες...
Υ.Γ. να τον ακους τον χρηστιδη  ;)

πόσες φορές έχουν γραφτεί αυτά τα λόγια... δεν τα βλέπεις σωστά τα πράγματα...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
φενερ
ουνιξ
αρμανι στους 16
παιχνιδι της φασης το 5ο υποδοχη Φωτση Ντρου και φυσικα του δεκα μερες ελεγες
στους 8 η με Μπαρτσα η με Μακαμπι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τσακες τι κανετε? :grin:

δεν το εγραψε σημερα ο τυπος spirosbof και ειπα να το γραψω εγω :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom