Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
για τον πέο λέμε.
δεν ξέρω ποιόν πούστη έχει μέσο ο σίλβα κλέιτον αλλά αυτός και ο βύντρα έχουν καταστρέψει το βάζελο.
είναι το 4ο συνεχόμενο παιγνιο που για 70 λεπτά παίζουμε με 10 παικτες.
κατσούρ λέτο μαρίνος ζέκα μπουμσόνγκ οι καλύτεροι του γηπέδου.

τα υποκαταστήματα άφησαν τον πουλημένο κουμορτζί να κόψει βαθμούς απο το βάζελο.
το υποκατάστημα έδωσε την ψυχή του σήμερα και πήρε τ αρχίδια του.
ο πάμε παικταρά μου γενικά καλός με 50-50 μόνο όσο ο νιόνιος ήταν 1-0.
μετά άρχισαν οι μαρινακιές........

μόνο για τον πουστοχρήστιδο χαίρομαι που έχει φτάσει το καβλί του λέτο στ αυτιά του.
μετα το 1-1 ανεβηκε η ομαδα
πως τον ειδες τον μαρινο??  ;)  καλος για αλλη μια φορα και ο σπυροπουλος αν εξαιρεσεις την μαλακια στο γκολ
δεν κανανε αλλη φαση πιστευω πως στο επομενο ισως δουμε ρουντολφ βασικο
ο παμε παικταρα μου δεν ειδε στο δευτερο γκολ οτι η μπαλα ειχε περασει μισο μετρο την γραμμη??
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Είπαμε - ο Βύντρα έχει μέσον. Βρέξει χιονίσει είναι μέσα. :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο παμε παικταρα μου δεν ειδε στο δευτερο γκολ οτι η μπαλα ειχε περασει μισο μετρο την γραμμη??
είδε όμως ότι η μπάλλα είχε βγεί εξω απο την περιοχή με το σώμα του καπίνο να την καλύπτει.
πούστρες γαμιόλες γνωστές χρηστιδοκωλάθρες που όταν πέσει το χρήαμ θα πάρουν το αραβικό αρχίδι που τους αρμόζει.
αιντε γαμιόλες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο μαρίνος πετάει. με λίγη ενδυνάμωση θα γίνει γαμάτο μπακ για όλη την πλευρά.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ο πάμε παικταρά μου γενικά καλός με 50-50 μόνο όσο ο νιόνιος ήταν 1-0.

Ρε τύπε, βγάλε την βαζελίνη από τα μάτια.
Αν ήθελε ο κωνσταντινέας θα το έκανε αβαβά το πέναλντυ.
Ήταν όμως, το είδε και το έδωσε. Δεν χρειάστηκε να γίνει σπανέας.

Για φέτος προβλέπω πρώτο σκόρερ τον κωλέτο με 10 πέναλντυ όπως και το γκρέμλιν επί μπουγάδας.
 

galeti33

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
για τον πέο λέμε.
δεν ξέρω ποιόν πούστη έχει μέσο ο σίλβα κλέιτον αλλά αυτός και ο βύντρα έχουν καταστρέψει το βάζελο.
είναι το 4ο συνεχόμενο παιγνιο που για 70 λεπτά παίζουμε με 10 παικτες.
κατσούρ λέτο μαρίνος ζέκα μπουμσόνγκ οι καλύτεροι του γηπέδου.

τα υποκαταστήματα άφησαν τον πουλημένο κουμορτζί να κόψει βαθμούς απο το βάζελο.
το υποκατάστημα έδωσε την ψυχή του σήμερα και πήρε τ αρχίδια του.
ο πάμε παικταρά μου γενικά καλός με 50-50 μόνο όσο ο νιόνιος ήταν 1-0.
μετά άρχισαν οι μαρινακιές........

μόνο για τον πουστοχρήστιδο χαίρομαι που έχει φτάσει το καβλί του λέτο στ αυτιά του.
πάλι αρχίζεις τις παπαριες.ρε μαλάκα να πω περσι που μας εδωσε 2 παιχτες να το καταλάβω φέτος γιατι ειμαι παράρτημα του γαύρου μηπως επειδη δεν μου έχει δώσει κανέναν παίχτη;δεν μπορεις να καλυψεςι τις αδυναμιες και σου φταίει ο πανιωνιος λες και επρεπε να μπουμε μεσα και να ανοιξουμε τα πόδια μας να κερδίσετε :jerking:μιλας για διαιτησία δηλαδή σε αδίκησε σήμερα ο κωσταντινεας; :2funny:δενν βλεπεις οτι μεχρι το δευτερο γκολ δεν μπορούσε ςνα κάνεις μια φάση και έπαιζα με φανουρη ελευθερουλο που δεν πιανει βαλσαμωμένο πουλί και σεντερ φορ που δεν στρίβει ουτε με βιτζι
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
παλιοπανιωνιοι....ακου να φωναζουν.....οε,οε,οε,πρωταθλητη των πεναλτυ παναθηναικε......αλητες :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
στο πρωτο ημιχρονο η ομαδα επαιζε με γιομες
καμια σχεση στο στυλ που ειχαμε σε τοσα παιχνιδια
στο β ημιχρονο παιξαμε οπως μπορουσαμε

βυντρα αυτοκτονα μπινε
οταν δεν παιζεις νικαει η ομαδα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε τύπε, βγάλε την βαζελίνη από τα μάτια.
Αν ήθελε ο κωνσταντινέας θα το έκανε αβαβά το πέναλντυ.
Ήταν όμως, το είδε και το έδωσε. Δεν χρειάστηκε να γίνει σπανέας.

Για φέτος προβλέπω πρώτο σκόρερ τον κωλέτο με 10 πέναλντυ όπως και το γκρέμλιν επί μπουγάδας.
πάρε φόρα και κλάσε μας τ αρχίδια....
οι γνωστές πουστιές δε γίνονται στα προφανή.... σε κάτι φάουλ στο λετο που δεν δίνονται... σε κάτι μάρς κίτρινες στο νιονιο που γίνονται αβαβά, σε κάτι 7 λεπτά καθυστερήσεων που στο γάβρο θα είχαν τελειώσε απ το 93.

υπομονή γαμιόλες.
τίποτα άλλο δε λέω.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε παιδια ηταν πεναλτυ αυτο;;;;;;ελεος πια...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πάλι αρχίζεις τις παπαριες.ρε μαλάκα να πω περσι που μας εδωσε 2 παιχτες να το καταλάβω φέτος γιατι ειμαι παράρτημα του γαύρου μηπως επειδη δεν μου έχει δώσει κανέναν παίχτη;δεν μπορεις να καλυψεςι τις αδυναμιες και σου φταίει ο πανιωνιος λες και επρεπε να μπουμε μεσα και να ανοιξουμε τα πόδια μας να κερδίσετε :jerking:μιλας για διαιτησία δηλαδή σε αδίκησε σήμερα ο κωσταντινεας; :2funny:δενν βλεπεις οτι μεχρι το δευτερο γκολ δεν μπορούσε ςνα κάνεις μια φάση και έπαιζα με φανουρη ελευθερουλο που δεν πιανει βαλσαμωμένο πουλί και σεντερ φορ που δεν στρίβει ουτε με βιτζι
αααααααααααααααχαχααχαχαχχα γαμιόλες ρουφάτε τα χύσια πουλημένες τώρα....
ο κιουμορτζί έχει ήδη πωληθεί και πήρε και κίτρινη για διαμαρτυρία στο τελευταίο του παίγνιο....
στο οποίο δε θα έπαιζε εάν σήμερα το παίγνιο ήταν με το γάβρο.
ρούφα τώρα το σπέρμα του λέτο και αντε ΓΕΙΑ πουλημένη αδερφή.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
olympiacos24.gr......αν αυτο εινα πεναλτυ..........μαλλον καποιοι δεν ξερουν μπαλα....μαλλον δεν εχουν παιξει ποτε..........μπειτε να το δειτε
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααχαχααχαχαχχα γαμιόλες ρουφάτε τα χύσια πουλημένες τώρα....
ο κιουμορτζί έχει ήδη πωληθεί και πήρε και κίτρινη για διαμαρτυρία στο τελευταίο του παίγνιο....
στο οποίο δε θα έπαιζε εάν σήμερα το παίγνιο ήταν με το γάβρο.
ρούφα τώρα το σπέρμα του λέτο και αντε ΓΕΙΑ πουλημένη αδερφή.
εσυ πάντως πρωτάθλημα δεν παίρνεις μωρη γαμιολα.ο εφιάλτης σου θα ειναι ο γάβρος.οπως η μπαρτσα είναι ο εφιάλτης της ρεαλ ετσι και εσυ θα ρουφηξεις και φετος τα χύσια οπως έκανες και πέρσι και οπως κάνεις τα τελευταία 15 χρονια.εγω παλι στα αρχίδια μου ο στόχος κουτσά στραβά θα επιτευχθεί για φετος.εσυ γαμιολα θα μείνεις με τη χαρά ...και η πλάκα ξέρεις ποια θα είναι που θα φας ψωλια στο οακα :2funny:
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
Τουλαχιστον ο Καραβουτας βρηκε αξιο αντικαταστατη.. Με τον μπα-λετο ο πρασινος θιασος δεν εχει να φοβηθει τιποτα..
 

Επισκέπτης
εσυ πάντως πρωτάθλημα δεν παίρνεις μωρη γαμιολα.ο εφιάλτης σου θα ειναι ο γάβρος.οπως η μπαρτσα είναι ο εφιάλτης της ρεαλ ετσι και εσυ θα ρουφηξεις και φετος τα χύσια οπως έκανες και πέρσι και οπως κάνεις τα τελευταία 15 χρονια.εγω παλι στα αρχίδια μου ο στόχος κουτσά στραβά θα επιτευχθεί για φετος.εσυ γαμιολα θα μείνεις με τη χαρά ...και η πλάκα ξέρεις ποια θα είναι που θα φας ψωλια στο οακα :2funny:

Ζήσε με τήν ελπίδα, δεν βλάπτει.Κάποτε ίσως μάθεις νά δέχεσαι τήν πραγματικότητα.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
ρε μαλακες ηταν τελικα πεναλντι??αλλα λεει ο ενας αλλα λεει ο αλλος  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ζήσε με τήν ελπίδα, δεν βλάπτει.Κάποτε ίσως μάθεις νά δέχεσαι τήν πραγματικότητα.
εγω ζω την πραγματικότητα.εσυ δεν ξέρω αν τη ζεις η ζεις εικονική πραγματικότητα MATRIX :grin: πιστεύεις οτι με αυτη την ομάδα μπορείς να παρεις πρωτάθλημα και με αυτηυ την αστεία άμυνα;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
προς τους γαυρους απευθυνομαι που βιαζονται να το παιξουν φερπλειστες και αρχιζουν τα ηταν ηταν κλπ...
μη βιαζοσαστε...ειμαι χρονια στο κουρμπετι και η αυθορμητη αντιδραση των παιχτων του νιονιου οπως και η ενοχη σιωπη της πουτανας δειχνουν οτι μαλλον δεν ειναι ...ενα το κρατουμενο...
παμε παρακατω...οτι δειχνει για πεναλτι ειναι σιγουρο με την εννοια πως ο τσολιας του νιονιου κανει κινηση το απλωνει και καπακι το μαζευει...για να ειναι πεναλτι πρεπει να τον βρει και να τον ανατρεψει...ειστε σιγουροι οτι αυτο γινεται;;αν ναι τοτε καλα κανετε και λετε ειναι...αν ομως οχι;;απο εκει που εδειξε η καμερα δεν φαινεται αν τον βρισκει...
μην βιαζοσαστε... ;) ;)ο λετο εχει προθεση να πεσει απο πριν για να το εκβιασει...
εγω δεν βλεπω να τον βρισκει και για μενα δεν ειναι...
οσο για σενα πουτανα που μου κωλοτριβεσαι....οτι ομαδα και να εισαι οτι ομαδα και να ειμαι οποιος και να παρει το πρωταθλημα τωρα του χρονου του παραχρονου κλπ ενα πραγμα δεν θα αλλαξει ποτε...
εγω ειμαι αντρας με αρχιδια και εσυ μια κωλοτρυπιδα με πασουμακια που κανει τον μαγκα στο μπου....κοριτσακι... ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom