Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Επισκέπτης
προς τους γαυρους απευθυνομαι που βιαζονται να το παιξουν φερπλειστες και αρχιζουν τα ηταν ηταν κλπ...
μη βιαζοσαστε...ειμαι χρονια στο κουρμπετι και η αυθορμητη αντιδραση των παιχτων του νιονιου οπως και η ενοχη σιωπη της πουτανας δειχνουν οτι μαλλον δεν ειναι ...ενα το κρατουμενο...
παμε παρακατω...οτι δειχνει για πεναλτι ειναι σιγουρο με την εννοια πως ο τσολιας του νιονιου κανει κινηση το απλωνει και καπακι το μαζευει...για να ειναι πεναλτι πρεπει να τον βρει και να τον ανατρεψει...ειστε σιγουροι οτι αυτο γινεται;;αν ναι τοτε καλα κανετε και λετε ειναι...αν ομως οχι;;απο εκει που εδειξε η καμερα δεν φαινεται αν τον βρισκει...
μην βιαζοσαστε... ;) ;)ο λετο εχει προθεση να πεσει απο πριν για να το εκβιασει...
εγω δεν βλεπω να τον βρισκει και για μενα δεν ειναι...
οσο για σενα πουτανα που μου κωλοτριβεσαι....οτι ομαδα και να εισαι οτι ομαδα και να ειμαι οποιος και να παρει το πρωταθλημα τωρα του χρονου του παραχρονου κλπ ενα πραγμα δεν θα αλλαξει ποτε...
εγω ειμαι αντρας με αρχιδια και εσυ μια κωλοτρυπιδα με πασουμακια που κανει τον μαγκα στο μπου....κοριτσακι... ;) ;)
ασε τις αναλύσεις ειναι πεναλτυ το κέρδισε μεν αλλα ηταν καθαρό.μην τα βλέπεις ολα με κόκκινα γυαλιά ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καλα...μολις το ειδα  στο γιουτιουμπ  ψυχραιμα...καραμαιμου...πεφτει πανω στον τσολια και το παιρνει...τελος...τα αλλα ειναι σαλια...

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ασε τις αναλύσεις ειναι πεναλτυ το κέρδισε μεν αλλα ηταν καθαρό.μην τα βλέπεις ολα με κόκκινα γυαλιά ;)
μη λες μαλακιες...το ανεβασα...κατσε μελετα ψυχραιμα και ξαναελα να μου πεις...μην βιαζεσαι...
 

Επισκέπτης
και επειδή καποιοι μιλάνε για παραρτήματα ο γαυρος καθαρισε το ματσάκι απο το 15 ;)
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε εγω πανιωνιος αλλα ηταν πεναλτυ ;)σου ειπα το κερδισε εξυπνα αφου ο δικος μας πηγε σα μαλακας :jerking:

Αρα λοιπον για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους πεναλτυ δεν ηταν... Απλα απλωσε το ποδι ο αντιπαλος κι ο μπα-λετο καταφερε με αυτο να ξεγελασει τον διαιτητη..  Αλλωστε απο το πρωτο ημιχρονο το προσπαθουσε με τοσες βουτες που εριξε..
 

Επισκέπτης
Αρα λοιπον για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους πεναλτυ δεν ηταν... Απλα απλωσε το ποδι ο αντιπαλος κι ο μπα-λετο καταφερε με αυτο να ξεγελασει τον διαιτητη..  Αλλωστε απο το πρωτο ημιχρονο το προσπαθουσε με τοσες βουτες που εριξε..
κοιταξε εμενα θα με βολευε να πω οτι δεν ηταν.αλλα επειδη γραφικος δεν γινομαι παραβαση υπαρχει απο τη στιγμη που ο ντατο τον βρισκει ειναι πεναλτυ.τώρα αν λετο το πήρε έξυπνα αυτο ειναι άλλο θεμα.τέτοια εχεις παρει πολλά και εσύ με τον στελλαρα και τον τζολε  ;)
 

Επισκέπτης
Αρα λοιπον για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους πεναλτυ δεν ηταν... Απλα απλωσε το ποδι ο αντιπαλος κι ο μπα-λετο καταφερε με αυτο να ξεγελασει τον διαιτητη..  Αλλωστε απο το πρωτο ημιχρονο το προσπαθουσε με τοσες βουτες που εριξε..

χαχαχαχαχαχαχαχα,  γαύροι-μουτζαχεντίν γραμμή Σάββα Θεοδωρίδη βλέπω.Αφομοιώσατε γρήγορα την πολιτική!!!
Συνηθίστε λοιπόν να είσαστε τριτοδεύτεροι και παραγκόβιοι.  :grin:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
καλα...μολις το ειδα  στο γιουτιουμπ  ψυχραιμα...καραμαιμου...πεφτει πανω στον τσολια και το παιρνει...τελος...τα αλλα ειναι σαλια...

ρε μαλακες πεντακαθαρο πεναλντι ειναι τι το συζηταμε?
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
κοιταξε εμενα θα με βολευε να πω οτι δεν ηταν.αλλα επειδη γραφικος δεν γινομαι παραβαση υπαρχει απο τη στιγμη που ο ντατο τον βρισκει ειναι πεναλτυ.τώρα αν λετο το πήρε έξυπνα αυτο ειναι άλλο θεμα.τέτοια εχεις παρει πολλά και εσύ με τον στελλαρα και τον τζολε  ;)

Καλα επαφη δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο.. Αν εσυ ειδες καποια επαφη καλυτερα να ξαναδεις τη φαση.. Και ναι ενταξει εχω παρει κι εγω αρκετα τετοιου ειδους πεναλτυ.. Αλλα να για τους αντικειμενικους το λεω που σκουζουν οπου βρεθουν κι οπου σταθουν για το 50-50..
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
Αρα λοιπον για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους πεναλτυ δεν ηταν... Απλα απλωσε το ποδι ο αντιπαλος κι ο μπα-λετο καταφερε με αυτο να ξεγελασει τον διαιτητη..  Αλλωστε απο το πρωτο ημιχρονο το προσπαθουσε με τοσες βουτες που εριξε..
εσυ αγορι μου εισαι μαλακας με περικεφαλαια
στο βιντεο του χριστιδη φενετε καθαρα η ανατροπη
ακου εκει επεσε λεει πανω στο ποδι του αντιπαλου
ΤΡΙΠΛΑ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΚΟΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΞΥΠΝΑ
 

Επισκέπτης
παντως έχετε μεγάλη πλακα :grin:αν αυτο το πέναλτι το επερνε ο ολυμπιακος θα μιλάγατε οι μεν για ορισμό του πέναλτι και αντίστοιχα οι άλλοι για κάλπικο :2funny:ρε εσεις δεν παλεύεστε με τίποτα :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλα επαφη δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο.. Αν εσυ ειδες καποια επαφη καλυτερα να ξαναδεις τη φαση.. Και ναι ενταξει εχω παρει κι εγω αρκετα τετοιου ειδους πεναλτυ.. Αλλα να για τους αντικειμενικους το λεω που σκουζουν οπου βρεθουν κι οπου σταθουν για το 50-50..
ρε τύπε πέναλτι είναι και επαφή υπάρχει.τώρα αν εσύ δεν θες να το δεις είναι άλλο θέμα.αυτο το πόδι που μπαίνει μπροστα στο λετο ποιανού είναι; :grin:
 

Επισκέπτης
Για νά δούμε.Το παράρτημα τού κουμ-κουάτ θα παίξει με τήν ίδια λύσσα πού έπαιξε ο Πανιώνιος;
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
ρε τύπε πέναλτι είναι και επαφή υπάρχει.τώρα αν εσύ δεν θες να το δεις είναι άλλο θέμα.αυτο το πόδι που μπαίνει μπροστα στο λετο ποιανού είναι; :grin:

Απλωμενο ποδι του αντιπαλου υπαρχει επαφη δεν υπαρχει.. Ειναι ξεκαθαρο αυτο..
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
εσυ αγορι μου εισαι μαλακας με περικεφαλαια
στο βιντεο του χριστιδη φενετε καθαρα η ανατροπη
ακου εκει επεσε λεει πανω στο ποδι του αντιπαλου
ΤΡΙΠΛΑ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΚΟΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΞΥΠΝΑ

Ρε μπουα που θα με βρισεις κιολας εγραψα εγω οτι ο μπα-λετο επεσε πανω στο ποδι του αντιπαλου? Σαφως και τριπλα ηθελε να του κανει.. Απλωνει ο αντιπαλος το ξερο του κι εκει επεσε ο δικος σας με αποτελεσμα να ξεγελασει τον ρεφερι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom