Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Επισκέπτης
Απλωμενο ποδι του αντιπαλου υπαρχει επαφη δεν υπαρχει.. Ειναι ξεκαθαρο αυτο..
τυπε θες οφθαλμίατρο :grin:και επαφη υπάρχει και το πόδι του ντατο βρίσκει το ποδι του λετο.οτι το πήρε έξυπνα αυτό ναι αλλα απο τη στιγμή που υπαρχει επαφη ειναι πεναλτυ..τελος.μην γίνεστε γραφικοί για να πείτε οτι κάτι που  δεν ισχυει ;)να μου έλεγες για το περσινό που πήρε αυο ναι  δεν ηταν αλλα αυτο δυστυχώς για εμάς ηταν και μάλιστα χαζό αφου ακομα και να πέρναγε ηταν πλάγια και μη την μπαλα να μην την προλαβαίνει.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: αλλη μια ερμηνεια των κανονισμων κ του τη ειδαμε οπως συμφερει τα προβατα :2funny: :2funny: ε ρε γελια τωρα βεβαια οταν λες στους μυρωδιαδες για τριπλες κ τα σχετικα χανεις τον χρονο σου αλλα τι να κανουμε :zfuck: :zfuck:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
Ρε μπουα που θα με βρισεις κιολας εγραψα εγω οτι ο μπα-λετο επεσε πανω στο ποδι του αντιπαλου? Σαφως και τριπλα ηθελε να του κανει.. Απλωνει ο αντιπαλος το ξερο του κι εκει επεσε ο δικος σας με αποτελεσμα να ξεγελασει τον ρεφερι..
εχεις παιξει ποτε μπαλα αγορι μου?
αν κανεις τριπλα σε εναν μπροστα σου και σου βαλει τρικλοποδια δεν θα πεις αμεσως φαουλ?
ιδια φαση ειναι τι να κανει ο λετο να περασει απο πανω?
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
εχεις παιξει ποτε μπαλα αγορι μου?
αν κανεις τριπλα σε εναν μπροστα σου και σου βαλει τρικλοποδια δεν θα πεις αμεσως φαουλ?
ιδια φαση ειναι τι να κανει ο λετο να περασει απο πανω?
αν προλαβει ο αμυντικος να βαλει το ποδι του πρωτος και ο επιθετικος 100 τριπλες να κανει πεναλτι δεν ειναι, οσο για το συγκεξκριμενο ειναι, ο αμυντικος πηγε σαν μαλακας η προθεση του λετο να βουτηξει ηταν πασιφανης
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
αν προλαβει ο αμυντικος να βαλει το ποδι του πρωτος και ο επιθετικος 100 τριπλες να κανει πεναλτι δεν ειναι, οσο για το συγκεξκριμενο ειναι, ο αμυντικος πηγε σαν μαλακας η προθεση του λετο να βουτηξει ηταν πασιφανης
παμε παλι τις τριπλες αυτες τι κανει συνεχεια ο λετο αν ο αλλος ψαρωνει και τον ανατρεπη κανονικοτατα ειναι προβλημα του
αλλο να πεις πως εκανε μαλακια ο αμυντικος και εδωσε τσαμπα πεναλντι και αλλο οτι δεν ειναι
 

Επισκέπτης
παμε παλι τις τριπλες αυτες τι κανει συνεχεια ο λετο αν ο αλλος ψαρωνει και τον ανατρεπη κανονικοτατα ειναι προβλημα του
αλλο να πεις πως έκανε μαλακια ο αμυντικος και εδωσε τσαμπα πεναλντι και αλλο οτι δεν ειναι
ρε τυπε αυτο λέει οτι ηταν πεναλτυ και έκανε μαλακία ο αμυντικος.αυτό που λέω και εγώ τόση ωρα.βέβαια για να ειμαι δίκαιος και εσείς τα ίδια θα λέγατε για αντίστοιχο του ολυμπιακού ;)
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
παμε παλι τις τριπλες αυτες τι κανει συνεχεια ο λετο αν ο αλλος ψαρωνει και τον ανατρεπη κανονικοτατα ειναι προβλημα του
αλλο να πεις πως εκανε μαλακια ο αμυντικος και εδωσε τσαμπα πεναλντι και αλλο οτι δεν ειναι
ρε κομπε με βλεπεις να διαφωνω μαζι σου;;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
H επαφή στο πόδι φαίνεται να έγινε ψηλά, και με τον τρόπο που πέφτει ο κωλέτο με βουτιά θυμίζει καραβούτα. Κόμπε τύπε, μην το ψάχνεις περισσότερο, αν το ξαναδώ 2-3 φορές ακόμα, μπορεί να πιστέψω και τον Χρηστίδη.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
H επαφή στο πόδι φαίνεται να έγινε ψηλά, και με τον τρόπο που πέφτει ο κωλέτο με βουτιά θυμίζει καραβούτα. Κόμπε τύπε, μην το ψάχνεις περισσότερο, αν το ξαναδώ 2-3 φορές ακόμα, μπορεί να πιστέψω και τον Χρηστίδη.
ρε συ πεναλτι ειναι, αν ο αμυντικος ειχε προλαβει να βαλει το ποδι του πριν τον λετο θα ηταν το ποδι καρφωμενο στο χορταρι, απο την στιγμη που ειναι στον αερα ειναι πεναλτι
 

Επισκέπτης
H επαφή στο πόδι φαίνεται να έγινε ψηλά, και με τον τρόπο που πέφτει ο κωλέτο με βουτιά θυμίζει καραβούτα. Κόμπε τύπε, μην το ψάχνεις περισσότερο, αν το ξαναδώ 2-3 φορές ακόμα, μπορεί να πιστέψω και τον Χρηστίδη.
κια; τον καραβουτα και τον στελλαρα και τον αλεξανδρη ;)μην ξεχνιόμαστε σχολή έχετε και οι δυο ;)
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ψηλα-χαμηλα κ τι αλλο θα δουν τα ματακια μας, ρε οι κανονες δεν ειναι λαστιχο για ερμηνεια οπως σας συμφερει, ελα που αλλαξανε τα κοζια κ αρχισε η κλαψα!!! 50-50 αυτο θα εχει φετος κ μεινετε στις τελικες προσπαθειες κ την μπαλαρα που παιζεται με 3 ισαξιες ενδεκαδες :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για νά δούμε.Το παράρτημα τού κουμ-κουάτ θα παίξει με τήν ίδια λύσσα πού έπαιξε ο Πανιώνιος;
ερώτηση
η Κέρκυρα δεν παίζει με Γκαλίνοβιτς και Τσίγγα;
από πού κι ως πού είναι παράρτημα Ολυμπιακού;
επειδή το λες εσύ;

τα δικά μας δικά μας και τα δικά σας δικά μας έτσι;
γμτ τη γαμοφάρα μου γαμώ....
ο μαλακο-Έλληνας δεν αλλάζει με τίποτα
σε όλα τα πράγματα το ίδιο κάνει...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε τυπε αυτο λέει οτι ηταν πεναλτυ και έκανε μαλακία ο αμυντικος.αυτό που λέω και εγώ τόση ωρα.βέβαια για να ειμαι δίκαιος και εσείς τα ίδια θα λέγατε για αντίστοιχο του ολυμπιακού ;)
ακριβώς
η τούμπα είναι στο αίμα των πωρωμένων
το ίδιο ακριβώς πέναλτι θα το βάφτιζαν πέτσινο αν ήταν του Ολυμπιακού.
το πέναλτι ήταν ηλίθιο, αλλά από ηλίθια πέναλτι έχουνε βουρκώσει τα μάτια μας τόσα χρόνια που βλέπουμε μπάλα.
όσο μαλάκες χασογκόληδες επιθετικοί υπάρχουνε άλλο τόσο μαλάκες αμυντικοί επίσης.

άλλο αυτό και άλλο να βαφτίζουμε κατά το δοκούν τα πέναλτι πέτσινα. Αυτό δεν ήταν.

επί της ευκαιρίας, στα δικά μου μάτια δεν ήταν και φάουλ αυτό που έδωσε στον Καπίνο για πιάσιμο της μπάλας έξω από την περιοχή. η μπάλα δεν είχε βγει ούτε εκεί.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Μια φορά το είδα στο contra και λέω ότι ΗΤΑΝ ΠΕΝΑΛΝΤΥ.Και να μην τον ακούμπησε-που φαινεται επαφη-έτσι ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΑ που απλωσε το κουλό του ο παίκτης του πανιώνιου,ξεγελάει εύκολα τον καθένα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom