Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Πως φαίνεται ότι σου αρέσει να διαβάζεις παραμύθια...
ναι...εχω μια αδυναμια στα παραμυθια ειναι αληθεια...με καταλαβες γατουλη  :2funny:

στα ποινικα δικαστηρια κριθηκες ενοχος...στην τριμελη επιτροπη της επο σε αθωωσε ο αδριανοπουλος...περαστικα σου  ;)
και ο παυλος γιαννακοπουλος ανακατεμενος  ;) αυτος  κρυσταλλινος παραγοντας...
μου αρεσουνε ρε ατιμουλικο τα παραμυθακια σε αντιθεση με σενα που σου αρεσει μονο η αληθεια  :2funny:
πως με καταλαβες μπαγασακο...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ποσο μ'αρεσουν τα παραμυθακια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το γκαζετα ειχε αφιερωμα πριν λιγο καιρο για το παπουτσελειο...σημερα μαλλον θα ξεχασαν την επετειο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αθανατη ελληνικη αντικειμενικη δημοσιογραφια...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
633
Πόντοι
96
ποσο μ'αρεσουν τα παραμυθακια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το γκαζετα ειχε αφιερωμα πριν λιγο καιρο για το παπουτσελειο...σημερα μαλλον θα ξεχασαν την επετειο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αθανατη ελληνικη αντικειμενικη δημοσιογραφια...
ΚΟΚΚΑΛΗΣ-ΚΟΣΚΩΤΑΣ-ΣΙΑΛΙΑΡΕΛΗΣ
ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κομπε,
αυτό που λέει συγκεκριμένα το ποστ σου σε αντιπαράθεση με τα προηγούμενα είναι αυτό που έχω ξελαρυγγιαστεί τόσο καιρό να λέω
πως και οι δύο (όπως και όλο το ελλ. ποδόσφαιρο ) διοικούνται από λαμόγια που βρίσκουνε κάποιες χιλιάδες ή εκατομμύρια μαλάκες να κάνουνε τις ασπίδες τους

οι οιποίοι μαλάκες είναι οι ίδιοι μαλάκες που έχουν αναλάβει την κάλυψη και των άλλων λαμογιών που λυμαίνονται την πολιτική μας ζωή
δεν έχει χρώμα η λαμογιά
χρώμα έχουνε μόνο τα μάτια του κάθε μαλάκα που δεν βλέπει τα δικά του και βλέπει μόνο του άλλου

και που απαντάει πάντα με το : "ναι, αλλά κι εσείς τότε...."

είναι ο λόγος που έχουμε φτάσει σαν κράτος εδώ
ο μαλάκας λαός φταίει
προσπαθεί να αποδείξει ποιος είναι περισσότερο λαμόγιο για να δικαιολογήσει τις λαμογιές του παρόντος με αλαφρότητα ψυχής

γμτ τη φάρα μου γαμώ
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
α..ξεχασα να σας πω χρονια πολλα...σαν σημερα το 1975 ο αδριανοπουλος σας κρατησε στην Α εθνικη με την ψηφο του στην εκδικαση της υποθεσης οπου εισασταν κατηγορουμενοι για υποθεση ΔΩΡΟΔΟΚΙΑΣ ...
Ρε φιλε,μου ειχε διαφυγει!Χρονια πολλα λοιπον,χρονια πολλα!!!Σπουδαιο περιστατικο μεσα σε αυτην την...λαμπρη πρασινη ιστορια!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Περιμενουμε τον ΚΕΛΕΜΠΙΑ !!!!!

υποτίθεται ότι απόψε ή αύριο παραδίδεται στους δικηγόρους του τζίγκερ ο φάκελος με τις εγγυήσεις. άρα αύριο ή μεθαύριο απαντάει ο τζίγκερ και τελειώνει θετικά ή αρνητικά το θέμα. είμαι περίεργος να δω τι άλλο μπορεί να συμβεί
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
υποτίθεται ότι απόψε ή αύριο παραδίδεται στους δικηγόρους του τζίγκερ ο φάκελος με τις εγγυήσεις. άρα αύριο ή μεθαύριο απαντάει ο τζίγκερ και τελειώνει θετικά ή αρνητικά το θέμα. είμαι περίεργος να δω τι άλλο μπορεί να συμβεί
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κατι θα σκεφτουν οι σεναριογραφοι παλι.....  :grin:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
314
Πόντοι
3.275
Σαν το γεφύρι της Άρτας η όλη ιστορία.
Απορώ πως την έχει γλυτώσει ο τύπος όλον αυτόν τον καιρό.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
εντωμεταξύ ο χοντρός τα χώνει γερά

 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εντωμεταξύ ο χοντρός τα χώνει γερά
χωνει τα δικα του,τωρα αν ειναι για καλο θα δουμε σε βαθος χρονου, αν γινει το ντιλι παντως θα τριβουν τα χερια τους κ οι φυλλαδες καθε βδομαδα με Τσακα-Βαγγελα-κυρ-Σαββα-Μωραλη :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
χωνει τα δικα του,τωρα αν ειναι για καλο θα δουμε σε βαθος χρονου, αν γινει το ντιλι παντως θα τριβουν τα χερια τους κ οι φυλλαδες καθε βδομαδα με Τσακα-Βαγγελα-κυρ-Σαββα-Μωραλη :2funny: :2funny: :2funny:

φαντάζεσαι να είναι κι ο πρίγκηπας κανας τσαμπουκάς; μέχρι κι εγώ θα εκδώσω εφημερίδα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
κ να υποσχεται ποδοσφαιρικη τζιχαντ :ak: :uzi: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=18pt]μύ[/size]ΣΙΔΕΡΟ[size=18pt]γα[/size]    [size=18pt]κουν[/size]ΑΤΣΑΛΙ[size=18pt]ούπι[/size]

μετάφραση: θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
μόλις τώρα στο δελτίο του σέντρα βγήκε δημοσιογράφος και μετέφερε ενημέρωση από τσάκα (και το τόνισε ο άνθρωπος ότι μετέφερε λόγια του τσάκα :2funny: ) ότι οι δικηγόροι του πρίγκιπα είναι στο Λονδίνο και τρέχουν να προλάβουν την προθεσμία μέχρι τις 20.30 απόψε και άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο να μην προλάβουν και να γίνει η δουλειά αύριο το πρωί...

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τι έγινε, έφτασαν οι καμήλες με τα μπικικίνια ή ακόμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom