Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ωραια...και τωρα;;;σε φιλικο παιχνιδι θα ασκησουμε τετοια κριτικη;;;;παιζει καπου ρολο;;;;δηλ.οταν θα παρουμε το κατσαρολι δεν θα πανηγυρισουμε επειδη φαγαμε στο φιλικο 5....
που κοιμηθηκε και ο θεος για να τα φαμε...δεν ειδα να το λεει κανεις αυτο....

δεν ειπα οτι παιζει καποιο ρολο ρε χρηστιδη.

απλα οι ομαδες ειναι ιστορια.

δεν γινεται ο εργοτελης να ξεσκιζει αγρια τον ολυμπιακο 5-0. ειπαμε.

αυτοι παικτες που φορανε την ερυθρολευκη φανελα δεν ντραπηκαν?

ο ολυμπιακος εχει μια ιστορια ,δεν ειναι δυνατον να τον βιαζουνε

και οι παικτες να μην καταλαβαινουνε χριστο.ουτε οι οπαδοι να το περνανε στον ντουκου.

μονο θρυλος δεν ειναι οταν τρωει 5ρα. ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν ειπα οτι παιζει καποιο ρολο ρε χρηστιδη.

απλα οι ομαδες ειναι ιστορια.

δεν γινεται ο εργοτελης να ξεσκιζει αγρια τον ολυμπιακο 5-0. ειπαμε.

αυτοι παικτες που φορανε την ερυθρολευκη φανελα δεν ντραπηκαν?

ο ολυμπιακος εχει μια ιστορια ,δεν ειναι δυνατον να τον βιαζουνε

και οι παικτες να μην καταλαβαινουνε χριστο.ουτε οι οπαδοι να το περνανε στον ντουκου.

μονο θρυλος δεν ειναι οταν τρωει 5ρα. ;)
ωραια....ντροπη μας που φαγανε τα δευτερα μας 5 απο τον εργοτελη...
ντρεπομαστε και εμεις και οι παιχτες μας ...τουλαχιστον δεν τα ριχνουμε στην διαιτησια η στην παραγκα η στην κιτρινη που πηρε ο βαζεχα η αν χτυπαγε ο μπασινας τους τοιχους... ;) ;)
εσεις ντρεποσαστε καθολου που καθε χρονο κανετε την πουτανα του κοκκαλη;;;και αν ναι πως βρισκετε τον χρονο να συμβουλευετε εμας ποτε πρεπει να ντρεπομαστε;;;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ωραια....ντροπη μας που φαγανε τα δευτερα μας 5 απο τον εργοτελη...
ντρεπομαστε και εμεις και οι παιχτες μας ...τουλαχιστον δεν τα ριχνουμε στην διαιτησια η στην παραγκα η στην κιτρινη που πηρε ο βαζεχα η αν χτυπαγε ο μπασινας τους τοιχους... ;) ;)
εσεις ντρεποσαστε καθολου που καθε χρονο κανετε την πουτανα του κοκκαλη;;;και αν ναι πως βρισκετε τον χρονο να συμβουλευετε εμας ποτε πρεπει να ντρεπομαστε;;;;;

πάνε περάσανε αυτά..

ξύπνα βασίιιιιιιιιιιιιληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
www.sport-fm.gr/article/193581][size=20pt]Σισέ:[/size] [size=20pt]«Αν το ήξερα δεν θα ερχόμουν!»[/size][/url]


Σε δεύτερη μοίρα πέρασε το αγωνιστικό σκέλος και η ήττα από τον Ολυμπιακό Βόλου με 2-1, αφού την παράσταση «έκλεψαν» οι ανεγκέφαλοι οπαδοί των γηπεδούχων, που έκαναν ρατσιστική επίθεση στο Σισέ. Το ενδεχόμενο να καταγγείλει το περιστατικό στην ΟΥΕΦΑ εξετάζει ο Σισέ. Εκνευρισμένος ο Χενκ Τεν Κατε από την εμφάνιση έκοψε το αυριανό ρεπό. Στασιμότητα με Σαλπιγγίδη.

Σκέφτεται να δώσει συνέχεια ο Σισέ

Έξαλλος με τη ρατσιστική συμπεριφορά μερίδας οπαδών του Ολυμπιακού Βόλου ήταν χθες ο Τζιμπρίλ Σισέ. «Πρώτη φορά στην καριέρα μού μου φέρονται έτσι. Εγώ δεν ήρθα στην Ελλάδα για να μου κάνουν ρατσιστική επίθεση και να μου φωνάζουν "ουγκ ουγκ" όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου. Αν το ήξερα αυτό, δεν θα ερχόμουν! Αυτό που έγινε σήμερα δεν πρόκειται να το αφήσω να περάσει έτσι. Είναι απαράδεκτο και δεν μπορώ να πιστέψω ότι μου συνέβη. Από ένα σημείο και μετά δεν είχα μυαλό για το παιχνίδι. Θόλωσα από αυτά που άκουγα!. Από τα πρώτα λεπτά, όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου κάποιοι από ένα συγκεκριμένο σημείο της εξέδρας μου φώναζαν "ουγκ ουγκ". Το είπα στον διαιτητή και μου είπε ότι θα βγει ανακοίνωση από τα μεγάφωνα. Ανακοίνωση δεν ξέρω αν βγήκε, αλλά αυτοί συνέχισαν. Στο γκολ που βάλαμε τρελάθηκα και πήγα μπροστά τους και τους έκανα να σωπάσουν. Συνέχισαν τα ίδια, μου πέταξαν μπουκάλια και δεν άντεξα και τους πέταξα ένα. Δεν μπορώ να ηρεμήσω, μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι».

Ο Γάλλος ήταν έξαλλος από τη ρατσιστική επίθεση που δέχθηκε από ανεγκέφαλους οπαδούς του Ολυμπιακού και έλεγε ότι δεν θα το αφήσει να περάσει έτσι, σκεφτόμενος ακόμα και την καταγγελία! Σε αυτή τη περίπτωση θα υπάρξει πρόβλημα, μια και η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ είναι πολύ αυστηρές σε θέματα ρατσιστικών επιθέσεων και οι τιμωρίες για τις ομάδες είναι αρκετές φορές εξοντωτικές.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
www.sport-fm.gr/article/193581][size=20pt]Σισέ:[/size] [size=20pt]«Αν το ήξερα δεν θα ερχόμουν!»[/size][/url]


Σε δεύτερη μοίρα πέρασε το αγωνιστικό σκέλος και η ήττα από τον Ολυμπιακό Βόλου με 2-1, αφού την παράσταση «έκλεψαν» οι ανεγκέφαλοι οπαδοί των γηπεδούχων, που έκαναν ρατσιστική επίθεση στο Σισέ. Το ενδεχόμενο να καταγγείλει το περιστατικό στην ΟΥΕΦΑ εξετάζει ο Σισέ. Εκνευρισμένος ο Χενκ Τεν Κατε από την εμφάνιση έκοψε το αυριανό ρεπό. Στασιμότητα με Σαλπιγγίδη.

Σκέφτεται να δώσει συνέχεια ο Σισέ

Έξαλλος με τη ρατσιστική συμπεριφορά μερίδας οπαδών του Ολυμπιακού Βόλου ήταν χθες ο Τζιμπρίλ Σισέ. «Πρώτη φορά στην καριέρα μού μου φέρονται έτσι. Εγώ δεν ήρθα στην Ελλάδα για να μου κάνουν ρατσιστική επίθεση και να μου φωνάζουν "ουγκ ουγκ" όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου. Αν το ήξερα αυτό, δεν θα ερχόμουν! Αυτό που έγινε σήμερα δεν πρόκειται να το αφήσω να περάσει έτσι. Είναι απαράδεκτο και δεν μπορώ να πιστέψω ότι μου συνέβη. Από ένα σημείο και μετά δεν είχα μυαλό για το παιχνίδι. Θόλωσα από αυτά που άκουγα!. Από τα πρώτα λεπτά, όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου κάποιοι από ένα συγκεκριμένο σημείο της εξέδρας μου φώναζαν "ουγκ ουγκ". Το είπα στον διαιτητή και μου είπε ότι θα βγει ανακοίνωση από τα μεγάφωνα. Ανακοίνωση δεν ξέρω αν βγήκε, αλλά αυτοί συνέχισαν. Στο γκολ που βάλαμε τρελάθηκα και πήγα μπροστά τους και τους έκανα να σωπάσουν. Συνέχισαν τα ίδια, μου πέταξαν μπουκάλια και δεν άντεξα και τους πέταξα ένα. Δεν μπορώ να ηρεμήσω, μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι».

Ο Γάλλος ήταν έξαλλος από τη ρατσιστική επίθεση που δέχθηκε από ανεγκέφαλους οπαδούς του Ολυμπιακού και έλεγε ότι δεν θα το αφήσει να περάσει έτσι, σκεφτόμενος ακόμα και την καταγγελία! Σε αυτή τη περίπτωση θα υπάρξει πρόβλημα, μια και η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ είναι πολύ αυστηρές σε θέματα ρατσιστικών επιθέσεων και οι τιμωρίες για τις ομάδες είναι αρκετές φορές εξοντωτικές.
άμα λέμε πως κανονικά δεν πρέπει να ερχονται τέτοιοι παίκτες στο Ελλαδιστάν....ξέρουμε τι λέμε.
άλλα ήθη....
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Καλα αυτο ειναι το μοναδικο προβλημα που δεν ειχαμε σαν χωρα...  Αν το αποκτησαμε και αυτο ....

Παντως στας ευρωπας ειναι πολυ "της μοδας" και κυριως στην Ιταλια... Γινεται ο κακος χαμος με τις ρατσιστικες επιθεσεις σε ολα τα γηπεδα.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
www.sport-fm.gr/article/193581][size=20pt]Σισέ:[/size] [size=20pt]«Αν το ήξερα δεν θα ερχόμουν!»[/size][/url]


Σε δεύτερη μοίρα πέρασε το αγωνιστικό σκέλος και η ήττα από τον Ολυμπιακό Βόλου με 2-1, αφού την παράσταση «έκλεψαν» οι ανεγκέφαλοι οπαδοί των γηπεδούχων, που έκαναν ρατσιστική επίθεση στο Σισέ. Το ενδεχόμενο να καταγγείλει το περιστατικό στην ΟΥΕΦΑ εξετάζει ο Σισέ. Εκνευρισμένος ο Χενκ Τεν Κατε από την εμφάνιση έκοψε το αυριανό ρεπό. Στασιμότητα με Σαλπιγγίδη.

Σκέφτεται να δώσει συνέχεια ο Σισέ

Έξαλλος με τη ρατσιστική συμπεριφορά μερίδας οπαδών του Ολυμπιακού Βόλου ήταν χθες ο Τζιμπρίλ Σισέ. «Πρώτη φορά στην καριέρα μού μου φέρονται έτσι. Εγώ δεν ήρθα στην Ελλάδα για να μου κάνουν ρατσιστική επίθεση και να μου φωνάζουν "ουγκ ουγκ" όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου. Αν το ήξερα αυτό, δεν θα ερχόμουν! Αυτό που έγινε σήμερα δεν πρόκειται να το αφήσω να περάσει έτσι. Είναι απαράδεκτο και δεν μπορώ να πιστέψω ότι μου συνέβη. Από ένα σημείο και μετά δεν είχα μυαλό για το παιχνίδι. Θόλωσα από αυτά που άκουγα!. Από τα πρώτα λεπτά, όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου κάποιοι από ένα συγκεκριμένο σημείο της εξέδρας μου φώναζαν "ουγκ ουγκ". Το είπα στον διαιτητή και μου είπε ότι θα βγει ανακοίνωση από τα μεγάφωνα. Ανακοίνωση δεν ξέρω αν βγήκε, αλλά αυτοί συνέχισαν. Στο γκολ που βάλαμε τρελάθηκα και πήγα μπροστά τους και τους έκανα να σωπάσουν. Συνέχισαν τα ίδια, μου πέταξαν μπουκάλια και δεν άντεξα και τους πέταξα ένα. Δεν μπορώ να ηρεμήσω, μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι».

Ο Γάλλος ήταν έξαλλος από τη ρατσιστική επίθεση που δέχθηκε από ανεγκέφαλους οπαδούς του Ολυμπιακού και έλεγε ότι δεν θα το αφήσει να περάσει έτσι, σκεφτόμενος ακόμα και την καταγγελία! Σε αυτή τη περίπτωση θα υπάρξει πρόβλημα, μια και η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ είναι πολύ αυστηρές σε θέματα ρατσιστικών επιθέσεων και οι τιμωρίες για τις ομάδες είναι αρκετές φορές εξοντωτικές.

Κανονικά οι τσιπουρόβλαχοι θα έπρεπε να χειροκροτούσαν έναν παίχτη παγκοσμίου φήμης που έτυχε να πατήσει το γήπεδό τους αντί να κάνουν παπαριές αλλά τι λέμε τώρα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΟΥΕΦΑΚΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ ΟΧΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ Π.Χ.ΠΑΟ,
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΖΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Χ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ,ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Η ΟΜΑΔΑ ΔΙΝΕΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΠΙΚΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Παρωδίες από αυτήν την ταινία έχουν βγει για ότι μπορείτε να φανταστείτε.
Δείτε αυτή στην οποία ο Χίτλερ μαθαίνει για τον αποκλεισμό του ΠΑΟ από το Champions League.
Φάση έχει στο 2:03 που όντως γράφεται & ακούγεται "Γκάμπριελ".

O Χίτλερ πληροφορείται τον αποκλεισμό του ΠΑΟ

[youtube=560,340]VgW8S0qc1Bk[/youtube]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny:Πανάθεμα σας,γέλασα σήμερα. :2funny: :2funny:

πάντως ΄τίποτα δεν είναι τυχαίο,Χίτλερ κ Κόκκαλης έχουν αρκετές ομοιότητες.... ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
:2funny: :2funny: :2funny:Πανάθεμα σας,γέλασα σήμερα. :2funny: :2funny:

πάντως ΄τίποτα δεν είναι τυχαίο,Χίτλερ κ Κόκκαλης έχουν αρκετές ομοιότητες.... ;)
τον ηθελες τον πρακτορα προεδρο στο μπουρδελακι σου ...να δεις καμμια χαρα και εσυ...εστω και κλεμμενη και στημενη και χαρτινη....
ετσι στερημενος που εισαι οχι χαρτινη θα πανηγυριζες αλλα και πλαστικια και αλαβαστρινη....αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
συνεχιστε να μας διασκεδαζετε ρεεεεεε...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε τι βιντεακια ηταν αυτα?θα παθουμε τιποτα απο το πολυ το γελιο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
τον ηθελες τον πρακτορα προεδρο στο μπουρδελακι σου ...να δεις καμμια χαρα και εσυ...εστω και κλεμμενη και στημενη και χαρτινη....
ετσι στερημενος που εισαι οχι χαρτινη θα πανηγυριζες αλλα και πλαστικια και αλαβαστρινη....αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
συνεχιστε να μας διασκεδαζετε ρεεεεεε...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σταμάτα ρε SS.

Aaaaaaaaaaaaaχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κανονικά οι τσιπουρόβλαχοι θα έπρεπε να χειροκροτούσαν έναν παίχτη παγκοσμίου φήμης που έτυχε να πατήσει το γήπεδό τους αντί να κάνουν παπαριές αλλά τι λέμε τώρα.
χαχαχαχαχαχα....αυτο θα πει πρωταθλητης στην επικοινωνιακη πολιτικη...μπορει να μην παιρνουν κουπα στο χορτο αλλα σε αυτο ειναι μονιμοι νταμπλουχοι...αφου καταφερνουν ακομα και φανατικους γαυρους να μιλανε κατα τα συμφεροντα τους μπραβο τους....να εξηγηθω για να μην παρεξηγηθω.....εγινε στο βολο χτες ενα γεγονος....
παιξανε ο ζελας με τον θρυλο μαγνησιας...εχασε ο ζελας απο ομαδα β εθνικης...βρισανε 50 λακαμαδες τον σισε και εκανε φραστικη επιθεση αλλα ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΔΙΚΗΣΕ(ΠΕΤΑΞΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΣΕ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ) Ο σισε....
και τι εμεινε απο ολα αυτα;;;οτι οι κακοι βολιωτες που δεν εκτιμησαν το διαμαντι που εφεραν οι πολυμετοχικοι....
μαλιστα....αυτη ειναι η μια μερια του νομισματος...
η αλλη ειναι αυτη που επιμελως κρυβει ο ''εγκριτος'' κυριος δεσσυλας του gayfm  ....οτι το καφενειο εχασε με κατω τα χερια απο ομαδα μικροτερης κατηγοριας αλλα ΚΑΙ οτι παιχτης βιαιοπραγησε κατα φιλαθλων....
ελλαδισταν στρατηγε λοιπον ετσι;;;;
ναι ελλαδισταν μεν γιατι εβριζαν ρατσιστικα τον παιχτη οι φιλαθλοι αλλα ΚΑΙ ελλαδισταν γιατι οπως υπαρχουν κανονισμοι για να τιμωρηθει η ομαδα της οποιας οι φιλαθλοι βριζουν με ρατσιστικα συνθηματα επισης υπαρχουν ΚΑΙ κανονισμοι οπου ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΝ ΒΡΙΣΟΥΝ Η ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ......
αν ειστε σωστος λοιπον κυριε δεσσυλα και σας πειραζει το ελλαδισταν εμπρος διαμαρτυρηθειτε γιατι δεν αποβληθηκε ο σισσε (που σημαινει δεν θα επαιζε σε επισημα παιχνιδια)....και περιμεντε να δουμε αν θα τον καλεσει ο αθλητικος εισαγγελεας για τα περαιτερω....
για να σας δω ''κυριε'' δεσσυλα θα το κανετε;;;η λειτουργειτε σαν γραφειο τυπου της παε παο;;;
φυσικα και κατακρινω την ενεργεια των ''φιλαθλων'' απο τον βολο....αλλα τρελλαινομαι απο το τσατσιλικι και βγαζω σπυρια απο την ''ρουφιανια''
γιατι δεν αποβληθηκε ο σισσε;;;τον εκανε αλλαγη ο τεντας για να τον προστατευσει;;;;σοβαρα;;;;αυτο λενε οι κανονισμοι;;;
πουτανες ετσι σας τα λεω εγω οπως ειναι οχι οπως θα θελατε εσεις να ειναι....
ελλαδισταν....για να δουμε ποσες αγωνιστικες θα φαει ο σισσε;;;;
και ειμαι περιεργος να εβλεπα τι θα ελεγε ο κυριος δεσσυλλας αν γινοταν κατι αντιστοιχο με παιχτη του ολυμπιακου στο οακα....θα ειχε την ιδια ευθιξια υπερ του παιχτη;;;;
α ρε κωλοτσατσοι......
τι λες τωρα στρατηγε και μουνιντζα;;;;ελλαδισταν καργα ε;;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εκ παραδρομης εγραψα στρατηγε ενω επρεπε να γραψω μοικανε....
τα σεβη μου στρατηγε και να με συμπαθας... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ρε τι βιντεακια ηταν αυτα?θα παθουμε τιποτα απο το πολυ το γελιο


και για όποιον ενδιαφέρεται να δει την ταινία από όπου προέρχονται τα βιντεάκια,με τους κανονικούς της διαλόγους,είναι η ΄΄ΠΤΩΣΗ΄΄ με τον Μπρούνο Γκανζ,μια εκπληκτική ταινία,που αναφέρεται στις τελευταίες δραματικές στιγμές τουΧίτλερ κ πρόκειται για την πρώτη ταινία πυο γυρίστηκε από Γερμανούς που αφορά τον Χίτλερ.
Με την ευκαιρία σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Εκεί που έλεγε για τον Παπαδόπουλο κ τον Παττακό,έπεσα από την καρέκλα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εκ παραδρομης εγραψα στρατηγε ενω επρεπε να γραψω μοικανε....
τα σεβη μου στρατηγε και να με συμπαθας... :grin: :grin: :grin: :grin:
έκρινα μόνο το ένα γεγονός, γιατί μπαίνοντας στη θέση του παίκτη, αντιλαμβάνομαι πως κι εμένα θα με πείραζε απίστευτα και δεν ξέρω αν θα συγκρατούσα τα νεύρα μου.
Σαφώς και έχεις δίκιο σε όλο το ποστ.

Αλλά εμένα με ενδιαφέρει να γίνεται καλύτερο ένα πρωτάθλημα. Και αυτό το γεγονός δεν το κάνει καλύτερο. Η ΟΥΕΦΑ μας έχει στην μπούκα ούτως ή άλλως. Ούτως ή άλλως έρχονται δύσκολα παίκτες.
άμα δίνουμε κι άλλα πατήματα....

Η αντιμετώπιση του κυρίου Σισέ και η ερώτηση αν θα υπήρχε η ίδια ευθιξία για τον Ολυμπιακό κλπ...αλλουνού παπά ευαγγέλιο.
 

Επισκέπτης
3 αγωνιστικες ο σισε απο την ουεφα για την κοκκινη με την ατλετικο..
αμα εχει λοιπον αρχιδια ο σισε,ας κανει εφεση & ας καταγγειλει & το χτεσινο γεγονος..
κλαψτε πελατες..
Υ.Γ ουγκ-ουγκ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom