Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
οχι ρε φιλε..
να μην ερθουν ολοι στον ναο..
οσοι ερθουν για να κραξουν καλυτερα να κατσουν σπιτι τους(για να μην εχουμε αλλα κολπα) να περνουν & κανα τηλεφωνακι στον gay fm να κλαιγονται..
ημαρτον..
η αχαριστια εχει & τα ορια της..
Δεν διαφωνω ρε σε αυτο που λες, σωστοτατος!!  Γαμω την γκρινια μου γαμω!! Φετος πιο νωρις απο αλλη χρονια ξεκινησε...  Ιουλιατικα ρε πουστη μου και η γκρινια στο top... Αν ειναι δυνατον!
 

Επισκέπτης
Δεν διαφωνω ρε σε αυτο που λες, σωστοτατος!!  Γαμω την γκρινια μου γαμω!! Φετος πιο νωρις απο αλλη χρονια ξεκινησε...  Ιουλιατικα ρε πουστη μου και η γκρινια στο top... Αν ειναι δυνατον!
αγαμια καργα μου μυριζει..
ο αλλος γραφει για την κατασταση που επικρατει στα γηπεδα της ισπανιας & κλαιγεται για την εδω κατασταση..
τι λες ρε μεγαλε???
τωρα ανακαλυψες την αμερικη???
αααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
αφου σας χαλαει τοσο πολυ,γιατι ασχολειστε???
χειροτερα & απο το κοσμοπολιταν λεμε..
κλαψα- για την κυβερνηση..
κλαψα για την αντιπολιτευση..
κλαψα για την δουλεια & το κακο αφεντικο..
κλαψα για τις πατσουροελλεΗνιδες..
κλαψα για τις τιμες των στουντιο..
κλαψα για την εθνικη..
κλαψα για την ομαδα..
κλαψα για ολα & για ολους επι 24ωρου βασεως..
ΧΟΥ ρε κλαψομουνηδες αγαμητοι κωλοελληνες....
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Σωστός. Δεν καταλαβαίνουν ότι όταν αλλάζεις τον εαυτό σου προς το καλύτερο, αλλάζει και ένα μέρος του συνόλου επίσης.

Απλά είναι αδύνατον να το καταλάβουν ορισμένοι γιατί είναι αγράμματοι και περιμένουν το κράτος, την κυβέρνηση κλπ. :headbang:

Το κράτος είμαστε όλοι εμείς ρε μηνάρα. :jerking:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
ουτε εμενα μου αρεσει ομως δεν προκειται να κλαφτω,να κραξω..
δεν αντεχεις???
κατσε σπιτι σου..

Κατσε ρε συ. Το "αλλιως ονειρευοματσε τον Ολυμπιακο" ποιος το φωναζε ? Εγω απο το σπιτι μου ?
Και προφανως φαινεται οτι "κλαιγομαι" αλλα ακομα κι ετσι αν ειναι γινεται γιατι εχω απαιτησεις.
Τεσπα, ξεφυγε η κουβεντα, εγω απλα το ξεκινησα με αφορμη τα χθεσινοσημερινα που χθες ξεφτιλιστηκαν και οι 2 ομαδες και σημερα κοιταει ο ενας το πως θα την πει στον αλλο. Απλα αυτο σχολιασα.
Να σαι καλα και παντα κοντα στο Θρυλο.    
 

Επισκέπτης
Κατσε ρε συ. Το "αλλιως ονειρευοματσε τον Ολυμπιακο" ποιος το φωναζε ? Εγω απο το σπιτι μου ?
Και προφανως φαινεται οτι "κλαιγομαι" αλλα ακομα κι ετσι αν ειναι γινεται γιατι εχω απαιτησεις.
Τεσπα, ξεφυγε η κουβεντα, εγω απλα το ξεκινησα με αφορμη τα χθεσινοσημερινα που χθες ξεφτιλιστηκαν και οι 2 ομαδες και σημερα κοιταει ο ενας το πως θα την πει στον αλλο. Απλα αυτο σχολιασα.
Να σαι καλα και παντα κοντα στο Θρυλο.    
αν ησουν στο γηπεδο θα ειδες οτι το φωναξε για 30 δευτερα,μεριδα της 7..
ΚΑΚΩΣ..
ΚΑΚΙΣΤΑ..
προφανως ηταν καποιοι πιτσιρικαδες που εχουν καλομαθει & δεν εχουν ζησει στο πετσι τους το παρελθον..
οι μαλακες απο τις κεντρικες θυρες που γιουχαραν στο τελος,ετσι & αλλιως μια ζωη τα ιδια κανουν..
στην 14 εχω διαρκειας & ξερω πολυ καλα τι λεω..
εννοια σου & την επομενη φορα θα ακουσουν τα πουστριλικια τους & αυτοι & θα ισιωσουν..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ταληροσυλλέκτες αφήστε το  :d-spam:!!!
Ουγκ ουγκ!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
αρωστοι γαβροι σας τα ειπα εγκαιρως το τελος του κροκους ερχεται και θα ειναι σκληρο τραγικο γεματο αποδοκιμασιες και κραξιματα απο σας τα προβατα που χαιροσαστε με τα στημενα τα χαρτινα τα πετσινα.ολα τα αλλα ειναι τσαμπα μαγκιες ανοιξτε τα ματια σας να δειτε αυτον που τοσα χρονια με το ψευτο οπαδιλικι που σας πουλαγε σας αρμεγε για την παρτη του,ασπιδα του εισαστε σε ολες τις μπιζνες του(οποια πετρα και να σηκωνες σε δημοσιους διαγωνισμους intracom εβλεπες απο κατω).αλλα φταιει και η οικογενεια βαρδινογιαννη που μετα το κολαφο αποκαλυψεων σε καναλι πανελληνιας εμβελειας δεν αξιοποιησε τα στοιχεια επισημα στις δικαστικες αρχες της χωρας οπως στην γειτονα χωρα εκανε ο μορρατι για να βγαλει στα φορα το γνωστο σκανδαλο.γιαυτο αρωστακια που χαιρεστε και γραφετε και λετε και ποσταρετε 12 στα 13 και ολα τα συναφη δεν θα αλλαξετε ποτε γιατι ετσι μεγαλωσατε ετσι σας εμαθε αυτος ο προεδρος σας μεσα στην απατη την ειρωνια και την υπεροψια εμεις και ολοι οι αλλοι να πανε να .......οπως λεγοταν στις περιφημες κασετες-ντοκουμεντα.οπψς ομως εφυγε απο το μπασκετ νυχτα γιατι βαρεθηκε να χανει αλλα με τα λεφτα στο παντελονι απο τους αγγελοπουλους(το χρημα υπερανω ολων)το ιδιο θα φυγει νυχτα και απο την μπαλα διωγμενος απο σας που δεν θα αντεξετε τον διασυρμο που ερχετε!εγω θα ειμαι εκει να απολαυσω το τελος του γιατι αυτο του αξιζει!κανεις αλλοσ προεδρος ομαδας στην ελλαδα δεν μιλησε ποτε τοσο απαξιωτικα για αντιπαλο του στην ευρωπη δε δεν συζητιεται καν τετοια συμπεριφορα!η ραψωδια απο ταλληρα αρχισε και συνεχιζετε προσεχως!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
παιξανε ο ζελας με τον θρυλο μαγνησιας...εχασε ο ζελας απο ομαδα β εθνικης...βρισανε 50 λακαμαδες τον σισε και εκανε φραστικη επιθεση αλλα ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΔΙΚΗΣΕ(ΠΕΤΑΞΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΣΕ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ) Ο σισε....
.
.
.
ναι ελλαδισταν μεν γιατι εβριζαν ρατσιστικα τον παιχτη οι φιλαθλοι αλλα ΚΑΙ ελλαδισταν γιατι οπως υπαρχουν κανονισμοι για να τιμωρηθει η ομαδα της οποιας οι φιλαθλοι βριζουν με ρατσιστικα συνθηματα επισης υπαρχουν ΚΑΙ κανονισμοι οπου ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΝ ΒΡΙΣΟΥΝ Η ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ....

Σε αυτές τις περιπτώσεις είμαι απόλυτος:
[size=12pt]Να αγιάσει το χέρι του Σισέ που επέστρεψε το μπουκάλι στους κάφρους[/size], να αγιάσει και του Κονσεϊσάο στο ματς με τον Άρη και του Νικοπολίδη για την καρατιά!! Και αν ο Σηφάκης έδερνε τον πρεζάκια του Ηρακλή, θα του έλεγα μπράβο κ'αυτού. :priest:

Έφιππη αστυνομία & λυκόσκυλα στους χούλιγκαν. Μόνο από αυτά καταλαβαίνουν.
 

Επισκέπτης
αρωστοι γαβροι σας τα ειπα εγκαιρως το τελος του κροκους ερχεται και θα ειναι σκληρο τραγικο γεματο αποδοκιμασιες και κραξιματα απο σας τα προβατα που χαιροσαστε με τα στημενα τα χαρτινα τα πετσινα.ολα τα αλλα ειναι τσαμπα μαγκιες ανοιξτε τα ματια σας να δειτε αυτον που τοσα χρονια με το ψευτο οπαδιλικι που σας πουλαγε σας αρμεγε για την παρτη του,ασπιδα του εισαστε σε ολες τις μπιζνες του(οποια πετρα και να σηκωνες σε δημοσιους διαγωνισμους intracom εβλεπες απο κατω).αλλα φταιει και η οικογενεια βαρδινογιαννη που μετα το κολαφο αποκαλυψεων σε καναλι πανελληνιας εμβελειας δεν αξιοποιησε τα στοιχεια επισημα στις δικαστικες αρχες της χωρας οπως στην γειτονα χωρα εκανε ο μορρατι για να βγαλει στα φορα το γνωστο σκανδαλο.γιαυτο αρωστακια που χαιρεστε και γραφετε και λετε και ποσταρετε 12 στα 13 και ολα τα συναφη δεν θα αλλαξετε ποτε γιατι ετσι μεγαλωσατε ετσι σας εμαθε αυτος ο προεδρος σας μεσα στην απατη την ειρωνια και την υπεροψια εμεις και ολοι οι αλλοι να πανε να .......οπως λεγοταν στις περιφημες κασετες-ντοκουμεντα.οπψς ομως εφυγε απο το μπασκετ νυχτα γιατι βαρεθηκε να χανει αλλα με τα λεφτα στο παντελονι απο τους αγγελοπουλους(το χρημα υπερανω ολων)το ιδιο θα φυγει νυχτα και απο την μπαλα διωγμενος απο σας που δεν θα αντεξετε τον διασυρμο που ερχετε!εγω θα ειμαι εκει να απολαυσω το τελος του γιατι αυτο του αξιζει!κανεις αλλοσ προεδρος ομαδας στην ελλαδα δεν μιλησε ποτε τοσο απαξιωτικα για αντιπαλο του στην ευρωπη δε δεν συζητιεται καν τετοια συμπεριφορα!η ραψωδια απο ταλληρα αρχισε και συνεχιζετε προσεχως!
κλαψε πελατακο..
καθε χρονο τα ιδια & τα ιδια,κοινως μας πρηξαυε τ' αρχιδια πολυμετοχικοι πελατες-λαγοι & ορειβατες..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
κλαψε πελατακο..
καθε χρονο τα ιδια & τα ιδια,κοινως μας πρηξαυε τ' αρχιδια πολυμετοχικοι πελατες-λαγοι & ορειβατες..

ακου κι αυτο πλεσουρα...

ο αραπης την πουτσισε!! :cheesy:


Τρεις αγωνιστικές στον Ζιμπρίλ Σισέ


Ξανά τον Νοέμβριο θα φορέσει τη φανέλα του Παναθηναϊκού για ευρωπαϊκό παιχνίδι ο Ζιμπρίλ Σισέ. Ο Γάλλος τιμωρήθηκε από την ΟΥΕΦΑ με τρεις αγωνιστικές για την αποβολή στον αγώνα με την Ατλέτικο Μαδρίτης.
Τρεις αγωνιστικές στον Ζιμπρίλ ΣισέΑπίστευτη αυστηρότητα επέδειξε η ΟΥΕΦΑ στην περίπτωση του Ζιμπρίλ Σισέ. Ο Γάλλος επιθετικός, τιμωρήθηκε με τρεις αγωνιστικές, για την αποβολή του στο παιχνίδι με την Ατλέτικο Μαδρίτης.


Η απ' ευθείας κόκκινη που δέχτηκε ο 28χρονος επιθετικός για το σκληρό μαρκάρισμα στον Ασουνσάο, επέφερε την μέγιστη των ποινών και τώρα οι πράσινοι σκέφτονται το ενδεχόμενο να υποβάλλουν έφεση, μήπως και μειωθεί η ποινή. Αν δεν πετύχουν τίποτα, τότε ο Σισέ θα χάσει όλο τον πρώτο γύρο του UEFA Europa League, γεγονός που αποδυναμώνει αισθητά την ομάδα.

Αυτό πρακτικά σημαίνει πως ο 28χρονος στράικερ δε θα μπορέσει να αγωνιστεί σε κανένα αγώνα του Παναθηναϊκού στην πρώτη φάση των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ. Θα χάσει, δηλαδή, την εντός αναμέτρηση με την Γαλατάσαραϊ (17/09), τον εκτός έδρας αγώνα με την Ντιναμό Βουκουρεστίου (01/10) και το ματς με την Στουρμ Γκρατς στο Ολυμπιακό Στάδιο (22/10).
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Τρεις αγωνιστικές στον Ζιμπρίλ ΣισέΑπίστευτη αυστηρότητα επέδειξε η ΟΥΕΦΑ στην περίπτωση του Ζιμπρίλ Σισέ. Ο Γάλλος επιθετικός, τιμωρήθηκε με τρεις αγωνιστικές, για την αποβολή του στο παιχνίδι με την Ατλέτικο Μαδρίτης.

Απ'τη στιγμή που του έχουν σπάσει και τα 2 πόδια,
είναι ο πρώτος που θα έπρεπε να μην κάνει ποτέ δολοφονικά τάκλιν.
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
πες μας κατι καινουργιο αυτα τα λαγοι πελατες και κλαψτε παλιωσανε τρια χρονια εχεις να κανεις σεφτε και φετος παρε δραμαμινες ερχεται ο πεντοζα-λετο να σας το καψει το λυομενο!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
πες μας κατι καινουργιο αυτα τα λαγοι πελατες και κλαψτε παλιωσανε τρια χρονια εχεις να κανεις σεφτε και φετος παρε δραμαμινες ερχεται ο πεντοζα-λετο να σας το καψει το λυομενο!

Να μια καινούργια απορία:
To gastr, βγαίνει απ'το γαστρεντερίτιδα;;;; :toilet:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Να μια καινούργια απορία:
To gastr, βγαίνει απ'το γαστρεντερίτιδα;;;; :toilet:

ελα μεγαλεφα.στο θεμα μας. σοβαρα.

ακου κι αυτο..



Σισέ: "Πρώτη φορά μου φέρονται έτσι!"
  :cheesy:


Αποφασισμένος να μην αφήσει έτσι τα όσα έγιναν στο Βόλο είναι ο Ζιμπρίλ Σισέ. Ο Γάλλος επιθετικός του Παναθηναϊκού σκοπεύει να κυνηγήσει όσο πάει την υπόθεση.
Σισέ: "Πρώτη φορά μου φέρονται έτσι!"Εξαλλος ήταν ο Ζιμπρίλ Σισέ μετά το τέλος του αγώνα με την ρατσιστική επίθεση σε βάρος του από μερίδα οπαδών του Ολυμπιακού Βόλου. Μάλιστα ο Γάλλος επιθετικός του Παναθηναϊκού σκέπτεται πολύ σοβαρά να δώσει συνέχεια στην υπόθεση.


Τι θα κανει δηλαδη??? :huh:

“Πρώτη φορά στην καριέρα μού μου φέρονται έτσι. Εγώ δεν ήρθα στην Ελλάδα για να μου κάνουν ρατσιστική επίθεση και να μου φωνάζουν "ουγκ ουγκ" όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου. Αν το ήξερα αυτό, δεν θα ερχόμουν!

Αυτό που έγινε σήμερα δεν πρόκειται να το αφήσω να περάσει έτσι. Είναι απαράδεκτο και δεν μπορώ να πιστέψω ότι μου συνέβη. Από ένα σημείο και μετά δεν είχα μυαλό για το παιχνίδι. Θόλωσα από αυτά που άκουγα! Από τα πρώτα λεπτά, όποτε έπιανα την μπάλα στα πόδια μου κάποιοι από ένα συγκεκριμένο σημείο της εξέδρας μου φώναζαν "ουγκ ουγκ". Το είπα στον διαιτητή και μου είπε ότι θα βγει ανακοίνωση από τα μεγάφωνα. Ανακοίνωση δεν ξέρω αν βγήκε, αλλά αυτοί συνέχισαν.

Στο γκολ που βάλαμε τρελάθηκα και πήγα μπροστά τους και τους έκανα να σωπάσουν. Συνέχισαν τα ίδια, μου πέταξαν μπουκάλια και δεν άντεξα και τους πέταξα ένα. Δεν μπορώ να ηρεμήσω, μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι.” δήλωσε ο Ζιμπρίλ Σισέ.

Αμέσως μετά το τέλος του αγώνα ο Football Manager του Παναθηναϊκού μίλησε τηλεφωνικά με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού Βόλου, Αχιλλέα Μπέο, και διαμαρτυρήθηκε έντονα για τα όσα συνέβησαν. Ο ισχυρός άνδρας των "ερυθρόλευκων" ζήτησε συγνώμη και έκανε λόγο για 5-10 ανεγκέφαλους που χάλασαν το παιχνίδι.




Ωχ καταλαβα...

θα το παρουν χαμπαρι και οι αλλοι οπαδοι και θα του κανουν καζουρα σε καθε εκτος εδρα παιχνιδι..

που να παιξει και στο καραισκακη... :cheesy:


ακους εκει ουγκ ουγκ.. 

αμα παιξει αυτος μπαλα φετος..
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
¨οχι. Από το γκαστρωμένος βγαίνει. 13 χρόνια πήδημα, γκαστρώθηκε επιτέλους! Άντε, καλή λεφτεριά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom