Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εχω δωσει πολλα τσιμπουκια σε παιδακια σαν εσενα να ξερεις.
αντε αυριο ειναι σαββατο,πανε δωσε το 30 ευρω,τραβα και 2 μαλακιες μετα,φαε και λιγο καρπουζι και πεσε για υπνο βλακα.

τα τσιρωτα απο τις φαπες που εχεις φαει τα εχεις ακομα? :2funny: :2funny: :2funny:
καρπαζοεισπρακτορα :2on1:

Μονο σε τπτ πακηδες μπορεις να εχεις δωσει για τσιμπουκι το μπιχλιασμενο τσουτσουνακι σου και εκει ακομα δυσκολα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πολλά δεν είναι τα 30;  :think:

Ή, ανάλογα πού πας, λίγα δεν είναι;  :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τον δονητη σου εχεις ονομασει ετσι?τουλαχιστον η boomb εχει πιο πρωτοτυπο ονομα στον δικο της
ξεκόλλα μικρε.. δεν σε παιρνει μαζί μου λεμε.Σε εχει τυφλωσει η αγαμια. εβιλ ειναι ο κυριος με το αβαταρ με τα φτερα. Να στο ζωγραφισω;η το πιασες;
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
τα τσιρωτα απο τις φαπες που εχεις φαει τα εχεις ακομα? :2funny: :2funny: :2funny:
καρπαζοεισπρακτορα :2on1:

Μονο σε τπτ πακηδες μπορεις να εχεις δωσει για τσιμπουκι το μπιχλιασμενο τσουτσουνακι σου και εκει ακομα δυσκολα.
τις πουτσες ξερεις να τις περιγραφεις βλεπω.εχεις δει πολλες για πες μας?
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, άσχετο με τον ρού της συζήτησης, όμως παρατηρώ και από τους άντρες αλλά και από τις γυναίκες πως οι άντρες που δε μπορούν να γαμήσουν εκτός μπουρδέλου αντιμετωπίζονται σαν παρακατιανοί, σαν βλάκες, σαν παραδείγματα ηλιθίων.

Γιατί? Επειδή εγώ και μερικοί άλλοι δηλαδή είμαστε ανίκανοι για μερικά πράγματα, σημαίνει πως είμαστε αντικείμενα χλευασμού?

Κοινωνικός ρατσισμός.

Αγαπητέ να μην στεναχωρείστε διότι τουλάχιστον το 35% (και λίγο λέγω) στην Πατρίδα μας της Φαιδράς Πορτοκαλέας,

εδώ που μας έφεραν δύο εκατομμύρια Ασιάτες και Αφρικανούς δια τους 'πάνηδες' όπως τους ονοματίζει ο Δάσκαλος Ιωσήφ της Ουκρανολογίας,

πάνε συστηματικά στους οίκους ανοχής (και νυμφευμένοι πολλοί από αυτούς),

τίς πταίει δια την παρούσαν κοινωνικήν κατάσταση ?

Φταίνε οι 'παρακατιανοί' μπουρδελιάρηδες ?
Φταίει η δυσμορφία μεγάλου ποσοστού του θυληκού εγχώριου πληθυσμού και δεν μας κάνει μαζί τους κούκου ?
Τίς πταίει ? Ιδού το Μέγα Ερώτημα.

Διάβασε το θέμα 'Όσα θέλετε να μάθετε για τις Ουκρανίδες Μουνάρες' και θα δεις τί γίνεται και σε άλλα κράτη
εκτός του Γρετσικ-ιστάν.
 

Επισκέπτης
ξεκόλλα μικρε.. δεν σε παιρνει μαζί μου λεμε.Σε εχει τυφλωσει η αγαμια. εβιλ ειναι ο κυριος με το αβαταρ με τα φτερα. Να στο ζωγραφισω;η το πιασες;

Καλα ρε θεια μην βγαζεις νυχια...Προσπαθησε να μην εχεις αυτο το ξυνισμενο υφος στην σκυλοφατσα σου λες και σου εχουν βαλει τυρογαλο κατω απο την μυτη και θα σε γαμησει και εσενα καποιος.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
ξεκόλλα μικρε.. δεν σε παιρνει μαζί μου λεμε.Σε εχει τυφλωσει η αγαμια. εβιλ ειναι ο κυριος με το αβαταρ με τα φτερα. Να στο ζωγραφισω;η το πιασες;
μην ασχολησε ρε τωρα,ανοητο βλακας ειναι.οτι να ναι λεει.δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι δεν εχει γαμησει κανονικη γκομενα και ουτε προκειτε να γινει καμια φορα? μισος και κομπλεξ βγαζει και αυτος για τις γυναικες.
 

Επισκέπτης
μην ασχολησε ρε τωρα,ανοητο βλακας ειναι.οτι να ναι λεει.δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι δεν εχει γαμησει κανονικη γκομενα και ουτε προκειτε να γινει καμια φορα? μισος και κομπλεξ βγαζει και αυτος για τις γυναικες.

γλειψε γλειψε μαλακα μπαρμπα αλλα και παλι δεν γαμας την σκυλομουρα θεια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Φιλική συμβουλή απο μια θεία όπως λέτε:Μην κράζετε με κακία.Μόνο με χιούμορ.Και τα 2 υπήρχαν σε αφθονία στο thread αυτό.Δεν έχω παράπονο.Ωστόσο βαρέθηκα  με τα πιπίνια και τις κοκκορομαχίες.Πάω να κοιμηθώ κι εγώ.Καλό σας βράδυ.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
τα τσιρωτα απο τις φαπες που εχεις φαει τα εχεις ακομα? :2funny: :2funny: :2funny:
καρπαζοεισπρακτορα :2on1:

Μονο σε τπτ πακηδες μπορεις να εχεις δωσει για τσιμπουκι το μπιχλιασμενο τσουτσουνακι σου και εκει ακομα δυσκολα.

Αγαπητέ μην παραποιείτε τα copyrights (c) 2009 του HS , τα τσουτσουνάκια των πάκηδων τα
αναφέρουμε ως 'τυρομπιχλιασμένα'. Κατά την μετάφραση του Cheese Dicks των Αγγλο-Σαξώνων.
 

Επισκέπτης
τι εγινε? βρηκαμε τα δυσκολα? αρχισες να πιανεις μανες μπινε?
20 χρονω πουστρακι του ελεους.

να κοιταξεις να συμαζευτεις μπαρμπα και να μην πουλας εξυπναδες σε οποιον δεν ξερεις...
Πηγαινε τωρα να κανεις κανα "μαθημα" σε κανεναν γιωργο που σε παιρνει να το παιζεις ξερολας για να μην γινεις αρκανς131
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Ρε μην κοροιδεύετε
θείτσες και θείτσους, θα φτάσετε
στην ηλικία τους κάποτε..

arcans great master.. :rockon:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ας σταματησουν οι τσακωμοι παρακαλω πολυ
 

Επισκέπτης
καλημέρα!!!!!!!

εφυγα και το κανατε πουτανα?

όσο ήμουν εδω κατι τσουλαγε στο θρεντ, μια συνεννόηση υπηρχε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom