Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
απο την εμμονη της να σνομπαρει τα νιανιαρα στο κρεβατι :2funny: :2funny: :2funny:

δεν τα σνομπαρω τα απορριπτω.
Πως θα γινει ρε ασπρουλι δεν σε θελω λεμε εισαι μικρο.δασκαλε μπορεις να απατησεις την σιλβα σημερα γιατι τον βαρεθηκα τουτον..
 

Επισκέπτης
δεν τα σνομπαρω τα απορριπτω.
Πως θα γινει ρε ασπρουλι δεν σε θελω λεμε εισαι μικρο.δασκαλε μπορεις να απατησεις την σιλβα σημερα γιατι τον βαρεθηκα τουτον..

μην το γυρνας τωρα...απο την αρχη σου ξεκαθαρισα...ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΑΜΑΩ ρε θεια...
πως να το κανουμε
ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ...Θειες και δη ασχημες θειες!Σου ειπα ψαξε στο φορουμ θα βρεις καλοθελητες :2funny: :2funny: Απλα μην διαμαρτυρυθεις αν δεν ειναι και σαν τον brad pitt η δεν πληρουν τις προυοποθσεις του E9.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
τεκνο...εχεις καμια θεια που θελει να γαμηθει?
δυσκολα να κανω το ψυχικο να ξερεις :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
μεγαλε αν κρινω απο αυτα που γραφεις,μονο με πληρωμη γαμας και εσυ.τεκνο να το παιζεις στις τσατσαδες οχι εδω περα.για να γαμησεις θεια πρεπει να εχεις μυαλο,εσυ απο οτι φαινετε δεν εχεις καθολου.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
δεν τα σνομπαρω τα απορριπτω.
Πως θα γινει ρε ασπρουλι δεν σε θελω λεμε εισαι μικρο.δασκαλε μπορεις να απατησεις την σιλβα σημερα γιατι τον βαρεθηκα τουτον..

συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια... :rolleyes:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ότι μπορεί και ότι ξέρει...Εσένα άμα δε σ αρέσει μην ψωνήσεις

και ποιος ειπε οτι ψωνιζει.........

αν δε ξερει τι κανει ενας νεος στο κρεβατι τοτε ειναι βαθια νυχτωμενη και αγαμητη. :jerking:
 

mrbill

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, άσχετο με τον ρού της συζήτησης, όμως παρατηρώ και από τους άντρες αλλά και από τις γυναίκες πως οι άντρες που δε μπορούν να γαμήσουν εκτός μπουρδέλου αντιμετωπίζονται σαν παρακατιανοί, σαν βλάκες, σαν παραδείγματα ηλιθίων.

Γιατί? Επειδή εγώ και μερικοί άλλοι δηλαδή είμαστε ανίκανοι για μερικά πράγματα, σημαίνει πως είμαστε αντικείμενα χλευασμού?

Κοινωνικός ρατσισμός.
 

Επισκέπτης
ότι μπορεί και ότι ξέρει...Εσένα άμα δε σ αρέσει μην ψωνήσεις

ρε αστις να λενε...
Οπως οι ξινισμενες αυτες γεροντοκορες μπαινουν σε ενα μαγαζι εσωρουχων η σεξ σοπ με γυαλια ηλιου και ενα τεραστιο ψαθινο καπελο που να καλυβει λιγο μπροστα το προσωπο γιατι νιωθουν κομπλεξ να τις βλεπουν να μπαινουν ετσι κυνηγανε και τα πιπινια... :2funny: :2funny: :2funny:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
εσυ τι εισαι? νιαναρο η σαβουρογρια?

Τώρα όπου προσθέσατε και τον παράγοντα ηλικία, θυμήθηκα οτι προ ετών με είχε
'ψαρέψει' στο ICQ μια κυρία, και μου έλεγε μου έλεγε και μου έταζε μου έταζε.
Νέο παιδί και άβγαλτο εγώ της είχα στείλει γυμνές φωτογραφίες μου (όχι πρόσωπο)
και ακόμη πιο πολύ τότε μου έλεγε και μου έταζε. Αυτή δε, δεν μου είχε στείλει
ούτε φωτό, παρά μόνο περιγραφές της και πόσο γλυκιά ήταν κ.λ.π. Έ, κάποια στιγμή
έσπασε ο δαίμων το ποδάρι του και εδέησε να στείλει φωτογραφία της.
Και ήταν κατά τα λεγόμενα σαν την θειά μου την μαγδάλω.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε παιδιά, άσχετο με τον ρού της συζήτησης, όμως παρατηρώ και από τους άντρες αλλά και από τις γυναίκες πως οι άντρες που δε μπορούν να γαμήσουν εκτός μπουρδέλου αντιμετωπίζονται σαν παρακατιανοί, σαν βλάκες, σαν παραδείγματα ηλιθίων.

Γιατί? Επειδή εγώ και μερικοί άλλοι δηλαδή είμαστε ανίκανοι για μερικά πράγματα, σημαίνει πως είμαστε αντικείμενα χλευασμού?

Κοινωνικός ρατσισμός.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να κάνετε σύλλογο για να απαιτήσετε τα δικαιώματά σας ως κοινωνική ομάδα  :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
μεγαλε αν κρινω απο αυτα που γραφεις,μονο με πληρωμη γαμας και εσυ.τεκνο να το παιζεις στις τσατσαδες οχι εδω περα.για να γαμησεις θεια πρεπει να εχεις μυαλο,εσυ απο οτι φαινετε δεν εχεις καθολου.


βρε δεν πας να γαμηθεις κακομοιρη που κανεις και τον δασκαλο? :2funny: :2funny: :2funny:
Αιντε ρε μπαρμπα κωλοτριψου εκει στις θειες μπας και σου κατσει καμια :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε ετοιμασου να πας ρε καραγκιοζη και για αρκαν 32 :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, άσχετο με τον ρού της συζήτησης, όμως παρατηρώ και από τους άντρες αλλά και από τις γυναίκες πως οι άντρες που δε μπορούν να γαμήσουν εκτός μπουρδέλου αντιμετωπίζονται σαν παρακατιανοί, σαν βλάκες, σαν παραδείγματα ηλιθίων.

Γιατί? Επειδή εγώ και μερικοί άλλοι δηλαδή είμαστε ανίκανοι για μερικά πράγματα, σημαίνει πως είμαστε αντικείμενα χλευασμού?

Κοινωνικός ρατσισμός.

φιλε τις γυναικες που το λενε μην τις παιρνεις στα σοβαρα..γυναικες ειναι και θα την πουν τη μαλακια.

κανε εσυ αυτο που ξερεις και σε ευχαριστει κι ασε τους αλλους να λενε.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
παω για υπνο με τον εβιλ και εγω..
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Τι εγινε ρε εβιλ την εριξες και αυτην?
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
μην το γυρνας τωρα...απο την αρχη σου ξεκαθαρισα...ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΑΜΑΩ ρε θεια...
πως να το κανουμε
ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ...Θειες και δη ασχημες θειες!Σου ειπα ψαξε στο φορουμ θα βρεις καλοθελητες :2funny: :2funny: Απλα μην διαμαρτυρυθεις αν δεν ειναι και σαν τον brad pitt η δεν πληρουν τις προυοποθσεις του E9.
πολυ αγαμια σε τρωει ρε φιλε τελικα.


Ρε παιδιά, άσχετο με τον ρού της συζήτησης, όμως παρατηρώ και από τους άντρες αλλά και από τις γυναίκες πως οι άντρες που δε μπορούν να γαμήσουν εκτός μπουρδέλου αντιμετωπίζονται σαν παρακατιανοί, σαν βλάκες, σαν παραδείγματα ηλιθίων.

Γιατί? Επειδή εγώ και μερικοί άλλοι δηλαδή είμαστε ανίκανοι για μερικά πράγματα, σημαίνει πως είμαστε αντικείμενα χλευασμού?

Κοινωνικός ρατσισμός.
το να μην μπορεις να γαμησεις γκομενα κανονικη το δεχομαι,αλλα οταν τυχαινει να μιλας με καμια γκομενα να εισαι κοινωνικος,και να μιλας ευγενικα,και κανε μια προσπαθεια.το να εισαι αντικοινωνικος και να την βλεπεις σαν την πουτανα στο μπουρδελο ΕΧΑΣΕΣ φιλε.


βρε δεν πας να γαμηθεις κακομοιρη που κανεις και τον δασκαλο? :2funny: :2funny: :2funny:
Αιντε ρε μπαρμπα κωλοτριψου εκει στις θειες μπας και σου κατσει καμια :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε ετοιμασου να πας ρε καραγκιοζη και για αρκαν 32 :pipa2: :pipa2: :pipa2:
εχω δωσει πολλα τσιμπουκια σε παιδακια σαν εσενα να ξερεις.
αντε αυριο ειναι σαββατο,πανε δωσε το 30 ευρω,τραβα και 2 μαλακιες μετα,φαε και λιγο καρπουζι και πεσε για υπνο βλακα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom