Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566

...πρόσφατα φίλη μου είπε ότι δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες παρά μόνο άσχημοι άνδρες. Οι Ελληνίδες λοιπόν στατιστικά είναι πολύ ποιο όμορφες από τους Έλληνες άνδρες με αποτέλεσμα πολλές να μένουν ελεύθερες για τον παραπάνω λόγο.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  :new_shocked: :new_shocked:

...βέβαια αυτή που μου το είπε ήταν χαρακτηριστικό παράδειγμα Ελλεηνίδας, το αστείο είναι ότι μίλαγε λες και είναι Ρωσίδα, Τσέχα κλπ.... :uglystupid: :uglystupid: 

 

Επισκέπτης
...πρόσφατα φίλη μου είπε ότι δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες παρά μόνο άσχημοι άνδρες. Οι Ελληνίδες λοιπόν στατιστικά είναι πολύ ποιο όμορφες από τους Έλληνες άνδρες με αποτέλεσμα πολλές να μένουν ελεύθερες για τον παραπάνω λόγο.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  :new_shocked: :new_shocked:

...βέβαια αυτή που μου το είπε ήταν χαρακτηριστικό παράδειγμα Ελλεηνίδας, το αστείο είναι ότι μίλαγε λες και είναι Ρωσίδα, Τσέχα κλπ.... :uglystupid: :uglystupid: 


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν υπαρχεις λεμε!!!!!!!!!!!!!!!

είπε τετοιο πραγμα?????????????????

όντως δεν πάμε καλα!!!!!!!!!!!!!!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν υπαρχεις λεμε!!!!!!!!!!!!!!!

είπε τετοιο πραγμα?????????????????

όντως δεν πάμε καλα!!!!!!!!!!!!!!

...το ότι με κυνηγάει για σχέση για 8 μήνες περίπου, μάλλον σημαίνει πως είμαι πολύ όμορφος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
...το ότι με κυνηγάει για σχέση για 8 μήνες περίπου, μάλλον σημαίνει πως είμαι πολύ όμορφος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωωωωωωωωωωωωωωω

αλλα εσυ δεν την θες επειδη είναι άσχημη ή επειδη είναι ψωνιο?

ρε μηπως το παρεξηγησες το κοριτσι και απλα ήθελε να πει ότι μετά απο σενα όλους τους βλέπει άσχημους?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.408
Κριτικές
61
Like
42.518
Πόντοι
22.785
Ω Ω Ω ...... ναι πού πήγανε;;;;;;;;;;;;
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
...πρόσφατα φίλη μου είπε ότι δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες παρά μόνο άσχημοι άνδρες. Οι Ελληνίδες λοιπόν στατιστικά είναι πολύ ποιο όμορφες από τους Έλληνες άνδρες με αποτέλεσμα πολλές να μένουν ελεύθερες για τον παραπάνω λόγο.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  :new_shocked: :new_shocked:

...βέβαια αυτή που μου το είπε ήταν χαρακτηριστικό παράδειγμα Ελλεηνίδας, το αστείο είναι ότι μίλαγε λες και είναι Ρωσίδα, Τσέχα κλπ.... :uglystupid: :uglystupid: 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και μενουν ελευθερες επειδη ειναι ομορφες...ενταξει πασο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι επειδη ειναι κρυες,ψωνισμενες κλπ...
 

Επισκέπτης
και μενουν ελευθερες επειδη ειναι ομορφες...ενταξει πασο...


δεν το πιστευα οτι ειναι δυνατο να κομπλαρει κανεις απο την ομορφια και την εξυπναδα μεχρι που το ενιωσα....

(σιγουρα όμως είναι σπανιο)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κομπλαρει η ομορφια αλλα ειναι κι ομορφα παλικαρια αντιστοιχα οχι που μας εβγαλε η αλλη τους ελληνες μπαζα και τις ελληνιδες ολυμπιες θεες....
 

Επισκέπτης
κομπλαρει η ομορφια αλλα ειναι κι ομορφα παλικαρια αντιστοιχα οχι που μας εβγαλε η αλλη τους ελληνες μπαζα και τις ελληνιδες ολυμπιες θεες....

αυτο δεν μπηκα στον κοπο ούτε να το σχολιάσω, μόνο για πολλα γελια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom