Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
φιρι φιρι το πας να σκασει μυτη ο παλιος με λινκ απο ιταλιδες απελευθερωμενες.. τα θελει ο κωλος σου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχιιιιιιιιιιιιιιιιι άσε, καλά είναι στο μπουρδέλα, θα έχει κι εδώ παιδαράδες, δε θα έχει;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εγω δεν αγχωνομαι εχω χρονια ακομα μπροστα μου...

εσας σκεφτομαι που θα βρικολακιασετε.

σκεψου με βρυκολακα .. αν τωρα ειμαι σκυλα τοτε θα σε στοιχειωσω και δεν σε γλυτωνουν ουτε τα αγια νερα της στυγας..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εχασες το κελεπουρι
ειμαι εξαιρετικος μαγειρας
χωρις προικα θα πρεπει να βρεις αλλον
συγνωμη εαν σου χαλασα την βραδια

Φτου...

γαμώ την απελευθέρωσή σας γαμώ, ο κόσμος πάει κατά διαόλου από τοτε που οι άντρες αποφάσισαν να ασχοληθούν με το σπίτι!!! Πέσαμε στην ανεργία εμείς τα καλά και παστρικά κορίτσια!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
σκεψου με βρυκολακα .. αν τωρα ειμαι σκυλα τοτε θα σε στοιχειωσω και δεν σε γλυτωνουν ουτε τα αγια νερα της στυγας..

το να εισαι σκυλα δεν ειναι απαραιτητο κακο...το να εισαι ομως μια κακομουτσουνη σκυλα θεια ε αυτο ειναι κατι παραπανω απο κακο :boobies: :boobies: :boobies:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
σκεψου με βρυκολακα .. αν τωρα ειμαι σκυλα τοτε θα σε στοιχειωσω και δεν σε γλυτωνουν ουτε τα αγια νερα της στυγας..

έτσι σε θέλουμε! Σκύλα! Κάνε μας λιγάκι "γουφ" !!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Φτου...

γαμώ την απελευθέρωσή σας γαμώ, ο κόσμος πάει κατά διαόλου από τοτε που οι άντρες αποφάσισαν να ασχοληθούν με το σπίτι!!! Πέσαμε στην ανεργία εμείς τα καλά και παστρικά κορίτσια!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αντρικη χειραφετηση
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχιιιιιιιιιιιιιιιιι άσε, καλά είναι στο μπουρδέλα, θα έχει κι εδώ παιδαράδες, δε θα έχει;


τι να σου πω μπουμπουκι; εγω αποξω περνουσα και ειδα τον ασπρουλη υγρανθηκα και μπηκα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
σκεψου με βρυκολακα .. αν τωρα ειμαι σκυλα τοτε θα σε στοιχειωσω και δεν σε γλυτωνουν ουτε τα αγια νερα της στυγας..

μου ειπαν τις γριες,αγαμητες και καταφρονεμενες να μην τις χτυπαω εκει που πονανε.... :2funny: :2funny:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Τώρα που λέμε περι εξωτερικής εμφανίσεως, πριν λίγο καιρό έβλεπα ένα από τα studio-κόριτσα
που διαφημίζονται στο site, και λέω γλυκούλα είναι, ας πάω κι εγώ ο πουτανιάρης να την 'δώ'
από κοντά.

Ε, επήγα και διαπίστωσα οτι το Photoshop είναι πολύ καλό πρόγραμμα.

Όπως και να το κάνουμε εάν ο άνδρας και η γυναίκα δεν είναι αντίστοιχης εμφάνισης
και δεν θέλει πολύ το 'μάτι' του ενός τον άλλον, δεν μπορεί να στεριώσει σχέση.

Εκτός βέβαια εάν και εις εκ των δύο έχει ένα κουκλίστικο μοντελέ Ε9 οπότε ο άλλος
υποκύπτει στην γοητεία του, αν και κατά την ταπεινή μου γνώμη:

Έρωτα κάνεις με τον άνθρωπο όχι με τα ντουβάρια ούτε με τα ευρώπουλα και τις λιρίτσες
ελισάβετ ή τρίκαρδου παλαιάς κοπής.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
τι γινετε σημερα? οι γκομενες βλεπω πηρανε αερα  :boobies: :boobies: :boobies:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τώρα που λέμε περι εξωτερικής εμφανίσεως, πριν λίγο καιρό έβλεπα ένα από τα studio-κόριτσα
που διαφημίζονται στο site, και λέω γλυκούλα είναι, ας πάω κι εγώ ο πουτανιάρης να την 'δώ'
από κοντά.

Ε, επήγα και διαπίστωσα οτι το Photoshop είναι πολύ καλό πρόγραμμα.

Όπως και να το κάνουμε εάν ο άνδρας και η γυναίκα δεν είναι αντίστοιχης εμφάνισης
και δεν θέλει πολύ το 'μάτι' του ενός τον άλλον, δεν μπορεί να στεριώσει σχέση.

Εκτός βέβαια εάν και εις εκ των δύο έχει ένα κουκλίστικο μοντελέ Ε9 οπότε ο άλλος
υποκύπτει στην γοητεία του, αν και κατά την ταπεινή μου γνώμη:

Έρωτα κάνεις με τον άνθρωπο όχι με τα ντουβάρια ούτε με τα ευρώπουλα και τις λιρίτσες
ελισάβετ ή τρίκαρδου παλαιάς κοπής.

για καμμια γκόμενα εκτός μπουρδελων εχεις να μας πεις που γαμησες η μπαρμπουτσαλα βραδιατικο...;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom