Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
η σαβουριαση και ο "πλουσιος αλλα ανωμαλος σαν πιστα bmx εσωτερικος τους κοσμος" :2funny: :2funny: :2funny:

χαίρομαι που πήρες τα "πινέλα" σου και ζωγραφίζεις πάλι! Α! Μας ήρθε και άλλο ταλέντο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
μαθε πρωτα να γαμας και μετα ελα μιλα μου που θες να κανεις και κρισεις

Ώπα Ώπα αρχίζουν κι ανάβουν τα αίματα ! ! ! Ούτε το 'Μακεδονία Προδότες' να ήταν ή
ακόμα ακόμα το 'Αριστεριστές και Λαθρομετανάστες Δολοφονούν την Κοινωνία' ! ! !

Κορίτσια χαλαρώστε και όσες έχετε καιρό να δείτε 'χαρά' στα σκέλια σας νομίζω οτι
στο διαδίκτυο προσφέρονται και υπηρεσίες από παιδαράδες ντελίβερυ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ρε ασε τις θειες :)
οτι και να λενε το μουνακι τους για ενα τεκνο υγραινεται :grin:
Ακομα και να μην τις γαμαει μονο βολτα να τις βγαζει αρεσκονται :2funny: :2funny: :2funny:
Μεγαλο θεμα φιλε η γυναικα οσο παιρνει χρονια :boobies: :boobies: :boobies:

ναι τα νιάνιαρα περιμέναμε να μας υγράνουν που δεν ξερουν που ειναι ο κόλπος. Βρε αντε βγαλε καμμια γριέτζω βολτα απο αυτες που αρεσκονται και τις γιαγιάδες που εχουν να δουν χρονια χαρα στα σκελια τους και παψε τις παρλαπιπες..
 

Επισκέπτης
οπου  ασπρουλης και καυγας :2funny: :2funny: :2funny:

εγω παντως σημερα ειχα καλες διαθεσεις για σαφαρι στο ωραιο αυτο θρεντ αλλα οι βισωνες και οι ελεφαντες του φορουμ ειχαν αγριες διαθεσεις...
Περιεργο πως δεν μαζευτηκε ολο το κοπαδι :2funny: :2funny: :2funny:

τι να πω ρε...οι γεροντοκορες τα παιρνουν πιο ευκολα και απο ταριφα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Κορίτσια χαλαρώστε και όσες έχετε καιρό να δείτε 'χαρά' στα σκέλια σας νομίζω οτι
στο διαδίκτυο προσφέρονται και υπηρεσίες από παιδαράδες ντελίβερυ.
εγω προσφερομε αλλα ειμαι χοντρος και ασχημος
 

Επισκέπτης
ναι τα νιάνιαρα περιμέναμε να μας υγράνουν που δεν ξερουν που ειναι ο κόλπος. Βρε αντε βγαλε καμμια γριέτζω βολτα απο αυτες που αρεσκονται και τις γιαγιάδες που εχουν να δουν χρονια χαρα στα σκελια τους και παψε τις παρλαπιπες..

Ενταξει για εσενα εχουμε ειδικη παραγγελια τον θειο brand pitt :boobies: :boobies: :boobies:
Αν δεν ειναι καλος στην τεχνικη να φωναξουμε τον ροκο :2funny: :2funny: :2funny:
Αν το παπαρι του παλι μας πεις οτι σου παραπεφτει μεγαλο...ε κοφτο πια και βαλτο στον κωλο σου :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ναι τα νιάνιαρα περιμέναμε να μας υγράνουν που δεν ξερουν που ειναι ο κόλπος. Βρε αντε βγαλε καμμια γριέτζω βολτα απο αυτες που αρεσκονται και τις γιαγιάδες που εχουν να δουν χρονια χαρα στα σκελια τους και παψε τις παρλαπιπες..

οκ! μόλις πάρεις τη σύνταξη θα σε βγάλω να το κάψουμε!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom