Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ξερω ατομα που εχουν μαγαζια και δουλευουν υπαληλλοι σε αλλα μαγαζια !!!!!

αυτοι μαλιστα μπορουν να εχουν τετοιες πολυτελειες......

εμενα δεν με νοιαζει το τι κανει ο καθεις.
Ειδα κατι αταιριαστο και το σχολίασα

σαν να δω μαιζονέτα στη δραπετσωνα
ή εργατική πολυκατοικία στην εκάλη.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
με αυτα που διαβαζω εδω μεσα δεν θελω κανεναν.
οπως ολοι οι ανθρωποι κι εγω,πληγωθηκα,γτ να ημουν διαφορετικη αλλωστε?

αλλα απο το να ειμαι το υποτακτικο σκυλακι καποιου που θα με εχει μονο για αναπαραγωγη και να ικανοποιω ορεξεις(στομαχικες σε ξουαλικες ) καλυτερα να μεινω μονη.

βρε ουστ!

σε καταλαβαινω απολυτα αλλα δεν ειναι ολοι ιδιοι.......


ολα τα δακτυλα του χεριου σου ειναι ιδια ?


ΣΥΓΝΩΜΗ αν ηταν ειρωνικο το ποστ μου αλλα δεν ειχα καθολου τετοιο σκοπο.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
με αυτα που διαβαζω εδω μεσα δεν θελω κανεναν.
οπως ολοι οι ανθρωποι κι εγω,πληγωθηκα,γτ να ημουν διαφορετικη αλλωστε?

αλλα απο το να ειμαι το υποτακτικο σκυλακι καποιου που θα με εχει μονο για αναπαραγωγη και να ικανοποιω ορεξεις(στομαχικες σε ξουαλικες ) καλυτερα να μεινω μονη.

βρε ουστ!
Μπα...μπα περίεργο...Πώς και δε σου "ξυπνάει" το μπρουτ αυτό το είδος άντρα ? Τί θες δηλαδή ? 'Αντρα με συναισθήματα και καρδιά ? Δεν είναι "φλώρος" αυτός ?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
που πηγανε?

στο διαολο. κι ακομα παραπερα αν γινεται.-

...άρα εγώ δεν είμαι τόσο κακός που πρότεινα την εξαγωγή των ελλεηνίδων σε άλλες χώρες προς επιστημονική μελέτη και την εισαγωγή κοπελιών από Αν. Ευρώπη για την βελτίωση της ράτσας μας...

 

Επισκέπτης
Μπα...μπα περίεργο...Πώς και δε σου "ξυπνάει" το μπρουτ αυτό το είδος άντρα ? Τί θες δηλαδή ? 'Αντρα με συναισθήματα και καρδιά ? Δεν είναι "φλώρος" αυτός ?

οχι

"φλωρος" ειναι αυτος που προσποιέιται συναισθηματα και καρδια προκειμένου να γινει αυτο που θελει, να μην τον παρατησουμε κλπ...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μπα...μπα περίεργο...Πώς και δε σου "ξυπνάει" το μπρουτ αυτό το είδος άντρα ? Τί θες δηλαδή ? 'Αντρα με συναισθήματα και καρδιά ? Δεν είναι "φλώρος" αυτός ?

σου παραθετω την απαντηση του φιλτατου που ειναι και η δικη μου στην προκειμενη περιπτωση
σε καταλαβαινω απολυτα αλλα δεν ειναι ολοι ιδιοι.......


ολα τα δακτυλα του χεριου σου ειναι ιδια ?

@δεν το εξελαβα ως ειρωνικο! ;) :-*
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μπα...μπα περίεργο...Πώς και δε σου "ξυπνάει" το μπρουτ αυτό το είδος άντρα ? Τί θες δηλαδή ? 'Αντρα με συναισθήματα και καρδιά ? Δεν είναι "φλώρος" αυτός ?


ΑΥΤΟ ξαναπες το σε παρακαλω ............



+ 1000000000000000


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


αλλα ας μην παρεξηγουμε κι αυτες γιατι κι εμεις δεν ειμαστε ολοι καλοι
....

ολα εχουν τελικα μια βαση.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
με αυτα που διαβαζω εδω μεσα δεν θελω κανεναν.
οπως ολοι οι ανθρωποι κι εγω,πληγωθηκα,γτ να ημουν διαφορετικη αλλωστε?

αλλα απο το να ειμαι το υποτακτικο σκυλακι καποιου που θα με εχει μονο για αναπαραγωγη και να ικανοποιω ορεξεις(στομαχικες σε ξουαλικες ) καλυτερα να μεινω μονη.

βρε ουστ!
μην  κρινεις απο 80000 ατομα ειδικης προσωπικοτητας....και μην εισαι απολυτη...οταν ερωτευτεις πραγματικα θαναι αλλιως...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ΑΥΤΟ ξαναπες το σε παρακαλω ............
Άντε να στην κάνω τη χάρη...
Μπα...μπα περίεργο...Πώς και δε σου "ξυπνάει" το μπρουτ αυτό το είδος άντρα ? Τί θες δηλαδή ? 'Αντρα με συναισθήματα και καρδιά ? Δεν είναι "φλώρος" αυτός ?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μην  κρινεις απο 80000 ατομα ειδικης προσωπικοτητας....και μην εισαι απολυτη...οταν ερωτευτεις πραγματικα θαναι αλλιως...
να σου πω πως θα ναι τοτε?
οταν θα ξυπνησω μια μερα και θα χει φυγει η χρυσοσκονη του ερωτα απο τα ματια θα βρω καταλαθος στο μπου κανενα λογαριασμο του δικου μου με 20 κριτικες για τανες και σιτιτουρακια.
 

Επισκέπτης
μην  κρινεις απο 80000 ατομα ειδικης προσωπικοτητας....και μην εισαι απολυτη...οταν ερωτευτεις πραγματικα θαναι αλλιως...


εγω γιατι με αυτα που διαβαζω εδω μεσα αναρωτιέμαι "που βρισκονται κρυμένοι αυτοι οι ΄νατρεες και δεν τους συναντω στην καθημερινή μου ζωη?"

και δεν κανω πλακα....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Άντε να στην κάνω τη χάρη...
Μπα...μπα περίεργο...Πώς και δε σου "ξυπνάει" το μπρουτ αυτό το είδος άντρα ? Τί θες δηλαδή ? 'Αντρα με συναισθήματα και καρδιά ? Δεν είναι "φλώρος" αυτός ?

Να 'σαι καλα φιλαρακι ...... ετσι ειναι ..... ακριβως !!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
να σου πω πως θα ναι τοτε?
οταν θα ξυπνησω μια μερα και θα χει φυγει η χρυσοσκονη του ερωτα απο τα ματια θα βρω καταλαθος στο μπου κανενα λογαριασμο του δικου μου με 20 κριτικες για τανες και σιτιτουρακια.
Πρότεινέ του την Άννα τη Σέρβα Κυριακή στο Κασσάνδρας :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να σου πω πως θα ναι τοτε?
οταν θα ξυπνησω μια μερα και θα χει φυγει η χρυσοσκονη του ερωτα απο τα ματια θα βρω καταλαθος στο μπου κανενα λογαριασμο του δικου μου με 20 κριτικες για τανες και σιτιτουρακια.
ουτε αυτο πειραζει αν σε αγαπα πραγματικα πιστεψε με...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
να σου πω πως θα ναι τοτε?
οταν θα ξυπνησω μια μερα και θα χει φυγει η χρυσοσκονη του ερωτα απο τα ματια θα βρω καταλαθος στο μπου κανενα λογαριασμο του δικου μου με 20 κριτικες για τανες και σιτιτουρακια.

αμα γινουν μετα απο την εναρξη της σχεσης σας τοτε ναι δωστου να καταλαβει με οποιο τροπο θελεις....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
εγω γιατι με αυτα που διαβαζω εδω μεσα αναρωτιέμαι "που βρισκονται κρυμένοι αυτοι οι άντρες και δεν τους συναντω στην καθημερινή μου ζωη?"

και δεν κανω πλακα....
Έψαξες στα στούντιο και στα μπουρδέλα ?
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Μα καλά τί μας λένε οι κυρίες Ελλεεινίδες ? Μέσα στον παρόντα ιστοτόπο ερωτούν που βρίσκονται οι άνδρες ?
Μα που αλλού παρά στην Φυλής, στα Στούντιος, στα Στρίπ και όπου αλλού ευρίσκονται όμορφες και νέες γυναίκες.

Αυτό είναι το 'κλειδί' κυρίες μου, δύο λέξεις: Ομορφιά και Νεότητα.

Ποιός άνδρας μεσογειακός όπως εμείς δεν θα συγκινηθεί από τα πλάσματα του βιολογικού παραδείσου
τα προερχόμενα από τον Βορά ?

Και τί ομορφιά να βρεί μέσα στις συμπατριώτισσές του όταν επί δεκαετίες μην πώ αιώνες υπήρχε η
λογική του προξενιού και της προίκας, ήτοι,

ένας όμορφος νέος έπερνε μια ασχημούλα νύφη με παρά και τούμπαλιν,
κάποια όμορφη κοπελιά έπερνε έναν γερο μπισμπίκη με παρά.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ουτε αυτο πειραζει αν σε αγαπα πραγματικα πιστεψε με...


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
επειδη ειμαι σε φαση που τουρμπιζω τωρα ας μην τη συνεχισω τη συζητηση... :rolleyes:

αλλα η αντιστοιχη γκομενα που πηδιεται ειναι πουτανα ελεηνιδα ενω ο αντρας αν αγαπαει ειναι οκ!


θου κυριε φυλακι το στοματι μου!!! :-X :-X :-X
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom