Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
εγώ ρε κορίτσια γιατί δεν έχω αναστολές με το ποιός θα βγάζει πιο πολλά?......σ ένα ζευγάρι υπάρχει κοινό ταμείο...όσο περισσότερα μπαίνουν τόσο καλλίτερα περνάει το ζευγάρι.......
Και τόσο μεγαλύτερα προγράμματα μπορεί να παίρνει στα στούντιο  ο άντρας  :dancing:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Κι αυτό μια καραμέλα είναι και το γνωρίζεις πολύ καλά..
Μη γενικεύεις και μη βάζεις κάποιους γυφτοκάγκουρες στο ίδιο τσουβάλι με πολλούς καλοβαλμένους μορφωτικά και συμπεριφορικά άντρες, που δε βλέπουν γυναίκα ούτε με περισκόπιο :uglystupid:


φυσικα και το ξερω καλά ότι προκειται περι καραμέλας και γενίκευσης

απλα είπα να συνεχίσω την αφήγηση του στεκα χωρις να αλλάξω το στυλ γραφής....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
... αλλα που να το βρουν που και ο μέσος έλληνας κοπρόσκυλο είναι
που τα700 ευρω που παίρνει δεν του φτάνουν να συντηρει το χλιδαμαξο που χει.

και που σκέφτεται οτι κι αυτος χρειαζεται χορηγο....
Δηλαδή αν έκανε συνετή χρήση των 700 ευρώ (χωρίς να πάρει χλιδάμαξο κλπ.) θα τον κοίταζες...
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
3
Like
12.218
Πόντοι
3.506
Ειχε γραφτει πιο παλια σε καποιο post........
Καλο θα ηταν να επαναληφθει (τουλαχιστον ενα τμημα του) γιατι δινει καποια απαντηση στο"που πηγαν ολοι οι ανδρες "

..............
¨Να λοιπόν αγαπητέ αναγνώστη ή αναγνώστρια γιατί περνάμε κρίση και όλοι παραπονιούνται πως δεν μπορούν να βρουν έναν σωστό ή μία σωστή για να κάνουν σχέση. Γιατί κατά κόρον οι γκόμενες παίζουν. Παίζουν με ύπουλα μέσα. Αυτό που σας ενδιαφέρει δεσποινίδες μου είναι να τονώνετε τον εγωισμό σας. Να σας ζηλεύουν οι φίλες σας για τις επιτυχίες σας. Να το παίζετε δυναμικές και έξυπνες. Να νιώθετε ότι σας θέλουν. Να έχετε την αρρωστημένη χαρά να απορρίπτετε. Αυτές είστε στην πλειοψηφία σας. ʽΕτσι παίζετε το παιχνίδι σας μέχρι τα 30 , εκεί που σας πιάνει το μητρικό σας και μετά τρέχετε και δεν φτάνετε. Κάποιες καταλήγετε στο ράφι, κάποιες σε τρελογιατρό κάποιες άλλες γίνεστε ακόμη περισσότερο στριμμένες και κάποιες άλλες βρίσκεται τον πρώτο καλοθελητή που σας κερατώνει για το υπόλοιπο της ζωής σας και καλά σας κάνει, γιατί πρέπει να πληρώσετε αυτά που χρωστάτε στο αντρικό φύλο.¨
 

Επισκέπτης
Ειχε γραφτει πιο παλια σε καποιο post........
Καλο θα ηταν να επαναληφθει (τουλαχιστον ενα τμημα του) γιατι δινει καποια απαντηση στο"που πηγαν ολοι οι ανδρες "

..............
¨Να λοιπόν αγαπητέ αναγνώστη ή αναγνώστρια γιατί περνάμε κρίση και όλοι παραπονιούνται πως δεν μπορούν να βρουν έναν σωστό ή μία σωστή για να κάνουν σχέση. Γιατί κατά κόρον οι γκόμενες παίζουν. Παίζουν με ύπουλα μέσα. Αυτό που σας ενδιαφέρει δεσποινίδες μου είναι να τονώνετε τον εγωισμό σας. Να σας ζηλεύουν οι φίλες σας για τις επιτυχίες σας. Να το παίζετε δυναμικές και έξυπνες. Να νιώθετε ότι σας θέλουν. Να έχετε την αρρωστημένη χαρά να απορρίπτετε. Αυτές είστε στην πλειοψηφία σας. ʽΕτσι παίζετε το παιχνίδι σας μέχρι τα 30 , εκεί που σας πιάνει το μητρικό σας και μετά τρέχετε και δεν φτάνετε. Κάποιες καταλήγετε στο ράφι, κάποιες σε τρελογιατρό κάποιες άλλες γίνεστε ακόμη περισσότερο στριμμένες και κάποιες άλλες βρίσκεται τον πρώτο καλοθελητή που σας κερατώνει για το υπόλοιπο της ζωής σας και καλά σας κάνει, γιατί πρέπει να πληρώσετε αυτά που χρωστάτε στο αντρικό φύλο.¨

Αιντε πες ότι εμένα σαν γυναίκα με ενδιαφερει να μαθω που πηγαν όλοι οι άντρες...


εσεις τόσα ποστ γιατι τα γραφετε?

τοσο σας έπιασε πονος για το αν θα βρουν γκόμενο οι ελλεινίδες?

επισης, το ποστ το εβαλες μισο και χανει ολο το νοημα του. το νοημα του είναι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που προκυπτει απο το αποσπασμα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ειχε γραφτει πιο παλια σε καποιο post........
Καλο θα ηταν να επαναληφθει (τουλαχιστον ενα τμημα του) γιατι δινει καποια απαντηση στο"που πηγαν ολοι οι ανδρες "

..............
¨Να λοιπόν αγαπητέ αναγνώστη ή αναγνώστρια γιατί περνάμε κρίση και όλοι παραπονιούνται πως δεν μπορούν να βρουν έναν σωστό ή μία σωστή για να κάνουν σχέση. Γιατί κατά κόρον οι γκόμενες παίζουν. Παίζουν με ύπουλα μέσα. Αυτό που σας ενδιαφέρει δεσποινίδες μου είναι να τονώνετε τον εγωισμό σας. Να σας ζηλεύουν οι φίλες σας για τις επιτυχίες σας. Να το παίζετε δυναμικές και έξυπνες. Να νιώθετε ότι σας θέλουν. Να έχετε την αρρωστημένη χαρά να απορρίπτετε. Αυτές είστε στην πλειοψηφία σας. ʽΕτσι παίζετε το παιχνίδι σας μέχρι τα 30 , εκεί που σας πιάνει το μητρικό σας και μετά τρέχετε και δεν φτάνετε. Κάποιες καταλήγετε στο ράφι, κάποιες σε τρελογιατρό κάποιες άλλες γίνεστε ακόμη περισσότερο στριμμένες και κάποιες άλλες βρίσκεται τον πρώτο καλοθελητή που σας κερατώνει για το υπόλοιπο της ζωής σας και καλά σας κάνει, γιατί πρέπει να πληρώσετε αυτά που χρωστάτε στο αντρικό φύλο.¨

Κι αυτό το κείμενο έχει παραφορεθεί, ω Κρόνε!!! :boobies:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
... αλλα που να το βρουν που και ο μέσος έλληνας κοπρόσκυλο είναι
που τα700 ευρω που παίρνει δεν του φτάνουν να συντηρει το χλιδαμαξο που χει.

και που σκέφτεται οτι κι αυτος χρειαζεται χορηγο....

Δεν νομιζω οτι υπαρχει τοσο μαλακας ανδρας που εχει ''αμαξι αξιας'' με 700 ευρω μισθο .........

δεν σου τα ειπανε καλα νομιζω......

αλλωστε με 700 ευρω τι αμαξι να αγορασει ?


κανενα γιουγκο μεταχειρισμενο κιολας μπορει .....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σεκιουριτας με audi.
δεν μου το πανε, το ειδα.

θα εχει αλλες πηγες που δεν μπορεις να γνωριζεις


δεν ειναι εφικτο αυτο που λες ..... σορρυ για την επιμονη μου κιολας
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
και ξαναλέω ότι απλα συνέχισα την περιγραφη του στεκα

εγω θεωρω ότι δεν ειμαι κοπροσκυλο.

...αυτά που λέω ισχύουν για πολύ μεγάλο ποσοστό γυναικών και έχω άπειρα παραδείγματα.

Πρόσφατος διάλογος σε παρέα μου....

Ελλεηνίδα: Δεν θα έπαιρνα πότε άνδρα τεμπέλη...
Φίλος μου: δλδ επειδή παίρνω 1.000 € στη δουλειά μου είμαι τεμπέλης ???
Ελλεηνίδα: Ναι γιατι με τόσα λίγα δεν θα προσφέρεις εξασφάλιση στη γυναίκα σου...
Φίλος μου: και τα 9.000 € που παίρνω από ενοίκια δεν μετράνε???
Ελλεηνίδα: Μα ... τότε δεν είσαι τεμπέλης αλλά κατάλληλος για οικογένεια !!!!
 
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
που πηγανε?

στο διαολο. κι ακομα παραπερα αν γινεται.-
 

Επισκέπτης
...αυτά που λέω ισχύουν για πολύ μεγάλο ποσοστό γυναικών και έχω άπειρα παραδείγματα.

Πρόσφατος διάλογος σε παρέα μου....

Ελλεηνίδα: Δεν θα έπαιρνα πότε άνδρα τεμπέλη...
Φίλος μου: δλδ επειδή παίρνω 1.000 € στη δουλειά μου είμαι τεμπέλης ???
Ελλεηνίδα: Ναι γιατι με τόσα λίγα δεν θα προσφέρεις εξασφάλιση στη γυναίκα σου...
Φίλος μου: και τα 9.000 € που παίρνω από ενοίκια δεν μετράνε???
Ελλεηνίδα: Μα ... τότε δεν είσαι τεμπέλης αλλά κατάλληλος για οικογένεια !!!!
 


το ξερω καλο μου ότι έτσι είναι οι πρισσοτερες.

απλα όμως δεν μπορεις να δεις τους περισσότερους (και λογικο είναι).
 

Επισκέπτης
θα εχει αλλες πηγες που δεν μπορεις να γνωριζεις


δεν ειναι εφικτο αυτο που λες ..... σορρυ για την επιμονη μου κιολας

προφανώς δανεις+λεφτα απο γονείς + μηνιάιο τσοντάρισμα για τις βενζίνες.

δεν είναι ότι παίρνει λιγα, είναι ότι δεν μπορει να συντηρήσει τον εαυτο του.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Και ως σεκιουριτάς, δουλεύει από χόμπι axaxouxa μου; :boobies:

δηλαδη λες οτι ενας σεκιουριτας μπορει να αγορασει με μισθο 1100 ευρω κι αν αμαξι τουλαχιστον 30.000 ευρω?

και με τι θα το κινει ?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Γιατι το λες αυτο καλη μου ?


αααα μαλιστα εισαι καμενη στο χυλο και φυσας το γιαουρτι τωρα .......
με αυτα που διαβαζω εδω μεσα δεν θελω κανεναν.
οπως ολοι οι ανθρωποι κι εγω,πληγωθηκα,γτ να ημουν διαφορετικη αλλωστε?

αλλα απο το να ειμαι το υποτακτικο σκυλακι καποιου που θα με εχει μονο για αναπαραγωγη και να ικανοποιω ορεξεις(στομαχικες σε ξουαλικες ) καλυτερα να μεινω μονη.

βρε ουστ!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ξερω ατομα που εχουν μαγαζια και δουλευουν υπαληλλοι σε αλλα μαγαζια !!!!!

αυτοι μαλιστα μπορουν να εχουν τετοιες πολυτελειες......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom