Νέα

Πότε ξεπαρθενευτήκατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ψαχνοντας το site δεν βρηκα πουθενα συζητηση με τετοιο θεμα...οποτε ειπα να ανοιξω εγω ενα...λοιπον ποτε ξεπαρθενευτηκατε?πως ηταν η πρωτη σας φορα?το κανατε με την κοπελα σας η με καποια ιεροδουλη?
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Εγω πρωτη φορα το εκανα στα 17. Σε μπουρδελο ειχα παει με ενα φιλαρακι. Ειχα πολυ αγχος και αργησα να καβλωσω. Η κοπελα ηταν καλη παντως. Μου τον επαιξε μεχρι να καβλωσω και μετα το καναμε. Λιγο πιπα και μετα η κανονικη σταση όπου και τέλειωσα μετά από λίγο. Ηταν ωραια η αιαθηση να εισαι μεσα σε μια κοπελα! Αυτα, απο το παρελθον!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.891
Πόντοι
266
Στα 17 από την αδερφή της κουμπάρας μου (την έλεγαν Βάσω), με περνούσε σχεδόν 10 χρόνια. Μου την έπεσε καθότι ήμουν τεκνάκι, ενώ αυτή μάλλον άσχημη. Εξαιρετικό γαμήσι. Έκτοτε παραμένει η λατρεία μου για τις ώριμες γυναίκες...
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Στα 19 με την τότε κοπέλα μου την ημέρα που έκλεινε τα 18...
Δεν ήθελα να πάω σε μπουρδέλο και δεν έχασα γιατί είναι μια από τις καλύτερες αναμνήσεις που έχω...

Το καλύτερο δώρο γενεθλίων...
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Κοντά στα 16 με μια κοπέλα ένα έτος μικρότερη από μένα και παρθένα επίσης. Η φάση έγινε σε παραλία και αν εξαιρέσεις τις δυσκολίες που προέρχονταν από την απειρία και των δυο μας ( δεν έβρισκα την τρύπα μες τα σκοτάδια...) έφυγα από κει με ένα ηλίθιο χαμόγελο    :grin:
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Στα 16 με πηγε ενας φιλος πιο μεγαλος σε μπουρδελο.
 

sougias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Στα 16 μαζι με φιλο μου γαμησαμε μια γκομενιτσα ( ιδιας ηλικιας) που την ειχαμε γνωρισει στα μπιλιαρδα. Ο ενας απο μπρος και ο αλλος απο πισω. Η φαση εγινε στο σπιτι του φιλου μου οπου ελειπαν τοτε οι γονεις του. Μια απο τις καλυτερες αναμνησεις !!.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Στα 16 μαζι με φιλο μου γαμησαμε μια γκομενιτσα ( ιδιας ηλικιας) που την ειχαμε γνωρισει στα μπιλιαρδα. Ο ενας απο μπρος και ο αλλος απο πισω. Η φαση εγινε στο σπιτι του φιλου μου οπου ελειπαν τοτε οι γονεις του. Μια απο τις καλυτερες αναμνησεις !!.

:zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
 

Επισκέπτης
Στα 17, μονος και τελειως απειρος ( μιλαμε δεν ειχα δει ουτε τσοντα..) παω σε ενα μπουρδελο στο Μεταξουργειο..

Η ασχετοσυνη μου εφτανε σε τετοιο σημειο, που οταν μου τον εβαλε μεσα, εγω αντι να αρχισω να σπρωχνω μεσα-εξω, απλα καθομουν και την κοιταγα.....!!!

Και αυτη σαν καλη επαγγελματιας, σηκωνεται ορθια και μου λεει.." Οταν μαθεις πως γινεται, ξαναπερνα.."

Δεν θυμαμαι να εχω ξανανιωσει τοσο μαλακας..!!
 

giov

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον ριχνω στους περισσοτερους απο εσας εδω. Στα 13 μου με πηγε συγγενικο προσωπο σε στουντιο που ειχε προσυνεννοηθει. Η αιωνια λαχταρα να μας βγει αντρας απο μικρος το παιδι φαινεται. Βρεθηκα προ τετελεσμενου και αν και ασχετος με βοηθησε αρκετα η ''επαγγελματιας''. :-)
 

Επισκέπτης
και εγω 15 χρονων σε μπουρδελο στην φυλης και μετα απο ενα μηνα με την σχεση μου τοτε!!
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Λίγες μέρες μετά τα 18α μου γεννέθλια, στη 2η πόρτα
ανοιχτή που βρήκα στη παραλιακή της Πάτρας.

Έπειτα επακολούθησε το 2ο μου γαμίσι,
οι πανελλήνιες, το οποίο ευχαριστήθηκα πολύ περισσότερο.

υγ: στο 2ο έχυσα κιόλας :grin:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Και γω στα 15 μου. Μαζι με αλλα 3 φιλαρακια συμμαθητες πηγαμε στην Φυλης.  Ο ενας εκανε συμπαρασταση στον αλλο...  Ευτυχως πεσαμε σε καλο κοριτσι και περασαμε καλα :booty:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εγώ 17 ετών στην Φυλής τελείως χεσμένος....
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Στα 17 και με μετρητα παρακαλω.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
15 στην ροδο
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Σωστό thread , πλάκα έχει , στα 15 κ γώ σ ένα μπουρδέλο στο θησείο ,πουτάνα μεγάλη αλλά ευγενική , νομίζω οτι δεν πρόλαβα κάν να μπώ , έχυσα σε χρόνο dt και το ξαναεπισκέυτηκα σύντομα ,, καθώς είχα κοπέλα 14 κ εκείνη και δεν μου καθόταν με τίποτα , αλλά ευτύχως κάθησε μετά από κανά μήνα και γλιτώσαμε κανά φράγκο , ποίος θα περίμενε οτι θα κολλάγαμε στα 26 τις πουτάνες και δεν θα μένει λέπι .....  :2funny: :2funny:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Στα 15 και εγω, τελικα σημαδιακη ηλικια, σε μπουρδελο φυλης εποχη τριχιλιαρου ετσι... μαζι με 2 φιλαρακια αξεχαστη φαση η αναμονη στο σαλονι και το χαμογελο μετα το τελος. Βεβαια απο τοτε κολλησαμε και πηγαιναμε καθε εβδομαδα....παει το χαρτηλικι..
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κι εγώ στα 17 μου σε μαγαζί στην Φυλής.
Πριν την πρώτη φορά είχαν προηγηθεί 2-3 επισκέψεις με την παλιοπαρέα στις οποίες είχαν σπρώξει όλοι οι φίλοι μου εκτός απο εμένα γιατί κόμπλαρα και ντρεπόμουνα ...  :idiot:

Οπότε σηκώνομαι και πάω μόνος μου, σαν βρεγμένη κότα (άκουγα και διάφορες μαλακίες οτι δήθεν την πρώτη φορά δεν σου σηκώνεται, οτι μετά το γαμήσι κάνεις εμετό απο το πολύ άγχος, οτι αν δεν χύσεις γρήγορα η πουτάνα σηκώνεται και φεύγει κ.α.) και μπήκα στο νούμερο 71 (το θυμάμαι λες και έγινε χθές) που ήταν μια ξανθιά ζουμερή Ελληνίδα  :boobies: Οι τιμές τότε ήταν 2000 δρχ γενικά και 3000 δρχ. σε κάποια μπουρδέλα που είχαν σπέσιαλ κοπέλες...
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Στα 14 σε μπουρδελο της πλατειας κουμουνδουρου. Μπήκα και είπα "για σας... ήρθα γειααααααα" και με άρπαξε η παρθενορουφηχτρα πουτανα και με γαμησε :) Το εχω ψιλομετανιωσει να σας πω την αληθεια που το πρώτο μου το έριξα σε μπουρδελο... και το δεύτερο και το τρίτο και και και... Μέχρι τα 17 που έριξα το πρώτο μου Free
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom