Νέα

Πότε ξεπαρθενευτήκατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Στα 14 μου. 2α Γυμανσιου, καλοκαίρι 1990... Γνωρίζω μουνάκι (πολύ ωραίο) μέσα σε πλοίο της γραμμής από Νάξο για Ιο (δούλευε στο πλοίο στα εισιτήρια). Φεύγοντας από Ιο για Πειραια παίρνω το ίδιο πλοίο. Έχω πει ψέμα ότι είμαι 17(μεγαλόδειχνα και λίγο, λόγω ύψους). Αυτή στα 18...
Κάποια στιγμή με καλεί στην καμπίνα της... Χαμουρευόμαστε και ...τσακ ....
Μέσα ο μικρός... Μία - δύο - τρεις.... και χύσιμο. 21 ολόκληρα δευτερόλεπτα άντεξα...!!! Θυμάμαι ακόμα τη ζέστη από το μουνάκι της ...
Η πρώτη μου φορά ήταν πολύ καλή.

 

Επισκέπτης
Μόλις είχα κλείσει τα 14 και με πήγε ένας κολλητός σε μπουρδέλο στη φυλής. Μετά απο ένα εξάμηνο, το καλοκαίρι του 96 γνωρίζω στις διακοπές και την πρώτη ολοκληρωμένη σχέση. Στην αρχή της είχα πεί ότι ήμουν 17 (η κοπέλα μου έριχνε τρία χρόνια), αλλά μια κομπλεξική αδερφάρα της το κάρφωσε. Ευτυχώς η κοπέλα δεν είχε πρόβλημα και για 5 μήνες όλα κύλισαν ρολόι! :knockinb:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
15.5 πέρασα ένα μήνα Γερμανία για διακοπές σε campus με διεθνείς συμμετοχές.
Η παρτενέρ ήταν η δεσποινίς Sigrid Nicola, Γερμανογαλλίδα ετών 17, τέλειο ξεπαρθένιασμα, πολλά κόλπα θυμάμαι ότι γύρισα για το υπόλοιπο του καλοκαιριού ως καυλωμένος γάτος.
Bye Bye Sigrid...!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εγω αν και ημουν σε χωριο τοτε οπου τα πραγματα ειναι υπερβολικα δυσκολα σε σχεση με την πολη δεν ξερω πως και ως εκθαυματος πηδηξα για πρωτη φορα οταν πηγαινα 1η γυμνασιου μια γκομενα που ηταν στην 3η λυκειου...δεν ηταν το μουνι αλλα το ωραιο ειναι οτι πολλοι ''μεγαλοι'' τοτε θελαν να την πηδηξουν...το καλυτερο ομως ειναι οτι ενω την πηδουσα για κανα 8μηνο (η νομιζα οτι την πηδουσα...τεσπα) μετα απο παρα πολυ λιγο καιρο αρραβωνιαστηκε εναν 2ο ξαδερφο μου με τον οποιον σημερα,14 χρονια μετα,ειναι παντρεμενοι.....
 

Επισκέπτης
14 ετών με την αδερφή του κολητού μου 2 χρόνια μεγαλύτερη και παρθένα.Φοβερή εμπειρία.
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
στα 17 μου με μια κοπελα που γνωρισα σε μια καφετερια...
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
Στα 16,5 στη φυλης ειχα παει μαζι με το ξαδερφο μου και ενα φιλο του μιλαμε για πολυ αγχος.
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
17 ετών στην Κρήτη. Εκείνη 15. Και ενώ είχαμε τριφτεια ρκετές φορές και δν πήγαινε άλλο, την πήρα από πίσω! Εκείνη το ζήτησε για να μείνει παρθένα. Παίδες, για 2 καλοκαίρια την έπερνα μόνο - μα ΜΟΝΟ - από πίσω γιατί είχε πολύ αυστηρό πατέρα και Κρήτη γαρ... Πέρασα τέλεια. Λίζα να είσαι καλά!!!
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
απο μπρος παρθενα απο πισω μπαινουν τρενα!!!!!!!!!
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
17 ετών στην Κρήτη. Εκείνη 15. Και ενώ είχαμε τριφτεια ρκετές φορές και δν πήγαινε άλλο, την πήρα από πίσω! Εκείνη το ζήτησε για να μείνει παρθένα. Παίδες, για 2 καλοκαίρια την έπερνα μόνο - μα ΜΟΝΟ - από πίσω γιατί είχε πολύ αυστηρό πατέρα και Κρήτη γαρ... Πέρασα τέλεια. Λίζα να είσαι καλά!!!
εζησε???το κανε κορνιζα
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
μιση ωρα εξω απο το σπιτι,
ιουλιανου και φυλης
συζητουσαμε για το ποιος θα μπει πρωτος,
ο φιλος μου ή εγω,
τελικα ξεκινησα εγω
και εφοσον ειχα μπει
ο φιλος μου αποφασισε οτι δεν θα εμπαινε
και μπηκα μονος....
Παρα το αγχος της πρωτης φορας
θυμαμαι οτι μου σηκωθηκε
και υπηρξε αισιο τελος.
Πρεπει να ηταν τριτη γυμνασιου.
Εκτοτε πηγαινα εθιμικα την πρωτοχρονια
για να παει καλα ο χρονος!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Παίδες, για 2 καλοκαίρια την έπερνα μόνο - μα ΜΟΝΟ - από πίσω γιατί είχε πολύ αυστηρό πατέρα και Κρήτη γαρ...

Δηλαδή ο Κρητικός πατέρας τσέκαρε κάθε βράδυ την κορούλα;;;

''Χμμμ.,, για να δούμε έχει χαλαρώσει ο υμένας''
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
Δηλαδή ο Κρητικός πατέρας τσέκαρε κάθε βράδυ την κορούλα;;;

''Χμμμ.,, για να δούμε έχει χαλαρώσει ο υμένας''

Υπήρχε ο φόβος, χεχε.... Να προσθέσω ότι αυτό ήταν το 1981
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
16 χρονών, το βράδυ των γενεθλίων μου με πήγαν οι κολητοί στη Φυλής (νούμερο δεν θυμάμαι, αλλά ήταν στο τερμα της Φυλής).
35αρα, με γαμώ τα βυζιά (μάλλον εκέινη με έκανε να τα λατρεύω), μουνάρα και πολύ-πολύ ευγενική. Μόλις άκουσε ότι είμαι πρωτάρης, έκανε πάρτυ...
Μέ χάιδευε, με φιλούσε, εβαζε το χέρι μου στη μουνάρα της...
Περριτό να σας πώ... σε 30''  the game is over.... :)
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Αυτα ειναι αν δεν σε πονεσουν οι συγγενεις ποιος.
 

panoulisss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θα ηθελα να ρωτησω τα μέλη ποτε ήταν η πρώτη σας φορα σε ποια ηλικία δηλαδή και που σε μπουρδέλο ή οχι
 

toomuch

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ποια πιστεύετε ότι είναι η κατάλληλη ηλικία έναρξης της σεξουαλικής ζωής για αγόρια - κορίτσια; πιστεύετε ότι σήμερα ξεκινούν νωρίτερα ή αργότερα από περασμένες δεκαετίες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom