Νέα

Πότε ξεπαρθενευτήκατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
πριν 9 χρόνια, στα 18 μου, σε μπουρδελο στη Φυλής, πήδηξα κάποια ξανθιά που την έλεγαν Ντέπυ!!!
Τη Θεσσαλονικια πανω απο το βενζιναδικο.Ξυνεις πληγες φιλαρακι :)
 

tteeoo

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τη Θεσσαλονικια πανω απο το βενζιναδικο.Ξυνεις πληγες φιλαρακι :)

χαχαχαχαχα κατα τ' άλλα δεν έχεις σχέση με πληρωμένο έρωτα... ;) λεπτομέρειες που θυμάσαι ρε άνθρωπα! σε λίγο θα μας πεις πόσο είχε η super στο βενζινάδικο όταν  :knockinb: πριν 9 χρόνια...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
μια γκομενιτσα που ειχε ψησει ο κολλητος μου αλλα κωλωσε να συνεχισει και την πασαρε ετοιμη για μενα! :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.595
Πόντοι
12.056
Με γκομενιτσα σε καταληψη στο Λυκειο το 1990... :rockon: :rockon: :rockon:
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Από πουτάνες πρώτη φορά στη Φυλής το 1995 ή 1996 δεν θυμάμαι ούτε όνομα ούτε εμφάνιση πουτάνας, το μόνο που θυμάμαι είναι ότι είχε ένα μουνί σαν χωνί (δεν καταλάβαινα τίποτα).. Τώρα που το σκέφτομαι σε αυτήν την άγουρη ηλικία πρέπει να είχα χύσει εγκεφαλικά δηλαδή απλά και μόνο με την ιδέα ότι πλέον γαμάω και όχι από το γαμήσι καθεαυτό...
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Με γκομενιτσα σε καταληψη στο Λυκειο το 1990... :rockon: :rockon: :rockon:
Καλα το ελεγαν οι τιμιοι οικογενειαρχες οτι πρεπει να βγαλουμε εξω τα κωλοπαιδα και να αρχισει το μαθημα. Ουτε αγωνες, ουτε παλη για την παιδεια ουτε τπτ. Για τον πουτσο τους ολα.
 

Επισκέπτης
17 χρονων ημουν ,με cg στο πλαζα στην αχαρνων δωρο του νονου μου.βραζιλιανα μικρουλα ηταν πολυ συμπαθητικη
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
ανοιγω αυτο το θεμα προκειμενου να αφηγηθουμε τις πρωτες μας εμπειριες στο θεμα που εχει απασχολησει γενιες και γενιες αμουστακων αγοριων...
Η πρωτη μας φορα...με πουτανα;με καμια γκομενιτσα της κακιας ωρας; με τη φιλη της αδερφης μας;
Φυσικα παρακαμπτω την πρωτη κ καλυτερη μας φιλεναδα... τη χειρα μας....μιλαμε για το απο κει κ περα.........

Η δικη μου παντως πρωτοχρονια ηταν με μια φιλη της μανας μου...Ψιλοψωλα οπως επισης και φωλα....ολο εδειχνε δηθεν κατα λαθος μπουτακι, βυζακι....περιττο να πω οτι οταν για πρωτη φορα ειδα το βυζι της (πρωτη φορα που εβλεπα στηθος live) μια φορα που δοκιμαζε ενα μπλουζακι που ειχε αγορασει πιο πριν ενοιωσα την καρδια μου να πιανει 500 σφυγμους το δευτερολεπτο κ μου σηκωθηκε σε χρονο ρεκορ...

Τελικα μια μερα που ηρθε απο το σπιτι για να πιει εναν καφε με τη μανα μου κ η μανα μου ελειπε μου ειπε αν εχω γαμησει ποτε...Της ειπα οχι, κ τοτε μου ειπε να κατεβασω το μποξερακι να μου δειξει κατι...επεσε η πρωτη πιπα κ μετα ανοιξε τα ποδια της και με καλωσορισε....Φυσικα δεν προλαβα να καλυψω στεγνος τα 10 εκατοστα πουμε χωριζαν απο τα λαχταριστα της μπουτακια...Εχυσα στο ενδιαμεσο....

πω ρε φίλε και μετά ; την ξαναγάμησες ;
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
με την δασκάλα των γερμανικών στα 15
27 αυτή.
εννοείτε πως δεν εμαθα γερμανικά,
εννοείτε πως κάναμε 4 φορές την εβδομάδα μάθημα
 

Red House FTW

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
με την δασκάλα των γερμανικών στα 15
27 αυτή.
εννοείτε πως δεν εμαθα γερμανικά,
εννοείτε πως κάναμε 4 φορές την εβδομάδα μάθημα

Εννοείται πως όλοι θέλουμε το τηλέφωνο της καθηγήτριας για εντατικά μαθήματα...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σε κάποιο σπίτι στη Φυλής κάπου στο 1987-88 ...

Δεν θυμάμαι καν πως ήταν η γκόμενα, ούτε που ακριβώς, ούτε πόσο πλήρωσα ..

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι χαμογέλαγα συνέχεια επειδή είχα γαμήσει  :dancing:
 

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πω ρε φίλε και μετά ; την ξαναγάμησες ;

αλλη  μια φορα οταν με εστειλε η μανα μου σπιτι της να παρω κατι ρουχα....Θυμαμαι με το μου ειπε η μανα μου να παω απο εκει πηγα τουαλετα καιβροντηξα μια καλη, δεν αντεχα στην ιδεα...
η κυρια με υποδεχτηκε με ζαρτιερες...πρεπει να τοκαναμε 3-4 φορες σερι σε 1 το πολυ 1,5 ωρα....
και μετα φραπεδακι με τους κολλητους στην πλατεια διπλα στο σχολειο εγω να αφηγουμαι κ οι μισοι να εχουν βαλει το χερι στο παντελονι...
 

Επισκέπτης
αλλη  μια φορα οταν με εστειλε η μανα μου σπιτι της να παρω κατι ρουχα....Θυμαμαι με το μου ειπε η μανα μου να παω απο εκει πηγα τουαλετα καιβροντηξα μια καλη, δεν αντεχα στην ιδεα...
η κυρια με υποδεχτηκε με ζαρτιερες...πρεπει να τοκαναμε 3-4 φορες σερι σε 1 το πολυ 1,5 ωρα....
και μετα φραπεδακι με τους κολλητους στην πλατεια διπλα στο σχολειο εγω να αφηγουμαι κ οι μισοι να εχουν βαλει το χερι στο παντελονι...

Σαν πολλες τσοντες δεν βλεπεις ? :uglystupid: :2funny:
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
αλλη  μια φορα οταν με εστειλε η μανα μου σπιτι της να παρω κατι ρουχα....Θυμαμαι με το μου ειπε η μανα μου να παω απο εκει πηγα τουαλετα καιβροντηξα μια καλη, δεν αντεχα στην ιδεα...
η κυρια με υποδεχτηκε με ζαρτιερες...πρεπει να τοκαναμε 3-4 φορες σερι σε 1 το πολυ 1,5 ωρα....
και μετα φραπεδακι με τους κολλητους στην πλατεια διπλα στο σχολειο εγω να αφηγουμαι κ οι μισοι να εχουν βαλει το χερι στο παντελονι...

τα ρούχα τα πήρες τελικά ή οχι? :2funny: :2funny:
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
αν οντως εγιναν οσα λες απο μενα το παιρνεις το παρασημο!!ευγε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom