Νέα

Πότε ευχαριστηθήκατε σεξ με τη γυναίκα σας για τελευταία φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Ποσες φορες το μηνα κανουμε sex με τις γυναικες μας και ποσες με πουτανες,γκομενες, cg....
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Ας αρχισω εγω λοιπον.... με τη γυναικα μου κατα μεσο ορο 6-8 φορες το μηνα(στις καλες φασεις) γιατι μπορει να περασει και κανα δεκαημερο και μετα πεφτει μαζεμενο, και αλλες 8-10 με παραλληλη σχεση και απο πουτανες και cg περιπου 1 φορα το μηνα αν ανεβω Αθηνα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Πολυ γαματε εσεις οι παντρεμενοι κατουρατε και λιγο!Εγω ειμαι 20 και με 3-4 φορες ειμαι ενταξει
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
γιατι αν καταλαβες καλα για το μηνα λεμε......
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
τελικα απ οτι φαινεται δεν υπαρχουν και πολλοι παντρεμενοι εδω.....
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
1 τη βδομαδα με γυναικα και 1 η 2 στα στεκια
 
OP
OP
T

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
αν και δεν εχουν απαντησει πολλοι αυτο που βλεπω ειναι οτι το εξωσυζυγικο υπερτερει κατα πολυ.....
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Πρέπει να επεκτείνεις το θέμα σε όσους έχουν μια σταθερή σχέση γιατί οι παντρεμένοι εδω μέσα πρέπει να είναι λίγοι.
Τέσπα, με τη γκόμενα μου, που είμαι πολύ ερωτευμένος μέχρι στιγμή πιάνω 15 με 20(max) το μήνα. Αλλά με έχουν πιάσει τρελές κ@υλες τελευταία ρε γμτ. Θα φταίει η έκλειψη της σελήνης
 

Επισκέπτης
με τιν γκομενα φτανο γιρο στισ 30 φορες το μινα!!!μ ε πουτανακια γιρο στα 3-4 το μινα!!!γαματε καυλιαριδεσ γαματε!!!!!χιστε απεριοριστα ολοι!!!!!!!!!!!!!!!παδρεμενοι και ελευθεροι!!!!!χιστεεεεεεεεεεεεεε
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
με τη γυναικα μου ..... αστα καλυτερα !!!
με την γκομενιτσα μου (αν και ποιο χαλια απο εμφανιση) 15 σιγουρα. τελικα το νεο ειναι και ωραιο αλλα ...
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
4-6 φορες....και μου πρηζει τον τον πουτσο οτι είναι λιγές!!Αληθεια λέει...Αλλα ελα που εγω είμαι 33 και θέλω να ξεκώλιασω 20χρονη...Ζηταω πολλα?Η δικια μου πίπα με το ζόρι.Με τι ορεξή να την γαμήσείς!!Γι αυτό το λέω σε ολους..Οποιος παντρεύεται ας έχει και μία καβάτζα...
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Αφού οι παντρεμένοι την κάνατε τη μαλακία θυμηθείτε το ανέκδοτο:

Ποια η ομοιότητα μεταξύ παντρεμένου και εργένη;

Και οι δύο νομίζουν ότι ο άλλος γαμάει.
 

Επισκέπτης
4-6 φορες....και μου πρηζει τον τον πουτσο οτι είναι λιγές!!Αληθεια λέει...Αλλα ελα που εγω είμαι 33 και θέλω να ξεκώλιασω 20χρονη...Ζηταω πολλα?Η δικια μου πίπα με το ζόρι.Με τι ορεξή να την γαμήσείς!!Γι αυτό το λέω σε ολους..Οποιος παντρεύεται ας έχει και μία καβάτζα...

Χαχαχαχα! Μου θύμισες έναν κολλητό.

Πάντως σε καταλαβαίνω φίλε. Κι εγώ 33 είμαι και γουστάρω πολύ τις ηλικίες που λες. Είναι άλλη φάση ρε παιδί μου. Τελικά η γυναίκα μετά τα 25 είναι για "πέταμα" :cheesy:

Στο δια ταύτα τώρα, με την γυναίκα μου 2-3 φορές την εβδομάδα (είμαστε 2 χρόνια παντρεμένοι - θα σας ξαναπώ μετά τα 7!). Με πουτάνες 1-2 τον μήνα. Έχω και μια (ψιλο)καβάτζα... 1-2 τον μήνα επίσης!
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
Πρέπει να επεκτείνεις το θέμα σε όσους έχουν μια σταθερή σχέση γιατί οι παντρεμένοι εδω μέσα πρέπει να είναι λίγοι.
Τέσπα, με τη γκόμενα μου, που είμαι πολύ ερωτευμένος μέχρι στιγμή πιάνω 15 με 20(max) το μήνα. Αλλά με έχουν πιάσει τρελές κ@υλες τελευταία ρε γμτ. Θα φταίει η έκλειψη της σελήνης
επεισης προτεινω να βαλουμε και αυτους με ασταθης σχεσεις για να μεγαλοσουμε το υποσυνολο μεσα στο συνολο,μπας και παει το θεμα στις 3 σελιδες.ρε μηπως να σταμητησω να κανω αλλα post να μεινω στο 69 η να συνεχισω μεχρι τα 3 αστερια  :- ;
 

Επισκέπτης
Εγώ είμαι αρραβωνιασμένος. Με την αρραβωνιαστικιά μου κάπου 10-15 φορές το μήνα. Κι άλλες 2-3 εκτός ...
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Δεν βλεπω και πολλους παντρεμενους γι'αυτο θα σας πω εγω. Μετα δεκα χρονια μια φορα το μηνα και πολυ ειναι. Οσο για εξω, 3-4 φορες .
 

nikolakis1969

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα και απο εμενα. εγω ειμαι 37 και παντρεμενος απο τα 20 !! εχω να κανω σεχ με την γυναικα μου 3 χρονια! οσο ειχα γκομενακι το εκανα 3-4 φορες την εβδομαδα επι 5-6 φορες τωρα που δεν υπαρχει γκομενακι 2 φορες την εβδομαδα παω με c.g επι 2 ωρες... καλα βολια να εχετε
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.618
Πόντοι
12.056
nikolakis...3 χρονια???Και ειστε ακομα μαζι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom