Νέα

Πόσα λεφτά βγάζουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1,500 καθαρά το μήνα

Το θέμα αφορά μόνο μισθωτούς , έτσι;

Γιατί για τους υπολοίπους δεν υπάρχει "το μήνα" .
Εγώ π.χ. ως επαγγελματίας Ιούλιο και Αύγουστο που έκανα διακοπές πήρα τα αρχίδια μου.
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Φιλε Σκρουντζ αν δεν τρέχεις δεν δέχομαι βόλτα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γαμάτο
Και εγώ ασπρο car έχω αλλά όχι Ιmpreza
το σημειωνω αυτο που λες.και εγω ενα πολο ασπρο εχω τωρα και το ραλι που που κλεψανε ασπρο ητανε.ενα μπλε ειχα παρει πριν 2 χρονια και το τουμπαρα στο διμηνο :think: :think: :think: :think:λες να μη μου παει αλλο χρωμα? :think: :think: :think:
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
το σημειωνω αυτο που λες.και εγω ενα πολο ασπρο εχω τωρα και το ραλι που που κλεψανε ασπρο ητανε.ενα μπλε ειχα παρει πριν 2 χρονια και το τουμπαρα στο διμηνο :think: :think: :think: :think:λες να μη μου παει αλλο χρωμα? :think: :think: :think:
Παιζει!!!!!!
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Φαινεται εδω μεσα δεν υπαρχουν χλιδανεργοι...ολοι τα κονομανε...
 

Επισκέπτης
Μήπως παίζουν πολύ κρυφο χλιδάνεργοι....λέω τωρα....

χαχα ε τι νομιζεις?τα 15χιλιαρα που ακους να λεει ο αλλος για μισθος ειναι 14 χιλιαρικα απο θειους γιαγιαδες γονεις και 1 χιλιαρικο ο μισθος ο βασικος:p
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
χαχα ε τι νομιζεις?τα 15χιλιαρα που ακους να λεει ο αλλος για μισθος ειναι 14 χιλιαρικα απο θειους γιαγιαδες γονεις και 1 χιλιαρικο ο μισθος ο βασικος:p
πιστεύω οτι άυτοί που έχουν δεν μιλάνε!!!!! ;)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Αρα ο χρηστης Thanoss ειναι ευκαταστατος.  Χρησιμη πληροφορια..
αρχιζεις να μ αρεσεις...!σπας τα νευρα ολων.....!σε παρατηρω εδω και ωρα...και σε αλλα θεματακια....!εχεις καταντησει πιστυεω αντιπαθητικος στο μισο σαιτ....!η εκτος και αν εισαι απο τα τυπακια που εχουνε 2 accounts....!
και να εχω ρε μεγαλε απο την τσεπη σου τα τρωω.....!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66


Ειναι ενδιαφερουσα η οικονομικη σου κατασταση..Ευκαταστατος ο χρηστης τhanoss..
Οκ δεν ειπα οτι θα γινουμε και φιλοι. ;)
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Παραπανω απ'οσα χρειαζομαστε και λιγοτερα απ'οσα τρωμε :rolleyes: :2funny: :2funny:
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
οικονομολογος....μικτα 500.000 το χρονο
καθαρα??? κατι πανω απο τα μισα, αφου παιρνει 29% ο πουστης
βρε τι γινεται.....!
Εγω ρε παιδια που σπουδασα Διοικ.Επιχ/ων κ εκανα κ μεταπτυχιακο στα οικονομικα με ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ 
στην Αγγλια γιατι παιρνω τα παπαρια μου? :think:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
βρε τι γινεται.....!
Εγω ρε παιδια που σπουδασα Διοικ.Επιχ/ων κ εκανα κ μεταπτυχιακο στα οικονομικα με ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ 
στην Αγγλια γιατι παιρνω τα παπαρια μου? :think:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
κάποιος μας δουλεύει φιλάρα...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Παιδια οικονομουσα καπου 3000 το μηνα. Εδω και 2 χρονιαμου ετυχε μια κουφη δουλεια- (σκετη μασσονια ομως δεν μπαινεις ευκολα μεσα, πρεπει να εχει γερο δοντι) δεν μπορω να πω τι γιατι 8α φωτογραφηθω, και οικονομω πανω απο 300 χιλιαρικα το χρονο. Τιμημα οτι θα πρεπει να λειπω εκτος Ελλαδος καπου 7 μηνες το χρονο (διακεκομενα). Ευχαριστω το 8εο που δεν ημουν σπασίκλας. Το πολυ πολυ να ειχα γινει διευ8υντης τραπεζης σαν τον Βασιλη το διπλανο μου στο θρανιο, που κονομαει ... αντε 35 χιλιαρικα το χρονο.
Παντως εχω να παρατηρησω το εξης: Ολοι οι καλοι μαθητες/συμμαθητες μου τωρα ειναι δασκαλοι, καθηγητες, καραβαναδες, α και ενας παπας. Εκτος απο τον παπα (που δεν ξερω) και τον προαναφερομενο Βασίλη κανεις δεν κονομαει πανω απο 20 χιλ το χρονο. Απο τους κουμπουρες της ταξης (καλα εγω δεν ημουνα και εντελως κουμπουρας) αλλος ξεκινησε απο σερβιτορος και τωρα εχει εστιατοριο πολυτελειας και τα κονομαει χοντρα, αλλος μαραγκος και τωρα εχει δικο του εργοστασιο,αλλος καλουπατζης και τωρα ειναι ενα βημα απο το να γινει μεγαλοκατασκευαστης - αφου ιδη εχει ανοιξει και 3 σουπερ μαρκετ, μη τους απαριθμω εναν-ενα, αλλα ολοι ειναι φραγκατοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom