Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Να ζησεις και να τα κατοστησεις....κοψε καπνισμα ,κοψε τα σουβλακια,προσεχε μην σε πατησει κανας τρελοσ εξω στον δρομο,και στο τελος παρε και προφυλαξη στο σεξ αν γουσταρεις...
Διαβασε την πρωτη απαντηση μου σε αυτο το θεμα  :)
Αδερφε ολες οσες μου ειπαν οτι θελουν προφυλακτικο, τον εφαγαν χωρις και δεν το συζητησαμε καν.

ξερεις εκει που βαριαναστεναζετε και οι 2 και ειστε ετοιμοι. κοιταζεστε λιγο. λες πρωτος "προφυλακτικο εχεις γιατι εγω δεν εχω"

"Ωχ ουτε εγω "

Εκεινη την ωρα εχεις ηδη αρχισει και μπαινεις... παει μπηκες.. τελειωσε

ολα αυτα διαρκουν 30 δευτερολεπτα

Μεχρι να ποσταρω 50000 μυνηματα δημοσιευθηκαν.
Οποιος εχει ενημερωθει απο καποιο κεντρο ηπατολογικο, ανοσολογικο κτλπ ξερει με νουμερα ποσες πιθανοτητες εχει κανεις να κολλησει κατι απο σεξουαλικη επαφη με εναν αρρωστο ανθρωπο και ποσες εχει βγαινοντας απο το σπιτι του να πεθανει απο οποιοδηποτε αλλο αιτιο...

Ειπαμε οτι ειχαμε και σχεση με επιστημονα καποτε... αλλα την εχουμε γνωρισει και απο φοβο οτι κατι παθαμε μια συγκεκριμενη και πονεμενη για πολλους κλινικη...

Ωραια η απαντηση της Βιλμας :S... βιλμα εισαι σε εντελως λαθος χωρο παιδι μου... πρεπει να περασεις καποιες διαδικασιες στη ζωη σου πρωτα... αντε σηκω φυγε στην ευχη της παναγιας

Μωρη σαπια
1ον. εγω παντα εχω προφυλακτικα στην τσαντα μου  :birdman:
2ον.Το ποιος ειναι ο σωστος χωρος για μενα το κρινω εγω  :birdman:
3ον. Σε ενοχλησε μηπως οτι δεν ηθελα να κανουμε παρεα ρε ψηλεα ?  :birdman:  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι το συγκρινω,γιατι ξερω παρα πολλους 45αρηδες 50αρηδες που εφυγαν με φραξιματα αρτηριας απο το λυπος ,και απο καρκινο στα πνευμονια,αντιθετος δεν ξερω καποιον που να εφυγε απο ακαποτο....Συν μερικους γνωστους απο τροχαια..Εσυ ξερεις πολλους απο ακαποτο?

Μετα αμα σε λεω αστοιχειωτο τσατιζεσαι

κανε καμια βολτα απο το λοιμωδων ρε τυπε

πωπω ασχετοι ρε μαλακα και θελουν να δωσουν και συμβουλες

μην δινεις συμβουλες ρε χειριστε θα παρεις στο λαιμο σου κοσμο  :headbang: :headbang: :headbang:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Αδερφε ολες οσες μου ειπαν οτι θελουν προφυλακτικο, τον εφαγαν χωρις και δεν το συζητησαμε καν.

ξερεις εκει που βαριαναστεναζετε και οι 2 και ειστε ετοιμοι. κοιταζεστε λιγο. λες πρωτος "προφυλακτικο εχεις γιατι εγω δεν εχω"

"Ωχ ουτε εγω "

Εκεινη την ωρα εχεις ηδη αρχισει και μπαινεις... παει μπηκες.. τελειωσε

ολα αυτα διαρκουν 30 δευτερολεπτα

Μεχρι να ποσταρω 50000 μυνηματα δημοσιευθηκαν.
Οποιος εχει ενημερωθει απο καποιο κεντρο ηπατολογικο, ανοσολογικο κτλπ ξερει με νουμερα ποσες πιθανοτητες εχει κανεις να κολλησει κατι απο σεξουαλικη επαφη με εναν αρρωστο ανθρωπο και ποσες εχει βγαινοντας απο το σπιτι του να πεθανει απο οποιοδηποτε αλλο αιτιο...

Ειπαμε οτι ειχαμε και σχεση με επιστημονα καποτε... αλλα την εχουμε γνωρισει (τη γνωση για αυτα τα θεματα) κυριως απο φοβο οτι κατι παθαμε μια συγκεκριμενη και πονεμενη για πολλους κλινικη...

Ωραια η απαντηση της Βιλμας :S... βιλμα εισαι σε εντελως λαθος χωρο παιδι μου... πρεπει να περασεις καποιες διαδικασιες στη ζωη σου πρωτα... αντε σηκω φυγε στην ευχη της παναγιας
σΩΣΤΟς,για αυτα μιλαω και εγω,αλλα βαριεμαι να γραφω...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Ναι το συγκρινω,γιατι ξερω παρα πολλους 45αρηδες 50αρηδες που εφυγαν με φραξιματα αρτηριας απο το λυπος ,και απο καρκινο στα πνευμονια,αντιθετος δεν ξερω καποιον που να εφυγε απο ακαποτο....Συν μερικους γνωστους απο τροχαια..Εσυ ξερεις πολλους απο ακαποτο?
ειτζ/ηπατιτιτηδες>?
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Ναι το συγκρινω,γιατι ξερω παρα πολλους 45αρηδες 50αρηδες που εφυγαν με φραξιματα αρτηριας απο το λυπος ,και απο καρκινο στα πνευμονια,αντιθετος δεν ξερω καποιον που να εφυγε απο ακαποτο....Συν μερικους γνωστους απο τροχαια..Εσυ ξερεις πολλους απο ακαποτο?

Τυπε μου οποιος γαμαει ακαποτα με την ιδια συχνοτητα που ενας χοντρος τρωει σουβλακια ε ολο και κατι θα κολλησει.... :)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Ενταξει καλο ειναι να στο σεξ να φοραμε σκουφι στις σχεσεις μας ,αλλα και στη πιπα σκουφι ειναι τραβηγμενο..
Προσωπικα δε μιλαω για πιπα με σκουφι











για μενα ο κυριος λογος ειναι να μη πιασεις κουτσουβελο ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ναι το συγκρινω,γιατι ξερω παρα πολλους 45αρηδες 50αρηδες που εφυγαν με φραξιματα αρτηριας απο το λυπος ,και απο καρκινο στα πνευμονια,αντιθετος δεν ξερω καποιον που να εφυγε απο ακαποτο....Συν μερικους γνωστους απο τροχαια..Εσυ ξερεις πολλους απο ακαποτο?

Όπως καποιοι φοβουνται να μπουν σε αεροπλανο, αλλά μπαινουν συνοδηγοι στον μεθυσμενο κολλητο τους στο αυτοκινητο...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
απο κατι λιγα που διαβασα υπαρχουν τυποι που γαμαν ασχετες γκομενες (one night stand κτλ) ακαποτα??
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Ναι το συγκρινω,γιατι ξερω παρα πολλους 45αρηδες 50αρηδες που εφυγαν με φραξιματα αρτηριας απο το λυπος ,και απο καρκινο στα πνευμονια,αντιθετος δεν ξερω καποιον που να εφυγε απο ακαποτο....Συν μερικους γνωστους απο τροχαια..Εσυ ξερεις πολλους απο ακαποτο?

δλδ, για σενα ειναι λιγοτερο σημαντικος ενας ανθρωπος που εχει aids και αναγκαζεται να παιρνει ενα "κοκτειλ" χαπιων καθε μερα για ολη την υπολοιπη ζωη του παρα ενας που τελιωνει η ζωη του θελωντας αυτος ή μη?

ΔΕΝ υπαρχει μετρο συγκρισης
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Εγω προτεινω να φοραμε προφυλακτικο και στη μαλακία.
και αν παντρευτουμε τυπε να παρουμε την καποτα με τα χυσια και να παμε σε γιατρο με την γυναικα μας για να της κανει εξωσωματικη γονιμοποιηση :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Προσωπικα δε μιλαω για πιπα με σκουφι











για μενα ο κυριος λογος ειναι να μη πιασεις κουτσουβελο ...
Κοιτα να δεις καλο ειναι να φοραμε σκουφι και γι αυτον το λογο,αν δεν ειμαστε ετοιμοι για το λεγομενο απροοπτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom