Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Καμια σοβαρη απαντηση περι σεξ χωρις ? κυριως απο τις κυριες θα ηθελα μια αποψη

Το μαλακισμενο σου στη δικια μου μητρα θα ειναι ... και οι πουτανες που γαμησες στο δικο μου αιμα .... μην ακουω αλλες μαλακιες περι προφυλακτικου ...ελεος 3τοοσμικες μαλακιες  :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Το μαλακισμενο σου στη δικια μου μητρα θα ειναι ... και οι πουτανες που γαμησες στο δικο μου αιμα .... μην ακουω αλλες μαλακιες περι προφυλακτικου ...ελεος 3τοοσμικες μαλακιες  :headbang:
τωρα αληθεια απαντησες? :idiot:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Το μαλακισμενο σου στη δικια μου μητρα θα ειναι ... και οι πουτανες που γαμησες στο δικο μου αιμα .... μην ακουω αλλες μαλακιες περι προφυλακτικου ...ελεος 3τοοσμικες μαλακιες  :headbang:
Ηρεμησε ,μην γενικευεις ,εισαι μικρη ακομη...αυτα τα 3..
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Το μαλακισμενο σου στη δικια μου μητρα θα ειναι ... και οι πουτανες που γαμησες στο δικο μου αιμα .... μην ακουω αλλες μαλακιες περι προφυλακτικου ...ελεος 3τοοσμικες μαλακιες  :headbang:

τωρα αληθεια απαντησες? :idiot:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Καλα να παθετε γκομενες.....

να μαθετε να πηγαινετε με μαλακες....

Μπορει να μην ειναι ιδιοτροποι και να δειχνουν ευχαριστοι

αλλα καπου αλλου θα ειναι ο λακος και συνηθως ειναι σε αυτα που ειναι τα πιο επικυνδινα

δεν εχω γαμησει ποτε χωρις καποτα και ειμαι περηφανος για αυτο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Καλα να παθετε γκομενες.....

να μαθετε να πηγαινετε με μαλακες....

Μπορει να μην ειναι ιδιοτροποι και να δειχνουν ευχαριστοι

αλλα καπου αλλου θα ειναι ο λακος και συνηθως ειναι σε αυτα που ειναι τα πιο επικυνδινα

δεν εχω γαμησει ποτε και ειμαι περηφανος για αυτο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Καλα να παθετε γκομενες.....

να μαθετε να πηγαινετε με μαλακες....

Μπορει να μην ειναι ιδιοτροποι και να δειχνουν ευχαριστοι

αλλα καπου αλλου θα ειναι ο λακος και συνηθως ειναι σε αυτα που ειναι τα πιο επικυνδινα

δεν εχω γαμησει ποτε χωρις καποτα και ειμαι περηφανος για αυτο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
καλα μη γενικευεις...
οσο γ το προφυλακτικο πολυ καλα κανεις κ εισαι περηφανος!!!!ποτε!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Ποτε μα ΠΟΤΕ χωρις σκουφακι..... :)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλα μη γενικευεις...
οσο γ το προφυλακτικο πολυ καλα κανεις κ εισαι περηφανος!!!!ποτε!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

ουτε πιπα ακαποτη δεν εχω δωσει λεμε....  :rockon: :rockon: :rockon:

καλα για γλειφομουνια στο μπουρδελο και τετοια ουτε λογος... ουτε δαχτυλο δεν εχω βαλει στην αλλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονο μια φορα μια γκομενα μου τον ειχε φιλησει χωρις καποτα (την εψηνα να μου τον παρει πιπα χωρις αλλα δεν ηθελε αυτη επειδη φοβοταν) αλλα αυτη ηταν τσεκαρισμενη την γνωριζα ηδη 1.5 χρονο  ;)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Ηρεμησε ,μην γενικευεις ,εισαι μικρη ακομη...αυτα τα 3..

Ναι ρε συ ειμαι μικρη και θελω να ζησω αρκετα χρονακια ακομη ...  :grin:




@ κοριτσια ....
ναι ρε φιλεεεε ποση μαλακια μεσα στν εγκεφαλο εχει αυτο το ατομο ριλι ετσι !!!?  :headbang:
στανταρ ετοιμαζει σεντονι  :2funny:
Ποτε μα ΠΟΤΕ χωρις σκουφακι..... :)
δεν εχω γαμησει ποτε χωρις καποτα και ειμαι περηφανος για αυτο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Το μαλακισμενο σου στη δικια μου μητρα θα ειναι ... και οι πουτανες που γαμησες στο δικο μου αιμα .... μην ακουω αλλες μαλακιες περι προφυλακτικου ...ελεος 3τοοσμικες μαλακιες  :headbang:

Περίοδος?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το τι μαλακες κυκλοφορουν εκει εξω ειναι ενα σημαντικο ζητημα πιστευω.  :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ουτε πιπα ακαποτη δεν εχω δωσει λεμε....  :rockon: :rockon: :rockon:

καλα για γλειφομουνια στο μπουρδελο και τετοια ουτε λογος... ουτε δαχτυλο δεν εχω βαλει στην αλλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονο μια φορα μια γκομενα μου τον ειχε φιλησει χωρις καποτα (την εψηνα να μου τον παρει πιπα χωρις αλλα δεν ηθελε αυτη επειδη φοβοταν) αλλα αυτη ηταν τσεκαρισμενη την γνωριζα ηδη 1.5 χρονο  ;)
μπορει να ειναι κ το μοναδικο πραγμα στο οποιο ειμαι μαζι σου 10000000000000000000000000000000000%
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ουτε πιπα ακαποτη δεν εχω δωσει λεμε....  :rockon: :rockon: :rockon:

καλα για γλειφομουνια στο μπουρδελο και τετοια ουτε λογος... ουτε δαχτυλο δεν εχω βαλει στην αλλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονο μια φορα μια γκομενα μου τον ειχε φιλησει χωρις καποτα (την εψηνα να μου τον παρει πιπα χωρις αλλα δεν ηθελε αυτη επειδη φοβοταν) αλλα αυτη ηταν τσεκαρισμενη την γνωριζα ηδη 1.5 χρονο  ;)
Μαλακα βρωμαγε η πουτσα σου και δεν στον πηρε ακαποτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom