Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Lucky Striker is back? WTF  :rockon:



Welcome Back παίχτη. :)

Καλώς σε βρήκα μάστορα!!!!

Α κι εκείνη η λίστα του φίλου με τις ταινίες που είχα στα σκαριά θα την ανασκαλέψω και με την πρώτη ευκαιρία θα την τελειώσω και θα την ποστάρω. Έχει δουλίτσα ακόμα αλλά που θα μου πάει.

Συνεχάτε οι λοιποί με τα ξέκωλα, και για να μην είμαι οφφ τόπικ την Μπάστα αμα μου καθόταν δε θα την κλώτσαγα κι απ'το κρεβάτι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Πιστευω αν τους καθοταν ολοι θα την  :knockinb: ...
τωρα εχω αμφιβολιες αν θα μπορουσαν να ειναι σε σχεση με τετοια γυναικα :- ...


Τεςπα ας την χαιρονται οσοι την εχουν  :grin: :grin: :grin: :grin:Διαφορετικες αποψεις απλα  :)
Σωστοτατη σε βρισκω σε ΟΛΑ
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
εχω πειστει πλεον πως πουθενα δε κανουν.πριν μπω εδω μεσα τους καταλογιζα οτι φορανε πραγματα που δε τους πανε μπας κ τους προσεξει κανενας εχμμμ....κανενας σκετο.ας μεινω εκει.
μετα την εγγραφη μου εδω διαπιστωνω πως υπαρχουν πολλοι"κανενας"οποτε αφου δεν εχουν τιποτα καλο να δειξουν καλα κανουν κ δειχνουν το λιγοτερο κακο.δολωματα πρωτης ταξεως.
Εσυ π.χ τι θα εδειχνες?μυαλο η σωμα?τι διαθετεις?μαλλον σε κοβω  κατω του μετριου και στα δυο,απο τα δικα σου γραφομενα και περιγραφες...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Εσυ π.χ τι θα εδειχνες?μυαλο η σωμα?τι διαθετεις?μαλλον σε κοβω  κατω του μετριου και στα δυο,απο τα δικα σου γραφομενα και περιγραφες...
ειμαι.πολυ πολυ κατω του μετριοτατου και στα δυο.αυτο δε μου απαγορευει να εχω γουστο κ αποψη.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Απο ποτε ενα πολυ σεξυ στο ντυσιμο κοριτσι(γιατι αυτο λεγεται ξεκωλο ουσιαστικα) πρεπει απαραιτητα να ειναι για τα μπαζα στο μυαλο και αναξιο λογου?  :-
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
εχω πειστει πλεον πως πουθενα δε κανουν.πριν μπω εδω μεσα τους καταλογιζα οτι φορανε πραγματα που δε τους πανε μπας κ τους προσεξει κανενας εχμμμ....κανενας σκετο.ας μεινω εκει.
Κανενας τι ?
Λιγουρης ?
Ηλιθιος ?
Μαλακας ?
Αμαμητος ?
Αγαπουλης ?

Τι ?
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Που ειναι το κακο σε αυτο?Γιατι ενοχλει αυτο?Συνηθως ενοχλει οταν δεν μπορουμε και δεν εχουμε αυτο που χρειαζεται για να ειμαστε και εμεις ετσι,κοινως ζηλεια,κατα τα αλλα απολυτος φυσιολογικο η γυναικα ξεκωλο...
Ενταξει εγω εχω μια συγκεκριμενη αποψη για το τι θεωρω ΓΥΝΑΙΚΑ ,εσυ διαφορετικη ... ισως οι εμπειριες σου σε εχουν οδηγησει σε αυτο το συμπερασμα ...

Εγω προτιμω να βλεπω γυναικες ερωτικες μεν ... θηλυκες και φινετσατες δε ... ωστε να μπορουν να ειναι κατι ξεχωριστο ... κ επειδη αγαπω τους αντρες θελω οποιος με επιλεγει να εχει αυτη την ικανοποιηση και κατα συνεπεια οποιαδηποτε αλλη ...

Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι δεν ειναι θεμα ζηλιας αλλα προσωπικων επιλογων ... γυναικες πραγματικες με τα δικα μου τα μυαλα  π.χ. δεν ειναι στις δικες σου επιλογες ... δεν θα σε κατακρινω για αυτο ... επιλεγεις και παιρνεις ...  :grin:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ειμαι.πολυ πολυ κατω του μετριοτατου και στα δυο.αυτο δε μου απαγορευει να εχω γουστο κ αποψη.
Φυσικα και οχι,αλλα θελλω να πω οτι η αποψη σου με βαση αυτα που διαθετεις,απεναντι σε καποια που διαθετει περισσοτερα απο εσενα ,σιγουρα εμπεριεχει και μια δοση ζηλειας νομιζω...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ειμαι.πολυ πολυ κατω του μετριοτατου και στα δυο.αυτο δε μου απαγορευει να εχω γουστο κ αποψη.
Οχι βεβαια.......Απλα τονιζει την διαφορετικοτητα
Ισοι αλλα διαφορετικοι
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Απο ποτε ενα πολυ σεξυ στο ντυσιμο κοριτσι(γιατι αυτο λεγεται ξεκωλο ουσιαστικα) πρεπει απαραιτητα να ειναι για τα μπαζα στο μυαλο και αναξιο λογου?  :-

Η γυναικα του Καισαρα δεν αρκει να ειναι τιμια, πρεπει και να φαινεται τιμια… :sunglasses:


εντιτ : δεν ειναι μονο αυτο ... απλα βαριεμαι να γραφω σεντονια  :- :-*
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Απο ποτε ενα πολυ σεξυ στο ντυσιμο κοριτσι(γιατι αυτο λεγεται ξεκωλο ουσιαστικα) πρεπει απαραιτητα να ειναι για τα μπαζα στο μυαλο και αναξιο λογου?  :-

Από τότε που τα μπάζα απέκτησαν δικαίωμα γνώμης.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Η γυναικα του Καισαρα δεν αρκει να ειναι τιμια, πρεπει και να φαινεται τιμια… :sunglasses:

Μπορει μια κοπελα να ειναι μια χαρα ηλιθια και με μπουργκα...Δεν εχει να λεει...
Και η γυναικα του Καισαρα ιστορικα παντα ηταν η πουτανα της αυτοκρατοριας  :cheesy:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η γυναικα του Καισαρα δεν αρκει να ειναι τιμια, πρεπει και να φαινεται τιμια… :sunglasses:

Αν θελει τιμιοτητα η γυναικα του Καισαρα , αs παρει φορολογικη ενημερωση
Δεν ειναι αυτο, που θα προκαλεσει το ενδιαφερον του αντρα
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Από τότε που τα μπάζα απέκτησαν δικαίωμα γνώμης.
Αυτο νομιζω και εγω...τωρα τι καθομασται και ακουμε την γνωμη τους δε το καταλαβαινω...σε ενα σαιτ καθαρα αντρικο φερουν γνωμη για τις γκομενες που γουσταρουμε και τα μπαζα.....εεεεε οι γυναικες ηθελα να πω... :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ειμαι.πολυ πολυ κατω του μετριοτατου και στα δυο.αυτο δε μου απαγορευει να εχω γουστο κ αποψη.
Γιατι μειωνεις τον εαυτο σου ετσι ?

Ειλικρινα δεν σε καταλαβαινω.....

Τι εστι ομορφια ?
Και τι μυαλο ?

Πιστευω ειναι θεμα διαφορετικης αντιληψης και προσεγγισης
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Γιατι μειωνεις τον εαυτο σου ετσι ?

Ειλικρινα δεν σε καταλαβαινω.....

Τι εστι ομορφια ?
Και τι μυαλο ?

Πιστευω ειναι θεμα διαφορετικης αντιληψης και προσεγγισης
Ελα ρε μητσο ελεος και εσυ.....αμαν
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Από τότε που τα μπάζα απέκτησαν δικαίωμα γνώμης.

Μπορειτε να μου πειτε ποιες προυποθεσεις πρεπει να πληρω για να μπορω να εκφερω γνωμη  :grin:?
Αν θελει τιμιοτητα η γυναικα του Καισαρα , αs παρει φορολογικη ενημερωση
Δεν ειναι αυτο, που θα προκαλεσει το ενδιαφερον του αντρα

Σωστα ... θα προκαλεσει το καυτο της μινι  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom