Νέα

Πώς θα αισθανόσασταν αν έκλεινε για πάντα το σάιτ μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τελικα κανενας δεν απαντησε πως θα αισθανοντουσαν ολοι πως θα αισθανοσασταν εσεις ειπατε  :2funny:
 

Επισκέπτης
πιστευω πως θα αισθανοντουσαν ασχημα και θα μας λεγαν να το ξανανοιξουμε :zfuck:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
τελικα εγω πρεπει να προσβληθω μετα ηλιθια αστεια σας;οκ προσβληθηκα.χαχαχαχχαχαχαχαχχα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πιστευω οτι θα αισθανοντουσαν μια χαρα αν και το σαιτ θα ξανανοιγε.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Αν έκλεινε που αλλού θα μαζευόντουσαν όλοι οι αγράμματοι κάγκουρες;

Πως αλλιώς θα κονόμαγαν κάποιοι από διαφημίσεις μπουρδέλων;

Που αλλού θα εξέθεταν τους προβληματισμούς τους οι απόφοιτοι της Σχολής Ηλιθίων;

Αν ένα μπουρδέλο είναι το σπίτι σας, τότε σας λυπάμαι γιατί αυτό σημαίνει ότι το σπίτι σας είναι μπουρδέλο.

Κατά τα άλλα ψάχτε να βρείτε την καλή ιερόδουλη με την ελπίδα ότι το εικοσάρικο θα πείσει την πόρνη να σας γουστάρει για 5 λεπτά.

Κλονατεξ, ΟΛΑ τα αρνητικά που προβάλλετε, υπάρχουν σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κοινωνική ομάδα.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
δεν μπορεί να κλείσει αυτός ο ναός του σεξ, του πάθους και της ενημέρωσης
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν μπορεί να κλείσει αυτός ο ναός του σεξ, του πάθους και της ενημέρωσης
Περσυ δεν ειχε κλειση για ενα δυο μηνες  περιπου και ψαχνομασταν δεν ξεραμε που να γραψουμε δεν μας αρεσαν τα αλλα και μολις ξανανοιξε μου ηρθε email οτι επαναλειτουργη και με το τηλ ειδοποιησα αμεσως και αλλους της παρεας
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Περσυ δεν ειχε κλειση για ενα δυο μηνες  περιπου και ψαχνομασταν δεν ξεραμε που να γραψουμε δεν μας αρεσαν τα αλλα και μολις ξανανοιξε μου ηρθε email οτι επαναλειτουργη και με το τηλ ειδοποιησα αμεσως και αλλους της παρεας

ναι ναι ναι, κάποιοι βέβαια είχαν μετοικήσει στο φόρουμ το κοσμοπολιταν
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Περσυ δεν ειχε κλειση για ενα δυο μηνες  περιπου και ψαχνομασταν δεν ξεραμε που να γραψουμε δεν μας αρεσαν τα αλλα και μολις ξανανοιξε μου ηρθε email οτι επαναλειτουργη και με το τηλ ειδοποιησα αμεσως και αλλους της παρεας
αιωνια πιστος!!! :rockon: :rockon: :rockon:
εγω τυχαια ανακαλυψα οτι ξανανοιξε...απο ενα λινκ σε ενα ακυρο μπλογκ!!!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Ασχημα.

Αλλά νομίζω ότι δημιούργησε σχολή και σίγουρα θα άνοιγε κάποιο άλλο
 

Reggae23

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
453
Like
2
Πόντοι
1
Εμένα μαρέσει πολύ,αν και δεν συμμετέχω πολύ,γιατι θα βρείς ανθρώπους όλων των ηλικιών,των κοινωνικών ομάδων,των πολιτικών πεποιθήσεων,θα δείς όντως απο τον μεγαλύτερο βλάκα κάφρο μέχρι τον ποιό ξύπνιο και ψαγμένο και αυτό δεν το έχω συναντήσει σε άλλο ελληνικό site.

Σίγουρα ξεπερνάει τα όρια του απλού μπουρδελοσάιτ,και αν διορθωθούνε 2-3 πράγματα θα γίνει τέλειο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εμένα μαρέσει πολύ,αν και δεν συμμετέχω πολύ,γιατι θα βρείς ανθρώπους όλων των ηλικιών,των κοινωνικών ομάδων,των πολιτικών πεποιθήσεων,θα δείς όντως απο τον μεγαλύτερο βλάκα κάφρο μέχρι τον ποιό ξύπνιο και ψαγμένο και αυτό δεν το έχω συναντήσει σε άλλο ελληνικό site.
:rockon: :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
πως θα επρεπε να νιωσω δλδ; :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
θα το γυρισω στο.....κατηχητικο !!!!!!!!
Μα γιατι δεν με πιστευουν????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom