Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
πείτε μου κάτι (και θεωρείστε ότι η ερώτηση απευθύνεται και στον πρώην Διόσκουρο σας - απλώς έτυχε να σας πετύχω προσωπικά μιας και πηγαινοέρχεστε στον χώρο εκ της αρμοδιότητας σας ως ένας εκ των τεσσάρων κουβαλητών του φερέτρου)

αυτές οι τόσες διαφορές ψυχοσύνθεσης σας που εντόνως υπογραμμίζετε, πώς δεν ήταν ορατές τον καιρό που κάνατε στενή διαδικτυακή παρέα;

και γω με τον (φυσικής παρουσίας) κολλητό μου, είχα την ίδια πολύχρονη πλάνη και αναρωτιέμαι συχνά πυκνά αν πρόκειται για πλάνη ή για εκ των υστέρων μεγέθυνση των διαφορών μας, ωστε να παρηγορηθώ για τον χωρισμό
τον Νιπλη τον παω με χιλια και γενικα με οσους κανω πλακα τους παω με τα μπουνια..οταν καποιον τον θεωρω αδιαφορο η κακοπροαιρετο τον γραφω συνηθως στα αρχιδια μου
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
πείτε μου κάτι (και θεωρείστε ότι η ερώτηση απευθύνεται και στον πρώην Διόσκουρο σας - απλώς έτυχε να σας πετύχω προσωπικά μιας και πηγαινοέρχεστε στον χώρο εκ της αρμοδιότητας σας ως ένας εκ των τεσσάρων κουβαλητών του φερέτρου)

αυτές οι τόσες διαφορές ψυχοσύνθεσης σας που εντόνως υπογραμμίζετε, πώς δεν ήταν ορατές τον καιρό που κάνατε στενή διαδικτυακή παρέα;

και γω με τον (φυσικής παρουσίας) κολλητό μου, είχα την ίδια πολύχρονη πλάνη και αναρωτιέμαι συχνά πυκνά αν πρόκειται για πλάνη ή για εκ των υστέρων μεγέθυνση των διαφορών μας, ωστε να παρηγορηθώ για τον χωρισμό


Αφήστε τις μακροσκελείς φιλοσοφικές ερωτήσεις και βάλτε ένα χεράκι να ξεπροβοδίσουμε τις μεντορέτες γιατί βλέπω να μας παίρνει η νύχτα...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ο Σοκολ εξαφανιστηκε, μου χαλασατε τον ποιητικο μου οιστρο.
Δεν πειραζει, τωρα εχω παει στο νημα των σεφ.

:dunno:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
Που πήγε πάλι ο Πρίγκηψ;;;

Δεν μαζεύεται πιά!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
μαζί με το άλλο σκουπιδι επιμένεις να προσβάλεις την οικογένεια του ανθρώπου. Την ιδιότητα πρέπει να σέβεσαι, δεν σου είπε κανείς να εγκρίνεις τα γούστα του.
Αν έχετε γεννηθεί πεταμένοι στα ιδρύματα και δεν γνωρίζετε την έννοια σεβασμός στα οικογενειακά να το πείτε να κατανοήσουμε εμείς που έχουμε κατανόηση τουλάχιστον. Μιλάτε για την γυναίκα του σαν τρολ του διαδικτύου ενώ μπροστά του δεν θα είχες ποτέ το στομάχι να το κάνεις αυτό σε κανέναν και σωστά θα έκανες.
Εδώ τον φυλόβιο που τον έχουμε ξεσκίσει και μόλις αντιληφθήκαμε οικογενειακό φάουλ τα σβήσαμε και χρεώσαμε και το λάθος μας αντρίκια.
Αλβανός σίγουρα δεν είσαι, αλλά είσαι ένα ανδρείκελο να μιλάς από ασφάλεια για τη γυναίκα του κάθε ανθρώπου.
Μπορείς να σκεφτείς αυτό που σου λέω και να αναθεωρήσεις.
οταν προσεβαλες επανειλλημενα τον κυριο μαρινακη, δεν τα σκεφτηκες ολα αυτα που λες τωρα?????
θα τολμουσες να προσβαλεις τον κυριο μαρινακη μπροστα μου στα αληθεια???οχι βεβαια...
:confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
ειναι υπερκινητικος,εχει και πολλες υποχρεωσεις λογω Πριγκηποσυνης

Πείτε του να έλθει να κλειδώσει μην ξαναμπούν μέσα οι μαλακισμένες!!!

Είδαμε και πάθαμε να τις βγάλουμε έξω.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
που ειναι ο τυρεμπορας? :confused: :confused: :confused:
Μπαρε λεει οτι ειναι υψηλος καλεσμενος..θα θυμαται απο τοτε που ηταν στις φυλακες Δομοκου που τον ειχαν στην λαιτ πτερυγα με τους καταχραστες και ηταν σημαινων προσωπο στα λαμογια εκει μεσα :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
Μπαρε λεει οτι ειναι υψηλος καλεσμενος..θα θυμαται απο τοτε που ηταν στις φυλακες Δομοκου που τον ειχαν στην λαιτ πτερυγα με τους καταχραστες και ηταν σημαινων προσωπο στα λαμογια εκει μεσα :confused:
χεζε ψηλα και αγναντευε. :confused: :confused: :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
τα εχω κανονισει ολα..πατησα ποδι,εμπηξα στεντορεια φωνη παλληκαρισια και αυριο παω για Λαγκαβουλιν :sunglasses:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

καλα τσακω κανα μιλκο και πολυ σου ειναι , γιατι σε βλεπω να γυρνας μεσα στην νυχτα με μια βαλιτσα ρουχα και ενα Λαγκαβουλιν στο κωλο σαν την Τζουλια Αλεξανδρατου
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
Αντε!!!

Να ζήσουμε να τους θυμόμαστε.

Παίρνω τα πιτόγυρα και πάω δίπλα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
οταν προσεβαλες επανειλλημενα τον κυριο μαρινακη, δεν τα σκεφτηκες ολα αυτα που λες τωρα?????
θα τολμουσες να προσβαλεις τον κυριο μαρινακη μπροστα μου στα αληθεια???οχι βεβαια...
:confused:
ψεύδη ψεύδη από κακοήθεις!
εγώ μόνο καλά έχω πει για τον χοντρό.
Τον γάβρο τον έχω :shit: αλλά για τον πρόεδρο έχω δείξει σέβας

προκαλώ τον οποιονδήποτε να καταδείξει ντοκουμέντα όπου προσβάλω τον χοντρό.

όσο για σένα μπροστά σου μπορεί να πω κάνα δυό για την ομάδα σου αλλά μετά :grouphug:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
ψεύδη ψεύδη από κακοήθεις!
εγώ μόνο καλά έχω πει για τον χοντρό.
Τον γάβρο τον έχω :shit: αλλά για τον πρόεδρο έχω δείξει σέβας

προκαλώ τον οποιονδήποτε να καταδείξει ντοκουμέντα όπου προσβάλω τον χοντρό.

όσο για σένα μπροστά σου μπορεί να πω κάνα δυό για την ομάδα σου αλλά μετά :grouphug:


Κλείδωσε να φύγουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom