Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αφήστε τώρα τα ξύδια, και ελάτε να συλλυπηθούμε τις μεντορέτες και να τις βγάλουμε έξω, γιατί αυτές θα φάνε μέχρι και τα σερβίτσια.
δε πλησιάζω γριες. κλώτσο και έξω να μαζεύουμε
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Αντε!!!

Να ζήσουμε να τους θυμόμαστε.

Παίρνω τα πιτόγυρα και πάω δίπλα.
Και γω θα θυμάμαι την ανόητη προσπάθεια μπούλιγκ σας που σας βγήκε ξινή, διότι ο Καλόγερος θα μπαίνει στο φόρουμ και θα συνεχίζει να σας πονάει. Το πόσο πολύ σας πονάει φάνηκε απόψε.

Αλλά δεν θα ζήσετε, γιατί είστε ήδη ψυχικά νεκροί. Άνθρωποι με άδεια ζωή που παίρνουν λίγη ικανοποίηση με φανταστικές κηδείες συμφορουμιτών τους.

Δυστυχισμένες υπάρξεις που σέρνονται χωρίς αιτία, περιμένοντας το φυσικό τους θάνατο.

Meawhile ο καλόγερος είναι στη Ριβιέρα και κάνει ζωάρα.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Αγορίνες, από αύριο πάλι τα κεφάλια μέσα στη χαβούζα, που είναι η προσωπική σας ζωή.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Συγνώμη για την ενόχληση, χτύπησα την πόρτα αλλά δεν άνοιγε κανείς και πρόσεξα οτι ήταν ξεκλείδωτα.....επειδή είχα ανειλημμένες υποχρεώσεις, γνωρίζει κάποιος πότε θα μεταδοθεί η κηδεία σε μαγνητοσκόπηση στο 4Ε επειδή έχασα το live;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Συγνώμη για την ενόχληση, χτύπησα την πόρτα αλλά δεν άνοιγε κανείς και πρόσεξα οτι ήταν ξεκλείδωτα.....επειδή είχα ανειλημμένες υποχρεώσεις, γνωρίζει κάποιος πότε θα μεταδοθεί η κηδεία σε μαγνητοσκόπηση στο 4Ε επειδή έχασα το live;
ρωτα κυριο Αγιο φρονω εχει μεριμνησει για μαγνητοσκοπηση
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Συγνώμη για την ενόχληση, χτύπησα την πόρτα αλλά δεν άνοιγε κανείς και πρόσεξα οτι ήταν ξεκλείδωτα.....επειδή είχα ανειλημμένες υποχρεώσεις, γνωρίζει κάποιος πότε θα μεταδοθεί η κηδεία σε μαγνητοσκόπηση στο 4Ε επειδή έχασα το live;
είναι στο μοντάζ τώρα, γίνεται editing το χέσιμο για να πάρει σήμα καταλληλότητας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
ρωτα κυριο Αγιο φρονω εχει μεριμνησει για μαγνητοσκοπηση
είναι στο μοντάζ τώρα, γίνεται editing το χέσιμο για να πάρει σήμα καταλληλότητας

Είστε οι κύριοι Μπούκουρες του σαιτ σας μερσώ τα μάλα.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Συγνώμη για την ενόχληση, χτύπησα την πόρτα αλλά δεν άνοιγε κανείς και πρόσεξα οτι ήταν ξεκλείδωτα.....επειδή είχα ανειλημμένες υποχρεώσεις, γνωρίζει κάποιος πότε θα μεταδοθεί η κηδεία σε μαγνητοσκόπηση στο 4Ε επειδή έχασα το live;
Απέτυχε το μπούλιγκ, ρε μαν, τι ψάχνεις; Ήρθανε οι καμμένοι που είχαν δώσει ραντεβού για ενορχηστρωμένο πέσιμο με σκοπό να με διώξουν και πήραν τα αρχίδια τους. Δώσαν την παράστασή τους σαν καραγκόζηδες που είναι, προσπαθώντας να το παίξουν άνετοι, ενώ τους έχω γαμήσει την ψυχούλα. Αλλιώς δεν θα τα έκαναν όλα αυτά.

Με όλο αυτό, καρφώθηκαν περισσότερο για το πόσο πολύ πονάνε και μου έδωσαν μεγαλύτερη ικανοποίηση. Δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα από δω και πέρα. Και μόνο η παρουσία μου τούς είναι αγκίδα στην καρδιά, γιατί έπαιξαν κι έχασαν ομαδικώς. Ήρθαν να οργανώσουν την κηδεία μου και πατάω εγώ στα πτώματά τους. Θα συνεχίσουν να επιβιώνουν με εξυπναδούλες εναντίον μου, νομίζοντας ότι κάτι κάνουν, ενώ τους έχω γραμμένους στα αρχίδια μου και τους λυπάμαι.

ΥΓ Σε συμπεριλαμβάνω σε αυτούς κι ας μην συμμετείχες στην παρούσα φάση.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Καλημέρα από Ριβιέρα. Πίνω το καπουτσίνο μου μαζί με το βοηθό μου τον Ουάχαντ και συζητάμε για Ρουμανία. Ο Ουάχαντ (παρατσούκλι) δούλεψε ως δημοσιογράφος στο Λονδίνο, μιλάει 3 ξένες γλώσσες και ξέρει και καράτε. Μετά ερωτεύτηκε μία Γαλλίδα που γνώρισε εκεί και ήρθε μαζί της στο γαλλικό Νότο όπου παντρεύτηκαν. Αυτή ήθελε παιδί αυτός όχι και χώρισαν. Δεν μπόρεσε να ξαναβρεί δουλειά ως δημοσιογράφος και τον πήρα εγώ στα ακίνητα, όπου ήταν λίγο πολύ το παιδί για όλες τις δουλειές. Μαλακίες ανδρών που χαραμίζουν την καριέρα τους για μια γυναίκα, αλλά δικό του πρόβλημα.

Εγώ τον χρησιμοποίησα από γραφιά, οδηγό, επιστάτη... κι ακόμη κι ως σεκιουριτά. Τέτοιοι άνθρωποι είναι πολύτιμοι. Τώρα λόγω κορωνοκατάστασης τον χρησιμοποιώ ευκαιριακά κι όταν τον καλώ έρχεται σαν σίγουνας γιατί ξέρει ότι ο Grec πληρώνει καλά και στην ώρα του.
Ελπίζω να είναι το δεξί μου χέρι στη Ρουμανία, αν προχωρήσει αυτό το πρότζεκτ. Τώρα του έχω αναθέσει το documentation για την περιοχή.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
Καλημέρα από Ριβιέρα. Πίνω το καπουτσίνο μου μαζί με το βοηθό μου τον Ουάχαντ και συζητάμε για Ρουμανία. Ο Ουάχαντ (παρατσούκλι) δούλεψε ως δημοσιογράφος στο Λονδίνο, μιλάει 3 ξένες γλώσσες και ξέρει και καράτε. Μετά ερωτεύτηκε μία Γαλλίδα που γνώρισε εκεί και ήρθε μαζί της στο γαλλικό Νότο όπου παντρεύτηκαν. Αυτή ήθελε παιδί αυτός όχι και χώρισαν. Δεν μπόρεσε να ξαναβρεί δουλειά ως δημοσιογράφος και τον πήρα εγώ στα ακίνητα, όπου ήταν λίγο πολύ το παιδί για όλες τις δουλειές. Μαλακίες ανδρών που χαραμίζουν την καριέρα τους για μια γυναίκα, αλλά δικό του πρόβλημα.
Εγώ τον χρησιμοποίησα από γραφιά, οδηγό, επιστάτη... κι ακόμη κι ως σεκιουριτά. Τέτοιοι άνθρωποι είναι πολύτιμοι. Τώρα λόγω κορωνοκατάστασης τον χρησιμοποιώ ευκαιριακά κι όταν τον καλώ έρχεται σαν σίγουνας γιατί ξέρει ότι ο Grec πληρώνει καλά και στην ώρα του.
Ελπίζω να είναι το δεξί μου χέρι στη Ρουμανία, αν προχωρήσει αυτό το πρότζεκτ. Τώρα του έχω αναθέσει το documentation για την περιοχή.
Τυπε μόνο τον εραστή δεν έχει κάνει αυτός ο ουαχαντ
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Τυπε μόνο τον εραστή δεν έχει κάνει αυτός ο ουαχαντ
Την αναπληρωματική μου γκόμενα την έχει ξεπατώσει ουκ ολίγες φορές. Με τις ευλογίες μου. Την βασική δεν χρειάστηκε ποτέ να την ξεφορτωθώ για να τον στείλω, αλλά ούτε και αυτή τον γουστάρει. Εγώ δεν τον χρειάζομαι προς το παρόν γιατί δεν το έχω γυρίσει ακόμα.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Αφιερωμένο στον φίλο Ουάχαντ που του αρέσει αυτό το τραγούδι.

 

k1k2k3k4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
200
Πόντοι
1
Την αναπληρωματική μου γκόμενα την έχει ξεπατώσει ουκ ολίγες φορές. Με τις ευλογίες μου. Την βασική δεν χρειάστηκε ποτέ να την ξεφορτωθώ για να τον στείλω, αλλά ούτε και αυτή τον γουστάρει. Εγώ δεν τον χρειάζομαι προς το παρόν γιατί δεν το έχω γυρίσει ακόμα.
Προς το παρον; Ακομα; :O
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom