Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
θελω ιστορία για την γερμανις ετων 29 για να καταργήσεις και αυτό το νικνειμ σαββίδη
Τώρα παρακολουθώ την κηδεία του Φίλιππου.
Πολλές κηδείες μαζεμένες ρε παιδί μου σε ένα διήμερο........
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
θελω ιστορία για την γερμανις ετων 29 για να καταργήσεις και αυτό το νικνειμ σαββίδη
Aυτή δεν ήταν μαϊμού φωτό κατεβασμένη απο το Ίντερνετ; Συνεχίζει να ισχυρίζεται πως ήταν πραγματικά "γκόμενά" του; :embarrased:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Aυτή δεν ήταν μαϊμού φωτό κατεβασμένη απο το Ίντερνετ; Συνεχίζει να ισχυρίζεται πως ήταν πραγματικά "γκόμενά" του; :embarrased:
υπερβολές του κιτρίνου τύπου. Ο σύγχρονος γιάννης αγιάννης είναι μέγας εραστής, αυτή τη στιγμή κάνει έρωτα με τη φρατζόλα του
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
υπερβολές του κιτρίνου τύπου. Ο σύγχρονος γιάννης αγιάννης είναι μέγας εραστής, αυτή τη στιγμή κάνει έρωτα με τη φρατζόλα του
Λογικά και με ένα μπριοσάκι μίνι μια χαρά βολεύεται. :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
φραντζολα ακουσα που ειναι ο τυρεμπορας να φερει φετουλα. :confused: :confused::confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
θελω ιστορία για την γερμανις ετων 29 για να καταργήσεις και αυτό το νικνειμ σαββίδη
Την γερμανίς ξέχνα την, δεν θα έχεις ποτέ τέτοια γκόμενα. Δεν έχεις το κατάλληλο mindset για να ασχοληθείς με γυναίκες. Σε είδα πώς συμπεριφέρθηκες και στην Πενταγιώ και στην wineme. Πάντα σε τρώει να αποδείξεις ότι ο άλλος δεν είναι έτσι που λέει, ότι η ιστορία μπάζει, ότι αυτό δεν μπορεί να ισχύει αφού εσύ δεν το κατάφερες, ότι τέλος πάντων πρέπει να λάμψει η αλήθεια κλπ.

Όταν το μυαλό σου πάρει κατεύθυνση να ψειρίζει για να βρει το αρνητικό, αυτό γίνεται συνήθεια και βγαίνει και στις γκομενοσχέσεις.

Άσε την γερμανίς στον Καλόγερο και διάβαζε την ενημέρωση για μπουρδέλα, για να είσαι έτοιμος να μπουκάρεις μόλις ανοίξουν.

ΥΓ Το Σαββίδης σου έχει γίνει έμμονη ιδέα.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
1) Αναρωτιεμαι, ολοι αυτοι που λενε πως κανανε σεξ στον καλογερο, καταλαβαινουν, οτι ακομα και αν το κανανε αυτο , πως ειναι πραξη γκευ?

2) Ο τρελος, ειδικα στις ελλεηνιδες, πεταει ψευδοφιλοσοφικα σεντονια, εκφραζοντας την αποψη του. Και καλα κανει, για αυτο υπαρχει το σαιτ. Γιατι ομως δε μας λεει τον λογο για τον οποιο εχει εμμονη με συγκεκριμενο νικνειμ. Τον εδιωξε, ειναι κρυμενος, ειναι μιζερος, ειναι ειναι ειναι. Δε διαφωνω ο Σαββιδης μπορει και να ειναι καπως βλαμενος, αλλα το να ασχολεισαι με βλαμενους σου καιει τον εγκεφαλο (το ξερω απο τις πρωην μου). Εκει λειπει μια αυτοκριτικη. Ακομα και αν ειναι καλογερος=σαββιδης και ειναι attention whore, με τις μαλακιες που γραφετε καποιοι το θρεφετε αυτο (εκτος αν αυτο θελετε γιατι δεν εχετε χομπι). Ο καλογερος δεν ειναι ο σαββιδης γτ πολυ απλα μπαινει και απανταει λιγο.

3)Καλογερε, ειδα μια νεα εφαρμογη στο διαδικτυο για dating Ελληνων. Η εφαρμογη αυτη ξεκινησε στις 10 απριλιου. ειναι η δικια σου? δε θα πω ονομα (γκουγκλαρετε το οσοι δεν ειστε τεμπεληδες). γιατι αν ναι, δε μας δουλευες.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Πίνω τον βιενουά μου και ανοίγω τον task manager. Έχω μία σημαντική συνάντηση στις 4 Μάη. Μπαίνω στην κυβερνητική σελίδα για τον κορόνα να δω μήπως άλλαξε τίποτα στα μέτρα. Ανακαλύπτω ότι ενισχύθηκαν από 3 Απριλίου και για 4 βδομάδες. Χρειάζεται χαρτί να κυκλοφοράς εντός 10χμ και οι εκτός νομού μετακινήσεις, όπου έχω συνάντηση, απαγορεύονται, αλλά δεν θα έχω πρόβλημα γιατί είναι επαγγελματική. Είμαι και στα όρια των μέτρων. Τόσες μέρες κυκλοφορούσα χωρίς χαρτί, αλλά ευτυχώς το πρόστιμο είναι αστείο (135 €).

Επίσης άλλη μία θέση πάρκιγκ ξενοικιάστηκε. Άν τραβήξει πολύ αυτή η καραντίνα την έχω άσχημα, γιατί ίσως χρειαστεί και να δουλέψω.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
3)Καλογερε, ειδα μια νεα εφαρμογη στο διαδικτυο για dating Ελληνων. Η εφαρμογη αυτη ξεκινησε στις 10 απριλιου. ειναι η δικια σου? δε θα πω ονομα (γκουγκλαρετε το οσοι δεν ειστε τεμπεληδες). γιατι αν ναι, δε μας δουλευες.
αυτό είναι που πιστοποιούσες ότι σου έστειλε πμ με τη διεύθυνση του σάιτ του πριν δέκα μέρες. Τώρα δεν έχεις ιδέα ποιό είναι το σάιτ του και τον ρωτάς αν είναι αυτό που βρήκες τυχαία.
Γελοιοποιήσου ελεύθερα και άλλο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πίνω τον βιενουά μου και ανοίγω τον task manager. Έχω μία σημαντική συνάντηση στις 4 Μάη. Μπαίνω στην κυβερνητική σελίδα για τον κορόνα να δω μήπως άλλαξε τίποτα στα μέτρα. Ανακαλύπτω ότι ενισχύθηκαν από 3 Απριλίου και για 4 βδομάδες. Χρειάζεται χαρτί να κυκλοφοράς εντός 10χμ και οι εκτός νομού μετακινήσεις, όπου έχω συνάντηση, απαγορεύονται, αλλά δεν θα έχω πρόβλημα γιατί είναι επαγγελματική. Είμαι και στα όρια των μέτρων. Τόσες μέρες κυκλοφορούσα χωρίς χαρτί, αλλά ευτυχώς το πρόστιμο είναι αστείο (135 €).

Επίσης άλλη μία θέση πάρκιγκ ξενοικιάστηκε. Άν τραβήξει πολύ αυτή η καραντίνα την έχω άσχημα, γιατί ίσως χρειαστεί και να δουλέψω.

Α παρακουραστεις, κανε το νικ στυλ Κμαν και καθαρισες.

Εχεις και το Κ, στον πουτσο σου.

:2funny:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
αυτό είναι που πιστοποιούσες ότι σου έστειλε πμ με τη διεύθυνση του σάιτ του πριν δέκα μέρες. Τώρα δεν έχεις ιδέα ποιό είναι το σάιτ του και τον ρωτάς αν είναι αυτό που βρήκες τυχαία.
Γελοιοποιήσου ελεύθερα και άλλο.
Μ εστειλε μια ιστοσελιδα, την οποια δεν επισκεφτηκα οπως ειχα πει.

στο ενδιαμεσο ειδα την εφαρμογη και σκεφτηκα μηπως ειναι η ιδια.

μεχρι να γραψεις αυτη τη μαλακια σου, καταλαβα οτι ειχα δει τη σελιδα λαθος. θυμομουν ενα ονομα 7 γραμματων αλλα υπηρχε και ενα ι μετα τα τρια πρωτα. οποτε για αυτο δεν την εβρισκα.

θελω να γελοιποιηθω αλλα στο δικο σου επιπεδο δε προκειται να φτασω σιγουρα
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
μολις μπηκα, το σαιτ υπαρχει.

και βασικες λεξεις κλειδια να βαλει κανεις το βρισκει.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Στειλε π.μ. Βαριεμαι. Στην ζωη μου ξεκινησα απο πολυ χαμηλα κι εμεινα εκει.

:hi:
Μαν, είσαι συμπαθητικός, αλλά υπάρχει κι ένα προηγούμενο που μπορεί να έχει αφήσει κατάλοιπα. Δεν ξέρω ποιες θα είναι οι αντιδράσεις σου. Οπότε, ας το αφήσουμε για αργότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom