Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Απο που ειναι ο Ουαχαντ ειπαμε;

:rockon:
 

ilias_dionisioy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2021
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
ξεκινησα και διαβαζω κριτικες sarouman... o τυπος sarouman εγραφε μακραν τις καλυτερες κριτικες, αν ηταν βραδυ θα επαιρνα ποπ κορν, τωρα απλα με φρεντακι
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Αφιερωμένο στον φίλο Ουάχαντ που του αρέσει αυτό το τραγούδι.

AromaticMedicalGiantschnauzer-max-1mb.gif
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Γιατι ρε μορτες ξεκωλιασατε το μωρακι μου το καλόγερο?
Το τάιζα χθες ρεγγα καπνιστη στο στομα και ρευοταν χυσιλα

ΓΙΑΤΙ???
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
πετάξαμε τα σκουπίδια στον κάδο

Πέντε χουλιγκάνοι ήσασταν και τον ήπιατε ομαδικά.

Μπορούσα να μη συμμετέχω, αλλά ήθελα με την παρουσία μου, σαν κόκκινο πανί, να σας εξωθήσω να βγάλετε όλο το ψυχολογικό σας πρόβλημα στο αέρα. Να σας δω πόσο υποφέρετε από το πήξιμο. Τα αποτελέσματα ήταν καλύτερα από ό,τι περίμενα. Το πήξιμό σάς έχει τυφλώσει τόσο που σας οδήγησε στον παραλογισμό και την αποκτήνωση. Οργανώσατε virtual κηδεία νομίζοντας ότι θα ξορκίσετε το κακό. Χέζατε και κατουράγατε σαν τα ζώα, νομίζοντας ότι με εικονίδια θα κάνετε ζημιά σε ένα άγνωστο νικ εξ αποστάσεως , 2000χμ μακριά. Η ανθρώπινη κατάντια προσωποποιημένη.

Τι πετύχατε; Ο kalogeros είναι εδώ, και πήρε την ικανοποίησή του ξέροντας ότι οι λέξεις του χτυπάνε σε προσωπικά προβλήματα που πονάνε τόσο πολύ που θέλουν να τον εξοντώσουν όπως μπορούν.
Χωνέψτε το, δεν σπάω από πουθενάδες, αφενός γιατί δεν έχω προσωπικά προβλήματα για να μου χτυπάνε χορδές και κι αφετέρου δεν έχω επενδύσει σε τίποτα εδώ μέσα. Εσείς σπάτε γιατί προσπαθείτε να χτίσετε προφίλ (μερικοί από 10ετία) κι έχετε κάνει κάποιες φιλίες, οπότε τρέμετε μήπως χάσετε πρόσωπο.

Με το χυδαίο πέσιμό σας εναντίον μου προφανώς τα σκουπίδια είστε εσείς κι όχι εγώ.
Μπορείς να επαναλαμβάνεις όσες φορές ότι νικάς, ότι ρίχνεις σκουπίδια στον κάδο και ό,τι άλλο κατεβάζει το θολό σου από το πήξιμο μυαλό, αλλά η πραγματικότητα δεν αλλάζει.

ΥΓ Όλο το σκηνικό ξεκίνησε από τον πληγωμένο εγωισμό του Άγιου που νοιάζεται για το προφίλ του (μου μίλαγε για ελάχιστη αναγνώριση ο φουκαράς προ καιρού) και βρήκε έτοιμο έδαφος σε σας τους άλλους καμμένους. Ακόμα κι ο Ανίκητος πίεσε το λιγοστό μυαλό του κι έγραψε κάτι ιστορίες για αγρίους που με έκαναν να γελάω.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
κλάψε στραπονιάρη βλαξ σαββίδη. Μια στραπονιά τρως, δέκα παραγράφους κραυγές βγάζεις ηλίθιε
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
Καλημέρα από Ριβιέρα. Πίνω το καπουτσίνο μου μαζί με το βοηθό μου τον Ουάχαντ και συζητάμε για Ρουμανία. Ο Ουάχαντ (παρατσούκλι) δούλεψε ως δημοσιογράφος στο Λονδίνο, μιλάει 3 ξένες γλώσσες και ξέρει και καράτε. Μετά ερωτεύτηκε μία Γαλλίδα που γνώρισε εκεί και ήρθε μαζί της στο γαλλικό Νότο όπου παντρεύτηκαν. Αυτή ήθελε παιδί αυτός όχι και χώρισαν. Δεν μπόρεσε να ξαναβρεί δουλειά ως δημοσιογράφος και τον πήρα εγώ στα ακίνητα, όπου ήταν λίγο πολύ το παιδί για όλες τις δουλειές. Μαλακίες ανδρών που χαραμίζουν την καριέρα τους για μια γυναίκα, αλλά δικό του πρόβλημα.

Εγώ τον χρησιμοποίησα από γραφιά, οδηγό, επιστάτη... κι ακόμη κι ως σεκιουριτά. Τέτοιοι άνθρωποι είναι πολύτιμοι. Τώρα λόγω κορωνοκατάστασης τον χρησιμοποιώ ευκαιριακά κι όταν τον καλώ έρχεται σαν σίγουνας γιατί ξέρει ότι ο Grec πληρώνει καλά και στην ώρα του.
Ελπίζω να είναι το δεξί μου χέρι στη Ρουμανία, αν προχωρήσει αυτό το πρότζεκτ. Τώρα του έχω αναθέσει το documentation για την περιοχή.
Κοίταξε να δεις, όλη η ιστορία είναι μόλις κάνεις logout από το bou.
Εκεί ξεκινάει ο πραγματικός εφιάλτης :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
Απορώ γιατί δίνετε ακόμα σημασία σε έναν υπερφίαλο επιδειξία, με μηδενική ανοχή στην σάτυρα και παντελή έλλειψη αξιοπρέπειας.

Αφού το βλέπετε πως κάνει αγώνα δρόμου γράφοντας δακρύβρεχτα σεντόνια από νήμα σε νήμα μπας και τύχει προσοχής και συμπαράστασης που τόσο έχει ανάγκη.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
κλάψε στραπονιάρη βλαξ. Μια στραπονιά τρως, δέκα παραγράφους κραυγές βγάζεις ηλίθιε
Εχω άφθονο χρόνο γιατί έλυσα το βιοποριστικό και μπορώ να γράφω όσο θέλω. Εσύ πρέπει να λύσεις και το βιοποριστικό και το ψυχολογικό. Σε βλέπω πάλι έχασες την ψυχραιμία σου, γιατί σου βγήκε το πρόβλημα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
Απορώ γιατί δίνετε ακόμα σημασία σε έναν υπερφίαλο επιδειξία, με μηδενική ανοχή στην σάτυρα και παντελή έλλειψη αξιοπρέπειας.

Αφού το βλέπετε πως κάνει αγώνα δρόμου γράφοντας δακρύβρεχτα σεντόνια από νήμα σε νήμα μπας και τύχει προσοχής και συμπαράστασης που τόσο έχει ανάγκη.
Ψάχνουμε να βρούμε απλά πόσο μεγάλη φάπα έφαγε και ποιος του την έδωσε. Ίσως να ήταν πολλές και απανωτές και του έμεινε κουσούρι.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εχω άφθονο χρόνο γιατί έλυσα το βιοποριστικό και μπορώ να γράφω όσο θέλω. Εσύ πρέπει να λύσεις και το βιοποριστικό και το ψυχολογικό. Σε βλέπω πάλι έχασες την ψυχραιμία σου, γιατί σου βγήκε το πρόβλημα.
μίλησέ μας για την γερμανίς ετών 29 που είχες βάλει και φωτογραφία να σε κάνω να κλαις στο υπόγειο. Μπρος σαββίδη παραμυθά
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.699
Κριτικές
90
Like
36.243
Πόντοι
25.467
Ψάχνουμε να βρούμε απλά πόσο μεγάλη φάπα έφαγε και ποιος του την έδωσε. Ίσως να ήταν πολλές και απανωτές και του έμεινε κουσούρι.


Μην το ψάχνετε.

Ζαβό από κούνια.-
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ggthd

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Καλογερακι αν ψαχνεις ωμο για να κλαψεις σου δινω το δικο μου
Αρκει την ιδια ωρα να μου τον παιζεις κομπολόι
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Καλογερακι αν ψαχνεις ωμο για να κλαψεις σου δινω το δικο μου
Αρκει την ιδια ωρα να μου τον παιζεις κομπολόι
επίτιμε προτείνω στραπόν γιατί είναι γνωστός ότι σκατώνει τα πέη
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Φτιάχνω καφέ για να απολαύσω δεύτερο γύρο. Θέλω οπωσδήποτε ιστορίες Ανίκητου (ανήλιαγα υπόγεια, μεντορέτες κλπ ), ξέρει αυτός. :2funny:
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
επίτιμε προτείνω στραπόν γιατί είναι γνωστός ότι σκατώνει τα πέη
Ελα παππου να σου δειξω τα αμπελια σου
Δεν θα ξεχασω ποτε την πρωτη εξορυξη σκατου που του εκανα
Καλογερακι μου
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Φτιάχνω καφέ για να απολαύσω δεύτερο γύρο. Θέλω οπωσδήποτε ιστορίες Ανίκητου (ανήλιαγα υπόγεια, μεντορέτες κλπ ), ξέρει αυτός. :2funny:
θελω ιστορία για την γερμανις ετων 29 για να καταργήσεις και αυτό το νικνειμ σαββίδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom