Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Δε βαριέσαι Μεντοράκο μου. Το θέμα είναι πως εσύ περνάς καλύτερα από όλους μας.
Απλά για να μη δείχνεις χαζός, ψάξε λίγο να μάθεις τι είναι το swinging. Mη στηρίζεσαι στις χαζομάρες που σου λένε οι άλλοι στα πμ. Εκτίθεσαι χωρίς λόγο.
Ναι πραγματικά θελει έρευνα και να διαβάσει βιβλία για να καταλάβει.

Δεν ειναι οτι σου γαμάνε τη γκομενα,ειναι κατι αλλο.

Όπως και αυτοι με τις αφέντρες ,δεν τους κατουράνε απλα βρέχει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εδώ σε πιάνω αδιάβαστο. Έχει πολλά ζευγάρια από Αλβανία στο χώρο.
Και εγω ειμαι του χώρου,

Πηδάω παντρεμένες και ο αντρας τους πηδάει το χέρι του
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ναι πραγματικά θελει έρευνα και να διαβάσει βιβλία για να καταλάβει.

Δεν ειναι οτι σου γαμάνε τη γκομενα,ειναι κατι αλλο.

Όπως και αυτοι με τις αφέντρες ,δεν τους κατουράνε απλα βρέχει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και εγω ειμαι του χώρου,

Πηδάω παντρεμένες και ο αντρας τους πηδάει το χέρι του
Δεν είναι ιδιοκτησία μου κάποιος άνθρωπος. Οπότε δε μου γαμάει κανείς τίποτα. Είναι σχέση πολυγαμική, γιατί αυτό είναι το swinging. Aνοιχτή, ειλικρινής και ξεκάθαρη σχέση ενός ζευγαριού. Αν ξεπερνάει τα κυβικά σου και τα όρια του μυαλού σου, οκ. Αλλά αυτό είναι δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου.
Για τις αφέντρες δεν έχω άποψη, για να μιλάς εσύ ξέρεις.....
Αυτό που λες ότι κάνεις είναι cuckolding.
Kαμία σχέση με το swinging, αλλά είναι πάγια τακτική των χαζούληδων να τα μπερδεύουν κι όποιος τσιμπήσει, μπας και την πουν.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Δεν είναι ιδιοκτησία μου κάποιος άνθρωπος. Οπότε δε μου γαμάει κανείς τίποτα. Είναι σχέση πολυγαμική, γιατί αυτό είναι το swinging. Aνοιχτή, ειλικρινής και ξεκάθαρη σχέση ενός ζευγαριού. Αν ξεπερνάει τα κυβικά σου και τα όρια του μυαλού σου, οκ. Αλλά αυτό είναι δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου.
Για τις αφέντρες δεν έχω άποψη, για να μιλάς εσύ ξέρεις.....
Αυτό που λες ότι κάνεις είναι cuckolding.
Kαμία σχέση με το swinging, αλλά είναι πάγια τακτική των χαζούληδων να τα μπερδεύουν κι όποιος τσιμπήσει, μπας και την πουν.
Αλβανος λεει οτι ειναι τυπε.. τι του απαντας
σε αυτους οταν ηρθαν στην ελλαδα με μια μπυρα τους πηδαγες ολη την οικογένεια
και αυτος που γραφει τωρα, σπόρος Ελληνα ειναι , ασε που το παιζει Αλβανός
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Δεν είναι ιδιοκτησία μου κάποιος άνθρωπος. Οπότε δε μου γαμάει κανείς τίποτα. Είναι σχέση πολυγαμική, γιατί αυτό είναι το swinging. Aνοιχτή, ειλικρινής και ξεκάθαρη σχέση ενός ζευγαριού. Αν ξεπερνάει τα κυβικά σου και τα όρια του μυαλού σου, οκ. Αλλά αυτό είναι δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου.
Για τις αφέντρες δεν έχω άποψη, για να μιλάς εσύ ξέρεις.....
Αυτό που λες ότι κάνεις είναι cuckolding.
Kαμία σχέση με το swinging, αλλά είναι πάγια τακτική των χαζούληδων να τα μπερδεύουν κι όποιος τσιμπήσει, μπας και την πουν.
ναι ρε φιλε, πηγαινε να παρεις ματι τη γυναικα σου να ξεσκιζεται και ασε εμας του χαζουληδες να λεμε οτι θελουμε.

και λες τον αλλον ναυαγιο της ζωης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλβανος λεει οτι ειναι τυπε.. τι του απαντας
σε αυτους οταν ηρθαν στην ελλαδα με μια μπυρα τους πηδαγες ολη την οικογένεια
και αυτος που γραφει τωρα, σπόρος Ελληνα ειναι , ασε που το παιζει Αλβανός
εσυ τυπε τι εγινε, πληρωσες το ρευμα? η στο κοψανε και μπαινεις με τα δεδομενα?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αλβανος λεει οτι ειναι τυπε.. τι του απαντας
σε αυτους οταν ηρθαν στην ελλαδα με μια μπυρα τους πηδαγες ολη την οικογένεια
και αυτος που γραφει τωρα, σπόρος Ελληνα ειναι , ασε που το παιζει Αλβανός
Θλιβερό δεκανίκι είναι, γιατί ο άλλος ο κακόμοιρος σπάει εύκολα και χάνει τον έλεγχο. Μπαίνει κι αυτός μπας και τον κρατήσει όρθιο. Αλλά δεν κάνουν δουλειά.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
ναι ρε φιλε, πηγαινε να παρεις ματι τη γυναικα σου να ξεσκιζεται και ασε εμας του χαζουληδες να λεμε οτι θελουμε.

και λες τον αλλον ναυαγιο της ζωης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εσυ τυπε τι εγινε, πληρωσες το ρευμα? η στο κοψανε και μπαινεις με τα δεδομενα?
εμαθες και το ρευμα μωρη αλβαναφατσα ? απο το καντήλι που ησουν ηρθες στο ρευμα και νομιζεις οτι μπορεις να μιλας γι αυτο ?

ελα να σου βαλω 2 καλωδια στα αρχιδια να δεις αν εχω ρευμα τυπε
φοβαμαι μην φορτίσεις πολυ ομως και αρχιζεις να κελαηδας σαν πουτανιτσα σε περίοδο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εδώ θα έλεγα ότι έχουμε ένα εξαιρετικό ποστ που σκιαγραφεί επακριβώς τον όρο ναυάγιο και το ποιός τον εκπληρώνει στο μπου. Νομίζω ότι παίρνει το κύπελλο στο σπίτι του ο Μέντορας.
Τι άλλη χρεία έχωμεν μαρτύρων;
Αυτη την ανταλλαγή likes μεταξύ Καλογε-Ρούλη και Σοκο-Λούλη την έχεις παρατηρησει?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κάποιοι δέχονται να μοιραστούν τις γυναικες τους και μετα εγω ειμαι ο κακός που απλα επιβεβαιώνω οτι οι Αλβανοί εχουν μερίδιο απο την πιτα......

Ρατσιστικό μενος στην επιτυχία τρίτων
Ποιός σου φέρθηκε ρατσιστικά να τον κάνω ντα?
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
μυαλου, ειναι ο εγκεφαλος, το οργανο που μας κανει να σκεφτομαστε και να μην ειμαστε ζωα σαν και σενα

αν θες σου στελνω και λινκ, αλλα νομιζω θα ξοδεψεις ολο σου τον χρονο να ψαχνεις τι εγραψες ποιος ποτε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Σαν πουτανιτσα σε περιοδο? Για την κωλαρα σου λες μωρη πουσταρα? Που οτι λεφτα μαζευεις τα δινεις σε λευκανση και για να σου κλεισουν τη σκατοτρυπα?

που μπαινεις εδω βριζεσαι με ολους μπας και καβλωσουν τα 4 εκατοστα πουτσας που εχεις, γιατι μονο αν σε ταπεινωνουν φτιαχνεσαι?

Απο καλωδια στα αρχιδια με ρευμα εισαι εξπερ, σε εχουν ξεσκισει ολες οι αφεντρες. αλλα ειπαμε δεν εισαι αδερφη (οπως και ο αλλος δεν ειναι κερατας, αχαχα) εισαι απλα ανοιχτομυαλος.
ρωτησες τον μπαμπα σου πως γεννήθηκες ?
σε ανταλλαξε με ενα σαντουιτς Στεργίου ή εβαψε καμια εξωπορτα και για να παρει την δουλεια εδωσε προικα και την μυτρα που βγηκες ?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μυαλου, ειναι ο εγκεφαλος, το οργανο που μας κανει να σκεφτομαστε και να μην ειμαστε ζωα σαν και σενα

αν θες σου στελνω και λινκ, αλλα νομιζω θα ξοδεψεις ολο σου τον χρονο να ψαχνεις τι εγραψες ποιος ποτε
Λούλη μου,αγορίνα μου ΕΣΥ!
Ποιός σε εκνεύρισε?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αυτη την ανταλλαγή likes μεταξύ Καλογε-Ρούλη και Σοκο-Λούλη την έχεις παρατηρησει?
Τώρα που το λες...... Μήπως και τι άλλο να κάνουν στη ζωή τους; Να αλλάξουν κανένα like να νιωσουν κι αυτοί λίγη χαρά. Γιατί αλλιως, δύσκολα......
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Τώρα που το λες...... Μήπως και τι άλλο να κάνουν στη ζωή τους; Να αλλάξουν κανένα like να νιωσουν κι αυτοί λίγη χαρά. Γιατί αλλιως, δύσκολα......
μιλαει ο στοκος με τον τρελο που δινουν συνεχεια λαικ ο ενας στον αλλο. πιο βλακες ψοφατε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom