Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
ρωτησες τον μπαμπα σου πως γεννήθηκες ?
σε ανταλλαξε με ενα σαντουιτς Στεργίου ή εβαψε καμια εξωπορτα και για να παρει την δουλεια εδωσε προικα και την μυτρα που βγηκες ?
Κοινωνικός απόπατος.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Καλά οτι τσακώνεστε και μιλάτε για αξιοπρέπεια κτλ στο θέμα γούστων στο μπουρδέλα τελεία κομ είναι γελοίο. Οτι ας πούμε τα γαμήσια στα κατουρημένα στενά του Μεταξιού είναι top και σας πείραξαν εμπειρίες άλλων που ξεφεύγουν από τα όρια των προτιμήσεών σας. Έλα τώρα μαλακίες που θα φτιάξετε και αξιοπρεπόμετρο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποια οικογένεια προσβάλουμε, ρε τυπάκο; Σουιγκιγκ με τη γυναίκα του κάνει. Όχι με τη γκόμενά του, με τη γυναίκα του. Τι δεν καταλαβαίνεις; Έτσι είναι οι αξιοπρεπείς οικογένειες που σέβονται το θεσμό του γάμου; Έχει οικογένεια αυτό το κατεστραμμένο άτομο; Θα μπορούσαν να μεγαλώσουν παιδιά σε ένα τέτοιο περιβάλλον;

Τον υπερασπίζεσαι, γιατί είσαι το ίδιο κατεστραμμένος με αυτόν, με ειδικότητα το μπούλιγκ. Συσσωρευμένη κακία από μία αποτυχημένη ζωή. Άντε κάνε μας τη χάρη, ρε μίζερη ύπαρξη.
ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚ
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ποια οικογένεια προσβάλουμε, ρε τυπάκο; Σουιγκιγκ με τη γυναίκα του κάνει. Όχι με τη γκόμενά του, με τη γυναίκα του. Τι δεν καταλαβαίνεις; Έτσι είναι οι αξιοπρεπείς οικογένειες που σέβονται το θεσμό του γάμου; Έχει οικογένεια αυτό το κατεστραμμένο άτομο; Θα μπορούσαν να μεγαλώσουν παιδιά σε ένα τέτοιο περιβάλλον;

Τον υπερασπίζεσαι, γιατί είσαι το ίδιο κατεστραμμένος με αυτόν, με ειδικότητα το μπούλιγκ. Συσσωρευμένη κακία από μία αποτυχημένη ζωή. Άντε κάνε μας τη χάρη, ρε μίζερη ύπαρξη.
Τώρα Μέντορά μου θα μιλήσουμε λίγο σοβαρά γιατί αφού έχεις πατήσει τα 60 φεύγα πρέπει να μάθεις και κάποια πράγματα πριν τινάξεις τα πέταλα. Για να μην είσαι εκτός από καρμίρης και τελείως άσχετος. Swinging κάνεις με τη γυναίκα σου. Αυτό είναι και το νόημα και η φιλοσοφία του. Όχι με μια κοπέλα που απλά βρίσκεσαι μαζί. Με τη σύντροφό σου. Η κοινωνική σύμβαση της σχέσης σας δεν παίζει κανέναν ρόλο. Οι οικογένειες των swingers είναι εξαιρετικές οικογένειες, αξιοπρεπέστατες και τα παιδιά τους μεγαλώνουν σε πολύ σωστο περιβάλλον διότι υπάρχει κάτι βασικό, που λείπει σε μεγάλο μέρος των υπολοίπων οικογενειών, αγάπη, επικοινωνία και έλλειψη κοροϊδίας. Δεν ξέρω ποιο πρότυπο οικογένειας έχεις στο μυαλό σου, που σέβεται και τον "ιερό θεσμό του γάμου" που λες κι εσύ. Υποθέτω αυτής που νηστεύει, εξομολογείται και κοινωνεί και αφού φάει και το αντίδωρο φιλώντας το χέρι του παπά, μετά ρίχνει και ένα κέρατο ο ένας στον άλλον. Κάπου το 80% δηλαδή, με βάση τις μελέτες που δημοσιεύονται κατά καιρούς και ποστάρονται και εδώ μέσα απο τους χρήστες. Για τους swingers τα ποσοστά στην ικανοποίηση και τη διατήρηση μακροχρόνιων σχέσεων είναι τα ακριβώς αντίθετα. Και ένας ικανοποιημένος από τη ζωή του άνθρωπος, δημιουργεί και ικανό περιβάλλον να ζήσει με τους ανθρωπους που αγαπά.
Το μίσος που έχεις βγάλει κατά καιρούς για το γυναικείο φύλο, ακόμα και τη μητέρα σου, δείχνει πως δεν τα πήγες καλα στις σχέσεις σου και στη ζωή σου.
Μου μιλάτε με τον ντεμέκ "Αλβανό" αυλικό σου για κέρατα. Προφανώς στη ζωή σου είναι το μόνο που βίωσες, γιαυτό και καταλαβαίνω την πίκρα που βγάζεις συνεχώς και την απεγνωσμένη σου προσπάθεια να πείσεις τους χρήστες εδώ πως περνάς καλά, αλλά κέρατο υφίσταται σε πράγματα που κάνεις κρυφά, πίσω από την πλάτη του ανθρώπου που έχεις επιλέξει για σύντροφο. Αυτό το κρυφά δεν υπάρχει στο swinging γιαυτό και δεν υπάρχει και κέρατο. Απλή έννοια, το ότι δυσκολεύεσαι να την κατανοήσεις δε μου είναι δυσεξήγητο. Άνθρωπος που έχει φτάσει στο σημείο να γαμεί τη δουλειά του, μπας και χουφτώσει κανένα κωλαράκι, είναι δυστυχώς στον πάτο. Σου το είπαν αρκετοί εδώ. Εγώ το καταλαβαίνω, γιατί όντας στη δύση της ζωής σου ότι προλάβεις να χαρείς κι εσύ. Ίσως να μην έχεις και άλλον τρόπο να σε πλησιάσει γυναίκα.
Αλλά δύο πράγματα δεν πρόκειται ποτέ να χαρείς. Μια χαρούμενη οικογένεια και μία σύντροφο, γιατί το πρώτο προϋποθέτει το δεύτερο. Για να φτάσεις στο σημείο να κατανοήσεις το παιχνίδι με τη σύντροφό σου, πρέπει πρώτα να βρεις μία. Για να την πείσεις να ακολουθήσει το μονοπάτι σου και να περάσεις μαζί της μια ζωή ικανοποιημένος, χωρίς στερήσεις και απωθημένα. Απίθανο για κάποιον που αγνοεί τη σημασία της λέξης σύντροφος.
swinging σημαίνει ακριβώς αυτό. Ανταλλαγή συντρόφων. Το swing είναι η χαρακτηριστική κίνηση της κούνιας. Απομακρύνεσαι στο όριο αλλά πάντα επιστρέφεις εκεί από όπου ξεκίνησες. Στην αγκαλιά της/του συντρόφου σου. Ψάξε τη λέξη σύντροφος. Είναι αργά για σένα για να δοκιμάσεις αλλά όχι για να μάθεις.
Αλλά βρε καημένε δεν είσαι σε θέση να την πεις.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στοκαδουρα εχεις χαλαστει απο την σταση του αλλου και γι αυτο γραφεις σεντονια.
Τι καθεσαι και αναλυεις; ριξε χεσιμο, απαξιωση και τερμα. Σαν σε γκομενα.
Κι ο αλλος ας κανει το ιδιο. Αναλωνεστε τωρα. Εγω με αυτα που εχω διαβασει
εχει τελειωσει η ιστορια μεταξυ σας. Δεν ξερω τι ισχυει κι ουτε με νοιαζει.
Κοιταζω την παρτη μου και εκφραζομαι ελευθερα.
Απ οσους εχω γνωρισει εδω μεσα, δεν εχω δει κανεναν με χαμογελο κι ολων η αιτια
ειναι μια γυναικα. Καλα ρε, τοσο πολυ σας νοιαζει;
συμπεραινω οτι εχω πιασει το νοημα της ζωης στο θεμα αλλλιως εχω γινει εντελως μπετο
στα κρισιμα, κατι που σημαινει κι αναισθητος. Παντρεμενες, χωρισμενες, γκομενες, κοπελες κτλ
ολες αλλα κι ολοι αχρηστοι μεχρι αποδειξεως του αντιθετου.
Θελετε χρησιμες και χρησιμοι; το ιδιο ειναι. Σας βαζω τα μουνια μπροστα να χαιρεστε.
Πως σας επηρεαζουν ετσι ομως; ο ανδρας το πολυ πολυ να αισθανθει οτι ηρθε η ωρα
να βρει αλλη. Στην αρχη ταραζεται αν τον ζαλιζουν η τον χαλανε, τρωει φρικη μια, δυο, τρεις
γκαριζει, φουσκωνει, ξεσφουσκωνει και μετα ριχνει ροχαλα.
Το θεμα ειναι να περναμε ωραια.

Μεγαλο ερωτημα: ποια εσωτερικη αναγκη σας οδηγει στο να επιμενετε ετσι για μια γυναικα;


:hi:
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για το μουνι τσακωνεστε η για την παρτη σας; το μουνι ειναι κατω απο την παρτη σας.

Ας το γραψω κι εδω.

Ολη η ιστορια ειναι να μπορει ο ανδρας να διατηρει ψυχραιμια στα περιεργα των γυναικων
και να καταλαβει οτι ουσιαστικα ποτε δεν του ανηκει καμια λογω κυκλοθυμιας
και "τρελλας" που τις διεπουν ως οντα.
Οι γυναικες σχεδον παντα αγαπουν μονο τα παιδια τους και τον εαυτο τους. Οχι τους ανδρες.
Εμας μας ερωτευονται και αν σκαψετε πολυ βαθια στην ουσια, θα διαπιστωσετε οτι αγαπουν
εξ ανακλασεως, δηλαδη αγαπουν την αγαπη που μπορει να τους δωσουμε η τους δινουμε
(οι ανδρες αγαπουν) και οχι εμας τους ιδιους.
Ξερω οτι δεν σας αρεσει αυτο μαγκες μου, αλλα ετσι παιζεται το ματς.
Επισης οι γυναικες δεχονται πραγματα που τις συμφερουν κι οχι οτι να ναι ως αληθειες
ακομα κι αν ειναι αληθειες. Συν οτι πιστευουν πως τους ανηκουμε και μονο οποιοι θελουν αυτες.
Δεν δεχονται ομως να ανηκουν αυτες πουθενα, επιζητουν την συνεχη διεκδικηση (τους)
κατι που κοντραρει και βγαζει αναποδα τιμονια σε ανδρες με υψηλη αυτοπεποιθηση.
Βλεπετε οι συγκεκριμενοι, θεωρουν οτι οταν ειναι με καποια, ξεκινουν και προχωρουν
πηγαινοντας παρακατω υπο την προυποθεση οτι δεν θα διεκδικησουν
(αληθεια, τι να διεκδικησουν αφου ηδη κινουνται παραλληλα μαζι του; )
αλλα θα περνουν απλα ομορφα. Τελικα οταν σκεφτεις με καθαρο μυαλο ολα αυτα
γινεσαι δυνατος για να επιβιωσεις και κοιτας να μην στενοχωριεσαι.
Κατι αλλο δεν υπαρχει μαγκες. Και γι αυτο τις γαμαμε οσο τις γουσταρουμε.
Μετα τερμα!

Προσωπικα ετσι την βρισκω κι αφου δουλευει το συστημα πανω μου, δεν το αλλαζω.

Ορισμενοι ας κανετε οτι δεν βλεπετε. Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι.


:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Για το μουνι τσακωνεστε η για την παρτη σας; το μουνι ειναι κατω απο την παρτη σας.

Ας το γραψω κι εδω.

Ολη η ιστορια ειναι να μπορει ο ανδρας να διατηρει ψυχραιμια στα περιεργα των γυναικων
και να καταλαβει οτι ουσιαστικα ποτε δεν του ανηκει καμια λογω κυκλοθυμιας
και "τρελλας" που τις διεπουν ως οντα.
Οι γυναικες σχεδον παντα αγαπουν μονο τα παιδια τους και τον εαυτο τους. Οχι τους ανδρες.
Εμας μας ερωτευονται και αν σκαψετε πολυ βαθια στην ουσια, θα διαπιστωσετε οτι αγαπουν
εξ ανακλασεως, δηλαδη αγαπουν την αγαπη που μπορει να τους δωσουμε η τους δινουμε
(οι ανδρες αγαπουν) και οχι εμας τους ιδιους.
Ξερω οτι δεν σας αρεσει αυτο μαγκες μου, αλλα ετσι παιζεται το ματς.
Επισης οι γυναικες δεχονται πραγματα που τις συμφερουν κι οχι οτι να ναι ως αληθειες
ακομα κι αν ειναι αληθειες. Συν οτι πιστευουν πως τους ανηκουμε και μονο οποιοι θελουν αυτες.
Δεν δεχονται ομως να ανηκουν αυτες πουθενα, επιζητουν την συνεχη διεκδικηση (τους)
κατι που κοντραρει και βγαζει αναποδα τιμονια σε ανδρες με υψηλη αυτοπεποιθηση.
Βλεπετε οι συγκεκριμενοι, θεωρουν οτι οταν ειναι με καποια, ξεκινουν και προχωρουν
πηγαινοντας παρακατω υπο την προυποθεση οτι δεν θα διεκδικησουν
(αληθεια, τι να διεκδικησουν αφου ηδη κινουνται παραλληλα μαζι του; )
αλλα θα περνουν απλα ομορφα. Τελικα οταν σκεφτεις με καθαρο μυαλο ολα αυτα
γινεσαι δυνατος για να επιβιωσεις και κοιτας να μην στενοχωριεσαι.
Κατι αλλο δεν υπαρχει μαγκες. Και γι αυτο τις γαμαμε οσο τις γουσταρουμε.
Μετα τερμα!

Προσωπικα ετσι την βρισκω κι αφου δουλευει το συστημα πανω μου, δεν το αλλαζω.

Ορισμενοι ας κανετε οτι δεν βλεπετε. Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι.


:hi:
βαριες αληθειες πρωινιατικα :cum:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom