Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
ο Πριγκηψ ειναι εκλεπτυσμενος
Screen Shot 2021-04-13 at 21.45.34.png
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σε αυτο το φορουμ, ισχυει τελικα οτι τουβλα αφηνεις, τσιμεντολιθους βρισκεις.

Καποιοι θυμουνται, καποιοι αλλοι κανουν οτι δεν θυμουνται

και καποιοι τριτοι ξερουν τι και πως για οσους εσπερναν αλλου και φορτωναν αλλου...

:rockon:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Γιατι το λες αυτο;πολυ συμπαθης ο Πριγκηψ και ειναι και στην επιστημονικη ομας του μπου ντοτ τζι αρ
είμαι σίγουρος ότι ζηλεύει το πόστο μου στην επιστημονική ομάδα.
Ενημερώστε τον κάποιος ότι δεν διαθέτει τις γνώσεις.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ναυάγιο ζωής είναι.
Εγώ σπίτι μου μέρα μεσημέρι βγάζω φωτογραφίες αστέρια.
Εσύ ανάβεις το φλας και πάλι φαίνονται βραδυνές.
Τελειώσαν και οι τοίχοι για γκρέμισμα :grin:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Κάποτε είχε ωραίους διαλόγους πουλιού με τον άλλον που είχε λίγο καράφλα. Ωραίες μαχες τότε. Ατόφιες. Τώρα σε οποίο νήμα κι αν μπω, τσακώνονται οι ίδιοι, χωρίς ίχνος σπιρτάδας, χιούμορ, ή δημιουργικότητας.
όπου με βρεις με σφάζεις. Είσαι και νέο μέλος που διαβάζει καιρό το σάιτ κλπ
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Πρίγκηπα πες σε εμένα ποιανου κλωνοσ εισαι και σου ορκίζομαι στην αλβανική μου τιμή πως θα το πω μόνο αν μ σκάσουν 50 ευρώ και πάνω
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Όταν διάλεξες να βρίσεις τον στοκαδούρα με το καλημέρα προσβάλοντας την γυναίκα του και τα προσωπικά του το έκανες με τον αέρα του επιτυχημένου που κουβαλάς στην έξω ζωή να υποθέσω. Δεν φταίς εσύ βέβαια αλλά οι αποτυχημένοι που ήταν δουλειά τους να σε εγκαλέσουν και διαλέγουν να τραβάνε το πτηνόν τους καλύτερα.
Αυτόν πρόσβαλα. Διότι άλλο σουιγκεράς μέσω γκόμενας κι άλλο μέσω γυναίκας. Κάνεις γάμο επειδή υποτίθεται ότι τον σέβεσαι σαν ιερό θεσμό, αλλιώς για ποιο λόγο να παντρευτείς; Ο τύπος ξεφτιλίζεται από μόνος του, εγώ απλώς του το υπενθύμισα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εγω ξερω εμαθα χαχα


ηρθε πμ καυτο ενα ονομα μια ιστορια

μονο σε πενταστερους το λεω
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αυτόν πρόσβαλα. Διότι άλλο σουιγκεράς μέσω γκόμενας κι άλλο μέσω γυναίκας. Κάνεις γάμο επειδή υποτίθεται ότι τον σέβεσαι σαν ιερό θεσμό, αλλιώς για ποιο λόγο να παντρευτείς; Ο τύπος ξεφτιλίζεται από μόνος του, εγώ απλώς του το υπενθύμισα.
Α, μάλιστα. Έπιασε και τον "ιερό θεσμό του γάμου" ο καψερός ο Μέντορας.
Ξέρεις ποιό είναι το θέμα ναυάγιο; Εμένα δε μπορείς να με προσβάλλεις. Σε καμία ζωή. Εδω ούτε καν, πόσο μάλλον εκεί έξω στην πραγματική. Νομίζεις ότι θα με θίξεις ή θα με κάνεις να αντιδράσω και να κάνω ΚΡΑΑΑΑΚ..... όπως κάνεις συνεχώς εσύ, αγγίζοντας πρόσωπα όπως γυναίκες και παιδιά, που δεν είσαι ο μόνος βέβαια. Συμπεριφορά ανθρώπου με μαραμένα αρχίδια. Αλλά δέχομαι ότι ως εκεί φτάνεις εσύ ο "επιτυχημένος".
Απλά τα παντελόνια είναι περίεργα ρούχα. Εσύ κακώς τα φοράς.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
όπως κάνεις συνεχώς εσύ, αγγίζοντας πρόσωπα όπως γυναίκες και παιδιά,
Α μάλιστα, τώρα προστέθηκαν στην κουβέντα και παιδιά. Από το πουθενά. Εδώ ξεφτιλίζεις το γάμο σου, εκεί θα κόλλαγες για να μου την πεις;
Ναυάγιο, δεν με ενδιαφέρει τι κάνεις. Αλλά πήγες να μου την πεις τότε και δεν μπορεί να μου τη λέει κάποιος που έχει πιάσει πάτο.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αυτόν πρόσβαλα. Διότι άλλο σουιγκεράς μέσω γκόμενας κι άλλο μέσω γυναίκας. Κάνεις γάμο επειδή υποτίθεται ότι τον σέβεσαι σαν ιερό θεσμό, αλλιώς για ποιο λόγο να παντρευτείς; Ο τύπος ξεφτιλίζεται από μόνος του, εγώ απλώς του το υπενθύμισα.
σου έδωσα την ευκαιρία να πεις ότι έκανες λάθος και να το δεχτούμε έντιμα. Έχεις βρώμικη προσωπικότητα. Αν είχες τη μισή κλάση του στοκαδούρα θα έπρεπε να μακαρίζεις την τύχη σου. Δεν είναι τυχαίο ότι είσαι μόνος σου στην ζωή και έχεις παρέα το ίντερνετ και τις φαντασιώσεις.
Αν σου κοπεί το ίντερνετ θα χτυπάς το κεφάλι σου στους σκοτεινούς τοίχους.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Α μάλιστα, τώρα προστέθηκαν στην κουβέντα και παιδιά. Από το πουθενά. Εδώ ξεφτιλίζεις το γάμο σου, εκεί θα κόλλαγες για να μου την πεις;
Ναυάγιο, δεν με ενδιαφέρει τι κάνεις. Αλλά πήγες να μου την πεις τότε και δεν μπορεί να μου τη λέει κάποιος που έχει πιάσει πάτο.
Πιο τελειωμένος από σένα δε νομίζω να υπάρχει εδώ μέσα ρε μέντορα. Η θλίψη που βγάζεις σε κάθε ποστ, όπου προσπαθείς να παραστησεις τον καμπόσο, μαυρίζει την ψυχή όποιου σε διαβάζει.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
και ενα τραγουδακι για λιγη αποσυμφορηση απο τις φασαριες.
αν εχετε και ενα ουισκακι ακομα καλυτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom