Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Ναι ναι όντως τύπε
Το πρόσεξα καλύτερα sorry λάθος μου
Πάντως προτιμουσα πιο πολύ την άλλη φωτό που είχε αυτό το σαρδόνειο χαμόγελο ο ντε νιρο σα να λεγε σας εχω ανετα μουνοπανα.

Αυτο που εκανε στην ταινια ηθελε πολλα κιλα αρχιδια :rockon: :rockon: :rockon: :hi:
Με έβαλες σε σκέψεις, καθώς είσαι αξιοσέβαστο μέλος και η γνώμη σου με ενδιαφέρει
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
εμαθα πολλα στην ρεντινα στην σχολη ανορθοδοξου πολεμου.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Γράψε μου pm εσύ και σου ορκίζομαι στην αντρική μου τιμή ότι δεν θα το μεταφέρω πουθενά
δεν ξέρω δεν αισθάνομαι άνετα ακόμα, δεν μου εμπνέεις εμπιστοσύνη. Μήπως είσαι από τον Πύργο Ηλείας?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Με έβαλες σε σκέψεις, καθώς είσαι αξιοσέβαστο μέλος και η γνώμη σου με ενδιαφέρει
Φίλε εγώ ξενύχταγα με την ταινία αυτή(ΤΗΕ ΤΑΧΙ DRIVER) και είχα βρει ταύτιση με το ρόλο καθ ότι μοναχικός λύκος της νύχτας.

Επίσης εκεί που πήγε στο πρώτο date τη σιμπιλ σέπερντ σε τσοντοσινεμά.Δε μάσαγε τίποτα ο τύπος.

Πάντα με έκανε να αισθάνομαι μάγκας για τις γκάφες που έκανα με γκόμενες γιατί ήταν από τη ντομπροσύνη μου και όχι από τη δηθενιά που θα θελαν να δουν.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
δεν ξέρω δεν αισθάνομαι άνετα ακόμα, δεν μου εμπνέεις εμπιστοσύνη. Μήπως είσαι από τον Πύργο Ηλείας?
Είμαι πολύ παλιό μέλος τύπε, από το 2005. Απλά έφαγα διαγραφή 1-2 φορές. Πρώτη κριτική που ανέβασα ήταν τον Αύγουστο του 2005 για το στούντιο που ήταν στην Ιππώνακτος και μία όμορφη ξανθιά που είχε, νομίζω Αντριάννα. Οι συγκεκριμένη κριτική χάθηκε μαζί με πολλές άλλες όταν άλλαξαν το domain του website από bourdela.gr σε bourdela.com αργότερα το 2005.
Βρήκα όμως μία κριτική μου του 2007 για τον ίδιο χώρο: https://www.bourdela.com/sex-studio/discussions/review?id=367

Για να μην μακρυγορώ, μπορείς να με εμπιστευτείς.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Είμαι πολύ παλιό μέλος τύπε, από το 2005. Απλά έφαγα διαγραφή 1-2 φορές. Πρώτη κριτική που ανέβασα ήταν τον Αύγουστο του 2005 για το στούντιο που ήταν στην Ιππώνακτος και μία όμορφη ξανθιά που είχε, νομίζω Αντριάννα. Οι συγκεκριμένη κριτική χάθηκε μαζί με πολλές άλλες όταν άλλαξαν το domain του website από bourdela.gr σε bourdela.com αργότερα το 2005.
Βρήκα όμως μία κριτική μου του 2007 για τον ίδιο χώρο: https://www.bourdela.com/sex-studio/discussions/review?id=367

Για να μην μακρυγορώ, μπορείς να με εμπιστευτείς.
ευχαριστώ φίλε άσε με να το σκεφτώ και θα σε ενημερώσω.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
ευχαριστώ φίλε άσε με να το σκεφτώ και θα σε ενημερώσω.
Προσπαθείς να πουλήσεις πνεύμα, αλλά δεν έχει το επίπεδο κάποιων μελών με τα οποία θα ήθελες να "μοιάζεις". Εγώ λοιπόν εικάζω ότι είσαι κάποιο πρώην μέλος, τελείως αποτυχία, που αποφάσισες να γραφτείς ξανά με ένα "πιο σοβαρό" προφίλ, μήπως καταφέρεις να αφήσεις κάποιο στίγμα και εσύ. Αλλά προς το παρόν, λυπάμαι που θα στο πω, δεν έχει προκύψει αυτό...

Άσε μην μου πεις, στα αρχίδια μου, που θα μου πουλήσεις και πνεύμα, κεφτέ
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Προσπαθείς να πουλήσεις πνεύμα, αλλά δεν έχει το επίπεδο κάποιων μελών με τα οποία θα ήθελες να "μοιάζεις". Εγώ λοιπόν εικάζω ότι είσαι κάποιο πρώην μέλος, τελείως αποτυχία, που αποφάσισες να γραφτείς ξανά με ένα "πιο σοβαρό" προφίλ, μήπως καταφέρεις να αφήσεις κάποιο στίγμα και εσύ. Αλλά προς το παρόν, λυπάμαι που θα στο πω, δεν έχει προκύψει αυτό...

Άσε μην μου πεις, στα αρχίδια μου, που θα μου πουλήσεις και πνεύμα, κεφτέ
σε 5 λεπτά από το να μου ζητήσεις να σε εμπιστευτώ πήγες στις βρισιές. Υπόδειγμα Πυργιώτη είσαι φίλε μπράβο.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Δεν εννοουσα φανταρους, εκπαιδευτες εχω γνωρισει.

Δεν εννοουσα φανταρους, εκπαιδευτες εχω γνωρισει.
τσακαλε αυτοι εχουν και το αυταρχικο λογω ιδιοτητας.παντως η αδερφη της πρωην ακομα πιο δυνατο.ομορφοσογο δυνατο.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
τσακαλε αυτοι εχουν και το αυταρχικο λογω ιδιοτητας.παντως η αδερφη της πρωην ακομα πιο δυνατο.ομορφοσογο δυνατο.
Εμενα δεν με πειραζει τους γαμαω ολους αμα χρειαστει. :P
Δεν εμπιστευομαι αυτες με πλαστικες στηθους για σχεση παντως. Τις θεωρω λιγο σαχλοκουδουνα απο χαρακτηρα.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
σε 5 λεπτά από το να μου ζητήσεις να σε εμπιστευτώ πήγες στις βρισιές. Υπόδειγμα Πυργιώτη είσαι φίλε μπράβο.
Το πνεύμα, όταν είναι κακής ποιότητας, με εξοργίζει. Σε έχει γαμήσει κανένας Πυργιώτης? Δεν ήμουν εγώ, εγώ είμαι από Αθήνα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Το πνεύμα, όταν είναι κακής ποιότητας, με εξοργίζει. Σε έχει γαμήσει κανένας Πυργιώτης? Δεν ήμουν εγώ, εγώ είμαι από Αθήνα.
Έχει δοκιμάσει να με εξαπατήσει πυργιώτης. Όπως έκανες και εσύ με λόγους τιμής και μετά βρισιές. Δεν σε τιμάει και ιδιαίτερα σαν ακεραιότητα αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom