Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
To μέλος Kalogero έχει επιδείξει ευφυΐα και δημιουργικότητα, πιστεύω πως του φερθήκαμε κάπως σκληρά και απότομα ( το προκάλεσε βέβαια ο ίδιος ) σε συνδυασμό με μία δύσκολη χρονική περίοδο που περνούσε, όπως είχε παραδεχθεί, δημιουργήθηκε ένα εκρηκτικό κλίμα με ακρότητες από όλες τις πλευρές.

Προσωπικά ζητώ συγγνώμη αν κάποιες φορές ήμουν οξύς, καταγγελτικός και πέραν του δέοντος επικριτικός, τηρώ στάση αναμονής και προσδοκώ τα καλύτερα...:grouphug:
στηριζω τοτε εσενα και Αγιο..εμπρος ολοι μαζι στο δρομο της ελπιδας,των εφευρεσεων και της κατανοησης:grouphug:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε σεις μην τον αποπαίρνετε το Μέντορα. Έφτασε να μιλάει σε τρίτο πρόσωπο για τον εαυτό του. Λύγισε ο άνθρωπος.
Εντάξει, κάποια πράγματα τα υπερτονίζουμε, γιατί σπάμε πλάκα με την αντίδρασή του, η οποία ειναι τελείως προβλέψιμη, έτσι για να διασκεδάζει ο κόσμος εδώ μέσα.
Στοκαδούρα λες τον Σαββίδη-ΑΑ1-Ρούλη (από το Καλογερούλης) να τον πείραξε το πολύ πράσινο τσάι και να φαντάζεται ότι νικάει άλλους εδώ ή ότι είναι τέρμα ζαμανφου?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
To μέλος Kalogero έχει επιδείξει ευφυΐα και δημιουργικότητα, πιστεύω πως του φερθήκαμε κάπως σκληρά και απότομα ( το προκάλεσε βέβαια ο ίδιος ) σε συνδυασμό με μία δύσκολη χρονική περίοδο που περνούσε, όπως είχε παραδεχθεί, δημιουργήθηκε ένα εκρηκτικό κλίμα με ακρότητες από όλες τις πλευρές.

Προσωπικά ζητώ συγγνώμη αν κάποιες φορές ήμουν οξύς, καταγγελτικός και πέραν του δέοντος επικριτικός, τηρώ στάση αναμονής και προσδοκώ τα καλύτερα...:grouphug:
και μένα ο θάνατος της αυτού Μεγαλειότητος του πρίγκηπα Φίλιππου μου δημιούργησε αίσθημα μεγαλοψυχίας. Ας αγκαλιάσουμε τον φίλο Καλόγερο, κατακτητή του ιού του καρκίνου και της προγραμματιστικής γλώσσης του javaScript.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.639
Κριτικές
1
Like
5.576
Πόντοι
2.356
καλογερε αφου εκανες το μουνοσαητ σου γιατι δε πας να φερμαρεις κανα μουνακι (η να κατασκοπευεις τα ινμποξ τους εστω) και καθεσαι εδω με την ψωλαρια (αφου δε μας θες και για πελατες) ? χανεις εργατοευρωωρες!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
στηριζω τοτε εσενα και Αγιο..εμπρος ολοι μαζι στο δρομο της ελπιδας,των εφευρεσεων και της κατανοησης:grouphug:
Ο Νίπλις θα αποτελέσει καταλύτη και διαλύτη για την νέα αρχή που όλοι προσδοκούμε! :thumbsup:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
και μένα ο θάνατος της αυτού Μεγαλειότητος του πρίγκηπα Φίλιππου μου δημιούργησε αίσθημα μεγαλοψυχίας. Ας αγκαλιάσουμε τον φίλο Καλόγερο, κατακτητή του ιού του καρκίνου και της προγραμματιστικής γλώσσης του javaScript.
Πρίγκηπα το Τάλισκερ ξεχνάς.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Στοκαδούρα λες τον Σαββίδη-ΑΑ1-Ρούλη (από το Καλογερούλης) να τον πείραξε το πολύ πράσινο τσάι και να φαντάζεται ότι νικάει άλλους εδώ ή ότι είναι τέρμα ζαμανφου?
Θα συμβουλευτώ το νομικό μου σύμβουλο και θα σου απαντήσω. Τα εντερικά προβλήματα είναι προσωπικά δεδομένα. Εμπίπτουν στο ιατρικό απόρρητο.... Μη μου ρίξει στο κεφάλι κανα πρόστιμο η ΕΕ
:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom