Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.239
Like
3.499
Πόντοι
1.706
Εκτιμώ την αναθεωρημένη σας στάση.

Οφείλω όμως να σας ενημερώσω πως στην εποχή (στην οποία αναφερόμουν) το ίδιο ακριβώς συνέβαινε. Τα μέλη που συγκρούονταν είχαν κι αυτά διαφορές μεταξύ τους. Λιγοστοί και μετρημένοι στα δάκτυλα του ενός χεριού (και πάντα κλώνοι) ήταν αυτοί που επιτίθονταν χωρίς να υπάρχει λόγος. Αλλά δεν μακροημέρευαν γιατί ακόμα και αυτός ο πουτανοιστότοπος, δεν τους ανεχόταν και τους απέβαλε.


Δεν χρειάζεται να δικαιολογείστε σε εμένα για τα "αντίποινα". Έχω δει και πολύ χειρότερα. Εδώ άλλωστε το "οφθαλμόν αντί οφθαλμού" είναι πάγια τακτική. Απλώς σας εφιστώ πως είναι ευτράπελο να κατηγορείτε τους άλλους που καταφεύγουν σε μια βίαιη πρακτική , όταν με την πρώτη εκαιρία την μετέρχεστε κι εσείς αυτούσια.

Έκανα λάθος. Είσαι τελικά το ίδιο σιχαμένος όπως τότε. Έκανα ένα βήμα υποχώρησης και αμέσως άρπαξες την ευκαιρία για να μου κουνήσεις το δάχτυλο, εξισώνοντας αυτον που κάνει το μπούλιγκ με αυτόν που το δέχεται και είναι υποχρεωμένος να αντιδράσει.

Αναπολούσες «επικές εποχές» τραμπουκισμού, γελοίε, κι έρχεσαι και μου λες ότι δικαιολογούμαι σε σένα.
Ε αη στο διάολο, σίχαμα, που προσπαθείς να πάρεις πάλι το πάνω χέρι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θα συμβουλευτώ το νομικό μου σύμβουλο και θα σου απαντήσω. Τα εντερικά προβλήματα είναι προσωπικά δεδομένα. Εμπίπτουν στο ιατρικό απόρρητο.... Μη μου ρίξει στο κεφάλι κανα πρόστιμο η ΕΕ
:confused::confused::confused:
Να τον συμβουλευτείς,αλλά εγώ προειδοποιώ:
Μην τολμήσει κανείς σας και μου ξαναπειράξει τον Ρούλη μας,!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.540
Like
21.930
Πόντοι
5.006
koutavoulias στανταρ ειναι συντροφος...βαθυ πασοκ...
:rockon: :grouphug:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
θυμηστε μου καποιος πως λεγοταν το κωλομαγαζο του καραγιαννιδη διπλα στην τραστ που ηταν τοσο μπουρδελο που ακομα και εγω ειχα παει μονο 3 φορες;
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
αρχοντα κουταβουλια ξερασε τα ολα..πηγαινες τραστ,τοτεμ,μπουρναζι στο οριενταλ,πριβεκαι τα σχετικα νεφταδικα και πινελαδικα;:rockon:
εννοειται αρχοντα.αλλα πολυ μεγαλος λατρης μπουζουκια λασπη.νεφελη,αλεξαντερ,λουζιτανια κλπ.
σαπισαμε τα συκωτια μας.:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
εννοειται αρχοντα.αλλα πολυ μεγαλος λατρης μπουζουκια λασπη.νεφελη,αλεξαντερ,λουζιτανια κλπ.
σαπισαμε τα συκωτια μας.:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
χεχεχεχχεχεχεχεχεεχεχ ...κουταβουλια μολις ανοιξουν παλι σε θελω μαζι μου να πιουμε μπουκαλι χρωματισμενο πετρελαιο...το μαγαζι το αφηνω σε σενα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Έκανα λάθος. Είσαι τελικά το ίδιο σιχαμένος όπως τότε. Έκανα ένα βήμα υποχώρησης και αμέσως άρπαξες την ευκαιρία για να μου κουνήσεις το δάχτυλο, εξισώνοντας αυτον που κάνει το μπούλιγκ με αυτόν που το δέχεται και είναι υποχρεωμένος να αντιδράσει.

Αναπολούσες «επικές εποχές» τραμπουκισμού, γελοίε, κι έρχεσαι και μου λες ότι δικαιολογούμαι σε σένα.
Ε αη στο διάολο, σίχαμα, που προσπαθείς να πάρεις πάλι το πάνω χέρι.
Κρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακ (για άλλη μια φορά)

Ένας μπον βιβέρ σαν εσένα,η επιτομή του savoir vivre σπάει τόσο εύκολα και μιλάει έτσι?
Τι παρακμή!
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.915
Πόντοι
12.756
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ειμαι στην δυσαρεστη θεση να ανακαλεσω την προσφορα ειρηνης του ΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΤΡΟΒΑΔΟΥΡΟΥ..ΕΙΜΑΙ Ο εκπροσωπος τυπου τους...ΘΛΙΨΗΣ τιποτα αλλο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ειμαι στην δυσαρεστη θεση να ανακαλεσω την προσφορα ειρηνης του ΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΤΡΟΒΑΔΟΥΡΟΥ..ΕΙΜΑΙ Ο εκπροσωπος τυπου τους...ΘΛΙΨΗΣ τιποτα αλλο
Και εγώ αγαπητέ Αθηναίε,εκεί που του τον ''ακουμπούσα'' συνέχεια είχα πει να τον αφήσω να ζήσει λίγο το όνειρο του.Πλέον,ετοιμάζομαι για επιστροφή στα γνωστά.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
τέτοιες γρήγορες ανατροπές ούτε στο σαρβάιβορ δεν γίνονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom