Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
μεσα στην 3αδα ειμαι τυπε , μην με ρίχνεις
την πεμπτη εμαθα οτι ειμαι μαυρη λιστα και στην vodafone :2funny: :2funny: :2funny:
χρωσταω λενε 6 χιλιαρικα λογαριασμους
Ελα Παναγια μου , εγω ? αποκλειεται :confused:
Έφυγε η πρώην με τον καινούργιο στο σεν μπαρθ και την είχες γαμησει στα τηλέφωνα να γυρίσει πίσω τυπε ;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.915
Πόντοι
5.006
μεσα στην 3αδα ειμαι τυπε , μην με ρίχνεις
την πεμπτη εμαθα οτι ειμαι μαυρη λιστα και στην vodafone :2funny: :2funny: :2funny:
χρωσταω λενε 6 χιλιαρικα λογαριασμους
Ελα Παναγια μου , εγω ? αποκλειεται :confused:
τοτε με τις ψηφοφοριες με τον ντανο, θα εγινε μαλλον.... :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Έφυγε η πρώην με τον καινούργιο στο σεν μπαρθ και την είχες γαμησει στα τηλέφωνα να γυρίσει πίσω τυπε ;
κατι εταιρικα ειχα καποια στιγμη , ποιος την γαμαει την αλλη
ο λογιστης καποια μαλακία εκανε, δεν πειράζει , να ναι καλα , γλυτωσα περισσοτερα με τις μαγκιες που εκανε , χαλαλι του
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.117
Like
50.864
Πόντοι
12.756
κατι εταιρικα ειχα καποια στιγμη , ποιος την γαμαει την αλλη
ο λογιστης καποια μαλακία εκανε, δεν πειράζει , να ναι καλα , γλυτωσα περισσοτερα με τις μαγκιες που εκανε , χαλαλι του
αλλοι την ξεκωλιαζουν δυστυχως :grouphug:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
:2funny: :2funny:τον καταστρεψε η καριολα που να σαπισει το μουνι της:confused:
οχι ρε βρε μαλακα , αυτηνης την ειχα κοψει το κινητο πριν την σουταρω , οταν ετοιμαζε η φιλιππινεζα τις βαλιτσες της και αυτη ηταν στον χοντο
ειχα κοψει κινητο και καρτες , εγινε και ξεφτιλα στο χοντο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.117
Like
50.864
Πόντοι
12.756
νομιζω κανεις δεν μπορει να την ξεκωλιασει , ειναι πολυ ακριβη η κωλοτρυπίδα της
οχι σαν την δικια σου , που με 10 ευρω την δίνεις
μια χαρα ξεσκιζεται στο λεω εγω...γυναικα και αμαξι δεν δινεται ρε χτικιαρη :2on1:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
κατι εταιρικα ειχα καποια στιγμη , ποιος την γαμαει την αλλη
ο λογιστης καποια μαλακία εκανε, δεν πειράζει , να ναι καλα , γλυτωσα περισσοτερα με τις μαγκιες που εκανε , χαλαλι του
Τυπε ο Μηλιώνης της ενεργκα έκανε πάρτυ στη Μύκονο με μουναρες και Άρμαν ντε μπρινιακ πενταλιτρες που της κουβαλαγαν 4 σαν τον επιτάφιο για το μαρούλι που έφαγε εσυ που πηγες στου γαρμπη στο καβούρι για γαύρο μαρινάτο Και ούζο Βαρβαγιάννη το μπλε που έφαγες από τη βονταφον 6 χιλιάρικα ;:grin:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
60
Like
20.172
Πόντοι
14.936
οχι ρε βρε μαλακα , αυτηνης την ειχα κοψει το κινητο πριν την σουταρω , οταν ετοιμαζε η φιλιππινεζα τις βαλιτσες της και αυτη ηταν στον χοντο
ειχα κοψει κινητο και καρτες , εγινε και ξεφτιλα στο χοντο
αυτες οι καμερες του χοντος σεντερ πρεπει να εχουν ολοκληρα σηριαλ.εγω χωριζα μια πρωην με αλλη στα ταμεια μαλλιοτραβηγμα.:jerking::jerking:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
νιπλης μπορει να εχει γεμισει ενα ντουλαπι με αποποιησεις κληρονομιας απο ολους τους απογονους του, να ειναι μες στην πρωτη δεκαδα στον τειρεσια και να υπαρχει κορνιζα του στο γραφειο του πιτσιλη στην ΑΑΔΕ, αλλα τουλαχιστον κανει ζωαρα και πινει νερο φιτζι....
σε αντιθεση με εσενα που οταν πεθανεις, θα σου βαλουν ενα ξυλινο σταυρο και λιγο χωμα, σαν τους σομαλους ανταρτες στα βουνα...
:confused: :confused: :confused: :confused:

συνειδητοποιείτε ότι αν δεν τον νοιάζουν οι μετά θάνατον τιμές, μόλις του κάνατε τα μούτρα κρέας ε; :)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Τυπε ο Μηλιώνης της ενεργκα έκανε πάρτυ στη Μύκονο με μουναρες και Άρμαν ντε μπρινιακ πενταλιτρες που της κουβαλαγαν 4 σαν τον επιτάφιο για το μαρούλι που έφαγε εσυ που πηγες στου γαρμπη στο καβούρι για γαύρο μαρινάτο Και ούζο Βαρβαγιάννη το μπλε που έφαγες από τη βονταφον 6 χιλιάρικα ;:grin:
τυπε οταν ανοιγα εγω μηδες 30λιτρες ο Μηλιωνης ηταν στο διπλανο τραπέζι και χαζευε τα μουνια που ειχαμε και μαζευες τους φελους απο αυτες
μην μου λες για τον μαλακα
τον κατουραγα για πλακα
ανοιγαμε τις 30λιτρες και τις πεταγαμε στην θαλασσα
και εστελνε ο αιγυπτιος τα γκαρσονια να τις μαζεψουν την αλλη μέρα
ενα μονο θα σου πω , πιστολι και στην ενεργκα εχω ρίξει
μεγαλο πιστολι
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
τυπε οταν ανοιγα εγω μηδες 30λιτρες ο Μηλιωνης ηταν στο διπλανο τραπέζι και χαζευε τα μουνια που ειχαμε και μαζευες τους φελους απο αυτες
μην μου λες για τον μαλακα
τον κατουραγα για πλακα
ανοιγαμε τις 30λιτρες και τις πεταγαμε στην θαλασσα
και εστελνε ο αιγυπτιος τα γκαρσονια να τις μαζεψουν την αλλη μέρα
ενα μονο θα σου πω , πιστολι και στην ενεργκα εχω ρίξει
μεγαλο πιστολι
Κι εγώ τυπε είχα αφήσει απλήρωτο το πάγιο 1 χρόνο για μια γκαρσονιέρα στον άγιο Αρτέμιο τους γαμησα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Κι εγώ τυπε είχα αφήσει απλήρωτο το πάγιο 1 χρόνο για μια γκαρσονιέρα στον άγιο Αρτέμιο τους γαμησα
και εμενα αυτα ερχοταν και μου ελεγε ο Μηλ και τον επιασε ο Ζαννης και του λεει φευγα απο εκει δεν σε παιρνει
και καθοταν παρέα με Αγλου και κατι σαπιες και ρουφαγε το κοκτειλ του και ανεβαζε στορυ να κανει εντυπωση
ασε με ρε μαλακα με το ψωνιο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
και εμενα αυτα ερχοταν και μου ελεγε ο Μηλ και τον επιασε ο Ζαννης και του λεει φευγα απο εκει δεν σε παιρνει
και καθοταν παρέα με Αγλου και κατι σαπιες και ρουφαγε το κοκτειλ του και ανεβαζε στορυ να κανει εντυπωση
ασε με ρε μαλακα με το ψωνιο
Τυπε δεν πιστεύω το ρόλεξ να το πήρες από τον αγλου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Τυπε δεν πιστεύω το ρόλεξ να το πήρες από τον αγλου
:2funny: :2funny:
για μαλακα ψαχνεις, απο Σερκο τυπε
αυτοι ανταλλαζαν τα κλεμμενα, ειχαν πει και του Ζαν να παρει , τον εψηναν και αυτον
αλλα στραβωνε και δεν επαιρνε μεταχειρισμενα , μια φορα που η μαλακια του τον εσωσε
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
Πα
:2funny: :2funny:
για μαλακα ψαχνεις, απο Σερκο τυπε
αυτοι ανταλλαζαν τα κλεμμενα, ειχαν πει και του Ζαν να παρει , τον εψηναν και αυτον
αλλα στραβωνε και δεν επαιρνε μεταχειρισμενα , μια φορα που η μαλακια του τον εσωσε
παντως φίλε θα ήθελα να ήμουν σε μια μεριά να δω τον φρατζεσκο να λέει στο Μηλιώνη μην πλησιάζεις στο τραπέζι του νιπλη δεν σε παίρνει είναι μεγάλο λαμόγιο έχει φάει από την βονταφον 6 χιλιάρικα ψαρωσε άσχημα πιστεύω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.327
Like
72.614
Πόντοι
12.756
Πα

παντως φίλε θα ήθελα να ήμουν σε μια μεριά να δω τον φρατζεσκο να λέει στο Μηλιώνη μην πλησιάζεις στο τραπέζι του νιπλη δεν σε παίρνει είναι μεγάλο λαμόγιο έχει φάει από την βονταφον 6 χιλιάρικα ψαρωσε άσχημα πιστεύω
τυπε μην προσπαθεις να μπλεξεις τα θεματα
το τι εχω μπιστολιάσει συνολικά σε σχεση με το μαλακα δεν εχει να κανει
ουτε αυτος εχει μπιστολιασει 100+μυρια που λενε , μην ψαρωνεις
οταν περναγαν φοροι ακινητων μεσω λογαριασμων και τα εισέπραττε η εταιρεία του μην νομιζεις οτι ολοι τα ειχαν πληρωσει
πρωτος εγω ειχα 150Κ λογαριασμο στον μαλακα που δεν πληρωσα
το δημοσιο ομως τα ζηταει απο το μαλακα
μην την ψαχνεις, δεν ειναι ολα για όλους
αν ψαρωσε η οχι ο μαλακας ασε με να τα ξερω εγω , που στο κουρσεβελ ανεβαίναμε με το αμαξι του Ζαν , και αυτος μας κοιταγε μεσα απο το ταξι
οπότε σου λεω αστα, δεν ειναι ιστορίες για σαιτ με μελη που γαμανε με 10 ευρω, αντε στην καλυτερη με 160 την ωρα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.067
Like
13.116
Πόντοι
2.606
τυπε μην προσπαθεις να μπλεξεις τα θεματα
το τι εχω μπιστολιάσει συνολικά σε σχεση με το μαλακα δεν εχει να κανει
ουτε αυτος εχει μπιστολιασει 100+μυρια που λενε , μην ψαρωνεις
οταν περναγαν φοροι ακινητων μεσω λογαριασμων και τα εισέπραττε η εταιρεία του μην νομιζεις οτι ολοι τα ειχαν πληρωσει
πρωτος εγω ειχα 150Κ λογαριασμο στον μαλακα που δεν πληρωσα
το δημοσιο ομως τα ζηταει απο το μαλακα
μην την ψαχνεις, δεν ειναι ολα για όλους
αν ψαρωσε η οχι ο μαλακας ασε με να τα ξερω εγω , που στο κουρσεβελ ανεβαίναμε με το αμαξι του Ζαν , και αυτος μας κοιταγε μεσα απο το ταξι
οπότε σου λεω αστα, δεν ειναι ιστορίες για σαιτ με μελη που γαμανε με 10 ευρω, αντε στην καλυτερη με 160 την ωρα
Τυπε νομίζω χώραγε και λίγο κοκλωνης στην ιστορία άμα την είχα γράψει εγώ θα τον έβαζα να μας κοιτάει από την ουρά στα λίφτ την ώρα που μας ανέβαζε στην κορυφή Στο Καϊμάκτσαλαν το σνοουμομπιλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom