Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.078
Like
13.117
Πόντοι
2.606
Κουράζεις τυπε, σκεφτεσαι με το μυαλο της φτωχατζας και κουράζεις πολυ
δεν πινουν sprite σε αυτα τα οικονομικά μεγεθη
γαμησε μας , πρεπει να σου μαθουμε την αλφαβήτα απο την αρχη
θα βαλω την Φιλιππινέζα να πιει 2 γουλιες και να το κρατησει στο στομα , και μολις φτασει στο φτυνει μεσα στο δικό σου
παλι για σαμπανια θα το περάσεις , μην τρελενεσαι
Τυπε θέλω να με ξεκινήσεις με τα βασικά πως μπορώ να δαγκώσω 2 πάγια που χρωστάω στη γουιντ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.122
Like
50.868
Πόντοι
12.756
εχω απεριοριστες καυλες να ξες εχω να γαμησω 4 μερες...οποιος βρεθει μπροστα μου του τρυπησα μυελο των οστων....σκεφτομαι να ματσακωνιασω Νιπλη για αρχη που ειναι βελουδινος και ατριχος...γνωμη σου
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.078
Like
13.117
Πόντοι
2.606
Μπραμπ ξεκίνησες να πρηζεις πουτσες.
μεχρι ενα σημείο ελεγες κανα εξυπνο
τωρα μεχρι και αυτα σε αφησαν
Τυπε εγώ δεν είμαι η εισπρακτική του Σιούφα και των γιων του να ζητάω τα πάγια της βονταφον εγώ ειναι ι βίαστης ψυχών και αν μπεις στο ρινγκ μαζί μου να εισαι σίγουρος ότι μπορείς να αντέξεις και τους 12 γύρους γιατί θα στην βιάσω την ψυχούλα σου
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.122
Like
50.868
Πόντοι
12.756
Τυπε εγώ δεν είμαι η εισπρακτική του Σιούφα και των γιων του να ζητάω τα πάγια της βονταφον εγώ ειν ναι βίαστης ψυχών και αν μπεις στο ρινγκ μαζί μου να εισαι σίγουρος ότι μπορείς να αντέξεις και τους 12 γύρους γιατί θα στην βιάσω την ψυχούλα σου
:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:μαχη στο ελ Πασο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.620
Πόντοι
12.756
Τυπε εγώ δεν είμαι η εισπρακτική του Σιούφα και των γιων του να ζητάω τα πάγια της βονταφον εγώ ειναι ι βίαστης ψυχών και αν μπεις στο ρινγκ μαζί μου να εισαι σίγουρος ότι μπορείς να αντέξεις και τους 12 γύρους γιατί θα στην βιάσω την ψυχούλα σου
τυπε τ αρχιδια μου θα μου κλασεις
ποιος τον γαμαει τον Σιουφα και οποιον νομίζεις οτι ξέρεις απο τα site και τις μαλακίες που διαβαζεις απο εδω και απο εκει κλεισμενος στο σπιτι των δικών σου
νομιζεις οτι το μπουρδελάκι του Σιουφα ασχολιοταν μαλακα με τα δικα μου υπολοιπα ? τοσο χαζός είσαι
παιξε μπαλιτσα εδω μεσα ομορφα και ωραια με το παρεάκι που έχει φτιαχθει και περνάει η ωρα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
εχω απεριοριστες καυλες να ξες εχω να γαμησω 4 μερες...οποιος βρεθει μπροστα μου του τρυπησα μυελο των οστων....σκεφτομαι να ματσακωνιασω Νιπλη για αρχη που ειναι βελουδινος και ατριχος...γνωμη σου


Κι άμα του αρέσει, κι έρχεται συνεχώς να σας ζητάει;

Το έχετε σκσφθεί; :)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.620
Πόντοι
12.756
Κι άμα του αρέσει, κι έρχεται συνεχώς να σας ζητάει;

Το έχετε σκσφθεί; :)
πες του να ερθει, να φερει και τις γατες μαζι , να σου στειλω καλτσες δωρο .. αν δεν ειναι ιδιο χρωμα δεν φανταζομαι να σε πειράζει ?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.122
Like
50.868
Πόντοι
12.756
πες του να ερθει, να φερει και τις γατες μαζι , να σου στειλω καλτσες δωρο .. αν δεν ειναι ιδιο χρωμα δεν φανταζομαι να σε πειράζει ?
εχω ακονισει πουτσα ρε μουνι ειμαι ετοιμος να γαμησω εσενα,το πανικ ρουμ σπιρτοκουτο που εχεις,το suv σου και ακομα καυλες θα εχω..αφου σκυλευσω και βιασω μεχρι και τον μυελο σου θα σε παραδωσω στον Μπραμπ να σε σοδομισει και για επιδορπιο θα σε γαμησει ο μπαρος και το σκυλι του μαλακα :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυπε τ αρχιδια μου θα μου κλασεις
ποιος τον γαμαει τον Σιουφα και οποιον νομίζεις οτι ξέρεις απο τα site και τις μαλακίες που διαβαζεις απο εδω και απο εκει κλεισμενος στο σπιτι των δικών σου
νομιζεις οτι το μπουρδελάκι του Σιουφα ασχολιοταν μαλακα με τα δικα μου υπολοιπα ? τοσο χαζός είσαι
παιξε μπαλιτσα εδω μεσα ομορφα και ωραια με το παρεάκι που έχει φτιαχθει και περνάει η ωρα
ΣΚΑΣΕ....γαμαω και τον Σιουφα και υιο και θα παρω εγω τα χρωστουμενα γαμημενε:2on1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.620
Πόντοι
12.756
εχω ακονισει πουτσα ρε μουνι ειμαι ετοιμος να γαμησω εσενα,το πανικ ρουμ σπιρτοκουτο που εχεις,το suv σου και ακομα καυλες θα εχω..αφου σκυλευσω και βιασω μεχρι και τον μυελο σου θα σε παραδωσω στον Μπραμπ να σε σοδομισει και για επιδορπιο θα σε γαμησει ο μπαρος και το σκυλι του μαλακα :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΣΚΑΣΕ....γαμαω και τον Σιουφα και υιο και θα παρω εγω τα χρωστουμενα γαμημενε:2on1:
ρουφα κοριτσάρα μου , ρουφα :pipa1::pipa1::pipa1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom